CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

lenda01
22. led 2011

ahojky holky... tak ja jsem dnes zase totalni mrtvolka... nejen ze rymu mam stale, pres noc se mi udelal jeste i opar a jako bonus mi je zase tak nehorazne spatne od zaludku ze jen lezim a jsem rada ze ziju ☹ chjo

paja1
22. led 2011

tak holky zapoměla jsem volat v 11h,až ted jsem si vzpoměla.Ale naštěstí tam byli.Bylo 12vajíček.Ztoho dnes je 10 oplodněných.Tak prý se nechají kultivovat do středy a ve středu na 12.30hod se mám dostavit.Tak jsem zvědavá kolik jich bude a jakých.

majka43
22. led 2011

@paja1 Přeju ti, aby těch deset zůstalo.

majka43
22. led 2011

@lenda01 Vydrž, bude líp.

dasty79
autor
22. led 2011

@paja1 - moc ti přeju,aby zůstaly všechny 🙂 a pak aby se pěkně zavrtaly 🙂 🙂 🙂

lenda01
22. led 2011

@paja1 urco bude deset krasnejch blostocysticek 🙂 neboj se nic, ani nebudou vsechny potreba, protoze to ted vyjde napoprveeee 🙂
@majka43 dekuju moc... 🙂 a jak se citis a mas ty?

verry
22. led 2011

Ahojky holky, chtěla bych se zeptat. V pondělí jdu na IUI, dnes mi mají píchnout na pohotovosti pregnyl. Podle doktorky mi to mají píchnout v devět večer.. A ted se ptám: musí to být přesně v devět??? nebo to můůže být třeba o hodinu dřív?? díky za odpověď

kiara81
22. led 2011

@verry já si myslím že to je jedno.jestli půl hodina dřív či déle...poprvé i po druhé mi řekli píchnout mezi 19 a 21hodinou přeji více úspěchu než jsme měli my

kiara81
22. led 2011

@paja1 týý jo tak to je super....necháš si zavést dvě prdelky,,??

verry
22. led 2011

@kiara81 já právě nevím jestli to musí být přesně na čas, nebo ta půl hodka nehraje roli.. jdem na první IUI. tak dík

kiara81
22. led 2011

@verry nevadí ta půlhodka sem půlhodka tam ale nechala bych to nejdéle do těch 21hod když dříve určitě nevadí a kam chodíš do car

paja1
22. led 2011

@majka43 Upřímně bych si to přála taky,ale i minule jsem jich měla 10 oplodněných a nakonec dali ty 4 a na zamražení ani nezbylo.Tak uvidíme.

paja1
22. led 2011

@kiara81 Zatím nějak nevím,ale minule jsem chtěla 4 a pokud to půjde zas je ukecám,spíš se bojím aby tam nějaké zbyli na nějaké rozhodování.

kiara81
22. led 2011

@paja1 a tak ty máš špatný vajíčka?nebo proč máš darkyni....a 4? ý jo ty jsi odvaz..co když se ted všechny 4uchytí???no hlavně at se uchytí ....tak ti přeji aby ti to dopadlo

verry
22. led 2011

@kiara81 tak to je fajn, když dřív to neva. Bylo mě řečeno v devět, a my jaksi zjistili že pohotovost ve měste je jen do sedmy, naštěstí mám kámošku zdravotní sestru, tak mi to přijede píchnout. Ale právě že může dřív mezi osmou a devátou. Jinak chodíme do Sanusu v pardubicích, a ty?

kiara81
22. led 2011

@verry taky chodím do Pardubic v pondělí tam budu volat jaký bude další pokus mám mít ještě jeden IUI ale to ještě nevěděl dr.že spermiogram bude špatný...já si pregnyl píchala sama 🙂

majka43
23. led 2011

@lenda01 Já si nasadila dietu, když teď na KET nejdu. Chci dostat dolu aspoň pět kilo. Už jsem jak bečka.

dasty79
autor
23. led 2011

Krásné nedělní ráno 🙂

@rvasata - na kdy ty ses přeobjednala k Šárce???

@majka43 - není dobré při snažení hubnout!To mě řekl můj gynekolog.Já taky vždy když přišla ms,tak jsem si říkala,že jsem po těch hormonech jak prase a že budu hubnout.A to není pro tělo dobré.
Nějaký sport,to jo.Ale třeba já si vždy řekla,že budu jíst jen ovoce atd. a to se opravdu nemá!!!

majka43
23. led 2011

@dasty79 Zkusím to tak dva týdny, pak budu mít ještě měsíc do ketu, tak myslím, že by to vadit nemělo, když teď budu míň žrát.

majka43
23. led 2011

@dasty79 Já jím všechno, jen nejím přílohy a sladký.

dasty79
autor
23. led 2011

@majka43 - trochu omezit jídlo - bez těch příloh,atd. to asi neva.ALe někdo pak nejí celej den nic a to je špatně....

majka43
23. led 2011

@dasty79 To já jím pořád něco, ale bez mouky. Polívku bez nudlí, maso se zeleninou, jogurty, sýry.

paja1
23. led 2011

@kiara81 No já jdu vlastně už na ET ,KET,na 13-tý pokus.A 4 jsem měla už asi 3x a vidíš nic.Takže uvidím aby vůbec zbyli.snad jo.Měli by ,že jo.A co ty?co dál?

paja1
23. led 2011

@majka43 Já jak bečka vypadám.A popravdě jsem snad 4 roky zpět hubla.Mě to za ty roky co se léčím nešlo dolů.Až před těma 4 rokama kdy jsem si dala tu pauzu.a šlo dolů 40kg.Jo všichni nejsou obézní a (mají 55kg?)to jen tak jsem silná a i když jsem tehdy zhubla tak jsem byla pořád macek.Aale ted jak se zase láduju lékama od toho minulého roku mě to leze nahoru -katastrofa.Mám půlku zpět.Ale obětuji se a uvidím,bud budu přibírat a to se těším,nebo budu nadávat a dávat to dolů.Je ,ale pravda,že se nemá nějak držet dieta ,když se snažíme.Jsou to šoky pro tělo.Každý je nějaký.A uvidíš taky budeš raději (kynout( 🙂 a kulatit se-vždyt proto to děláme.

majka43
23. led 2011

@paja1 Celou dobu co se snažíme, jsem žádnou dietu nedržela a stejně nic. Já se omazím jen tak na dva týdny a pak budu mít ještě měsíc na to, abych jedla normálně. Neboj, nijak to nehrotím.

tygr21
24. led 2011

Pája1....at to vše dobře dopadne,máš dost oplodněných vajuch,to budou bojovníci.

Verry....zdravím a vítám tě mezi náma

Pěkné zasněžené ráno

kiara81
24. led 2011

@paja1 jééžiš ty jsis teda prošla tak to jsem proti tobě břídil a už to chci vzdávat....no já nevím co dál nikdo mi nic neřekl budu ted volat dr.tak uvidíme co mi řekne dál...ale to je taky přístup nikdo mi nic neřekl a ted dr naháním sestřičky mě musí mít plný zuby...
moc ti přeji aby ti to vyšlo tolik trápení to je mazec...

kiara81
24. led 2011

@lenda01 no a co ty náš marodečku????už je lépe???

kiara81
24. led 2011

tak 2.2 jdu na UZ no a další IUI prý se spermiograme 10procentním dělají 2-3 IUI no tak jsem na to zvědavá

tygr21
24. led 2011

Kiara81....já si myslím,že to vyjde,letos se má prý narodit hodně dětí.