CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

paja1
29. led 2011

@lintea Malí kopou?Zase dvojčátka?No hokly to je super,at se držíte. 🙂

paja1
29. led 2011

Holky a vy co se to podařila a jsou //,máte nějaký zvláštní rau?Jedla některá ty feferonky?J8 minula,ale byli slabé ani jsem je necítila,.Ted mi muž koupil ostré tak je jím.

lenda01
29. led 2011

@paja1 dekuju moc Paji.. ja cetla ze tri mesice by se melo cekat a dr. mi to po tom zakroku rikal taky, ze svym pacientkam to tak doporucuje..ale ja bych chtela, pokud bude vse OK, premluvit doktora, abych mohla i driv.. nektery holciny fakt cekaji jednu ms a pak hned zacli snazilkovat a zadarilo se jim a maji mimco.. tak uvidime... a jak ty? jak zvladas?

lenda01
29. led 2011

@paja1 ja bastila feferonky a lneny seminko a zadarilo se.. ale nevim jestli diky tomu...

verry
29. led 2011

Ahojky holky, chtěla bych se zeptat kdo je po IUI? Tak kdy jste tak dostali menstruaci?? Jestli stejně jako vždy, nebo jste to měli dřív?? Obávám se že to dostanu, ikdyž bych to měla dostat až za tejden. Na IUI jsem byla v pondělí, dnes je to teprv 5dní, ale začala špinit... 😖

lenda01
29. led 2011

@verry ja na IUI nebyla, ale myslim, ze to holky dostavaj normalne v terminu.. ale pokud nedostanes regulerni ms, tak bych se jeste niceho nebala.. spineni pisou ze muze znamenat to, jak se bobek prichytava ke sliznici... neboj se nic, urco je to na dobre ceste 🙂

paja1
29. led 2011

@lenda01 To je těžko.Já jak se stal zázrak a porodila jsem Katku Tak jsme hned(ani to nebylo 6 neděl vletali na další,ale nic.)Poradili mi to baby,že když to nejde je to nejlepší.Ale hlavně ta psychika,tu si musíš co nejdříve urovnat a bude dobře.Je to hrozné,ale na druhou stranu,kdyby to mělo přijít později,je to krutější.vydrž a uvidíš,že to bude stát zato.

paja1
29. led 2011

@lenda01 Tak jak jsem psala minule ty feferonky byli jako nic,ted mám nějaké pálivé,vydlabávám semínka a pálí mos,zakusuju je hodně.Tak uvidím.A na co je lněné semínko?To je asi už pozdě.

samanta001
29. led 2011

@paja1 já feferonky nejedla, jedla jsem úplně normálně jen kyselinu listovou, ale tu jíš určitě taky. Myslím, že pokud se má zadařit tak se zadaří a nezáleží na tom jestli jíš feferonky nebo ne. Podle mě už to máme každá napsáno ve hvězdách kdy se má zadařit. Ale samozřejmně nikomu nic nevymlouvám, pokud máte dobrý zkušenosti tak hurá do toho... 😉

samanta001
29. led 2011

@paja1 a jinak po transferu jsem taky žádný příznaky neměla, spíš naopak pořád mě bolelo břicho jako na mrchu. Tak buď optimistická 🙂 Držím palce...

paja1
29. led 2011

🙂 @samanta001 Tak pokud je to ve hvězdách tak já mám smůlu.mě kartařky říkali vždycky 2 děti a ted v září mě jedna a dobrá řekla,že nebudu mít Já jedno,a manžel 2.Tak jsem ho vyspovídala,kde co má? 😀 😀 😀

A snad ty darované-nejsou mé,ale manželovo sperma.To je hrůza kdo se v tom má vyznat.

lenda01
29. led 2011

@paja1 no mas pravdu ta psychika dela asi nejvic a srovnat se s tim asi potrva... no ja mam strach jen z toho, ze to budu tak moc chtit a budu v to tak moc doufat, ze to jako na potvoru neklapne.. no uvidime... jinak to lneny seminko je na rust sliznice a na to snad neni nikdy pozde.. ja si dala vzdycky lzicku jen tak a lzicku az dve do jogurtu a to jsem bastila... ale jak pise Samanta, muze to na neco mit vliv ale taky nemusi... buhvi v cem tkvi uspech 🙂 a neboooj urco to je tak, ze to neni tve vajicko a proto ty jedno a manzel dve.. ale bude to vase spolecne 🙂

dasty79
autor
29. led 2011

@lenda01 - vybreč se,uleví se ti 🙂 Uvidíš,že se brzo budete moct pustit do dalšího boje a tentokrát
to bude boj vítězný 🙂 Musí se věřit 🙂 Jsem zvědavá, co ti řekne dr.Nám řekl půl roku zákaz snažení
a už bych takhle dlouho nikdy nečekala.Max 3 ms.Ale kámoška ta loni počkala na 1ms a pak jak byla pěkně pohnojená tak hned otěhu.Takže je určo zbytečný čekat půl roku.Příroda si to stejně udělá jak chce...
Jo ty probleeeemy, jsem ráda že jsou - klidně budu sedět u mísy celé těhu,jen když bude mimi v pořádku.
Mysly pozitivně a ono to brzo dopadne.Určitě máš taky tak super protějšek jako já a pomáhá ti hodně 🙂
To mě můj manža taky hodně tenkrát pomohl.Byl mě velkou oporou - byl z toho špatný možná víc,než já.
Je to divný -ale já minule od začátku cítila něco špatně.....nechápu to,ale je to tak.....
Prostě mě pořád bolelo hodně břicho,nic mě nebylo - že jsem mohla dělat cokoliv a na každý kontrole
to bylo takový divný - nejdřív mimčo neodpovídalo 1.utz,pak na dalším utz o moc nepovyrostlo,pak se dlouho čekalo na srdíčko,pak bylo -ale dr. se pořád tak divně tvářil.A pak najednou konec...Opravdu je lepší,když to zamlkne takhle brzo....-moje švagrová měla před deseti lety potrat v 7.měsíci a to ještě asi 5měsíců ležela v nemocnici.A
pak stejně musela porodit mrtvé miminko.Teď má 2krásný zdravý holky a řekli jí dr., že tamto byl kluk a že její tělo neumí přijmout kluka - to pak blyo hrozný!!!!Věř,že se brzo zadaří 🙂 A vy musíte na IVF???

@paja - já otěhotněla přirozeně 🙂 Když jsem byla na jaře na IVF - tak jsem měla tolik vsugerovaných příznaků
a pak to nedopadlo.Věř mimískovi/nebo mimískům.Teď nevím,jestli máš zavedeny dvě????
A určo to vyjde 🙂 Kdy budeš testit????????????????

lenda01
29. led 2011

@dasty79 jj to jsem si rikala taky.. at je mi spatne jak chce jen at mimcu je fajn... my kdyz byli na prvnim utz tak mimco srdicko nemelo, to i dr. zapnul zvuk, ale opravdu slyset nebylo a na druhy kontrole nebyl muj dr. ale byla tam Silhan a ten mi udelal utz ale srdicko nepustil jen rekl, jo je to zivy plod a tim to haslo a dle utz byl mensi asi o tri dny a pak jsem mela po tyhle kontrole to spineni, bolelo me bricho ale to jsem jela do hk na kontrolu a rekli mi ze je vse OK a pak uz jen tohle utz kde mi rekl, ze je konec... jenze ja se celou dobu presne tohohle bala a furt jsem si rikala, ze doufam, ze na tohle nepotka.. asi jsme si tim projit museli... ale je to teda rana jako blazen ☹ jinak my asi bohuzel nemuzeme jinak nez pres IVF.. manza ma nic moc spermio takze nam nenabizeli ani IUI, ale hnedle IVF, takze u nas asi prirozene nepripada v uvahu, jeste kdyz ja bez leku neovoluji ani nemenstruluji ☹
Paja ta ma zavedeny ctyri bojovnicky.. bude mit krasny ctyrcatka 🙂

dasty79
autor
30. led 2011

Krásné slunečné ráno všem 🙂

Vařím manžovi maso a já se mezitím objímám s wc mísou - tak já si zas dám bramborovou a nebo krupicovou kaši.
Co vaříte?Potřebuju poradit,co mám v týdnu vařit???Já dělám mm vepřový,chlupačky a zelí - a pěkně mu to celý zamíchám....

@verry - Pokud to je jen špinění,tak to vypadá na zahnízďování 🙂 🙂 🙂 Odpočívej a vyčkej.Pokud to není krev,tak to vypadá moc moc nadějně.Jak to vypadá dnes s tebou????

@lenda01 - ty už zase papáš feferonky?to seš teda dobrá.Mě minule pomohlo to červené víno - já celý Vánoce pila červené vínko a pěkně to plod podrželo 😎

dasty79
autor
30. led 2011

@lenda01 - taky jsi to měla takový prapodivný 😕 A tys viděla to srdíčko,jak tam bliká, když jsi ho neslyšela?
Věřím,že se ti o tom asi nechce moc mluvit.Ale připadne mě to hodně podobný tomu mému minulému těhotenství 😕 A přesně tak to měla i moje kámoška - taky nejdřív nebylo srdíčko,pak to taky moc nevyrostlo a pak řekli,že to je ok,ale srdíčko nikdy neviděla.... ☹ Prostě u mě to minule bylo od začátku špatné ☹
Příroda si to fakt udělá podle sebe a my s tím nic neuděláme ☹ Ale neboj zadaří se - kdy jdeš na kontrolu????Budu na tebe myslet,ať co nejdřív můžete začít snažilkovat 🙂 a ať to co nejdřív vyjde 🙂 🙂 🙂

@rvasata - kdepak tě máme??????????Už jsi byla u Šárky?Je konec ledna - tak jsem zvědavá,jak jste tam pochodili 😵

@paja1 - bude mít čtyřčátka 😎 jeeeeee, to je nádhera 😎 😎 😎

tygr21
30. led 2011

Hezké dopoledne

pája má zavedený 4?tak to je dobrá

Jinek dneska dělám zapečený brambory

lenda01
30. led 2011

@dasty79 ahojky.. no ja abych pravdu rekla, jak tam vidim jinyho doktora nez je ten muj, tak jsem z toho totane rozhozena... to blikajici srdicko jsem nevidela, jen Silhan proste rekl, ze je to zivy plod a na fotce takova cerna tecka videt trosku byla, ale pak pred tim screeningem jak tam byl zase Silhan, tak tam stal furt tam koukal a rikal ze nevidi srdicko a pak koukal na ten ultrazvuk a pripadlo mi, ze premysli jak zapnout zvuk nebo ja nevim... ja proste jsem z neho uplne mimo, me tenhle dr. moc nesedi ☹ ja ted ctu porad nejaky diskuze a zjistuju kdy budu moct jit do dalsiho pokusu a koukam ze to po tehle zamlklých tehu v rannem stadiu dovoluji i za dva mesice.. no budu ho muset ukecat at te muzu nasledovat 🙂

tygr21
30. led 2011

@lenda01..mě šilhan taky moc nesed ale zato primář,ten je dobrej.Už se těším na další bojovku

paja1
30. led 2011

@tygr21 U nás vaří Kačka-snaží se,vzteká se.Se zblázním.Ale učit se musí.

paja1
30. led 2011

@dasty79 Jo kéž by aji 2.Ale testit se bojím,nebudu možná až toho 9.2. jdu na K:O: 😀 bojim-bojim

tygr21
30. led 2011

@paja1...tak to ti bude chutnat a co vaříte?Ty sis nechala zavíst 4?

lenda01
30. led 2011

@tygr21 ja taky nedam na primare dopustit.. je to silenej sympatak a fakt mi sedi.. Silhan je takovej roztekanej, mam z neho vzdycky strach 🙂
@paja1 jeee tak to budeme 9.2. na to dve.. ja jdu na kontrolu taky, ale ty budes mit prijemnejsi o moc prijemnejsi zpravy 🙂

majka43
30. led 2011

@lenda01
@paja1 Já jdu na kontrolu 9.2 taky, jestli už zmizla ta cysta a už asi dostanu léky taky na stimulku. Kdyby nezmizla, tak mi jí odsají a začnu stimulku tak i tak.

majka43
30. led 2011

9 je šťastná a 9+2 je 11 a to je taky šťastný, tak nám to všem dopadne dobře.

majka43
30. led 2011

@tygr21 Já dělám pro mamku svíčkovou a sama mám od včerejška kuřecí maso s nivou a vařenou brokolicí.

majka43
30. led 2011

@dasty79 Ty to budeš mít teď úplně v pořádku, když se otěhotní přirozeně, tak je to jiný.

majka43
30. led 2011

@tygr21 Zítra si udělám pangase, je to rychlý a dietní.

majka43
30. led 2011

Ježíš teď se mi připoměl sen, že mi ho z mrazáku někdo ukrad. Měla bych to jít asi zkontrolovat.

majka43
30. led 2011

Kde jstéééééééééééééééé?