CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

tygr21
30. led 2011

Majka43.......tadyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy.

Lenda01.......on i mladej štěpán není k zahození.Já musím počkat na ms a objednám se zatím jenom na kontrolu.

My máme zapečené brambory.

lenda01
30. led 2011

@majka43 no super, tak to na to budeme tri .. to bude uplne v pohode..doufam, ze se vsechny dozvime jen dobre zpravy 🙂 co Panga je v mrazaku, neukradli ti ji? 😀
@tygr21 no tak to mame vazne stejny nazory.. mladej Stepan mi ted delal ten uspesnej transfer a mela jsem z neho tak super pocit... chjo ja uz chci zase na transfeeeer 🙂

lenda01
30. led 2011

@tygr21 a tak ty nejdes do tech Pardubic do Sanusu?

majka43
30. led 2011

@lenda01 Je tam.

lenda01
30. led 2011

@majka43 ufff 🙂

tygr21
30. led 2011

@lenda01 ..zůstanem v hradci,přece se to musí jednou povýst

@majka43.....máš ho tam?tak to je dobře 😀

lenda01
30. led 2011

@tygr21 ja myslim, ze to je fajn rozhodnuti.. preci jen to tam uz znate a ono to dopadne.. a jeste se tam spolu urco budeme potkavat 🙂
@majka43 ja ti zavidim, ze se ti blizi transfer 🙂

majka43
30. led 2011

@lenda01 Dočkáš se určitě. Třeba to tak dlouho trvat nebude. Mě taky ta cysta dost rozhodila, ale teď jsem docela ráda, že mám ještě odklad. Ten leden nebyl moc dobrej, aspoň co se dělo tady na koníku, ty potraty atd.

tygr21
30. led 2011

@lenda01..to je pravda že to tam znám.Mě všichni doktoři zaváděli,ale jak se jmenoval ten první,si nemůže vzpomenout.Ale jsem snima spokojená.

lenda01
30. led 2011

@tygr21 mne zavadel 2x Dejmek a ani jednou se nezadarilo a do tretice mladej Stepan.. tak uvidime kdo to bude po ctvrty.. doufam ze ne Silhan 😀

tygr21
30. led 2011

@lenda01....ale nejlepší je primář,říká ti všechno co dělá a povídá si s tebou

paja1
30. led 2011

Lenda01-to nemá chybu kolik nás jde kna K.O. já bych si moc přála ,aby ty zprávy byli dobré.,když čím víc pokusů tak to člověka ubíjí a jsem tááááááááákhle maličká.Tak věřím.

májka43-to je super a věřím,že se ti taky zadaří.Mohlo by se nám začít dařit.

Holky potřebuju poradit co si vzít nebo já nevím.mě tak bolí hlava,že pomáli umírám,a mám strach něco brát.Ale už mě pobolívala včera a dnes hodně.Díky za rady.

paja1
30. led 2011

@tygr21 myslíš si,že je i důležité,kdo to dělá?Ten transfér.:Mě ho ted dělal poprve můj doktor a přišlo mi,že jako by to nešlo-nebo co a dlouho mi to zaváděl.Fakt snad poprve jsem cítila změnu v transféru.Ale každý je asi jiný. 🙂 ?

lenda01
30. led 2011

@paja1 ja vim ze jediny co v tehu v prvnim trimestru dovoluju je paralen.. ale ten na me moc nezabira, ale treba zrovna ti to trosku pomuze

paja1
30. led 2011

@lenda01 Tak uvidím,a pokud to nepřejde do večera asi si ho na noc dám.Díky,

lenda01
30. led 2011

@paja1 no nemas zac... ono nejlepsi je zalest do postele do tmy a do ticha a zkusit to zaspat ☹ no uvidis...

tygr21
30. led 2011

@paja1.....zkus si vzít ibuprofen nebo ibalgin,jeden je i když jseš těhu,ale ted nevím,který to je.Já jsem měla všechny zavádění stejný.

lenda01
30. led 2011

@paja1 mozna ti ten tvuj dr. ted teprve udelal ten transfer poctive a tak jak se ma.. treba to predtim trochu odflakli.. ja citim v kostech, ze ti to ted klapne 🙂

paja1
30. led 2011

@lenda01 No já si myslím,že každý byl poctivě,ale je pravda,že třeba chtěl nějak co nejdál,nebo jsem byla stuhlá,kdo ví.

tygr21
30. led 2011

Taky nevím,proč se u mě nezabydleli,embrijka

lenda01
30. led 2011

@paja1 jj to znam... ono je to tezky se tam poradne uvolnit kdyz vis jaky vzacnosti ti tam zavadeji, vid? chjo ja uz je chci mit taky u sebe a ne aby byly v mrazaku 🙂

samanta001
30. led 2011

@tygr21
@lenda01 holky to máte pokaždé jiného doktora? To mě trochu zaskočilo.
@paja1 já být tebou tak si nic neberu a jdu to zaspat. Mě teď přepadla chřipka a taky mě děsně bolela hlava, ale pro těhulky v prvních třech měsících se nic nedoporučuje, není to dobrý. Maximálně půlka paralenu,ale to už ti fakt musí být ouvej.

lenda01
30. led 2011

@samanta001 ne ne ja chodim k primarovi, ale jelikoz je dost vytizen, tak tam za neho obcas nekdo zaskoci.. jenze me ten jeho zaskok pekne precural a na priste si me objednal k sobe..takze to si priste pohlidam..grr ja chci jen svyho hodnyho a sympatickyho doktora 🙂 a jak se jinak mas ty? moc na tebe myslim, kdy jdes na kontrolu?

tygr21
30. led 2011

@samanta001 ...mě to poprvé zaváděl primář pak mladej,Dejmek,mladej a primář.Ted nevím v jakým pořadí,ale už mě viděli všichni 😀

na_aty
30. led 2011

Ahoj holky,
dlouho jsem tu nebyla...syn byl skoro tři neděle nemocný a jelikož je v první třídě, bylo to docela náročné všechno to dohonit ...Doufám, že už bude OK a my s ním ... :o) V pondělí mi přijdou výsledky z genetiky a hydrolaparoskopického vyšetření - vyžádala jsem si je z bývalého CAR, protože mi k tomu nic neřekli, tak jsem chtěla "mít něco v ruce".. 23.2. jdeme do Sanusu, tak doufám, že jsme zvolili správně a zadaří se...Syn by si sourozence moc přál, hodně o tom doma mluvíme... Tuhle jsme se docela nasmáli, ve škole probírali rodinu a on prohlásil, že bude mít bratříčka a sestřičku.. natož odpoledne volala tchýně, jestli jsem těhotná :o) .. Bydlíme na vesnici, takže tady se zprávy nesou rychle... Akorát mě štve manžel, protože nechce přestat kouřit... :o(.. Nějak mu nemůžu vysvětlit, že je to docela důležité... Jediné z čeho mám teď radost je domeček, kam se snad do podzimu stihneme nastěhovat. KOukněte na krb, ten už máme hotový...není sice nic extra, ale úplně už vidím tu krásnou atmosféru, kterou nám zimě vykouzlí...
Tak se všechny držte a já se zase ozvu...

verry
30. led 2011

dasty79 Ahojky, teď jsem dorazila z práce. Ráno mě trochu bolelo břicho. A dnes už nešpiním, ale mám výtok-docela dost. Tak vůbec nevím.. 😒

tygr21
30. led 2011

Na-aty......krb vypadá pěkně.

Verry.........a ty si po něčem?ted vůbec nevím

paja1
30. led 2011

@samanta001 Už je to lepší,manžílek mi natřel šíji a spánky a pomohloto skoro úplně.Bolí už trošku.hurá. 🙂

paja1
30. led 2011

@verry Taky přemýšlím,jestli jsi po zákroku?Promin jestli jsem to zapoměla fakt je tu dost informací,tak napiš at jsme v obraze a můžeme ti držet pěsti.

verry
30. led 2011

@paja1 v pondělí jsem byla na IUI, dnes jsem 6 den po, a včera jsem špinila a dnes mám výtok..