CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

lenda01
31. led 2011

ahojky holky.. teeeda tady se dnes hodne psalo.. musim vas rychle docist 🙂

lenda01
31. led 2011

@paja1 teda Pajo, kloubouk dolu pred tebou.. jsi vazne statecna... ja se tady skladam a to mam za sebou tri transfery a ty uz sis toho prozila tolik moc ... ja mam pocit, ze kdyby se mi nemelo zadarit ze uz to nerozchodim.. drz se a opatruj se 🙂
@lintea jen pekne vylez vsechny bacily je jich vsude plno.. ja se jedny rymy zbavila a uz na me utoci dalsi.. hruuuza
@dasty79 a jak ty a tve nevolnosti..? 🙂 zavidim ti je 🙂

tygr21
31. led 2011

@lenda01 myslíš,že jsme se rozepsaly,mě to příjde,že spíš né.

lenda01
31. led 2011

no ja si na chvilku skocila k mamine a najednou tu toho bylo 🙂

tygr21
31. led 2011

to se ti jenom něco zdá 😀

lenda01
31. led 2011

@tygr21 jj mas pravdu..zdalo se mi to, protoze ted to tu taky nejak spi 🙂

tygr21
31. led 2011

@lenda01 já nevím,kde ty naše ženský lítaj,nějak to vazne 😲

dasty79
autor
31. led 2011

Já jsem tady a nukukuju 😕 - občas sem a občas do mísy 😀

dasty79
autor
31. led 2011

@lenda01 - uvidíš,že za chvilku budeš těhulka a s pořádnejma nevolnostma 😀
Během dne jen tak občas štěkám do mísy.
Ale včera večer jsem si dala krupicovou kaši a pak mě bylo zle celou noc ....

tygr21
31. led 2011

@dasty79 a kde to je lepší? 😀 😀

dasty79
autor
31. led 2011

@tygr21 - ty seš lae vtipálek 😀

lenda01
31. led 2011

@dasty79 tak at si to nakukovani nepopletes a nenazvracis si do klavesnice 🙂 no ja teda musim rict, ze jsem zvladala naposled obed a k vece jsem musela jen fakt neco lehkyho jen treba suchej rohlik se sunkou... vecer uz zaludek jidlo nejak nepobiral... ale bylo to taky na stridacku jeden den horsi a jeden den lepsi...

dasty79
autor
31. led 2011

@lenda01 - o klávesnici mě ani nemluv - na to je expert můj manža.Jednou jsme byli zapíjet známejm prcka a manža byl pěkně nasosanej - šel spát a pak se probudil,bylo mu zle -tak chtěl jít na záchod a zamířil do pracovny a vyblindil se přímo do klávesnice a na stůl a na židli 😀 Fůůůůj, to mě hned vzbudilo,tak jsem na něj začala ječet,a´t si to jde
uklidit -ale jemu bylo tak zle - že jsem to nad ránem uklízela já - to byl smrad jak ve vopičárně po tom alkoholu a pěkně mě to natahovalo ....Takže,kdyby se to stalo mě -tak mu to tady mile ráda nechám 😀
Oběd já zvládnu jen bramborovou kaši,jinak nic.Hlavně žádný maso a zelí -to mě hrozně natahuje....
Jo to já mám taky jen suchej rohlík se šunkou.
A ty seš na neschopence????????

lenda01
31. led 2011

@dasty79 ja zvladala jen brambory a dusenou mrkev.. takze koukam ze brambory jsou asi nejaky univerzalni kdyz ty bastis jen bramborovou kasi 🙂
no tak to verim ze to muselo bejt husty uklizet to bliticko... no fuuuuj jsi statecna, ja bych se u toho urco poblindila a mela toho na uklizeni o to vic 😀
jj ja jsem jeste na neschopence.. po ty revizi sem se ptala sestricky co s neschopenkou a ona se me ptala jestli do prace pospicham, tak jsem ji rekla ze ne ze nepospicham a tak rikala at jsem jeste do ty kontroly doma... nejradsi bych se do prace uz ani nevracela, vubec se mi po ni nestyska ☹

dasty79
autor
31. led 2011

@lenda01 - jo jo brambory to jistěj 😀
No co mě zbejvalo - on by to uklidil až ráno a to by bylo smradu všude a ještě by to pěkně ztvrdlo -fuuuj
Jo jen buď na neschopence, co to jen půjde -dáš se psychicky dohromady a hned se ti půjde lépe do dalšího boje 🙂 do vítězného boje 🙂 🙂 🙂

lenda01
31. led 2011

@dasty79 no fakt jsem neverila ze ty hormony maji takovy grady.. kdyby me uschopnila ja bych to v ty praci nedala... stejne i kdyz je to uz ctyri dny po tak ja mam co chvilku slzy v ocich... no fakt se mi do prace nechce, ale na druhou stranu doma to na me taky docela pada ☹

paja1
31. led 2011

@lenda01 Třeba to nějak natáhneš do transférku,a už pak nepůjdeš. 🙂 Víš statečná,prošla jsem toho moc,ale to se ted přihodilo tobě mě nepotkala,a jsem zato ráda,to jsou teprve rány.Člověk si nevybere.Ale na druhé straně kdyby to nemělo být v pořádku tak raději tak brzy než později nějaké komplikace.

Snád.. jsme si zlé děvčata už vybrali a ted na nás čekají jen ty dobré zprávy. 🙂

lenda01
31. led 2011

@paja1 jj Paji, reknu ti ze to boli o moc vic nez jen negativni testik po transferu ☹ ale to tebe nepotka, ty budes mit tehu se zdravym mimiskem 🙂 holky urco jsme si to zle vybraly..a ted uz jen ty dobre zpravicky ju?

paja1
31. led 2011

@lenda01 Si myslím. 😀

lenda01
31. led 2011

@paja1 musis mi ted jit vzorem, at se mam po kom opicit.. ja uz chci taky mrazacky do briska 🙂

paja1
31. led 2011

@lenda01 Skusím si to dát rozkazem.ted si tu píšu kačka letěla do hudebky jak dojde tak mě vyhodí a max,pustí večer na chvílu.

lenda01
31. led 2011

@paja1 no nemas to lehky..u nas je to obracene.. ja sedim u pc a manzu sem skoro nepustim 😀

paja1
31. led 2011

@lenda01 ty se máš,ale já už padám už se to řítí domů.Tak večer kuknu.držte se děvčata.

tygr21
31. led 2011

teda,vy ste se rozepsaly,já jsem u pc a přítel pochrupkává u televize na gauči,zase za chvíli juknu

dasty79
autor
31. led 2011

@lenda01 - jo to ještě chvilku bude bolet. ☹
Ale jen co půjdete do dlašího IVF, tak na tom budeš líp - nová naděje 🙂
Jaký mrazáčky do bříška?Ty budeš mít do bříška čerstvoučký 😀

@paja1 - jak ti je????????????????????????

lenda01
31. led 2011

@dasty79 cerstvoucky budou pak, ale ted sou chudinky v mrazaku a cekaji tam na me 🙂

paja1
31. led 2011

@dasty79 Ani nevím,chvilku šířím optimismem a chvilku jsem v depresi,a šílím Ale to asi všichni.Bolí mě spodek jako u měsíčků,tak jsem zvědyvá,vím,že to nedostanu,ale mě tak bolívá pokaždé.A ty určitě dobrá náladička apozitivní myšlenky-k teré vedou ke zdárnému konci.Hlavně se ted holky šetřete a baštěte vitamíny,řádí schřipky-hrůza a děs.

sissi6
31. led 2011

@lenda01 testit jsem nezkoušela, včera jsme byli v HK, tak jsem si koupila v intersparu test, když se ms nerozjede, tak že bych dnes ráno testla, ale nebylo potřeba, ale stejně je nějak slabá, než jindy.

@tygr21 utroš jsem už vysadila, když jsem v sobotu jen špinila, tak jsem si ho ještě vzala, ale pak už ne, dr. mi říkal, že když dostanu MS, tak že ho mám vysadit

@dasty79 už jsem ho vysadila, ms se rozjela, ale je nějak slabší než jindy

@paja1 už po 13-té, tak to jsi dobrá, obdivuju tě, to bych asi nezvládla, přeju ti aby se to už podařilo

Dneska jsem volala do Sanusu a 8. února jdu na UTZ

lenda01
31. led 2011

@sissi6 no jeste to nevzdavej.. utz za tyden v utery rozhodne a kdyztak hrrr do dalsiho pokusu 🙂 ke komu v Sanusu chodis? Mozna jsi to tu uz psala, ale ja jsem hlava derava 🙂 ja jedu na kontrolu 9.2. a uz ted mam nerviky z toho co se tam dozvim...

sissi6
31. led 2011

@lenda01 ještě nic nevzdávám, zatím budu bojovat, měla jsem teď jít už na IVF, ale chci zkusit ještě 3 IUI a až potom IVF, mě by to IVF vyšlo asi vyšlo na blbou dobu, jak jsem tak počítala, máme se stěhovat, tak proto teď ještě jednou IUI, pak už budem v novém, tak snad budu mít víc klid odpočívat. Chodím k dr. Šilhanovi, tenkrát jsem se tam objednávala po laparce na kontrolu a tak nějak vyšel na mě on, tenkrát mě to bylo jedno ke komu půjdu, nikoho jsem tam neznala a od té doby se objednávám k němu, jsem si na něj zvykla a přijde mě docela fajn. Tak ať ti ta kontrola dopadne v pořádku, četla jsem co se ti stalo a moc mě to mrzí, čím si musela projít, musí to být strašné, ale neboj, teď už to určitě vyjde 🙂