• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Sanus

19. listopadu 2014 
autor
@evaav - jak ti je???
29. zář 2010 v 15:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@dasty79 -dík je to lepší,cítím takový tlak v podbříšku furt v jednom bodě,střeva už nebolí,jen žaludek občas.Ale,včera bych řekla,že to bylo určitě horší.Už si občas něco zobnu dala jsem si i trochu oběda sice zachvíli mě břicho bolelo,ale přešlo to.To břicho mám takové nafouklé
29. zář 2010 v 15:36  • Odpověz  • To se mi líbí
ono ani s naší Verčou to nejde moc hekat,že mě něco bolí,tak jsme si pustili nachvilku muziku udělali si disco :grinning: ,ale to břicho jsem cítila.Ted máme omalovánky,Verča hlavně ořezává pastelky to jí ted byví nejvíce,tak snad z nich něco zbyde :sweat_smile:
29. zář 2010 v 15:41  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@evaav - tak snad tě ta viroza přejde.Ale pokud to jsou těhu příznaky, tak to je super :slight_smile:
Tak vy trsáte :grinning: to máte doma veselo :grinning:
Pastelky se koupěj nový :grinning:
29. zář 2010 v 15:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@dasty79 -kolikrát děláme 5 věcí najednou,protože jí vše byví jen chvilku.
nevím,jestli to mám brát jako příznaky nebo jsem si říkala,že to může být i po těch hormonech těžko říct,vím test by mě dal odpověd,jenže mám strach jakou :unamused:
Zachvilku mi příjde manžel domů tak budu mít po psaní sem :angry:
29. zář 2010 v 15:59  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Já taky píšu po chvilkách- za chvíli musím jít vařit.
A pak taky přijde manža a ten tady bude úřadovat, tak budu mít smůlu.
@evaav - určo to jsou těhu příznaky :slight_smile: No jo to jsou děti - u všeho vydrží chvilku :slight_smile:
29. zář 2010 v 16:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Skol: Sanus HK,dr.Štěpán ml. 1 IUI 08/10 neg., 2 IUI 09/10 neg a 3 IUI ted v říjnu a to už klapneeeeeeeeeeeee , jinak v v 02/10 MA a už třetí měsíc se dopuju clostilem

Evík 31:Sanus HK,dr.Dejmek -1 IVF květen 2010-negativní+4mrazáčci ke KETU nedošlo bublinky nevydržely,2IVF snad říjen,nebo listopad 2010

rvasata: Sanus HK,dr.Dejmek. 1IVF Květen 2010 14vajíček,OHSS,9mrazáčku ET -negativní,laparoskopie,červen KET negativní,čekání na MS a KET

dasty79: Sanus Pce,dr.Novotná - 1.IVF květen 2010 - negativní, žádný mrazáček.Říjen 2010 imunologie,IUI

lintea: Sanus HK, dr. Šilhan - 1 IVF květen 2009 - biochemické t. žádný mrazáček, 2 IVF leden 2010 - biochemické t. opět nic do mrazáku, 3 IVF srpen 2010 2 8b embrouši u mě a 2 horší kvality v mrazáku.

evaav-SANUS HK,dr,Šilnan-březen 2007 IUI negativní,Květen 2007 1IVF 11 vajec 8 oplodněných, 2 zavedené-test pozitivní holčička Verunka 23.12.2007 váha 1240g předčasný porod v 31+4t.
březen 2010 dr.Štěpýn ml. březen KET zavedená dvě embria-test negativní,květen 2IVF-dlouhý protkol 5 vajec 3 na oplodnění ET zastaven embria nejsu vhodná k travsféru.Září znovu IVF-krátky protokol-2 vajca oplodněno 1 vajíčko a zaveden 1 bojovníček- test 4.10.2010
29. zář 2010 v 16:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásný podvečer,tak těhu to fakt není :grinning: :grinning: .Sice se mě ptal,ale pak jsme usoudilo,že ikdyž je příroda mocná.Těhu prostě nejsem,ale jinak sliznice obr jen se nějak nechce MS spustit.Jinak vaječníky naprosto v pořádku.Zkontroloval to,aby tam třeba nebyla cysta.Ale je to O.K.Takže jsem dostala ďobaneček a čekááááám :grinning: .Jinak to prý může být i stresem :slight_smile: :slight_smile:
29. zář 2010 v 16:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@dasty79 já jsem dneska dělaly zapečené bramborky a zalila jsem to šlehajdou :wink:
29. zář 2010 v 17:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky!
Byla jsem v Sanusu na genetice,ale řeknu vam kolik tam bylo lidu :confused: ,to bylo neskutečny!!!
A polovina těhulek,necitila jsem se tam mezi nimi moc dobře!!! :frowning2:
Strašně jsem jim zaviděla :cry: !!!!!
29. zář 2010 v 17:29  • Odpověz  • To se mi líbí
V ponděli jsme tam byli ! :wink:
29. zář 2010 v 17:31  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@evik31 - zapečené brambory :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je dobrůtka.Ale mě se dnes nic nechce, tak tam vařím čočku a k tomu udělám jen párek + vajíčko a opeč.cibulku a bude uvařeno :grinning:

@rvasata - to mě mrzí, že to není těhu :unamused: TAk ať ti co nejdřív přijde ms,ať můžete jet na KET :slight_smile:

ahoj @toma75 - tebe jsem dlouho neviděla...Přidej se do tabulky :slight_smile:
A jak jsi pochodila v Sanusu v pondělí???Já tam byla taky a taky nejsem těhulka :grinning:
Ale za chvíli tam budem taky jako těhulky :sunglasses: jezdit.
29. zář 2010 v 17:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@dasty79 Nemá tě co mrzet.u mě to bylo jasné.Já nemůžu mít přirozeně děti.Mám ucpané oba dva vejcovody
29. zář 2010 v 17:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak drahé bojovnice kde jsteeeeee
29. zář 2010 v 18:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Hezký večer všem,
@rvasata tak spoň víš na čem jseš, hlavně že to nic není :wink:
@toma75 taky jsem byla v pondělí, ale ráno a docela to šlo, teda jestli taky jezdíš do HK.
29. zář 2010 v 18:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@lintea taky jsem ráda.no joooo asi nervíky někde hluboko pracují.no cooo budu se teďka těšit na tu potforu
29. zář 2010 v 18:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@rvasata kdo by to řekl,že se na ní budem kolikrát i těšit :slight_smile: za jak dlouho by měla po injekci dorazit?
29. zář 2010 v 18:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@lintea Hele buď jsem divná,nebo to je náhoda,ale jestli ona se nerozjíždí.Třeba by přišla i normálně.říkal,že sliznice je obří :grinning: ,ale jinak do 14 dnů,ale mám pocit,že to přichází
29. zář 2010 v 19:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@rvasata čus vědmo jsem ti ji poslala ,mě totiž už odjela :sunglasses:
29. zář 2010 v 19:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@evik31 No čao.No já jsem si to řííííkala.Uvidím až půjdu na WC :grinning: :grinning: No ale ona by možná dorazila i sebe uvidíme.Nu což,alespoň jsem viděla doktůrka a vím,že jsem O.K. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Hele a prej dělala jste si těhu tes??Tak jsem se zasmál a aon no vejcovody máte,ne?Já říkám no to jo,ale...a on joooo příroda je mocná..tak pěkně to řekl,no ale oba dva jsme věděli,že nejsme v pohádkách,že :grinning: :grinning: :grinning:
29. zář 2010 v 19:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@rvasata asi je dr. šikula a odblokoval tě :grinning:
29. zář 2010 v 19:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@lintea :wink: A nebooo.No vidíš.Ani nepotřebuju sex.Mě stačí dr. a UTZ :grinning: :grinning: .No uvidíme jestli se to dneska rozjede
29. zář 2010 v 19:20  • Odpověz  • To se mi líbí
My jsme byli tam v 11,a narvana čekarna!
@lintea jo chodim do HK.
29. zář 2010 ve 20:27  • Odpověz  • To se mi líbí
krásné ráno holky,tak kdepak jsteee.Jsem se speltal.To bylo nějaký chvilkový špinění nebo co :angry:
30. zář 2010 v 07:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@rvasata -já t sedím už od šesti hodin,jen odbíhám ke sporáku.Třeba se ti to ještě rozjede :wink: nebo myslíš že ne?
Já dnes od pěti běhám na záchod,to je mě divný,že mě to chytá na večer a k ránu,ale ne zvracení to mám žaludek furt takovej zvednutej,ale spíš dolem.Tak nevím asi nějake sajrat :frowning2:
30. zář 2010 v 08:07  • Odpověz  • To se mi líbí
tak kde jste kdo?
@rvasata -šla do školky?
30. zář 2010 v 08:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@evaav nene malá už je ve školce,ale já uklízím,abych pak měla klid.Ale,ale to vypadá ne těhulkování :grinning:
30. zář 2010 v 08:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@rvasata -myslíš,když mi to jde spíš dolem i když ted už je mi zatímdobře,i hlad mám ale bojím se něco si vzít.Za chvilku půjdu s Verčo do města dělá se tam hezky.
Ono tady na netu se to taky popisuje jako příznak,ale prý jako nejistý no v pondělí s e uvidí
30. zář 2010 v 09:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak je konec boje dostala jsem to a test je negativní :pensive:
30. zář 2010 v 09:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@evaav to neeee.Evi tak to mi je strašně líto ach jooooooo :frowning2:
30. zář 2010 v 09:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek