CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

dasty79
autor
29. zář 2010

@evaav - jak ti je???

evaav
29. zář 2010

@dasty79 -dík je to lepší,cítím takový tlak v podbříšku furt v jednom bodě,střeva už nebolí,jen žaludek občas.Ale,včera bych řekla,že to bylo určitě horší.Už si občas něco zobnu dala jsem si i trochu oběda sice zachvíli mě břicho bolelo,ale přešlo to.To břicho mám takové nafouklé

evaav
29. zář 2010

ono ani s naší Verčou to nejde moc hekat,že mě něco bolí,tak jsme si pustili nachvilku muziku udělali si disco 😀 ,ale to břicho jsem cítila.Ted máme omalovánky,Verča hlavně ořezává pastelky to jí ted byví nejvíce,tak snad z nich něco zbyde 😅

dasty79
autor
29. zář 2010

@evaav - tak snad tě ta viroza přejde.Ale pokud to jsou těhu příznaky, tak to je super 🙂
Tak vy trsáte 😀 to máte doma veselo 😀
Pastelky se koupěj nový 😀

evaav
29. zář 2010

@dasty79 -kolikrát děláme 5 věcí najednou,protože jí vše byví jen chvilku.
nevím,jestli to mám brát jako příznaky nebo jsem si říkala,že to může být i po těch hormonech těžko říct,vím test by mě dal odpověd,jenže mám strach jakou 😒
Zachvilku mi příjde manžel domů tak budu mít po psaní sem 😠

dasty79
autor
29. zář 2010

Já taky píšu po chvilkách- za chvíli musím jít vařit.
A pak taky přijde manža a ten tady bude úřadovat, tak budu mít smůlu.
@evaav - určo to jsou těhu příznaky 🙂 No jo to jsou děti - u všeho vydrží chvilku 🙂

dasty79
autor
29. zář 2010

Skol: Sanus HK,dr.Štěpán ml. 1 IUI 08/10 neg., 2 IUI 09/10 neg a 3 IUI ted v říjnu a to už klapneeeeeeeeeeeee , jinak v v 02/10 MA a už třetí měsíc se dopuju clostilem

Evík 31:Sanus HK,dr.Dejmek -1 IVF květen 2010-negativní+4mrazáčci ke KETU nedošlo bublinky nevydržely,2IVF snad říjen,nebo listopad 2010

rvasata: Sanus HK,dr.Dejmek. 1IVF Květen 2010 14vajíček,OHSS,9mrazáčku ET -negativní,laparoskopie,červen KET negativní,čekání na MS a KET

dasty79: Sanus Pce,dr.Novotná - 1.IVF květen 2010 - negativní, žádný mrazáček.Říjen 2010 imunologie,IUI

lintea: Sanus HK, dr. Šilhan - 1 IVF květen 2009 - biochemické t. žádný mrazáček, 2 IVF leden 2010 - biochemické t. opět nic do mrazáku, 3 IVF srpen 2010 2 8b embrouši u mě a 2 horší kvality v mrazáku.

evaav-SANUS HK,dr,Šilnan-březen 2007 IUI negativní,Květen 2007 1IVF 11 vajec 8 oplodněných, 2 zavedené-test pozitivní holčička Verunka 23.12.2007 váha 1240g předčasný porod v 31+4t.
březen 2010 dr.Štěpýn ml. březen KET zavedená dvě embria-test negativní,květen 2IVF-dlouhý protkol 5 vajec 3 na oplodnění ET zastaven embria nejsu vhodná k travsféru.Září znovu IVF-krátky protokol-2 vajca oplodněno 1 vajíčko a zaveden 1 bojovníček- test 4.10.2010

rvasata
29. zář 2010

Krásný podvečer,tak těhu to fakt není 😀 😀 .Sice se mě ptal,ale pak jsme usoudilo,že ikdyž je příroda mocná.Těhu prostě nejsem,ale jinak sliznice obr jen se nějak nechce MS spustit.Jinak vaječníky naprosto v pořádku.Zkontroloval to,aby tam třeba nebyla cysta.Ale je to O.K.Takže jsem dostala ďobaneček a čekááááám 😀 .Jinak to prý může být i stresem 🙂 🙂

evik31
29. zář 2010

@dasty79 já jsem dneska dělaly zapečené bramborky a zalila jsem to šlehajdou 😉

toma75
29. zář 2010

Ahoj holky!
Byla jsem v Sanusu na genetice,ale řeknu vam kolik tam bylo lidu 😕 ,to bylo neskutečny!!!
A polovina těhulek,necitila jsem se tam mezi nimi moc dobře!!! ☹
Strašně jsem jim zaviděla 😢 !!!!!

toma75
29. zář 2010

V ponděli jsme tam byli ! 😉

dasty79
autor
29. zář 2010

@evik31 - zapečené brambory 😝 to je dobrůtka.Ale mě se dnes nic nechce, tak tam vařím čočku a k tomu udělám jen párek + vajíčko a opeč.cibulku a bude uvařeno 😀

@rvasata - to mě mrzí, že to není těhu 😒 TAk ať ti co nejdřív přijde ms,ať můžete jet na KET 🙂

ahoj @toma75 - tebe jsem dlouho neviděla...Přidej se do tabulky 🙂
A jak jsi pochodila v Sanusu v pondělí???Já tam byla taky a taky nejsem těhulka 😀
Ale za chvíli tam budem taky jako těhulky 😎 jezdit.

rvasata
29. zář 2010

@dasty79 Nemá tě co mrzet.u mě to bylo jasné.Já nemůžu mít přirozeně děti.Mám ucpané oba dva vejcovody

rvasata
29. zář 2010

Tak drahé bojovnice kde jsteeeeee

lintea
29. zář 2010

Hezký večer všem,
@rvasata tak spoň víš na čem jseš, hlavně že to nic není 😉
@toma75 taky jsem byla v pondělí, ale ráno a docela to šlo, teda jestli taky jezdíš do HK.

rvasata
29. zář 2010

@lintea taky jsem ráda.no joooo asi nervíky někde hluboko pracují.no cooo budu se teďka těšit na tu potforu

lintea
29. zář 2010

@rvasata kdo by to řekl,že se na ní budem kolikrát i těšit 🙂 za jak dlouho by měla po injekci dorazit?

rvasata
29. zář 2010

@lintea Hele buď jsem divná,nebo to je náhoda,ale jestli ona se nerozjíždí.Třeba by přišla i normálně.říkal,že sliznice je obří 😀 ,ale jinak do 14 dnů,ale mám pocit,že to přichází

evik31
29. zář 2010

@rvasata čus vědmo jsem ti ji poslala ,mě totiž už odjela 😎

rvasata
29. zář 2010

@evik31 No čao.No já jsem si to řííííkala.Uvidím až půjdu na WC 😀 😀 No ale ona by možná dorazila i sebe uvidíme.Nu což,alespoň jsem viděla doktůrka a vím,že jsem O.K. 😀 😀 😀 😀 Hele a prej dělala jste si těhu tes??Tak jsem se zasmál a aon no vejcovody máte,ne?Já říkám no to jo,ale...a on joooo příroda je mocná..tak pěkně to řekl,no ale oba dva jsme věděli,že nejsme v pohádkách,že 😀 😀 😀

lintea
29. zář 2010

@rvasata asi je dr. šikula a odblokoval tě 😀

rvasata
29. zář 2010

@lintea 😉 A nebooo.No vidíš.Ani nepotřebuju sex.Mě stačí dr. a UTZ 😀 😀 .No uvidíme jestli se to dneska rozjede

toma75
29. zář 2010

My jsme byli tam v 11,a narvana čekarna!
@lintea jo chodim do HK.

rvasata
30. zář 2010

krásné ráno holky,tak kdepak jsteee.Jsem se speltal.To bylo nějaký chvilkový špinění nebo co 😠

evaav
30. zář 2010

@rvasata -já t sedím už od šesti hodin,jen odbíhám ke sporáku.Třeba se ti to ještě rozjede 😉 nebo myslíš že ne?
Já dnes od pěti běhám na záchod,to je mě divný,že mě to chytá na večer a k ránu,ale ne zvracení to mám žaludek furt takovej zvednutej,ale spíš dolem.Tak nevím asi nějake sajrat ☹

evaav
30. zář 2010

tak kde jste kdo?
@rvasata -šla do školky?

rvasata
30. zář 2010

@evaav nene malá už je ve školce,ale já uklízím,abych pak měla klid.Ale,ale to vypadá ne těhulkování 😀

evaav
30. zář 2010

@rvasata -myslíš,když mi to jde spíš dolem i když ted už je mi zatímdobře,i hlad mám ale bojím se něco si vzít.Za chvilku půjdu s Verčo do města dělá se tam hezky.
Ono tady na netu se to taky popisuje jako příznak,ale prý jako nejistý no v pondělí s e uvidí

evaav
30. zář 2010

Tak je konec boje dostala jsem to a test je negativní 😔

rvasata
30. zář 2010

@evaav to neeee.Evi tak to mi je strašně líto ach jooooooo ☹