• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Sanus

19. listopadu 2014 
@evik31 děkuji, ale nic z toho nebude.
4. únor 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar holky tak koukám, zběžně,že mluvíte o věku.Neříkejte,že jsem nejmladší.mě je 27 :grinning:
4. únor 2011 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jinak vařím brambory a k tom brokolice s vajíčkem.a na zítra domácí knedlíky a falešnou svíčkovou a buchtu ke kávě.Zítra mi přijede drahá sestra tak ať se nabaští a večer dáme jednohubky,punč a americké brambory s dresinkama. :sunglasses:
4. únor 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanysek.hanysek ještě neházej flintu do žita
@rvasata ahojky kdepak ses toulala
4. únor 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata panejo vy si bužírujete a jak to s tebou vypadá co daší ivf a práce
4. únor 2011 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 zdarec zlato,tebe ráááda vidím
4. únor 2011 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata nojono nějak jsem to v poslední době flákala
4. únor 2011 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata mě bude letos 26let :o)
4. únor 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 to je co.Holky máme 2 kousky u ledu :grinning: a objednáváme se do Pardubek,už jsem byli objednaní,ale byla jsem nemocná a teďka manžel dovolenou nedostane a já se v tuto chvíli na to necítím.A práce?Pche nic,nic,nic,nic,nic píoslala jsem přes 30 životopisů minimálně a ozvali se 3.
4. únor 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanysek.hanysek juuu tak nejsem nejmladíš.Ty jsi ještě mladší kůzle :grinning:
4. únor 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 styď se.Ikdyž já teda taky :grinning: :grinning:
4. únor 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata jojo kůzle :o) s 11měsíčním prckem a čekající na dnešní menzes, ale stále nejde, asi se někde zdržela.
4. únor 2011 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanysek.hanysek ty máš takhle malýho prcka,jo?Tak to nejsem vůbec v obraze a toho máte normoš nebo po IVF??
4. únor 2011 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata Podařilo se přirozeně. Nejdřív jsem byla na IUI to nevyšlo, a další měsíc se zadařilo přirozeně. No, byly jiné starosti, než řešit, že se nám nedařilo otěhotnět. A dneska čekám, jestli mrcha dorazí nebo ne.
4. únor 2011 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanysek.hanysek.Tak to Ti přeju,aby mrcha nedorazila
4. únor 2011 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata my už máme u ledu kulový takže my jdem rovnou do 2ivf
4. únor 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanysek.hanysek tak toby byldocela záhul takhle po sobě,ale radši tak hlavně,že to jde přirozeně
4. únor 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 nevím jak tvýmu,ale na toho mýho pomalu ale jistě leze jaro

@hanysek.hanysek už se těším,až zjistíš //.
4. únor 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygr21 no můj manža má jaro celej rok,ale mě nějak chuti ubývá :wink:
4. únor 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 no my jsem sice mělli dost zmražený,ale jak je vidět k prdu.Ale nebudu na to myslet,dokud tam nepůjdeme a uvidíme
4. únor 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygr21 myslím, že nebudou dvě // fakt mě docela bolí břicho.
4. únor 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka43 Na mě to jde hrozně,opravdu mě ty hormony vždycky moc přidají.A tak uvidím bud budu dál přibírat-ráda a nebo na jaro hubnout,jak to půjde.
4. únor 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás ted taky taje,ale všera večer to byla nádhera,bydlím až nahoře(4patro) výhled na u vodu a zasněžené stromy,a chumelenice nádhera,jak v pohádce.Jo to se mi líbí,ale to tání a břečky.Já na dnes vařila koprovku i s masíčkem,a ktomu brambory a můj knedlík.A nejedli jsme to měla jsem u mamky rybu -tuňáka na řízek-nejlepší ryba.nedáme na ni dopustit.Můj ryby nemá rád,ale tuto si oblíbil i přes rok. :slight_smile:
4. únor 2011 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 už to není,takový,jako ze začátku,asi pomalu stárneme.
4. únor 2011 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygr21 asi jsme hodně nabažený za ty roky :grinning: stárnem pomalu a s přehledem i když to strašně někdy letí :pensive:
@rvasata aspon jste je využily my ani to né,ale na druhou stranu nám zbylo víc peněz no jak se to vezme noooo :confused:
4. únor 2011 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 a můžu se ještě zeptat,jak jste spolu dlouho,když jsme na tom stejně
4. únor 2011 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky.. teeeeda to jste me potesily, jak tu dnes debatite..dalo to fusku vas docist :slight_smile: tak me 27, ale uz jen necele dva mesice, pak zas budu o rok starsi :stuck_out_tongue_closed_eyes: hruuuza jak to leti ... jinak my mame u ledu jeste ctyri eskymacky a uz ted se nemuzu dockat KETiku... :slight_smile:
@hanysek.hanysek neboj se nic.. budou // a kdyz ne, tak treba budou myslenky jinde a zase se zadari prirozene :slight_smile: a jeste kdyz si tak mladoucka a uz mimco mas.. koukni na me... zadny mimco a to se o nej snazime od mych 25 let.. hruuuuza ... nehazej flintu do zita
@paja1 jak se citis mamino :slight_smile: moc na tebe myslim :slight_smile:
4. únor 2011 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 my taky nemáme žádný eskymáčky a 3ho odběru se bojím.
4. únor 2011 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygr21 to víš že se můžeš zeptat táhnem spolu 5 rok a z toho půlku jsme už manželé,někdo si řekne,že je to krátká doba,ale stím běháním po doktorech to strašně letí :cry:
4. únor 2011 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 jeee tak to mate jako ja s manzou a nejvetsi sranda je, ze jestli si se vdavala 16.8.2008, tak to jsme se vdavaly stejne :slight_smile: u nas bylo 8°C, vitr jako prase a dest... na to ze byl v planu obrad venku, super pocasko.. nakonec jsme skoncili v obradce a i ta zadrahni oslava se nejak prezila :grinning:
4. únor 2011 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek