• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Sanus

19. listopadu 2014 
Ahoj holky, tak jsem přidala taký pár foteček :o).... Dnes je krásně slunečno, no hurá..už bylo na čase... :o)
7. únor 2011 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@na_aty ahojky :slight_smile: no super, jak jsme se tu vsechny odtajnily a aspon uz vime s kym si povidame :slight_smile: moc hezky fotecky :slight_smile:
7. únor 2011 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky teda vy jste se nějak rozkecaly při pondělku :sunglasses: pája moc měto mrzí tak dlouho jsi to vydržela a ted zas tohle,ale snad se to ještě nějak vyvrbí :pensive:
tak jinak tuhle buchtu znám ,ale trošku pod jiným názvem a je fakt dobrá taky jí hodně peču :wink:
7. únor 2011 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky,buchtička exkluzivní.nevím nevím jestli zbyde na Petra až dorazí večer z práce. :fearful:
7. únor 2011 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky :slight_smile:

@paja1 - ještě neházej flintu do žita.Počkej do krve a věř tomu :slight_smile:

@tygr21 - teda ta buchta vypadá lákavě :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@kiara - tak to mě mrzí s tou tvojí nemocí.Ale uvidíš,že se to po práškách zlepší a zas bude dobře :slight_smile:
7. únor 2011 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže sem dneska opět dělala test, jiný než se si dělala předtím a teď ani ten duch tam nebyl. Takže víme, že 100% těhu nejsem.
7. únor 2011 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hanysek.hanysek - tak si zajdi na krev jako samoplátce a budeš to vědět na 100%
7. únor 2011 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@na_aty fotečky pěkný

Dasty79........prej je dobrá,ale když to říká ségra,tak je asi opravdu dobrá.

Někdo hledal recept na tu macechu,mám ho
7. únor 2011 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanysek.hanysek chjo to je mi moc lito :frowning2: ale nezoufej, priste to vyjde ... budes dal bojovat s nama ostatnima :slight_smile:
7. únor 2011 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tygr21 - tohle je ta pudinková?a macecha je co?Hoď sem receptíky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. únor 2011 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 já vím na 100% že těhu nejsem. Já sem si to ale myslela už na začátku, že těhu nejsem. Když sem viděla, že se ti "duchové nemění"- že netmavnou a jsou tři dny úplně stejné čárky, tak sem věděla, že je to cysta. Počkám do čtvrtka, kdybych to fakt dostala a pak půjdu na injekci na vyvolání menzesu a na zjištění, že je to opravdu cysta.
7. únor 2011 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dasty79.....
Těsto:250g cukru,1dl vody,5 žloutků,1 dl oleje,250g hl.mouky,1 prášek do pečiva
Pudink:800ml mléka,cukr dle potřeby,2 vanilkové pudinky
Smetanový krém:250ml šlehačky,2 vanilkové cukry,500ml zakys.smetany.
Z bílků uděláš sníh a vmícháš ho do těsta,pak vyleješ na vymazaný plech olejem,3/4těsta a do zbytku dáš kakao a naliješ na světlé těsto.Na to těsto vyleješ horký pudink,ale aby moc nezhoustnul a dáš péct na 180stupnů,poté necháš vychladnout a potřeš ho tím smet.krémem a posypeš grankem.

Je to lehký.Když jsem to zvládla já,tak každý.
7. únor 2011 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hanysek.hanysek - ob den by měla čárka opravdu stmavnout.Tak ať to není cysta...

@tygr21 - díky, vyzkouším :slight_smile:
7. únor 2011 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygr21 To vypadá dobře... zkusím to :o) Díky za recept...
Holky, zítra vyberu týdenní dávku antibiotik a není mi vůbec dobře, dnes jsem si musela zavázat krk, protože ho mám zase oteklý a nemůžu už ani polykat, takže zítra vyfasuju určitě druhé balení... Ach jo, takový jedy do těla... Už chci být zdravá!! :o) V práci jsou asi naštvaný, že jsem nemocná,ale copak za to můžu? Nemůžu..ale na to se dnes bohužel nido neptá...
@hanysek.hanysek Mrzí mě, že máš test negativní...ale nezoufej, užívej si první miminko a ono se to za chvíli povede, neboj :wink:
7. únor 2011 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 sem si jistá, že je to cysta. Snad sama odejde.
7. únor 2011 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 Oba receptíky jsou na straně 84, pudinková ode mne a Macocha od Kairy.
7. únor 2011 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 Ten recept co ti psal tygr, je ta Macocha.
7. únor 2011 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majka43......nechtěla si napsat str.184?Ten jak jsem pekla je Macocha
7. únor 2011 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,dala jsem nějaké věci na bazar,pomně.
7. únor 2011 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak jsem ráno testla a nic,takže se nepodařílo.Jinak všem ostatním držím pěsti.budu se koukat na vaše //.

:frowning2:
7. únor 2011 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1 :frowning2: to mě je líto,třeba se jí nechtěla ukazovat ta druhá čárka :frowning2:
7. únor 2011 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygr21 Jsi zlatá,ale to je asi málo pravděpodobné,vid.Už to známe,jsme profíci,Po 13 pokusech to je tutovka,ale budu vám věrná,kuknu na vás často. :slight_smile:
7. únor 2011 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1 nezoufej,my jim to ještě ukážem,že tu vládneme my. :grinning:
7. únor 2011 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1 jak je to ale mozny.. to preci neni normalni ze se trinactkrat nezadari.. to mi nerikej :frowning2: jsem z toho fakt smutna :frowning2:
7. únor 2011 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygr21 Určitě budu vám držet pěsti.Já už kačku mám tak ted je řada na Vás. :sweat_smile:
7. únor 2011 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenda01 Já taky,ale bohužel,nevím čím sem si to zasloužila.Ale neřeš to.Já jsem říkala,že patřím k té menšině co to prostě nejde.Zítra kuknu.
7. únor 2011 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1 my tě vemem do party
7. únor 2011 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygr21 Jo 184 a ještě je na tý straně ta pudinková ode mne.
7. únor 2011 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1 A nechceš to zkusit ještě u nás v Jihlavě s darovanými embryi. Stojí to jenom 6800kč, pořád lepší než adopce. Na to by jste ještě ztloukli.
7. únor 2011 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majka43.......tak tak Pája bude s náma bojovat
7. únor 2011 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek