CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

majka43
8. únor 2011

@sissi6 Tu tlustou jehlu si dej na stříkačku, pak nasaj do stříkačky tu vodičku, tu pak vystříkni do tý ampulky s tím práškem a pak to znova natáhni do stříkačky. Pak si tam dej tu slabší jehlu a píchni si to.

paja1
8. únor 2011

🙂
@lintea Ani nejde ,že bych se necítila na další pokusy,ale já už nechci vyhazovat peníze,je to kruté,ale už jsme fakt udělali vše,chtěla bych,ale prostě mám Kačenku i když je odrostlá,tak si raději někam zajedeme.I u nás jsou pěkné místa-nerada jezdím do zahraničí a neláká nás to.A i wellness pobyty jsou drahé.Jezdíme do Velkých Karlovic na hotel Tatra-úžasné,ale vše něco stojí a když jedeme 2-3,jak kdy + pes tak 5tis jen to spláchne.Ale to máme nejlevnější pobyty.Tam je to sse snídaní od pá-do neděle za 2200,kč a je v tom 7 procedur. Větčinou mám já nebo manžel procedury,ale káti platíme jen pobyt.Tak si budeme užívat už jsem se rozhodla a objednala pobyt na první víkend v březnu.Příští týden má jarní prázdniny,jenže jsem nevěděla jak dopadnu tak jsem nikam nechtěla jet.ted jí to vynahradím.tak zítra písnu ,jdu na kontrolu,ale výsledky znám.

lintea
8. únor 2011

@paja1 tak se aspoň všichni v klidu užijete a přijdeš na jiný myšlenky, to nikdy není na škodu 🙂

majka43
8. únor 2011

@sissi6 Ještě na tý ampulce máš takovou tečku, kde máš mít palec, pak to jde dobře ulomit.

lintea
8. únor 2011

@paja1 já zase miluju cestování a tuhle zimu jsem moc chtěla vyrazit někam za exotikou, ale teď si taky nestěžuju.

majka43
8. únor 2011

@sissi6 Jo tak nic, teď jsemto dočetla do konce a Tygr už ti to vysvětlil.

sissi6
8. únor 2011

@majka43 děkuju za radu. Teď už vím i proč tam jsou ty tečky 🙂 . Snad to zvládnu.

tygr21
8. únor 2011

@sissi6 zvládneš,my ti věříme

majka43
8. únor 2011

@sissi6 Zvládneš, musíš, nic jiného ti nezbyde. Pak dej vědět, myslíme na tebe.

paja1
8. únor 2011

@lintea No zlato ještě aby jsi si stěžovala. 😀 😀
Jo jak píšeme všechny,vyšistím si hlavu,ale asi jsem rozhodnutá.A právě jsem zjistila káťa má asi chřipku,už od včera ju pobolívá hlava a dnes říká-že ji škrábe v krku,ale málo skoro nic.Tak jsem jí ted vnutila teploměr a 38.už je to tady.Je to všude kolem nás.

lenda01
8. únor 2011

@dasty79 gratuluji ke kontrole 🙂 je to suuuuper, tak se drzte 🙂
@paja1 dovca ti udela dobre, je to fajn.. prijdes na jiny myslenky a budes s rodinou a to je fajn.. 🙂
@sissi6 tak jak si to zmakla? me teda pregnyl pichala vzdycky svagrova ktera je zdravotni sestra, protoze mi bylo receno ze se musi pichnout do svalu ale jestli v navodu pisou i do bricha ci stehna, tak tam by urco nelhali 🙂 a jak to dopadlo? 🙂

lenda01
8. únor 2011

@lintea misto exotiky mas ted divocinu v brisku jak se tam ty dva spolu postuchuji 🙂 jooo ted uz to musi byt vesely 🙂

lintea
8. únor 2011

@lenda01 to je veselý, dneska jsem byla u zubařky a při vrtání takový kopání, no asi se jm to nelíbilo 😀

lenda01
8. únor 2011

@lintea no se jim nedivim.. jeste aby se jim to libilo.. ja z toho mam husi kuzu a to si o tom jen ctu.. 🙂 vrtani nebrat... bleeee 🙂

sissi6
8. únor 2011

Pregnyl jsem zvládla díky vám 🙂 když jsem tu krabičku rozdělala a viděla 2 ampulky tak jsem byla v šoku, neměla jsem strach z toho že si to budu muset píchnout, ale z toho, že jsem nevěděla co s těma dvouma ampulkama dělat, to mi sestra vůbec neřakla, že tam jsou 2. Teď už budu čekat na čtvrtek na IUI.

majka43
8. únor 2011

@sissi6 Proto tady jsme, aby jsme pomohly, ale píchnout sis to musela stejně sama a to bylo nejhorší.

sissi6
8. únor 2011

@majka43 jsem moc ráda, že jsem na tuhle diskuzi narazila, jste tu moc fajn 🙂

madlina
8. únor 2011

Kočky přidala jsem do alba dvě fotečky.Ta poslední je z dneška.Tak kdo chcete,jukněte. 😉

lenda01
8. únor 2011

@sissi6 sikulka 🙂 ve ctvrtek to budou vetsi nervy 🙂
@madlina teeeeda ten roste .. to je fofr 🙂
@paja1 @majka43 holky nevim v kolik rano jdete na kontroly a jestli vas tu rano jeste chytnu, tak preju ted na zitrek hodne stesti a drzim moc pesticky ... 🙂

madlina
8. únor 2011

@lenda01,jestli jsem to dobře pochopila,tak má něco kolem 15cm.Je to mazec.

na_aty
8. únor 2011

@madlina Gratuluji!!! To je super, že tak krásně rostete...
Holky, já už chci takyyyyyyyyyyyyy :o))

majka43
9. únor 2011

@madlina Krásný mimčo, já už chci taky.
@lenda01 Hodně štěstí na kontrole.
Pája a tobě přeju pozitivní krvičku.
No a sobě, ať je cysta pryč.

hanysek.hanysek
9. únor 2011

@majka43 A já se dozvím v pátek,jestli to je cysta!

tygr21
9. únor 2011

Přeju sluníčkový den,

@paja1 @majka43 dejte pak vědět,jsme napnutý jak kšandy

@sissi6 vidíš,jak si šikovná,od toho jsme tady

madlina
9. únor 2011

Holky taky se dočkáte.To čekání za to stojí.

tygr21
9. únor 2011

@madlina přidávám se k holkám,já chci taky!!!!Chutnala Petrovi buchta?jestli teda zbyla

madlina
9. únor 2011

@tygr,ani nevím jestli vůbec měl.Ale snědla se.

tygr21
9. únor 2011

@madlina tak to jsem ráda,že se snědla.Budu dělat ještě jednu,ale nevím jak se jmenuje

madlina
9. únor 2011

Já budu dělat asi ty skořicový šneky z listovýho těsta.

dasty79
autor
9. únor 2011

Ahoj všem 🙂

@sissi6 - to seš dobrá,že jsi zvládla sama si píchnout Pregnyl.Smíchat bych to dokázala - to jsem si taky míchala před IVF,ale píchnout si to -to bych se bála - musí to být do svalu....
A ve čt IUI? 🙂 Tak to budu držet palečky.

@tygr21 - četla jsem ten článek o Agátě....ta je tak trhlá 😝