• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Sanus

19. listopadu 2014 
bré ráno,

Rvas,tak to jsme na tom skoro stejně.Já jdu ve středu k dr.a buď se domluvíme na laparce nebo ne KETíku.

Evi,dočkáš se,neboj.
1. říj 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné dopoledne holky, tak hlásím, že folíci si to nerozmysleli a prostě nejsou...takže jsme se domluvili, že ještě zvýšíme dávku clostilu a pokud to příští měsíc nezabere tak teprve pak ty injekce. jsou prý účinnější,ale platí se za ně.tak uvidíme příští měsíc....
1. říj 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky moje, já bych tak moc chtěla být do vánoc těhotná,toho času už ale moc není..ach jo,
1. říj 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skol -co není může být určitě to dopadne,ty máš mladýho Štěpána že?
1. říj 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Skol já už chci být těhotná od loňskýho ledna :frowning2: :frowning2: :frowning2: .Tak snad nebudeme muset čekat tak dlouho jako na Adélku.jednou mi 5 let stačilo.
neboj,ono to dopadne.
1. říj 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evaav a madina ahoj, přesně tak, chodím k mladýmu Štěpánovi
Madlinay už se sažíme 2,5 roku...takže ty třetí vánoce už bych fakt chtěla být těhule. no, pokud ve dobře půjde tak mám 2 pokusy:slight_smile:
1. říj 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já zjistím ve středu kolik "eskymáčků"ještě máme.
1. říj 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juhůůůůůůůůůůů jsem z nemocnice do nedělky domáááááá :grinning:
a jsem tu dřív než Renča a to jsem jí psala a ona se toulá :astonished:
1. říj 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evaav to je blbý tak budem držet palečky na příště co se dá dělat ach jooooo :frowning2:
@skol tobě snad ten clostík taky pomůže a nebudou ti už utíkat folíky :wink:
jinak mja chci taky těhotnit do vánoccccccccc :sunglasses:
1. říj 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj kočky :slight_smile:
Co to tady čtu????Samé špatné zprávy :frowning2:

@evaav - to mě je líto, že ms dorazila a test je negativní :frowning2: A co dál???
@evik31 - kdy tě čeká ta operace???
@skol - to mě je taky líto, že nejsou folíci.Ale příští měsíc to bude určo lepší.Já jdu na utz ve st a jsem zvědavá, jestli budu mít folíčka :slight_smile: , pokud jo, tak bude IUI.To bys asi normálně stimulovala injekcema jako před IVF,ale asi míň dní a slabší dávku,ne?
1. říj 2010 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rvasata - tak to je dobře, že ti ms přichází a že si za chvilku pojedete pro eskymáčky :slight_smile:
1. říj 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@madlina - kolik ještě máte zamraženejch?
1. říj 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
U mě nic nového.Teď jsem tady nebyla, byl blázinec v práci :unamused:
Já jdu v úterý na utz -tak uvidíme..... :confused:
1. říj 2010 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Halooooo, kde jste všechny??? :confused: :confused: :confused:
1. říj 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 halo jsem tady :grinning:
jinak jdu v pondělí
1. říj 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 huž jsem tadyyyyyyyyyyy zlatooooooo.Dělám cokoládové taštičky a kotlety na zítra.Protože se mi zítra nebude chtít vaiřt :grinning: :grinning: :grinning:
1. říj 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaaaaaaaaa poslouchali jste některá teďka zprávy na Nově???No to jsou ženský.zavřít a vykastrovat.Fakt to je hnus.
1. říj 2010 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata poslouchala a je mě k zblití :angry:
@rvasata receptíky nejsou jako s fotečkou jooooooooooo :rolling_eyes:
1. říj 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kde jsi se flákala celej den nooooo
teda holky mě bolí zas palice jako kráva už mám v sobě 2 ibalginy a nic jako :confounded:
1. říj 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 jakýpak receptníky nejsou s fotečkou??????No tu ženskou bych.....No háčkovala jsem,vařila byla pro malou a ono to strašně rychle utíká.Mám hotový čokoládový šátečky a budu dělat kotlety na zítra :grinning:
1. říj 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata ono nějaká drsná néééééé :grinning:
1. říj 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 no já sjem drsná žena.To nevíš??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no nějak mě to dneska chytlo a budu mít alespoň zítra klid.Jen udělám k tomu knedlíky a jak jsi myslela to s těma receptama???
1. říj 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
:frowning2: :frowning2: :frowning2: holky já nejsem normální.Teďka jsem se dozvěděla,že známe je těhotná.Proč já řvu.Fakt jsem na palici
1. říj 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata taky řvu když se dozvím,že je někdo blízký těhu přeju jim to ,ale i hrozně závidím někdo si to ani nezaslouží ,protože se pak o to prd staraj,ale to je prostě ten náš kurva život,když to tak napíšu :angry:
no myslela jsem receptíky toho co dnes vaříš ,pečeš néééé,vždycky dodáváš recept i s fotkou většinou to máš z mmb
1. říj 2010 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 jo tááák.Taštičky jsou moje dělám si i těsto a az toho těsta dělám i štrůdl a pizzu a dneska taštičky a uvnitř Nutela a kotlety tyto http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=64292 ,ale k tomu bramborový knedlík
1. říj 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata no namynky teda ty kotletky :grinning:
a kdepak jste všechny zase děvčata :astonished:
1. říj 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,copak dnes se u vás chystá k obídku? :wink:
2. říj 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 -co dál? No život jde dál a časem se uvidí co nám přinese.Já se ted objednám ke svém gyndaři na prohlídku a proberu to s ním jestli by třeba mi nedal nějakou léčbu,abych nemusela hned postupovat IVF dám mu na to klidně rok a uvidíme spěchat nikam nebudu,ale zase si říkám když je manžel ok já jestli mám jen ty anovulační cykly tak třeba by pomohli někaké léky i když už jsme to kdysi také zkoušeli no vidíme co on na to :wink:
2. říj 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdepak jste :confused:
lintea-tak jak včera kontrola dopadla,doufám,že je vše ok :slight_smile:
2. říj 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí

hezké ráno :sunglasses:
@evaav u nás dneska bude kuřátko s bramborem a salátek
2. říj 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek