CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

majka43
9. únor 2011

@lenda01 Lenda tak to je supr, že to bude dřív, než jsi čekala. U nás v Jihlavě se dlouho nečeká, většinou jak jsi objednaná, tak jdeš. Já byla dneska na desátou a v 10.15 už jsem odcházela pryč.

na_aty
9. únor 2011

@dasty79 zatím jsme objednaní na první kontultaci k Dr.Novotné... komu mně pak šoupnou, uvidím :o)

lenda01
9. únor 2011

@majka43 super zpravy, mam radost, ze ti to klapne uz ted... supeeeer 🙂
@paja1 Pajo ani nevim co napsat... ☹ je mi to moc lito, ale na druhou stranu nekde v detskym domove nebo kojenaku ceka ten prdolka, kterej se dostane k vam do vasi milujici rodiny a bude mu tam strasne moc fajn 🙂
@hanysek.hanysek ja taky tipuju tehuuuu 🙂

lenda01
9. únor 2011

@majka43 no ja to ted mela taky vzdycky v pohode a sla jsem vetsinou hned na radu...ale dnes byly asi nejaky erupce a tech zenskejch v cekarne.. no masakr 🙂 jestli chces neco vlozit do tabulky tak mi to pisni a ja to tam dam 🙂
@na_aty hnedle te vlozim do tabulky

tygr21
9. únor 2011

Holky,budu se muset s váma na dnešek rozloučit,přítel mě tu nevidí moc rád.Tak pište,at mám na zítra co číst

lenda01
9. únor 2011

Skol: Sanus HK,dr.Štěpán ml. 02/10 zamlký těhu, od 06/10 v Sanusu v HK - 1 IUI 08/10 neg., 2 IUI 09/10 neg, 10/10...clostil nezabral, čekám na MS a nasazena zvýšená dávka clostilu 3x denně ,zvýšená dávka nezabrala,v prosinci budou injekce , 1.12. vyfasován menopur (konečně zabral), 12/10 3 IUI neg, 01/11...27.1. poslení IUI co dáme a budem čekat

Evík 31:Sanus HK,dr.Dejmek -1 IVF květen 2010-negativní+4mrazáčci ke KETU nedošlo bublinky nevydržely,2IVF snad říjen,nebo listopad 2010

rvasata: Sanus HK,dr.Dejmek. 1IVF Květen 2010 14vajíček,OHSS,9mrazáčku ET -negativní,laparoskopie,červen KET negativní,17.10 - KET-negativní

dasty79: Arleta - 2x IUI negativní,1.IVF květen 2010 - negativní, žádný mrazáček.
Září 2010 - změna CAR - Sanus PCE - dr. Novotná.Říjen 2010 IUI - negativní.Čekáme na výsledky z imunologie a genetiky.V lednu laparoskopie.

lintea: Sanus HK, dr. Šilhan - 1 IVF květen 2009 - biochemické t. žádný mrazáček, 2 IVF leden 2010 - biochemické t. opět nic do mrazáku, 3 IVF srpen 2010, 2 8b embrouši u mě a 2 horší kvality v mrazáku.1.10. UTZ dvě dutinky, kontrola
15.10. snad budou i srdíčka, srdíčka jsou, NT + tipple testy v pořádku, na květnen čekáme dvojčátka.

evaav-SANUS HK,dr,Šilnan-březen 2007 IUI negativní,Květen 2007 1IVF 11 vajec 8 oplodněných, 2 zavedené-test pozitivní holčička Verunka 23.12.2007 váha 1240g předčasný porod v 31+4t.
březen 2010 dr.Štěpýn ml. březen KET zavedená dvě embria-test negativní,květen 2IVF-dlouhý protkol 5 vajec 3 na oplodnění ET zastaven embria nejsu vhodná k travsféru.Září znovu IVF-krátky protokol-2 vajca oplodněno 1 vajíčko a zaveden 1 bojovníček- test 4.10.2010

*MADLINA : Sanus HK(dr.Novotná),1.IVF+ICSI,OHSS, 1.KET negativní, 2.KET-těhu do 10tt (sam.potrat),3.KET úspěšný - Adélka se narodila 6.2.2007
SANUS Pce(dr.Novotná),3xIUI,2xKET +dom.snažení od ledna 09.

Lenda01: Sanus HK (Dr. Stepan), 1.IVF + ICSI (03/2010) 2 vajicka a jen 1 oplodneno, zaveden 1 bojovnicek - negativní, 2.IVF + ICSI dlouhy protokol 14 vajicek z toho 12 oplodneno. 26.10.2010 ET - zavedeny 2 bojovnicci - test 9.11.2010 - negativní. 2.12.2010 KET zavedeny 2 bojovnicci (jeden sestibunecny a druhy sedmibunecny) - test 16.12.2010 pozitivní ... 29.12. 2010na UTZ jedno mimčo.. jupiiii 12.1.2011 dle MS jsme 8+2tt, dle UTZ 7+5tt a mimčo měří 14,3mm. 25.1.2011 jsme objednaní na screening. Ke screeningu nedoslo mimču nebilo srdíčko 27.1.2011 revize delohy.

majka43: Sanus Jihlava, 1. IVF Repromeda, vlastní vajíčka. Při OPU nalezen polyp v děloze, hysteroskopie, KET-negativní. 2 IVF Obilní, KET s darovanými oocyty-negativní. 3 IVF to samé.
Pak Sanus JIhlava. IVF na svoje vajíčka, jenom jeden folikul bez vajíčka. Pak dvakrát KET s darovanými embryi- negativní.

tygr21: Sanus HK (Dr.Štěpán starší) 3 x inseminace - negativní. 1.IVF 14 vajíček celkem z toho 8dobrých. ET dne 5.12.09 (dr.Dejmek) zavedena 2 embrya - pozitivní, ale 25.12.09 krvácení a konec. 2+3 ET negativní.
2.IVF 8 vajíček z toho 6dobrých. ET dne 11.2.10(dr.štěpán ml.) zavedena 2 embrya - negativní, poté KET - negativní, další KET nebyl proveden, embrya nebyla životuschopna. Teď mě čeká 3 IVF, nemáme už žádné mraźáčky.

paja1: 1IVF v 1995 v Brně,bez transféru. MEZI TÍM ZÁJEZD DO HOLANSKA-DOJELA JSEM TĚHOTNÁ,Z TOHO MÁME PŘIROZENĚ DCERU BUDE JÍ 14LET,,2IVF V CRM ZLÍN 4 vajíčka,ztoho zůstaly 2,čtyř a 8 buněčné-negativní.,3IVF ZLÍN opět 4vajucha špatné ztoho zavedli opět špatnější 2 čtyřbuněčné.,4IVF ZLÍN -asi 6vajuch špatných z toho asi zavedli 3 opět čtyřbuněčná .PO .5 byl KET darovaných embryjek zavedeny 3- asi čtyř až 6 buněčné,-negativní,6KET darovaných embryjek-opět negativní.7KET -darovaných emrbryjek-opět negat,.8KET-to samé negativní,.9 ET darované vajíčka čerstvá zavedeny 3embryjka čtyř-až osmi buněčné.krev pozitivní,ale došla hned mrcha a odešlo vše.takže negativní.Potom 4 roky pauza.Nyní po 10 opět 26.10.2010 ET darovaných vajíček zavedeny 4 embryjka,2x blasty,1x morula a 1x horší kvality.test-negativní.Teď po 11 KET darovaných embryjek -29.11.2010 transférek 2 pětidenních blastocyst. K.O. v pondělí 13.12..

na_aty: domácí snažení od 9/2009, 7/2010Fertimed Olomouc - 8/10 1.IUI +2.IUI v přirozeném cyklu - neúspěšné, 10/10 - 3.IUI po clostilbegitu - neúspěšné, 11/10 - hydlolaparoskopie+laparoskopie - vše OK, domácí snažení
2/2011 Sanus Pardubice

na_aty
9. únor 2011

@tygr21 Tak čauky... užij si pěkný večer!!

na_aty
9. únor 2011

@lenda01 Díky...

lenda01
9. únor 2011

@na_aty jo jo neni vuuubec zac 😀

na_aty
9. únor 2011

@lenda01 jj, už se těším, až nám tam budeš přidávat, že jsme všechny těhu :o))

lenda01
9. únor 2011

@na_aty to tam budu zadavat ze vseho nejradsi 🙂 uz aby to bylo 🙂

samanta001
9. únor 2011

@tygr21 dnes jsem 10+1t
@dasty79 ke své doktorce jdu poprvé 15.2. a rovnou i na sreening, mám z toho docela hrůzu 😒

samanta001
9. únor 2011

tak a teď vás jdu dočíst je toho tu požehnaně... 🙂

rohlenka
9. únor 2011

Ahojte....
teda vy tu krásně píšete, to aby si člověk vzal volno a stíhal to číst... 🙂
Jinak hlásím další neúspěch....byla jsem v úterý na kontrolním UZ a folikul se nezvětšil, jeden jedinej má 12,7mm, jinak ostatní do 7mm....takže je to teď na tom, že počkám 14 dní, jestli dorazí mrcha (což nedorazí, protože to řeším několik let, neovuluju, neroste sliznice, takže nemá z čeho dorazit! )..... ☹
No a pak si zajdu na injekci, první den MS si zavolám do Sanusu a objednám se na operaci. Čeká mě - doslovně z lékařské zprávy - "poučena o možnosti IVF, ale ještě před tím doporučuji LPS + HSG + HSK s ovariálním drillingem".....manžel má 10% terato.... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
Jsem z toho zdrcená.... 😒 😒 😒 😒

lenda01
9. únor 2011

@rohlenka ahojky.. nebud zdrcena... po laparce to bude vsechno krasne vycisteny a hnedle se zadari.. neboj se nic ... chjo cim vsim si musime projit, co? jj s tim neovulovanim a nemenstruovanim to mame stejny...vim co prozivas.. ja ted cekam na ms po revizi delohy a ptala jsem se doktora jestli dorazi i v mym pripade a taky rekl ze nevi.. ze kdyz ji nedostanu taky mi pichne provokacku... kdyby aspon to telo spolupracovalo jak ma, vid?

lenda01
9. únor 2011

@samanta001 ahojky 🙂 jj holky se tu dnes neflakaly a pekne se rozpovidaly.. taky jsem je docitala pekne dloho 🙂 fiiiiha to to leti, uz si v jedenactem tydnu..to je super 🙂 hlavne zadny nerviky ze screeningu 🙂

rohlenka
9. únor 2011

@lenda01 Ahojky.....kéž bys měla pravdu....jsem z toho opravdu unavená...je mi to líto, pořád nad tím přemýšlím....je to hrůza.... ☹
Jojo, jenže tělo na nás pěkně prdí.... ☹
Nevíš prosím, co to znamená HSG? LPS je laparoskopie, HSK je hysteroskopie ale to třetí fakt netuším....:( Navíc teď ty praštěný doktoři stávkujou nebo co to zkoušej....fakt prima..... ☹
Operace mi totiž bude vycházet někde kolem 7.3..... ☹

lenda01
9. únor 2011

@rohlenka na jednom serveru jsem nasla toto, ale nevim jestli to muze byt to HSG.. i kdyz na tu zkratku by to odpovidalo... Hysterosalpingografie: rentgenologická vyšetřovací metoda užívaná k zobrazení dělohy a vejcovodů ... ja jeste kouknu jinde co najdu...
No me o tom premysleni neco rikej... je to hruza, ale pomaha mi se z toho tady vypovidat a to jako ze mi to pomaha hodne moc...

rohlenka
9. únor 2011

@lenda01 Jejej...děkuju! jsi hodná!
No já bych se ráda někomu vypovídala, ale ono je to prostě těžký říct....leze to ze mě jak z chlupatý deky....ví to jen manžel a dvě kamarádky..... našim to ani říct nechci, je to prostě těžký....
A jak jsi na tom ty? Co se děje u vás? A ke komu chodíš? Do Sanusu?

sissi6
9. únor 2011

Ahoj holky, tak jsem vás v rychlosti dočetla.

@lenda01 ve čtvrtek to nebude tak hrozný, už vím do čeho jdu. Tak to je super, že Ti řekl dobré zprávy 🙂

Madlina krásný, doufám, že se taky jednou dočkám, zatím to teda nevypadá ☹

@tygr21 nic jiného mě nezbylo. A co Tebe teď čeká?

Dasty79 děkuju, jj ve čtvrtek IUI

Majka43 to je dobře že je cysta pryč 🙂

sissi6
9. únor 2011

@tygr21 a @majka43 kdy že do toho jdete? Jestli mi teď nedopadne IUI tak v dubnu IVF.

sissi6
9. únor 2011

@rohlenka ničeho se neboj LPS není tak hrozná, a potom se mimi podaří napoprvé 🙂

Jinak mě od rána po tom pregnylu bolí na dotek břicho, okolo toho vpichu jestli jsem to blbě píchla. A před chvílí mě začalo bolet někde asi na vaječníkách možná to je ovulka.

lenda01
9. únor 2011

@rohlenka ja chodim do sanusu v HK k primari Stepanovi a jsem u neho absolutne spokojena... po dvou neuspesnych IVF se do tretice zadarilo, ale bohuzel mimcu v desatem tydnu prestalo bit srdicko a zitra to je ctrnact dni od revize delohy... ja po ty revizi jen sedela, bulela a holky tady mi pomohly.. je pravda, ze jakmile jsem o tom zacla s nekym mluvit a jeste i ted, tak bulim.. je to v haji, ale prijde mi, ze cim vic o tom mluvim, tim to vic pomaha... uvidis, ze po laparce bude lip a zadari se.. musiiii 🙂

lenda01
9. únor 2011

@sissi6 me prekvapilo, ze sis ten pregnyl pichala sama a jeste jen do bricha.. u me nikdy moznost pod kuzi nebyla, vzdy jen do svalu takze s tou bolesti nemam ani zkusenosti... ale neboj se nic, urco si to spatne nepichla 🙂 a ted se zadari, zadny IVF nebude potreba 🙂

lenda01
9. únor 2011

@rohlenka nasla jsem toto, zkus si tam pocist, ale to HSG je asi vysetreni pod rentgenem, ze ti tam vstriknou nejakou vodu a zjisti jestli protekla vejcovody a tim padem zjisti jejich pruchodnost... http://www.emimino.cz/diskuse/hsg-53679/ http://www.lekari-online.cz/lecba-neplodnosti/d...

sissi6
9. únor 2011

@lenda01 mě to taky překvapilo, před prvním IUI se mě doktor ptal, jestli mám nějakou známou zravotní sestru, která by mě pragnyl píchla a když jsem řekla, že ne tak mi dal ovitrille. Tomu, že se IUI zadaří moc nevěřím. Včera jsem se ptala dr. jestli s tím myomem je u mě nějaká šance že by se potom IVF zadařilo, říkal, že nevím, že ten myom je tam na špatným místě, že by ale jednou IVF zkusil a pak že bych asi musela na operaci. Tak jsem se ptala za jak dlouho po operaci bysme se zas mohli pokoušet o mimi a říkal, že za půl roku, tak z toho mám strach. Ta operace by mě tak nevadila, ale kdyby až po mimču.

sissi6
9. únor 2011

@rohlenka já když jsem byla na laparce, tak jsem se sestry ptala, jestli si můžu nechat naušnice a říkala, že ne, že to dělají pod rentgenem tak to možná HSG bude jak píše lenda nějakou kapalinou mě to prostřikovali, pak jsem měla z břicha hadičku a do pytlíku mi z toho tekla nějaká modrá tekutina, sestra mi říkala, že když teče ta modrá tekutina, že je to dobře, než kdyby tekla krev.

lenda01
9. únor 2011

@sissi6 ja te uplne chapu... cloveku nevadi ta operace jako to, ze po ni musis pul roku cekat, vid... to je presne to co se odehravalo ve me... mela jsem taky strach ze mi ted po ty revizi reknou ze musim cekat, ale dr. to vzal suprove a ze on to pozna kdy jsem pripravena... no je pravda, ze to IUI nic nestoji oproti IVF a co kdyby se nahodou zadarilo i pres ten myom, vid? To IVF je preci jen ranec penez, ale myom by asi stimulaci vajicek nevadil a kdybyste meli hodne embryjek, tak dve zavedou a pak bys dala kdyztak operaci a zbytek embryjek by na tebe kdyztak v mrazaku pockalo... 🙂

sissi6
9. únor 2011

@lenda01 kdyby řekl 3 měsíce, ale půl roku čekat je dlouhá doba a ty roky tak strašně letí ☹ . Já už jsem měla jít teď na IVF, ale kvůli tomu, že se máme v půlce března stěhovat, tak jsem IVF o měsíc posunula a abych nepromarnila měsíc tak zkusím ještě aspoň 3 IUI. Doktor pokaždý o tom myomu říká něco jinýho, minule jsem byla u primáře, ten říkal, že by neměl být problém, že v těhotenství by nevadil a že ženský rodili s daleko větším myomem, tak nevím, čímdál víc přemýšlím o tom léčiteli, už jen ze zvědavosti, jestli by přišel na to že mám myom, a kdyby třeba na něj nějké bylinky zabrali, že by třeba nerostl, nebo se třeba pomalu zmenšoval.

kiara81
9. únor 2011

@lenda01 ahojda beruško já tady teda moc nestíhám ale jsem ráda že jdeš dotoho tak brzy...super zpráva....🙂)))