CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

tygr21
10. únor 2011

@majka43 tak to hod na bazar na koníka,já tam mám taky nějaké věci,to je určitě škoda vyhodit

hanysek.hanysek
10. únor 2011

Takže holky, test hotový a těhotná nejsem. Prostě nic tam není, ani duch, jen čisto. Takže kdo měl pravdu? Jenom já.

tygr21
10. únor 2011

Hanysek.Hanysek........ ☹

lenda01
10. únor 2011

@hanysek.hanysek chjo ☹ a ja taky furt doufala...

hanysek.hanysek
10. únor 2011

Já sem vám to říkala, že z toho nic nebude.

tygr21
10. únor 2011

@hanysek.hanysek ale my jsme věřily

hanysek.hanysek
10. únor 2011

Tak já sem taky doufala, ale přitom sem 100% věděla, že to těhu není :o(

majka43
10. únor 2011
tygr21
10. únor 2011

@majka43 hodíš je na bazar?

Jdu pro maso,bud sem kouknu,nebo až zítra

majka43
10. únor 2011

@tygr21 No uvidím, až se dostanu k tomu přebírání. Moc se mi do toho nechce.

paja1
10. únor 2011

@lenda01 Ahojky zdravím všechny.Je mi už líp,ale jak jsem psala už nepůjdu.Dáme tyy žádosti tak uvidíme.Nejhorší je že u nás jsou nejdelší čekací doby tak uvidíme.Papíry máme pohromadě ,ale jen můj obvodní lékař má ted volno,už je má asi i vypsané tak si pak jen vše vyzvednu a do boje.Takže asi sem nezapadnu,ale budu chodit a fandit a třeba vám semtam zdělím nějaké informace.Držím pěstičky všem. 🙂

lenda01
10. únor 2011

@paja1 ahojky 🙂 jsem rada, ze je ti lip ... rodina ti urco pomuze ze vseho nejvic 🙂 jak jako ze sem uz nezapadnes? Jsi jedna z nas a i kdyz budes mit zadost o adopci, tak furt jsi snazilka, protoze se o mrnouska taky budes snazit, jen jinak nez my... takze nas tu v tom nesmis nechat 🙂

paja1
10. únor 2011

@lenda01 Neboj hodně jsem si na Vás zvykla a budu Vás sledovat až na porodní sály. 😀 😀 😀 ,No zavřu oči. 😀

lenda01
10. únor 2011

@paja1 juuuu je fajn cist ze je ti fajn a ze uz i srandickujes 😉 budu drzet pesticky na to nejkrasnejsi miminko a hlavne at na nej nemusite moc dlouho cekat 🙂

paja1
10. únor 2011

@lenda01 Jako já nemůžu být neštastná ani to neumím,je mi to líto,ale bohužel-život jde dál. 🙂

lenda01
10. únor 2011

@paja1 jj presne tak... jsi fajn a jsi vazne silna.. v tobe musim mit vzor a bojovat stejne tak jako ty 🙂

paja1
10. únor 2011

@lenda01 Jo a i za mě moc mě to potěší.Jak číkám já už jeden poklad doma mám.A vážím si do.A přeju všem.

majka43
10. únor 2011

@paja1 Ahoj, to jsem ráda, že jsi se ukázala.

lenda01
10. únor 2011

@paja1 no ja se budu bit za nas obe, ju... slibuju 🙂 ja to nevzdam stejne jako ty 🙂

hanysek.hanysek
10. únor 2011

Nevím, jestli s tou zítřejší návštěvou u lékaře nemám ještě chvíli počkat. To by byl trapas, kdybych to na křesle dostala!

lenda01
10. únor 2011

@hanysek.hanysek hele a ta cysta praskne i bez pomoci dr? ja jen aby si se zbytecne netrapila v bolestech ☹

hanysek.hanysek
10. únor 2011

@lenda01 tak mě zase nic moc nebolí. A nemám potvrzené od doktora, že je to cysta. Když sem měla cystu naposledy a já měla zpožděnou menzes, tak mi píchl vyvolávací injekci, dostala sem menzes a cysta se ztratila. Tak jestli nemám fakt počkat ještě pár dní, jestli menzes nedorazí.

lenda01
10. únor 2011

@hanysek.hanysek hele jestli te nic neboli a tehu test je opravdu negativni, tak proste na to uz nemysli a nech tomu volny prubeh .. k dr si muzes zajit vzdycky... ja myslela ze te boli bricho, s tim bych asi sla, ale jestli si OK, tak jeste vyckej 🙂

hanysek.hanysek
10. únor 2011

@lenda01 já jen, abych ten cyklus neměla hodně "naruby" takto by se mi to lišilo jen pár dny, když půjdu třeba za týden, tak už to bude lítat aspoň o 14dní, takže potom zase upravovat, no hnus. Já fakt nevím.

lenda01
10. únor 2011

@hanysek.hanysek to je taky pravda... jeste kdyz si psala ze predtim sis podle toho mohla ridit hodinky jak si to mela presny... no hele tak to ti neporadim... treba kdyz si reknes ze zitra pujdes, tak to pres den dostanes.. to je fakt zakon schvalnosti...

hanysek.hanysek
10. únor 2011

@lenda01 já tam ráno asi pojedu, domluvím se s sestřičkou, jestli mám jít domů a přijít třeba v pondělí nebo mám zůstat a Dr. se na mě podívá. Řeknu jí, že sem to měla dostat v pátek a nic, že sem si dělala test a ona mi řekne, jestli mám jít za Dr. nebo ne. Asi tak.

lenda01
10. únor 2011

@hanysek.hanysek to je rozumny... aspon budes na vikend v klidku a nebudes se kvuli tomu nervovat... je to takovy neprijemny kdyz nevis na cem si, vid?

hanysek.hanysek
10. únor 2011

@lenda01 Jelikož těhu test neustále ukazuje, že těhu nejsem, tak s tím ani nepočítám, že bych byla. Protože kdybych byla těhu, tak by se mi to už na testu muselo ukázat. Takže opravdu si myslím a vlastně to i vím, že je to cysta. Ale ráno si zajdu a uvidíme, buď mě Dr. vyšetří a nebo mi řekne, ať přijdu po neděli.

lenda01
10. únor 2011

@hanysek.hanysek chjo a ja ti to tehu tak prala... ja bych tu chtela zase slyset nejakou snazilku, ze nasla na testiku dve // 🙂 zitra zajdi at muzete doma zase snazilkovat a treba se za mesic z tech dvou // budeme radovat 🙂

sissi6
10. únor 2011

Ahoj holky, tak jsem vás konečně dočetla. IUI mám za sebou, ale mám z toho nějak divnej pocit.

@majka43 občas to chce někam vyrazit, taky bych to potřebovala, ale nějak není čas

@tygr21 do třetice to určitě vyjde 🙂

Dasty79 léčitel Jukl. U kterého léčitele jsi byla Ty? Asi se blbě zeptám, co Ti dělal, že jsi od něj odjížděla vyřízená a že Tě bolelo břicho? A ty myomy odstraňuje jak? Pitím bylinkových čajů?

Madlina – já listový těsto rozvaluju na pomoučený utěrce, jde to pak i krásně smotat