CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

lenda01
10. únor 2011

@sissi6 ahojky... jakejpak divnej pocit?

majka43
10. únor 2011

@sissi6 Povídej, jakej pocit.

sissi6
10. únor 2011

@lenda01 nejdříve z toho, byla jsem objednaná na půl 10:30, tak jsem na ně zazvonila v laborce, řekli mi jako vždy, ať na recepci zaplatím a ať počkám v ambulanci v čekárně a když už bylo 10:50 tak jsem šla znovu na ně zazvonit do laborky, jestli na mě nezapoměli, tak sestra šla se mnou. Tak jsem si tak říkala, kdoví kde to sperma do té doby bylo, jestli už třeba nebylo na prd. Pak mi sestra říkala, že musíme počkat na doktora, že akorát skončil na sále a že se jestě asi umývá, takže dalších skoro 10 minut. Přišel nějakej Dr. Linder nebo Linter už si to nepamatuju, čekala jsem že přijde Dejmek, Šilhan, Štěpán nebo primář, ale tenhle vůbec nevím co byl zač. I to od něj docela bolelo, přišel funěl, přišlo mě to nějak odflák, to do mě stříknul a byl pryč. První a druhý IUI mi dělala Dr. Zadrobílková a ta byla fajn, skoro jsem to od ní necejtila a přisla mě taková pečlivá, sem to taky tomuhle dr řekla.

majka43
10. únor 2011

@sissi6 Ještě že chodím do Jihlavy, tam se doktoři nestřídají. Ke komu chodíš, ten ti dělá všechno. Ultrazvuk, OPU, transfer. Posledně jsem musela na transfer asi půl hoďky čekat, protože se můj doktor někde zdržel a i když tam byl jinej, tak mi to stejně dělal ten můj. Tohle mi vadilo v Brně, že jsem šla pokaždé k někomu jinému.

sissi6
10. únor 2011

@majka43 když se objednávám na utz tak vždycky ke stejnému dr., ale opu trensfér, to si myslím, že dělá asi kdo má zrovna čas. Ale tohohle dr doufám, že už neuvidím. To jsem se sestřicky ptala, kterej dr přijde tak říkala že Linder nebo Linter a že je hodnej. Když přišel, tak říkal, že bude opatrnej, nebo co a kdyby mě to bolelo, ať řeknu, tak mu to říkám a on nic, pak když bylo hotovo tak něco říkal, že se tvářím nějak vážně, že nechtěl aby to bolelo, nebo co měl za keci a odešel. Pak mě sestra říkala, že ty zrcadla, nebo jak tomu říkaj, že vzala nějaký malý, že sem hubená.

lenda01
10. únor 2011

@sissi6 ach jo, tak tyhle pocity znam ☹ jak je to uz takhle na zacatku jinak nez vzdycky nebo kdyz je to vsechno kolem takovy neprijemny, je pravda ze z toho ma clovek takovej hooodne divnej pocit ☹ ale hlavne zadny negativni mysleni, pekne mysli jen na to, jak se ty spermousci probojovavaji k vajicku 🙂 nebyl ten dr. takovej mladej tmavovlasej? vcera jsem tam jednoho takovyho videla i kdyz to mohl byt doktor a vam to IUI provadi embryologove... Zadrobilkova je strasne moc prijemna, mela jsem ji taky u vsech tri transferu... neboj, urco to klapne 🙂

tygr21
11. únor 2011

Přeju zapršený den

jste se nějak rozepsaly

@sissi6 tak odpočívej a mysli na bobíska

hanysek.hanysek
11. únor 2011

Dobré ráno ženy, tak sem se vrátila od lékaře. Těhotná nejsem! Mám uvnitř hodně sliznice, ale těhu nejsem a není to ani cysta! Jupííí! takže sem dostala pichaneček na vyvolání, takže čekám že to tak za 3dny dostanu a když ne, tak mám přijít prej za 14dní reklamovat :o) A ptala sem se, že kdybych byla těhotná, jestli by mi těhu test ( papírek) ukázal a on říkal, že jo. Takže to bylo jen prostě zpoždění.

tygr21
11. únor 2011

Hanysek.hanysek........to máš teda dlouhý zpoždění.

Jdu škrábat zed,až mě bude bolet ruka,tak zas příjdu,doufám,že tu někdo bude

kiara81
11. únor 2011

@sissi6 im je do svalu injekce a sc je do podkoží

tygr21
11. únor 2011

@sissi6 mě to sestřička vždycky píchala do zadku asi to jejedno

samanta001
11. únor 2011

@sissi6 já taky jednou na IUI čekala skoro 45 min., ale řekli mi, že to bylo tím, že máme líný spermie tak se muselo čekat než mrchy vyplavou 🙂 Vy máte spermijky dobrý? Třeba jsi musela čekat z toho samého důvodu.

hanysek.hanysek
11. únor 2011

@tygr21 Uvidíme. třeba to ani po pichanečku nedostanu. Ale spíš jo. Asi to tak mělo být.

tygr21
11. únor 2011

Hanysek.hanysek.........to snad není ani možný,že po týdnu nic,Já bych byla s nervama v p....i

dasty79
autor
11. únor 2011

Ahoj holky.

@sissi6 - já byla u Hakla - je to někde mezi Poděbradama a Nymburkem - v obci Pátek...
Myomy odstrňuje,že ti přiloží ruku na břicho a ty cítíš hrozný teplo,....Já teda myom neměla -ale poznal,že uvnitř něco v břiše je -tak se to snažil vypudil - tak pořád přejížděl po břiše - já cejtila hrozný vedro - musela jsem si na chvíli sdnout,úplně ze mě tekly čurky a málem jsem omdlela.Pak jsem ten den ani nešla do práce - jak mě to břicho bolelo a když to dělal manžoj,tak ten se taky orosil a taky z něj lilo,....Je to neskutečný - ale já pokud bych měla cystu,nebo nevím co,tak za ním jedu ihned!A řekne ti,co máš jíst -dle krevní skupiny 🙂 docela jsem byla překvapená - jaký věci jsou za svinstvo - např. do kafe mléko!!!To si dává většina lidí - a to je nejhorší věc,co může být!A další a další věci....

@sissi6 - jo tak tohle IUI já znám -takhle mě to dělal dr. v Arletě,že se tam nemohl dostat a bolelo to.To pak v Sanusu Šárka úplně v pohodě...
Přeju ať to vyjde

majka43
11. únor 2011

Dobré ráno, Jakpak se všichni máme?

majka43
11. únor 2011

@sissi6 Tak držím palce ať ti to dopadne a mě potom pošleš virusky.

tygr21
11. únor 2011

@majka43 no prece skvěle a ty?

majka43
11. únor 2011

@tygr21 Já taky, dneska nikam nemusím, tak jsem si přispala, čuměla jsem do půl třetí na televizi.

hanysek.hanysek
11. únor 2011

@tygr21 tak říkal, že je tam hodně sliznice, tak nevím. Asi se to připravuje, že menstruace dorazí.

tygr21
11. únor 2011

@majka43 já už jsem byla u větnamcům pro mističku na houbičku do kuchyně,je venku docela teplo,ale kdyby nepršelo.

Hanysek.hanysek.......tak to se dobře připravuje.

tygr21
11. únor 2011

Tak jdu pokračovat,udělala jsem si kafíčko,at se mě dobře pracuje

samanta001
11. únor 2011

@tygr21
@majka43 tyjo holky já vás tak obdivuju jak jste pořád akční a uklízíte. Já už bych tu potřebovala taky akutně uklidit, ale nějak to nejde, mám pořád pocit jako by každá ruka a každá noha vážila aspoň 20kg. ☹ Aspoň, že manža je aktivní janak už by se to tu mohlo přehazovat lopatou 🙂

hanysek.hanysek
11. únor 2011

@tygr21 připravuje se to na menstruaci, na nic jiného! Myslím, že v pondělí už menzes dorazí.

hanysek.hanysek
11. únor 2011

@hanysek.hanysek Jinak opravdu říkal, že na tom těhotenském papírku bych to těhu už asi viděla.

tygr21
11. únor 2011

Samanta001.......to víš,co mě jiného zbývá,když už to chci mít nový.To škrábání zdí je hrozně náročný na ruce,už mě bolej.

Nanysek.hanysek.......tak at mrška dorazí.

Nechcete přijít na škrábání? 😀 😝

lintea
11. únor 2011

Ahoj, vy jste toho zase napovídaly 🙂
@samanta001 mě taky ze Sanusu vypakovli hned, včera jsme byli na 3D utz, ale byla jsem trochu zklamaná, vidět byl jen chlapeček, holčička měla jeho nohu před obličejem takže tu jsme neviděli vůbec.

lintea
11. únor 2011

@dasty79 s tím Haklem to říká spousta lidí, že cítí to teplo, na druhou stranu tam byli dvě známý a nijak jim to nepomohlo, tak jedna měla i cystu, tak nevím, někdo si hozase moc chválí, ale já nikdy u léčitele nebyla.

tygr21
11. únor 2011

Lintea.......tak to vypadá,že kluk se bude předvádět,ale holčina se schovávala za bráchou.

lintea
11. únor 2011

@tygr21 tak s tím předváděním máš pravdu, jakmile mi dr. přiložil tu sondu na břicho tak mu hned bylo vidět mezi nožky, minule na kontrole taky 😀