CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

sissi6
19. únor 2011

@lenda01 budu to muset nějak udělat, horší bude OPU a ET. jak jsem to tak propočítávala, tak by to mělo vyjít přesně po její dovolený, ale to jsem počítala, že ty injekce si budu píchat 14 dní. Hlavně v práci kromě jedný kamarádky o tom nikdo neví a na těch 14 dní po ET si chci vzít dovolenou.

lenda01
20. únor 2011

dobre nedelni ranko 🙂 koukam, ze tady se jeste vychrupkava 🙂 my jdeme dnes na obed k rodicum, takze parada, dnes se nemusi varit 🙂
@sissi6 jj resit tech 14 dni po ET dovcou je nejlepsi.. hlavne muzes tak nejak fungovat a muzes chodit i po navstevach a na prochajdy jak se ti chce... no zkus to probrat s doktorem, kdyztak bys to musela o mesi odlozit aby si mela jistotu, ze tam ta tva kolegyne bude... ty prvni tri dny po ET to totiz chce fakt klidek a pak bys v nejhorsim i tu praci zmakla pokud nemas nejaky tezky zamestnani...

sissi6
20. únor 2011

@lenda01 to se máš, že nemusíš vařit. Já teď vařím květák, budeme dneska mít obalovanej. Moc se mě to nechce o měsíc posouvat, už jsem to o jeden měsíc posouvala. Já mám ještě 9 dnů starý dovolený, tak jí šetřím, stejně kdybych si vzala neschopenku, tak by akorát každej vyzvídal co mě je, už takhle maj starosti 😠 když třeba 2x po sobě nejsem v práci, když třeba jedu na UTZ a za dva dny na IUI.

na_aty
20. únor 2011

Hezkou neděli holky!!!

@sissi6
@lenda01 Já to mám v práci úplně stejný..nikomu jsem nic neřekla a pak, když tam nejsem, všichni jsou zvědaví... V loňském roce jsem byla na 3 IUI, laparce a vždy to byl nářez zamaskovat :o)... Po IUI jsem vždycky ještě jela do práce a určitě to mělo také svůj podíl na negativním výsledku 😠 takže letos jsem se zařekla a budu aspoň chvilku v klidu.. Mně to ještě ke všemu vždycky vycházelo do závěrek, takže stres a stres... A zvolili jsme blžší centrum. Do Pardubek to mám cca 45 km a minulé bylo kolem 100km, takže se mnou vždycky musel jezdit ještě manžel a to taky nešlo vždy skloubit. Takže doufám, že ljsme zvolili správný centrum a povede se to!! 😉
Jinak všem přeji dobrou chuť k nedělnímu obídku...

sissi6
20. únor 2011

@na_aty na laparce jsem byla v srpnu na tu jsem si vzala 3 týdny dovolený, takže nikdo nic netušil 🙂 . Na prvním IUI jsem byla myslím 16 prosince a od 17 jsem měla dovolenou až do nového roku. Druhé IUI vyšlo v týdnu, ale na odpoledne, tak jsem byla do 10 v práci, na půl dne jsem si vybrala přesčasový hodiny a nechala jsem si dát razítko na propustku na druhý den 🙂 a po třetím IUI jsem šla druhý den do práce. Pořád se mě někdo v práci ptá, kdy půjdu na mateřskou, ale zatím se mám na co vymlouvat, tak mě to asi i věřej. Loni jedna holka u nás byla dlouho doma, tak jsem se ptala co s ní je a jedna v práci mě říkala, že se asi snaží o mimi a že jim to asi nejde, no ale jak to řekla 😠 , pak někdo říkal, že měla mimoděložní těhu, tak to nějak nemám za potřebí aby mě v práci takhle rozebírali. Myslím si, že lidi který si tím neprošli, nebo někdo jejich blízkej, tak že to nechápou 😠 , že pro ně je normálně otěhotnět přirozeně.

evaav
20. únor 2011

Ahoj holky všechny Vás zdravím u mě nic nového furt pracuji a mimi nevím jestli se mu bude letos k nám chtít,ale udělali jsme si radost a koupili si zájezd na září tak se mám alespon na co těšit 😉 Vám co máte něco před sebou držím moc pěsti at vše dopadne na jedničku já asi letos na HK se vykašlu nevím no moc se mi furt nějak nechce do dalšího boje jsem srab,ale s manžou jsme říkali,že určitě do toho půjdem až se na to budem cítit . Furt mi hapruje ta moje mrcha ted naposledy jsem na ni tak dlouho čekala a to na ní beru už léky aby přišla a bylo z toho nakonec takové silné spíš špinění a dost silné a jen tři dni a konec tak nevím ted si budu brát další léky tak jsem zvědavá jestli to bude lepší,ale vzpomínám na rvasatu ta měla neco podobného že no uvidíme,ale je to divná předtím mrcha byla tak tři týdny a silná a ted taková slabota 😒 tak nevím tak se holky pěkně držte a zase se ozvu pa 😉

kiara81
20. únor 2011

@sissi6 víš já bych dvojčata neunesla a po porodu bych asi trpěla jak pes stejně jako u Páti a to by ted byla dvojnásobná zátěž jsem po úrazu páteře a obratel dodnes nemám srostlý a jinak já pak pokdu to nevyjde opět začnu brát léky na srdíčko tak proto
@lenda01 no asi s tím nic nezkazím jako ty injekce teda bolej fuj tajbl..a ona se těma hormonama zastaví i ms????já už jen špiním

kiara81
20. únor 2011

@sissi6 no jo on je každej zvědavej vid? já naštěstí jsem doma skrz srdíčko ale už v dubnu jdu do práce tak to ještě ted stihnu a pak už mám útrum pak až v příštím roce...

jinak dneska jsem se vloupala do svého bytu nájemníci mi odpojili elektřinu a už tam nejsou na sms nereagují telefon nezvedají takže jsem si šla převzít byt sama se svědky ..jako mazec to jsou takový magoři to svět nezažil ted jsem zvědavá jak se ke mě dohrabou jelikož maj na sebe furt plyn a to bez mé plné moci nejde odhlásit a nebo s mou přítomností...to je dobře udělaný ale na elektr.to odpojí a napojí i kdyby jsi dala že to chce přihlásit svatá dala.....jako fakt mazec no pak mám být v klidu byli v nájmu 5 měsícu ale je to tam jako by tam byli roky ....a tak jak vymalovali tak zárubně zůstaly špinavý no neuvěřitelný a ukradli mi i štětku na záchod

na_aty
20. únor 2011

@sissi6 No já to právě taky nechci moc ventilovat... Neřekla jsem to ani svým nejbližším,, natož v práci... To jsou pak drby a když to ještě v nedopadne nejlépe, tak to nějak nemám potřebu hlásit do světa...
Uvidíme, jam mi to bude vycházet letos, ale mám 35 dní dovolenou, tak to snad nějak skloubím...Po miminku moc toužím a rozhodně pro to udělám vše!! Ty jsi teď po IUI, viď?...

sissi6
20. únor 2011

@kiara81 aha, tak to jsem nevěděla ☹ , to mě mrzí, ale neboj ono i to jedno se chytí 🙂 a ani do práce nebudeš muset nastupovat. A Páťu máš přirozeně? Jj všichni jsou strašně zvědaví 😠

@na_aty jj jsem po IUI. Taky jsem to nikomu neřekla ani našim, ví to v práci jen jedna kamarádka, který věřím. Já mám 34 dnů dovolený a každý měsíc nějaký přesčasy, tak to taky snad nějak dopadne. Holt když pak těch IVF budu muset podstoupit víc a dojde dovolená, tak si budu muset nechat napsat neschopenku, taky pro mimi udělám cokoliv.

na_aty
20. únor 2011

@sissi6 Můžu se zeptat, kolik jste za IUI platili? Já jen, kolik si mám připravit... Slyšela jsem, že ročnš platí pojišťovna 6 IUI, ale určo se něco doplácí... Ale kéž by to vyšlo, viď? To jdou pak prašule stranou..

sissi6
20. únor 2011

@na_aty za IUI jsme platili 500 a pak 30 kč ten regulační poplatek a před IUI jsem měla pregnyl a za ten jsem platila 150, takže to celkem jde. JJ kdyby to tak vyšlo, minule mi dr. říkal, že za minulý rok měli úspěšnost 12%, jinak to je myslím asi 8-10%, což je dost málo. A Tebe teď čeká IUI? Já myslela, že půjdeš na IVF, no mám tady v tom už docela zmatek co koho čeká a co má kdo za sebou.

na_aty
20. únor 2011

@sissi6 Já už v tom mám tady taky zmatek.. 😉 My jsme změnili centrum..dřív jsme jeszdili do Olomouce do Fertimedu, ale ta vzdálenost je obravská, takže teď ve středu jdeme na první konzultaci do Sanusu do Pardubek. Jsem po laparce a vše je prý tak, jak má být.. přítel má průměrné spermio...takže si myslím, že nám ještě navrhnou IUI. Loni jsem měla 3 IUI, bohužel neúspěšná. Ta úspěšnost je mrňavá, ale asi je o něco větší něž při přirozeném otěhotnění, ne? Já nevím... ale asi to ještě zkusíme... Kolikáté máš IUI, první?

sissi6
20. únor 2011

@na_aty máme za sebou 3 IUI. Asi bude úspěšnost IUI větší než přirozeně, ale taky nevím, vyberou ty nejlepší spermie a asi když je do nás stříknou tak jim zkrátí cestu tak se nemusí tolik namáhat.

na_aty
20. únor 2011

@sissi6 jj, to máš pravdu... Tak držím pěsti, aby se to povedlo!! 😉 Já už musím jít dneska chrupkat, protože chci jet zítra do práce na pátou, abych mohla jít dřív domů, takže budu muset vstávat o půl čtvrté ☹ A to se mi vůbec nebude chtít... 😝
Dobrou!!

sissi6
20. únor 2011

@na_aty Děkuju. Nevím jestli to tak je, ale tak si to myslím. Dobrou.

lenda01
20. únor 2011

ahojky.. no hruza se mnou... celej den jsem se sem nedostala abych si s vami poklabosila a ted uz tu nikdo neni a i ja asi budu muset jit chrupat abych byla v praci svezi 🙂
@na_aty @sissi6 ja to v praci taky nikomu nerikala, ale s tema myma neschopenkama a tak jim to asi pekne doslo a ted uz to neresim, protoze mi prijde, ze kdyz o tom mluvim je mi lip, nez kdyz to v sobe dusim...
@kiara81 tak jak dopadlo dnesni pichando? Bricho boli, co? Me se to jednou i nepovedlo a pak jsem mela peknou modrinu na brise... ale tu paniku co jsem mela kdyz se mi to nepovedlo a hned ta boule co tam vyskocila.. mi z toho bylo normalne blbe 🙂 a s tou ms to nevim, protoze jsem zacinala vzdycky pichat az kdyz uz jsem ji nemela.. myslim, ze by to na to vliv mit nemelo... ma to jen podporit rust foliku aby jich bylo hoooodne moc 🙂

kiara81
20. únor 2011

@lenda01 no co břicho ale ten špek bolí... 😀 no od zítřka jedu 2x 75 no já zatím modřinu nemám ale už vím jak se cítí pacoši když jim píchám clexan fuj tajbl....ale čím rychleji tím lépe ale jako není mi také nejlépe já se totiž jehlám vyhýbám co se týče mé osoby ale tak tohle ještě snad přežiju....no jsem na to zvědavá jak ve středu kolik jich tam bude...
tak zítra hodně zdaru v práci...jééžiš já mám takovou škytavku a né a né přestat jdu chrupat včera jsem pletla ponožtičky do 1hod .do noci tak to jdu dohnat pak dám se foto s mrnouskem byl úúžesnej malinkej a ty nožičky majinkýýý no prostě boží a ani necek ...celou návštěvu prospinkal...

lenda01
20. únor 2011

@kiara81 no ty tak mas nejakej spek 😀 ja mam z jehel panickou hruzu a tohle jsem nastesti taky zmakla .. jsme holt holky statecny, ne? 🙂 tak dobrou noc a tesim se na fotku ponozticek a hlavne mrnouska 🙂 pa pa taky to jdu zalomit, jsem KO ...

tygr21
21. únor 2011

@na_aty @sissi6 děkuju a Na-aty máš pěknou fotečku

@kiara81 pěkná fotčka,sluší

@lenda01 všechno nejlepší k svátku

tygr21
21. únor 2011

Včera jsem tu nebyla,protože jsme oslavovoly Adélky narozky a můj svátek

kiara81
21. únor 2011

@na_aty juu taky nová fotečka sluší
@tygr21 děkuji

tygr21
21. únor 2011

@kiara kdy jdeš na odsátí?a jak píchando

kiara81
21. únor 2011

@tygr21 no píchando se mému špeku moc nelíbí 😀 a ve středu jdu na UZ no a uvidí se ale pravděpodobně asi v pátek já vůbec nevím co mě čeká nic ...byl to fofr

tygr21
21. únor 2011

@kiara já jsem si píchala i do nohy,ale tam mě to bolelo víc.Tak potom napiš,kolik si měla vajuch.To bude dobrý,jsme při tobě

samanta001
21. únor 2011

ahoj holky, tak po víkendu opět mězi váma. Ples byl fajn, myslela jsem, že nevydržím jak jsem teď pořád unavená ale šly jsme domu ve 4:30 a bylo strašně fajn, mrňous bude asi společenský tvor 🙂 . No jinak jsme vyhráli nějakej balíček s různejma potravinama, hlavně sladkosti, poukázku za 500,- na nákup pracovních oděvů a pytel brambor, takže dobrý.

@dasty79 ty jdeš k dr. dmes viď tak dej vědět jak jsi dopadla, já opět zítra.

Jinak holky vy co jste v neschopence, kdy vám chodí prašule? Já tenhle měsíc čekám poprvé od sociálky, ale pořád nic 😒

tygr21
21. únor 2011

Samanta001......tak my jsme dorazili ve 3.30hod.Tak to mrnous bude vymetat každou diskošku? 😀

kiara81
21. únor 2011

@samanta001 no já jsem dostala neschpenku za prosinet ted v únoru.. ☹

samanta001
21. únor 2011

@kiara81 áááááááááá no to mi ani neříkej tak to je mazec ☹ nojo, když ti mají posílat prašule tak to si dávají na čas, ale jen kdyby jsme měli poslat my to by bylo upomínek 😠

@tygr21 no zdá se, že zatím mu to dělá dobře, takže bych se nedivila. No má být po kom já i manžel chodíme rádi mezi lidi a zatančit si.

tygr21
21. únor 2011

@samanta001 tak hlavně,že mu nebylo špatně 😝