CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

lenda01
21. únor 2011

@sissi6 no nez jsem zacla brat antikoncepci mela jsem to pravidelny taky, pri antikoncepci to bylo taky fajn, ale po vysazeni hruza des.. proste moje telo prestalo vyrabet estrogen ☹ takze ted s tim valcim a bez leku ani prd...jsem totiz imuni i na vyvolavaci injekce...
@kiara81 no joooooooooooooo jeste tyyyyyyyyyyyyyyyy jsem to popleta.. jak jsem mohla zrovna na tebe zapomenout... hruza des 🙂 jinak moc dekuji za prani 🙂 ty mimisky do briska preju tady vsem ... mam uplne husinu, ted jsem projizdela fotoblogy a holcina co navstevovala taky sanus a cekala vymodleny mimco ve 36tt o nej prisla.. holky pro me absolutne nepredstavitelny.. me by to polozilo ☹ jezis je to desny co se to vsude deje ☹

lenda01
21. únor 2011

@kiara81 ja taky skrz ty vajucha pred OPU nejak nic necitila.. zadny tlaky ani nic ...

lenda01
21. únor 2011

@sissi6 ty si teda mušíííí vaha... musis bastit a pekne pribrat at se tam pak mimco ma kde chytnout 🙂

kiara81
21. únor 2011

@lenda01 noooooooo jsem z toho špatná že jsi na mě zapomněla 😉 jééžiš 36 no to bych asi taky nezvládla...bože ...
a kolik jsi měla vajuch??já se bojím středy že mi řekne že tam nic nemám ale já zas měla ukázkové cykly bez hormonů......

sissi6
21. únor 2011

@lenda01 tak to je hrůza ve 36tt, to by bylo po mě ☹ . taky přeju všechno nejlepší k svátku, hlavně už to miminko 🙂

kiara81
21. únor 2011

@sissi6 no jako má váha je 48 kg nebo spíše byla ted co jsem doma tak mám 54 a po těch všch hormonech...tak snad to je dobrý dr taky nebyl nadšený ze 48 kil ale ted to snad jde...a jinak já si dávám tak cirka 6 knedlíčků k vomáčce a jde to....jsem hrozná ..no ale tak to jsme asi my co máme rychlé zpalování ale tak mě i bije rychleji to mé srdíčko tak to rychle koluje 😀

sissi6
21. únor 2011

@lenda01 když já právě jím hodně

sissi6
21. únor 2011

@kiara81 tak to jsme na tom stejně. A sladký to já můžu hodně, čím sladší tím lepší. Já bych chtěla přibrat, kolikrát když chci něco na sebe, tak nemůžu nic sehnat, všechno je mi velký.

sissi6
21. únor 2011

Budu se s vámi muset rozloučit, musím se psem ven a pak spát. Dobrou noc.

kiara81
21. únor 2011

@sissi6 no já byla už vzteklá když jsem každý den slyšela že jsem hubená atd.jako už mě ty lidi sral......i...já zas mám boky a pas nikde no tak kalhoty vybrat to je složitý...ale ted jsem fakt oplácaná každé kilo je cítít tak to mohu říci 😀 ale těším se až budu oplácaná skrz něco jiného

lenda01
21. únor 2011

@kiara81 ja mela poprve jedno vajucho a podruhe nevim kolik foliku ale vajuch v nich bylo ctrnact coz uz je asi pekny ... a fakt ani pri jednom jsem nemela zadny tlaky ani nafoukle bricho, proste nic.. a mela jsem presne ty stejny nervy jako ty... ale neboj, budou tam 🙂
@sissi6 dekuji za prani 🙂
holky nejlip se nabira po prednisonu a vsech tehlech mnamkach.. ja si vzdycky rikam co z toho vseho jednou budu mit...preci jen tech hormonu co jsem do sebe za lonsky rok dostala .. bylo toho hodne moc ...

lenda01
21. únor 2011

@sissi6 dobrou noc.. taky padim, ale ven by me nedostali..brrr ja jdu dat horkou sprchu a pak skocim sipku do postele taky 🙂

tygr21
22. únor 2011

Teda holky,vy jste se rozjely a vím proč,protože jsem tu nebyla ☹

tygr21
22. únor 2011

@sissi6 tolik jsem měla do 28let,pak jsem si píchala a po píchání jsem nabrala do 58kg.Musela jsem úplně změnit šatník

Evik31........dostala jsem chut na pivo,když ho piješ skoro od mala,tak ti chybí

Kdo vás má číst,to je šílený

tygr21
22. únor 2011

Nemám zrcadlo,ale i tak

lintea
22. únor 2011

Zdravím všechny 🙂
@sissi6 já jsem se taky objednávala na 20.-22. DC na zastavovačku, pak za 10 dní dorazila ms a za dalších 6 dní jsem začala stimulovat, takže se to opravdu trošku protáhne 😉 a s těma kilama se toho neboj, já vždycky měla 48 - 50kg, dr. mi nikdy neřekl, že bych měla přibrat, když všechno funguje a teď čekám dvojčátka, od začátku postupně přibírám, už mám nahoře 10kg 😀

lintea
22. únor 2011

@tygr21 nejsem se jistá co jsi fotila 😀 vypadáš úplně normálně 😉

tygr21
22. únor 2011

Lintea.......takhle to není vidět,ono se to blbě fotí,když nemám zrcadlo,ale jen zak po pobavení

tygr21
22. únor 2011

Na první jsem sama druhá je s přítelem a 4tá se sestřenkou

kiara81
22. únor 2011

@lenda01 aha takže když tam bude jeden folykul tak uvnitř může být několik vajíček jo?já fakt tomu necharašo....

kiara81
22. únor 2011

@tygr21 no jako co jsi prosímtě fotila,?,asi chceš vyfotit ten můj špek co??? 😀

kiara81
22. únor 2011

@tygr21 jo a fotečky jsou krásný je vidět že jste se super bavili

evik31
22. únor 2011

ahojky holky zdravím,dneska jsem teda po noční ko 😒 spala jsem asi 3 hodiny sousedi dělaj dobrej bengál od rána 🙄
a co vy jak tu válčíte

kiara81
22. únor 2011

@evik31 ahojda co to máte za sousedy?

evik31
22. únor 2011

@kiara81 debily co víc na to říct

evik31
22. únor 2011

@kiara81 ani nevíš jak se těším namimi at to jsou aspon dvojičky a nechám je hezky zadupat at se ty zmetci dole pomějou a můžou přijít a srazím je ze schodů

tygr21
22. únor 2011

@kiara81 to byla fotka po pobavení 😀

madlina
22. únor 2011

Ahojda,
jsem si udělala ráno relax a dojela si k nevlastní ségře na nehýtky.

@tygr,segra hezký šaty ale příště bych si nechala rozpuštěný vlasy.To jen můj názor. 😉

kiara81
22. únor 2011

@tygr21 no náhodou já se nesmála ..kdyby jsi viděla to moje ...mám strie po Pátikovi a ještě pneumošku ...ty máš krásný bříško

kiara81
22. únor 2011

@evik31 jj jen tak do nich ....at si taky užijou