• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Sanus

19. listopadu 2014 
@tygr21 snad né večer je tu vždycky živo a pak já musím dočítat,oni přijdou neboj :wink:
23. únor 2011 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 to jo,ale mě příjde chlap z hospody a budu se muset rozloučit,Koukáš se na Prostřeno?
23. únor 2011 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygr,Libor chodí do hospody místo toho aby pracoval na bydleníčku? No to bych mu dala. :slight_smile:
23. únor 2011 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Madlina......my ted stejně doma nic dělat nemůžem,protože jsme penetrovali podlahu a o víkendu vylejeme podlahu.Mě to nevadí,že jde na pivo,at se odmění.
23. únor 2011 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem do sebe nalila kontryhel a doufám, že nepůjde ven.
Snažím se vás dočíst, ale moc mi to nejde.
@tygr21 Jsem ti říkala ať se objednáš dřív, takhle budeš za mnou dva měsíce, jestli teda já ten transfer budu mít. Už tomu moc nevěřím.
23. únor 2011 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jdu zase ležet, snad už zítra bude líp.
23. únor 2011 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majka43.......já to budu jistit ze zadu,neboj,budeš ho mít,jako já.tak se vylež.
23. únor 2011 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 ms mám dostat v sobotu a u toho testu co jsem si minule koupila a nepotřebovala píšou, že by to mělo výsledek ukázat v den očekávaný ms, takže ještě asi brzo

@kiara81 chodba krásně vymalovaná, jsi šikovná :slight_smile:. To máš krásnou úrodu folíků gratuluju :slight_smile:

@majka43 brzo se uzdrav :slight_smile:

@tygr21 jak si psala, že si jim po opu zašpiňila prostěradlo, to se po opu krvácí?
23. únor 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygr21 jojo koukala jsem na prostřeno a na šeherezádu,je to sice blbost ,ale já se u toho aspon odreaguju :grinning:
jinak jasan,že odměna musí být a čím se odměníš ty nooooo :wink: ale jak píše
@madlina pevná ruka taky musí být :dizzy_face:
@majka43 chudáku snad se z toho brzy vylížeš proč myslíš,že transfér nebude
23. únor 2011 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já se pomalu loučím ženy a zase zítra
23. únor 2011 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Píchá mě na vaječníku, bojím, že je tam zase cysta. V pátek jedu na ultrazvuk, tak se uvidí.
23. únor 2011 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sissi6......já jsem teda krvácela,po odsání,nevím jak ostatní

Evik31.......on je utahanej z práce,příjde domů,něco málo sní a do 18.00maká doma,dokad je ještě vidět.tak čau
23. únor 2011 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sissi6 Já jsem taky krvácela, ale ne moc, jen tak špinila.
23. únor 2011 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky zdravím vás problém Vás dočíst.Já jsem ted měla hodně směn.Všem co se chystají na OPU a TRANSFÉR moc držím pěsti.A vy co čekáte na // tak at je tam máte apořádné.držím pěsti. :slight_smile:
23. únor 2011 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se loučím,už dorazil,tak zítra
23. únor 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny.... tak jsem dnes byli na první konzultaci v Sanusu.. Měli jste pravdu, opravdu příjemné prostředí, příjemní idé... Trošku nás s manželem vyzpovídali, dnes jsem 23DC tak mi udělal kontrolní UTZ?zda už ovulka proběhla a zrovna se prý vajíčko v noci nebo ráno uvolnilo, takže mám prý dnes své nejplodnější období.. moc to nechápu, protože jsem si včera večer dělala OVU test a byla tam jen jedna čárka.. :o(..Takže nevím...
Domluvili jsme se, že přijdu 3DC na krev, aby vyšetřili hormonální profil a pak zkusíme 1.IUI... Vyšetřoval mě Mudr.Štěpán jr... byl fajn , příjemnej, všechno nám vysvětli..říkal, že by bylo zbytečné hned skočit na IVF, když už se nám jedno dítě podařilo počít přirozenou cestou a že zkusíme tak min. 3 IUI.. Asi to je rozumné, nic se tím nepokazí ale ani neuspíší...
No ale holky, podržte se. Sestřička se mě ptala na adresu a zaměstnavatela a tak jsem jí řekla název a ona automaticky napsala adresu..tak jsem se jí zeptala, jak to ví a ona, že její manžel dělá ve stejné společnosti jako já :stuck_out_tongue_closed_eyes: No já myslela, že mě něco trefí :grinning: ... Já to totiž v práci nikomu neřekla, že se snažíme o mimíska, takže budu doufat, že mu to nevyzvoní ...
Tak se mějte zatím moc hezky a já zase písnu..
23. únor 2011 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@na_aty přeju, aby se IUI zadařilo na poprvé :slight_smile: . můžu se zeptat, proč chtěli vědět adresu zaměstnavatele? To po mě vůbec nechtěli.
23. únor 2011 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, teda jen tak tak zvladam docitat a kdyz to doctu, tak uz tu nikoho nezastihnu.. chjo se mnou :slight_smile:
@lili1989 ahojky a vitej.. taky jsem v Sanusu v HK, mam za sebou dve IVF ve druhem se zadarilo, ale bohuzel jsme o mimco v 10tt prisli... ale jsem tam spoko a mam v nich duveru... nezoufej nic, musis jen verit...
@sissi6 s tim krvacenim po OPU to je jen takove spineni.. fakt se neni ceho bat.. boli to asi jako silnejsi ms...
@na_aty no to je super.. tak na to musite dnes hupsnout kdyz mas ty nejplodnejsi dny a pak nebude potreba ani IUI :slight_smile: jinak dr. stepan ml. je super, mam ho taky rada, je to takovej sympos :slight_smile: a s tim zamestnavatelem to je dobry.. jooo holt svet je malej :slight_smile:
@kiara81 ahojky.. supeeeeeer :slight_smile: ja vedela ze porostou jak pohnojeny.. no oni vlastne jsou tim Puregonem pohnojeny... juuuu tak to v nedeli budu uplne netrpeliva na zpravicku kolik vajuch nakonec z tech foliku bude.. ale zacinas fakt dobre... :slight_smile:
23. únor 2011 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 ahojky.. no v praci to jde ale doma by to bylo daleko lepciiii :slight_smile: ohledne ty materi kasicky, ta se muze pak i v tehu?
@lintea mas tehu cukrovku? jaj co vsechno to obnasi? Jen proste omezeni sladkosti nebo jeste nejaky leky navic?
@majka43 ahojky, no jak takhle marodit... to je asi z tech nerviku.. tak se pekne kuryruj at si do transferu v poradku :slight_smile:
23. únor 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenda01 ahojda no jo ale jen aby to vyšlo já pak už šupajdím do práce nebo že by ne??? :sunglasses: no jako pěkně mě bolí břuch asi do neděle bouchnu ale asi to tak vyjde vid?že už v pátek by měli mít těch 18mm když dnes ráno byly 11 mm...já už to chci mít zasebou
23. únor 2011 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele já zas chotbu předělala no né zas tak docela ale tak vylepšila ten až příjde z práce tak ho trefí že jsem prdlá... :fearful:
23. únor 2011 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygr21 3 děti??tý jo to si neumím představit ...ale plno je rodin co maj tři děti takže je to normální :grinning:
23. únor 2011 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@na_aty no tak to je super tak to budu držet pěstičky...já to nechápu všem tady udělali profil,aj. a já jdu zrovna jak do IUI tak i do IVF no ale co jediný mám je krevní obraz a laparku...no jako já to vše nějak beru hopem
23. únor 2011 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
noo tak tady jsem a zas tady není nikdo .... :confounded: :sunglasses: tak já jdu hodit šipku do vany myslíte vadí když si dám vanu????to bude vadit asi až pak po transferu ne?
23. únor 2011 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 já jsem tam v Sanusu taky byla ,v kolik jste tam byli vy?já v 7.00hod.A jaký jsou?

Kiara81........taky trpíš samamluvou?Prej budu mít 3děti,ztoho 2kluky a holku,To bude něco pro přítele.

Jinak přeju hezký den
24. únor 2011 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě říkaly,abych se sprchovala,pokaždý
24. únor 2011 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenda01 diky,a je my lito ře utebe to takle skončilo,to je grozne.
24. únor 2011 v 08:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lili1989......můžu se zeptat na problém při těhu?
24. únor 2011 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky :slight_smile:

Jdu vás dočíst....
24. únor 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygr21 no jo a prý to je už nemoc no :slight_smile:
24. únor 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek