• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Sanus

19. listopadu 2014 
@sissi6 jenže tady přece nejde už jenom o mě ale prakticky o začínající život jeho dítěte který chce ....
1. bře 2011 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kiara81 to máš pravdu, však ono ho to přejde a zase bude dobře :wink:
1. bře 2011 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sissi6 no to je to co si nemyslím....nad něj totiž nikdo nemá
1. bře 2011 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holkyyyy :slight_smile: uz jsem tu uz jsem tu :slight_smile:
@majka43 zitra v jednu budu drzet pesticky aby bylo hodne rozmrazenych a kvalitnich mimisku :slight_smile:
@kiara81 tyyy brdo to je kupa deti :slight_smile: ale zase tolik nerozhazuj, kdyz mrazi po 3-4 tak po tolika i rozmrazuji a kdyz budes chtit zavest jen dve, tak ty zbyvajici si myslim znovu nemrazi.. mne to tak alespon udelali a kdyz rozmrazili tri,tak to jedno skoncilo buhvi kde :frowning2: a ten domaci jako takhle trucuje? ten je ale palicatej :grinning:
1. bře 2011 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenda01 no kde se zas flákáš čeče...v pondělí máš čas???
jo trucuje jen at já nejsem žádnej inkubáror pro radost a pak se starej....
1. bře 2011 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kiara81 no sim te, byly jsme na navsteve... uplne jsem uz mela abstak ze si tu s vami nemuzu psat... v pondeli makam :frowning2: jsem od pondeli do patku 7-15 :frowning2:
1. bře 2011 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenda01 no a když uděláme v TU bordel ??? :grinning: tak si nás musíš přece vyzvednout ne? :grinning: a trochu zkráti dobu pracovní by nešlo?že by jsme přijeli s kolegyní
1. bře 2011 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kiara81 no ja ale nepracuju v TU ale tady u nas, takze i kdyz budete delat v TU bordel ja se tam nedostanu :frowning2: no ja koukala ze se sem chystate... kruci jak to vymyslet ...??
1. bře 2011 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou noc holky.. jsem total KO .. uz tu skoro usinam :frowning2:
1. bře 2011 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobreeee ranko holky :slight_smile:
@na_aty jupiiiii stredaaaaa, lame se nam tyyyyden :slight_smile: akorat ja jdu za kolegu i v sobotu, takze tenhle tyden jestli preziju, tak uz preziju vsechno :grinning:
@majka43 v jednu drzim pesti :slight_smile: tfuj tfuj tfuj pro stesti :slight_smile:
2. bře 2011 v 06:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenda01 Dík.
Jedu na štítnou žlázu a až se vrátím, tak budu volat. Tak se mějte a piště ať mám co číst. Tak o půl dvanácté jsem zas tu.
2. bře 2011 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeju sluníčkový den :sunglasses:

Vy se vždycky rozepíšete,když já tu nejsem.Zdravím všechny
2. bře 2011 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka43 tyk budu držet pěstičky a hned nám musíš dát vědět .....
@lenda01 ale jdi ty...no zkus to vymyslet jinak bychom asi do TU nejeli a zůstali tady v Nováči ...
@tygr21 hojda tak Lenka asi nebude moct tak uvidíme ještě není pondělí tak by jsi mohla přijet až tím busem v 8:40...tak by jsme to tady probrouzdali
2. bře 2011 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ted mi příjde normálně ms nebo příjde dýl nebo dřív?? po těch kvantech hormonů
2. bře 2011 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky.

@na_ty - já byla 3x na IUI a nic a pak 1x na IVF a taky nic :unamused: Až pak přirozeně po přeléčení atb.
Jo máme za sebou imunologii,genetiku,krev rozebranou a udělaný všechny možný stěry co jdou....
Budete zkoušet všech 6IUI? Já IUI nějak moc nevěřím....Ale třeba zrovna vám to vyjde.

@kiara81 - tak to gratuluju k tolika oplodněným embryím :slight_smile:

@sissi06 - tak toho léčitele máš za chvilku - to jsem zvědavá na tvé pocity :wink:

@tygr21 - kam se chystáš na výlet?

@majka43 - taky máš problém se štítkou?já taky....
2. bře 2011 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hojda,
tak konečně je mi líp.Včera to bylo děsný.Dneska jsem zvládla odvést Adi do školky a stavit se v krámě.na delší výlety si ale netroufám.Po včerejších třech rohlikách a dvou banánech jsem nějaká zesláblá. :wink:

@kiara81,neboj i nepoužitý rozmražený embrijka se dají znovu zamrazit.Taky mi to tak párkrát udělali.
2. bře 2011 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@madlina -copak ti je?
2. bře 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79, teď už snad nic.Ale včera jsem chytla nějakou běhavku.
2. bře 2011 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madlina fakt se daji znovu mrazit? Chjo,tak to jsem prisla o jednoho mimiska :( o nejakym znovuzmrazeni se nezminili :(
2. bře 2011 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kiara81 jako takhle rano s tim moc nevzmuzu :(
2. bře 2011 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenda01,oni znovu zamrazují jen ty co jsou i po rozmražení dobrý.Ty co se po rozmrazení dál nevyvíjí,ty už nezamrazujou znova.
2. bře 2011 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kiara81 s tou ms nevim,ale mela by ti asi dorazit..ja vzdy po OPU byla na transferu..uz te to boli aspon min?
2. bře 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madlina daj se znova??no tak to je dobrý...
jéé tak to je mi tě líto doufám že dnes je už lépe.. opatruj se...
@lenda01 no neva až nebudu mít Pátu tak přijedeme nebo ty sem ...hmm??a jestli to bude odpolko to neva
@dasty79 děkuji :grinning:
2. bře 2011 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madlina aha..mne ani nerekli jak se vyviji to treti..ted uz je to stejne jedno..
2. bře 2011 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak zase po delší době... vlezla na mě nějaká chřipečka tak jsem radši nevystrkovala nos z postele, ale už je to dbrý zdá se...
@dasty79 je ti ještě špatně? Já už jsem zoufalá, myslela jsem, že už ty nevolnosti začnou odcházet, když jsem dnes 13+3t a ono nic, včera jsem vyzvracela i suchej rohlík :frowning2:
@lenda01 no vychází mi to přesně na přelom měsíce což jdu už do práce :frowning2: a musím být v práci do doby než mi prodlouží smlouvu....
@kiara81 no jasne,ja muzu taky klido dorazit to neni problem,jen musim nejak osefovat volno..
2. bře 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@samanta001 jaj ty to mas taky vesely,ze te ty nevolnosti jeste tak trapi.. :(
@kiara81 tak ty musis do prace? Chjo to je taky komplikace,vid? Na kdy to tak vidis s KETem? Ze bysme do toho nakonec sly spolu?
2. bře 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@samanta001 jéé tak to tě teda lituju :frowning2: ach jo fuj pryč tyhle nevolnosti
2. bře 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenda01 no jestli to vše půjde tak jak má no tak koncem března pokud se zadaří budu už v práci no to budu vědět pak v polovině dubna nejhorší je že jsem zajetá s nechopenkou a pak za měsíc na ní půjdu znova no a peníze zas horší ...já nevím jediný co by bylo ještě dobrý je že mi dr. zakáže směny a budu nadále na neschopence to je jediný no ale pak nebudu mít žádnou mateřskou
2. bře 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek