CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

na_aty
5. bře 2011

@tygr21 jj, to taky znám..Většinou,když mám pověšené prádlo venku, sousedi něco pálí 😠 Už se nemůžu dočkat až se odstěhujeme...pak skoro žádné sousedy mít nebudeme.. Huráááá :o)

majka43
5. bře 2011

@kiara81 Já chodím na KET většinou 17DC, jen teď jsem to měla 18DC, tak to by jsi měla 21.3
V poledne mě začaly bolet záda, mezi lopatkama, ale dost. Ale to asi nebude kvůli Ketu, vždyť jsem teprve druhý den. Spíš z toho ležení, asi se půjdu pomalinku projít ven.

tygr21
5. bře 2011

Majka43.....tak běžte s mimískama na procházku,ale jenom na malou.

Na-aty........ještě že mám sušák,ale všechno se my tam nevejde.

madlina
5. bře 2011

Ahojda,
já dnes nedělám nic.Dopolko jsme byli na horách.Ohromná obr akce.Že se tam sejdem se švárou ,jeho přítelkyní a klukama.Dorazili jsme na místo,tchán z auta omrkl terén a prej že se mu tam nelíbí a pojedem tam co jsme byli posledně.Hrozně toužil po tom jak bude zase Adélku tahat na kopec a ona pojede na lyžích dolů.Nakonec všechno bylo jinak.Adi neměla náladu a že lyžovat nebude.Sjela jednou,nechala se vyvézt na vleku nahoru a že končí.Tak ji děda vytáhnul na docela velkej a prudkej kopeček(z Adélčinýho pohledu to tak bylo) a poslal ji dolů.Ta řvala že jet nechce a v půlce s sebou švihla.Petr to pomalu viděl na zlomenou nohu.Na to konto jsem se s tchánem pohádala.Jsem mu hezky řekla co si myslím.Jsem se musela jít uklidnit prochajdou po okolí.pak jsem se s Adi chvílu koulovali a tatínek nám slíbil obídek když bude lyžovat.Vklouzla do lyží a jezdila jak profík.Prostě neměla náladu tak jsem ji nenutila protože bych si stejně nepohla a nechtěla jsem ji to lyžování zprotivit.To ale děda nechápal.Pak prej si ještě vyměnili názory s Petrem.
Od pondělka budou vedle zdít jádro a tchán opět ví všechno nejlíp .
Omlouvám se že jsem se tak rozepsala ale byla jsem fakt vytočená.jště že stál Petr při mě.
Ale už se těším na večer.Dávají Bonda tenhle herec se mi mooooc líbí.

kiara81
5. bře 2011

@majka43 no tak to je dobrý...tak to je o dva dny dříve než co jsem se kde dočetla mě taky v pc nic neřeknou ...
no a neměla jsi už dříve problémy se zády??

@na_aty jj už do Pardubic tu moji školku tam převezli neboj třeba to vyšlo ani nevíš ... 😎

tygr21
5. bře 2011

Tak fotku opět nemám,už na to seru

madlina
5. bře 2011

@tagr21,a admini ti napsali proč ti to furt mizí? Prej si to mažeš sama.Normálně se zkus zaregistrovat znova pod jiným heslem a přezdívkou a uvidí.nebo napiš znova adminům proč to tak je.

tygr21
5. bře 2011

A jak se mažu sama,když tu nejsem!!!!!!

madlina
5. bře 2011

Zkus napsat adminům.Tohle mi napsali.

madlina
5. bře 2011

je to na straně 280 hned druhý přízpěvek.

tygr21
5. bře 2011

Tak mě řekni,jak se můžu smazat,když tu nejsem.

madlina
5. bře 2011

@tygr21,sedíš si na vedení? Napiš adminům a zeptej se jich,ne mě.

tygr21
5. bře 2011

já jsem jí psala,ona mě ještě neopdepsala.

tygr21
5. bře 2011

Kalerat......jak si můžu vymazávat fotku,když tu nejsem?

evik31
5. bře 2011

ahojky copak jste tu dělaly po dobu mé nepřítomnosti 😉
@tygr21 krom toho,že se ti ztrácí fotečky

sissi6
5. bře 2011

@majka43 gratuluju ke třem embryjkům, hlavně ať to dobře dopadne a všechny se pěkně zavrtají 🙂

sissi6
5. bře 2011

@na_aty o sousedech bych mohla taky vyprávět, no hrůza 😠 , ale až budeme v novým tak to bude paráda 🙂

sissi6
5. bře 2011

@tygr21 četla jsem co se Ti pořád děje s fotkama, tak jsem koukala jestli mi taky nezmizeli fotky z alba a jsou tam. Když jsem je tam dala, tak mi někdo psal, ať radši fotky domečku dám na modrá střecha, že by mi je mohl admin vymazat že to sem nepatří.

na_aty
5. bře 2011

@sissi6 Koukala jsem, že budete taky skoro "na samotě u lesa" :o) Máte kráásný domeček.. A jak se jinak máš? Jak dopadlo IUI?

sissi6
5. bře 2011

@na_aty Děkuju. Váš domeček je taky krásnej 🙂 . Ono to není na samotě, je to na kraji vesnice, ale bude tam krásnej klid. IUI nedopadlo. A jak se mám? Tak nějak pořád pracovně, dnes jsme přišli ze stavby až v 9 večer. A jak se máš Ty?

na_aty
5. bře 2011

Tak to je mi líto..Ale nezoufej, ono se to podaří!!! 😉 Co Vás teď čeká? Půjdeš teď v tom cyklu na IVF? Tý jo sissi, my jsme taky na kraji vesnice 🙂 a taky se moc těším na klid..až si v pyžamu sednu na terásku a budu pít čaj a nikdo na mě nebude koukat!! To bude pohodička.. My jsme dnes na stavbě byli také. Manžel tam je ještě teď. Přivrtává garnýže, protože v úterý začínáme malovat, tak aby to pak nevrtal do čistého.. Co jste dělali Vy? nemáš fotečku kuchyně? 😉 Jinak já čekám MS, dnes jsem 31 DC...

sissi6
5. bře 2011

@na_aty já jsem spíš počítala, že to nevyjde ☹ . Teď jsem objednaná na 21.3. a čeká nás IVF. My teď bydlíme u prostřed vesnice, kde je nalepenej barák na baráku a příšerný sousedi 😠 , každej akorát čumí 😠 , na ten klid se taky moc těším, sousedi tam sice budeme mít, ale jsou dál a v pohodě 🙂 . Gárnyže jsme ještě nakoupili, snad příští týden, vymalováno už máme, snad až je budeme přidělávat tak nebudou žádný škody ☹ . Fotky kuchyně mám, ale ještě není hotová. A až dostaneš MS, tak se objednáš na IUI? Dneska jsme v koupelně a na WC dolepili obkladačky kolem obložek, dělali jsme sokl kolem dlažby a takový práce který nejsou moc vidět.

na_aty
5. bře 2011

@sissi6 No ty dodělávky jsou asi nejhorší.. Je to piplačka, zabere to spoutu času a ve finále to není moc vidět 🙂 To znám... jj, já počkám na MS a objednám se na krev a na UTZ kvůli ovulaci a zkusíme to IUI.. Sice nevím, jestli využijeme ty tři pokusy IUI, jak nám doporučoval Štěpán jr.. Na jednu stranu nechci moc čekat, ale na druhou stranu si říkám, co budu dělat, když nevyjde ani IVF... 😔 Takže asi spěchat nebudeme a vyzkoušíme vše, co bude v našich silách..
Jakými barvami jste malovali? Přidej nám sem nějakou fotečku pro inspiraci.. Prosím prosím 🙂 🙂 Kdy se plánujete nastěhovat?
Takže v tomhle cyklu půjdeš na OPU? Nebo vy už máte nějaká embryjka v mrazáčku?

sissi6
5. bře 2011

@na_aty my jsme malovali na bílo. Stěhovat se budeme ještě tenhle měsíc. Jj v tomhle cyklu půjdu na OPU. V mrazáčku nic nemáme, bude to 1IVF. Ty už máš 3 IUI za sebou, viď? A teď ještě další 3? Když budu mít čas tak jsem zítra nějakou fotku přidám 🙂 , teď už budu končit, půjdu chrupat. Kdy se budete stěhovat Vy? Přidej taky nějakou fotku jaké to máte uvnitř 🙂 .

na_aty
5. bře 2011

@sissi6 jj, dám sem nějaké fotečky... Téda, už tenhle měsíc se budete stěhovat? tak to Ti závidím... 🙂 My asi až koncem dubna, ale to už taky uteče jako voda!!
Ano, máme za sebou 3 IUI a teď nám doporučují ještě min. 3x to zkusit. Takže nevím, uvidíme... Teď v březnu to zkusíme určitě a pak se asi domluvíme, co a jak..
Taky už půjdu chrupkat..Přeji kráásné sny!! A těším se zítra na inspiraci... 🙂

lenda01
6. bře 2011

ahojky holky.. tak jsem rada, ze mam dnes konecne volno a zitra zase do ty pakarny.. chjoooo ☹
@majka43 jak se citis ty nase tehulko.. myslim na tebe ani nevis jak moc 🙂
@kiara81 ja ti zavidiiiiiim .. ja chci taky ms, ale ja ji nedostanu... ale za tyden ty uz taky na kontrolu, coz je fajn a tesim co bude dal u nas 🙂
@tygr21 ty ti teda davaji s tou fotkou, ale napsala si to hezky.. ser na to 😀

majka43
6. bře 2011

@kiara81 Já se zádama marodím, ale jen proto, abych byla doma. Dneska už je to dobrý.
@sissi6 To je škoda, že to nevyšlo.
@lenda01 Díky, že na mě myslíš. Dneska mě pro změnu píchá na vaječníkách.

majka43
6. bře 2011

@kiara81 A už jsi začala brát léky? Kdy jdeš do Sanusu?

lenda01
6. bře 2011

@majka43 hlavne se zkus trosku odreagovat a jit se projit ven kdyz je tam tak hezky 🙂 ja vim ze je to tezky, taky jsem po transferu hlidala na sobe kazdy pichnuti a zaboleni... 🙂

majka43
6. bře 2011

@lenda01 Půjdu ve čtyři až budu mít vycházky za přítelem, jako včera.