• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Sanus

19. listopadu 2014 
SVÍČKOVÁ ZA HODKU:
takže vepřové maso,nejlepší kýta ,1kg mrkve,1celer,1 petržel
POSTUP:1/2másla,cibule,maso ,bobkový list 3x ,nové koření 6kuliček,černý pepř 7kuliček,timián,podravka na to zeleninu,já to dělám v papináku na 30min.
-pak vyndáme maso
.nalijeme 2l mléka ....1/2kelímku hořčice(malý kelímek) no a vše rozmixujeme já to nikdy nezahuštovala spíše ředila na konec jsem tam ještě přilila šlehačku...... no a mega svíčková je na světě
6. bře 2011 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kiara81 to je nejlepsi.. jiny co nejsou stydlini jako ja se zeptaji a ja se pak zeptam jich :slight_smile: to jsem cela ja :slight_smile:
6. bře 2011 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady se takhle vecer jeste vari, jo? no ani to nemuzu cist jakej na to mam hlad a chut :grinning:
6. bře 2011 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dobrou noc a zitra pekne piste a piste at mam co cist :slight_smile:
@kiara81 jo a Patikoj preji brzke uzdraveni :slight_smile:
6. bře 2011 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenda01 děkuji vyřídím mu to a věřím že by ti i poslal pusu jelikož on blondýnky moc rád... :sunglasses: :grinning: jsem ráda že orientaci máme jistou :sweat_smile:
tak dobrou noc jdu také ...zase zítra
6. bře 2011 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kiara81 jj chci, to by si byla hodná :slight_smile:
6. bře 2011 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kiara81 jééé teď koukám, že už si to napsala, děkuju :slight_smile:
6. bře 2011 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeju hezký den :sunglasses:
7. bře 2011 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygr21 Ahoj, už jsem tady taky.
7. bře 2011 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majka43.......já jdu za chvíli pryč,ale budu se snažit přijít brzo.
7. bře 2011 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygr21 Mě má přijít návštěva, ale nevím v kolik.
7. bře 2011 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já svíčkovou dělam nejradši ze sterilované zeleniny přímo na svíčkovou. Jmenuje se Halali a je to už supr ochucený.
Každýmu chutná, učila jsem jí i bývalou tchýni.
7. bře 2011 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky zdravím vás... koukám, že se tu vaří svíčková já jí dělala poprvé minulej víkend a musím se pochlubit, že byla luxusní. Takž vy co jste jí nedělali hurá do toho není to tak složitý jak se zdá. já mám teda jinej recept než @kiara81, nakládala jsem maso den dopředu, ale veřím, že i tahle bude super.
7. bře 2011 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kyticka21 ahojda tak jak?byla jsi u dr?a co ten druhý testík byl taky pozitivní asi jo vid?že se ptám :slight_smile:
7. bře 2011 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka43 tak každý ji děláme asi jinak ale také může být dobrá zkusím to také ....a jak ti je ???asi dobře kééž by ti bylo špatně :sunglasses: promin ale alespon by to bylo k těhu ...myslím to dobře né aby jsis se na mě nazlobila
@samanta001 no právě že mě to neba nakládat něco dopředu tohle je fakt dobrý a hned....
7. bře 2011 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kiara81 Špatně mi není, jen mě pobolívá břicho, tak jsem si nalila decku červeného vína a lepím embryjka.
7. bře 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kiara81 Ta zelenina je fakt supr a nemusíš se z ničím čistit a krájet.
7. bře 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka43 a cítíš to jako k ms?nebo je to jiná bolest?taky jsem si dávala po IUI červené ale bylo to k prdu..
7. bře 2011 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kiara81 Jako k MS asi ne, spíš takový píchání.
7. bře 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kiara81 Minule jsem jela ve feferonkach a bylo to k prdu, tak teď zkusím víno, ale jen decku denně.
7. bře 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka43 no tak to je dobrá zpráva ....já jsem to taky četla o těch feferonkách ale jako nevím no taky jsem je jedla dřív teda než jsem si cokoli přečetla miluju totiž hodně ostrá jídla ale nic ...no víno taky chlašču no a taky nic ...jéžiš kéž by ti to vyšlo ..
7. bře 2011 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Páta má skoro 39teploty už takto ráno dr. opět nic jen to její no jo ale pojedeme do Tater v létě no tak budu mít aspon dovču .....
7. bře 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky zdravím,teda,že vás ale po včerejšku dočíst byla fuška :astonished: se nám tady tak trošku válčilo joooo,koukala jsem,že jste přidělaly práci i adminkám,musely vymazávat :sweat_smile: jinak
@kiara81 gratulka k menzes a recept už mám opsanej :sunglasses:
@majka43 a koukám že se nám budeš tak trošku destilovat ve víně hlavně,aby to pomohlo že :grinning:
7. bře 2011 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kiara81 Já to takhle měla 5 dní, ty teploty, čtvrtý, když neklesaly jsem valila pro antibiotika. Řekla mi, že řádí nějaký vir.
7. bře 2011 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem volala do sanusu a 16.3 jdu na UZ a prý to je normální že jsem to dostal že to budu mít ted nepravidelné no a prý se ještě uvidí zda budu mít sliznici no takže zas tak nadšená nejsem ...já to měla tak pravidelný a ted toto no uvidíme třeba jsem to silná žena :grinning: a nějakých 32 vajec mi to jen tak nerozhází :grinning:
7. bře 2011 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 No kéž by, ale já jen fakt decku denně.
7. bře 2011 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka43 no jo jenže Pátik je nemocnej už týden před vánocema od té doby je furt doma nebo si ho bere babička a nebyl ani 14 dní ve školce ted byl celý týden a je zas doma jo vidíš musím zavolat do školky ....já se z toho už asi zblázním fakt jo ...
7. bře 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kiara81 Tak si vař kontryhel, ten na sliznici pomáhá.
7. bře 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka43 aháá a kde ho koupím v lékárně?
7. bře 2011 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kiara81 Jojo v lékárně, prý je lepší sypaný, ale ten jsem tady u nás nesehnala, tak jsem měla porcovaný.
7. bře 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek