CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

kiara81
7. bře 2011

@sissi6 jo holka mě se smůla drží už hoooodně dlouho néé mám Pátika tak to bylo moje štěstí a je ...ale trápí mě že je nemocnej....no jako asi taky se přehlásím ale ke komu ..no každej na každého nadává tamta dává moc atb tamta zas dává jen homeopatika no tak si pak vyber...jo a teda kuchyn tu ti závidím miluju dřevo taky mám ze dřeva kuchyn ale nová je nová

sissi6
7. bře 2011

@kiara81 teď se to změní a smůla Tě opustí. K jakýmu dr. nevím, v dnešní době sehnat dobrýho doktora není jen tak. Dřevo taky miluju hlavně masiv. Ale linka není z masivu, je to jen folie 😒

kiara81
7. bře 2011

@sissi6 no to neva....ale to kolem ty trámy jsou dřevo já v létě rozeberu linku obrousím a natřu...tak bude trošku nová 😵 no já doufám že se zadaří na poprvé ale to bych chtěla asi moc

sissi6
7. bře 2011

@kiara81 jj ostatní je dřevo. Určitě se zadaří napoprvé, mezi tolika embryjkama bude spousta bojovníčků 🙂

mitik
8. bře 2011

zdravím všechny na tomto diskusním fóru.Moc bych se potřebovala poradit.Jsem od čtvrtka 25.2.11 po ketu v Sanusu HK a mám jít okolo 17.3.11 na krev.Obávám se,že to ale nevydržím a tak bych se chtěla zeptat,kdy je zhruba možné si udělat těhotenský test,má-li s tím některá z Vás zkušenost.Já se tedy přiznám,že včera jsem to už jen tak zkusila (asi je ještě hodně brzy) a byl negativní ☹.Díky moc za jakékoliv reakce...

tygr22
8. bře 2011

Ahoj holky,ským ste si to psali,já jsem tu nebyla.

Majka43.......zdálo se my,že jsem těhotná.Zname ná to něco?

tygr22
8. bře 2011

Mitik......já bych si testík udělala ve čtvrtek nebo v pátek

mitik
8. bře 2011

@tygr22 díky moc.Myslíš,že tedy včera by ještě pozitivní nemusel být?Já jsem první ket absolvovala v Praze-Motole (neúspěšně,r.2003),druhý v Pronatalu - v Praze (úspěšně,r.2004).No a v tom Pronatalu nám domu dali těhotenský test a až po třech týdnech bylo povoleno ho provést,tak právě nevím...

mitik
8. bře 2011
tygr22
8. bře 2011

Mitik......hezká fotečka,sluší vám to.Já bych ho udělala ve čtrtek.

majka43
8. bře 2011

@tygr22 Ahoj.
@mitik Ale to jdeš na krev docela dlouho. Já měla KET 4.3 a 18.3 už jdu na krev. Dneska jsi teda 12 dní po KET?

majka43
8. bře 2011

@mitik A jak se cítíš? Je ti něco?

mitik
8. bře 2011

@majka43 ne,omlouvám se,napsala jsem to špatně - ket jsem měla 3.3.11 - už vážně blbnu a ani si to po sobě nečtu.Na krev mám jít 17.3.11

mitik
8. bře 2011

@majka43 majko,a Ty budeš dělat testík?

tygr22
8. bře 2011

@majka43 zdálo se mi,že jsem těhotná,znamená to něco?

majka43
8. bře 2011

@mitik To ještě netestuj, tam nemůže nic být. Zkus tak nejdřív v pátek, to by mohl být duch, ale nemusí tam být vůbec nic. Já jsem den za tebou a zkusím to asi až v pondělí, když vydržím. To víš, taky už mě svrbí prsty.

mitik
8. bře 2011

@majka43 no to víš!!!Tak to jsme o den 🙂.Ty už máš doma nějaké to Štěstíčko?Ke komu chodíš v Sanusu?Já jinak chodím do Pardubic - k MUDr.Provazníkovi.Na ketu jsem ale byla v Hradci,protože v Pardubicích teď mají nějaký technický problém.

mitik
8. bře 2011

@mitik ...a ještě jsem se chtěla zeptat,jak to máš s neschopenkou.Mě MUDr.Šilhán,který mi ket dělal řekl,že stačí,když budu doma čtvrtek,pátek a o víkendu a potom můžu normálně do práce...

tygr22
8. bře 2011

@majka43 nezapomněla jsi na mě?

majka43
8. bře 2011

@mitik Já chodím do Sanusu Jihlava. Já už marodím čtvrtý měsíc se zádama. Mě v prosinci KET nevyšel a tak se snažím vydržet na neschopence. No teď mi to už vyjde, protože na neurologii jdu až 22.3 a to už budu mít po krvi. Já bych do práce nemohla, protože tam tahám těžký věci, ale v Sanusu mi vždycky neschopenku nabízí, jenže já to dělám jinak, aby to zase nevěděli v práci kam chodím. No snad jsi mě pochopila, někdy píšu jak blbec.
A co ty děláš za práci?

majka43
8. bře 2011

@tygr22 Nezapoměla, ale je mi to nějaký divný, proč máš napsáno jen 14 příspěvků, když tygr jich má už 1866. Někdo si z nás tady dělá prdel a už mě dost sere.

tygr22
8. bře 2011

@majka43 musela jsem si změnit přezdívku,tak tu jsem jako nová,ale pořád jsem to já.Nevím kdo to včera psal,já jsem tu nebyla

majka43
8. bře 2011

@tygr22 Tak si tam dej fotku a budu vědět že jsi to ty, protože ta druhá jí mít nebude. Dej si tu úplně první co jsi měla když jsem se začala chodit.

tygr22
8. bře 2011

@majka43 která to byla ta první?

majka43
8. bře 2011

@tygr22 No já ti jí nepopíšu, ale poznám tě.

tygr22
8. bře 2011

@majka43 jsem to já?

mitik
8. bře 2011

@majka43 já pracuju jako vedoucí Pečovatelské služby na malém městě u nás (staráme se převážně o seniory - důchodce).Je to ale taky trochu otročina,protože každý den taháme klece s jídlonosičema,jsme hodně v autě a tak.Vše jsem doktorovi popsala,přesto říkal,ať klidně do práce jdu...Jo,prosím Tě,jaký test používáš k testování?Já měla ten Mamatest 10

majka43
8. bře 2011

@tygr22 Jo to byla ona, tak jsi to ty, já už fak nevím. Jsem zvědavá jestli ti jí zase někdo smaže.

madlina
8. bře 2011

Ahojda ženy,

@tygr22 s tou fotkou je to fakt.Zkus tam nějakou dát.Fakt jsi tu včera odpolko nebyla? Mě se zdálo že ty příspěvky nejsou od tebe.Ale nechtěla jsem do toho rejpat.

@mitik,bych klidně testla už dneska.To už by tam něco bejt mohlo.

majka43
8. bře 2011

@mitik Já používám ten samý, ale mě se už dvakrát stalo, že byly pozitivní a hcg 0, tak už jim moc nevěřím. Mrkni ke mě do fotoblogu.