CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

ivininka
8. bře 2011

@sissi6 Ještě Jilemnicí.

evik31
8. bře 2011

@sissi6 to já sotva dopelášila teda na hajzlík 😀

evik31
8. bře 2011

@ivininka na Jilemnici jsou taky docela dobré odezvy,sestřenka tam rodila a hodně je chválila

ivininka
8. bře 2011

@evik31 jj, taky jsem slyšela, takže nevím kam jít, ale asi vyhraje Sanus 🙂

sissi6
8. bře 2011

@evik31 to já jsem si i na chvíli stihla lehnout 😀

evik31
8. bře 2011

@ivininka já to měla jednoduchý mě na laparku nejdřív poslala moje gyndařka a pak až mě doporučila sanus,takže rozhodování bylo jednoduchý jelikož my dala rovnou žádanku do nemocnice v TU

evik31
8. bře 2011

@sissi6 tak to já bych se asi víš co po........ 😀

sissi6
8. bře 2011

@evik31 jj vím co. Ono možná proto, že jsem před laparkou asi dva dny skoro nejedla

evik31
8. bře 2011

@sissi6 hele nám daly klystýr a pak normálně véču,tak jsem jim řekla,že jestli mě ho pak dají znova tak tu večeři nechci,ale nedali takže jsem tak nějak nepochopila proč jsme ho dostaly,když nám pak dali normálně najíst,taky jsem pak po narkoze zvracela jak šakal 😝

sissi6
8. bře 2011

@ivininka mě tam poslala taky moje dr. ona tam jeden den v týdnu dělá operace, takže jsem jí měla i u laparky

sissi6
8. bře 2011

@evik31 já měla nástup den před laparkou, sestřička mi říkala, že do 16 hodin můžu jíst a asi do půlnoci pít a klistýr sem dostala ráno a po narkóze mě bylo krásně. Ale jak jsem byla před asi 6 lety v sanusu tak jsem měla narkózu asi nějakou jinou, protože to jsem blila i po čaji

ivininka
8. bře 2011

@sissi6 Tak to jsi měla super!

evik31
8. bře 2011

@sissi6 hele já jsem zvracela i po drcení těch mých šutrů naposled a to jsem předtím byla 2x a bylo to v poho a ted prostě mazec tak mám docela z toho lufta,ale nějak to dopadne hlavně at to je zamnou a to narkozu nedostávám jen oblbováky do žíly

evik31
8. bře 2011

@sissi6 jinak jsem ti zkoukla domeček a hafana a obojí moc hezký 😀 taky máme u maminy takovýho roštáka

sissi6
8. bře 2011

@evik31 děkuju 🙂 .Tak ať Ti to dobře dopadne s těma kamenama. Jestli oni nemají víc druhů narkóz já jsem s tý narkózy měla docela strach když mě po ní tenkrát bylo tak zle a to jsem asi 5 týdnů neměla žádnej pohyb, jen z postele na wc a do sprchy jsem myslela jak ztloustnu a jak mě pořád nebylo nic moc a já jsem ještě zhubla.

evik31
8. bře 2011

@sissi6 já si taky někdy říkám,že pobyt v nemocnici není na škodu já tam vždycky taky aspon 3kg nechám 😀 ale to bych tam musela být asi půl roku abych zhubla podle svých představ 😒 jo geny jsou někdy naprdlajdu v naší family se holt twigy nevyskytujou 😀

sissi6
8. bře 2011

@evik31 tenkrát jsem tam byla jen jednu noc, to jsem pak hubla doma, mě bylo každou chvíli z jídla zle

evik31
8. bře 2011

@sissi6 tak to mě pak doma už bývá fajn no mě tam po laparce nechaly týden,asi že mě museli dělat zákrok 😖

evik31
8. bře 2011

koukám ostatní už asi chrupkaj ,prostě na nás prdákujou 😲

sissi6
8. bře 2011

@evik31 jj prděj na nás, taky už asi půjdu chrupat, ráno ve 4 vstávám 😠

evik31
8. bře 2011

@sissi6 já už to pomalu balím taky ,taky vstávám ve 4 ráno 😉

sissi6
8. bře 2011

@evik31 já si každej den říkám, že musím jít brzo spát, pak sednu k počítači a ono je najednou hodin. A to musím ještě se psem ven.

evik31
8. bře 2011

@sissi6 tak vyvenčit a spát já už jdu taky ,takže dobrou a ahojky všem zase zítra 😎

sissi6
8. bře 2011

@evik31 dobrou noc

majka43
8. bře 2011

@sissi6 Já jsem vždycky po narkoze taky blila a pak mi jednou sestřička řekla, proč neřeknete, že vám je špatně, na to tady máme injekci. A když jsem byla pod další narkozou, tak jsem jim po operaci řekla, že mi je blbě, prdli mi injekci a bylo to dobrý.

madlina
9. bře 2011

Ahojda,
není o sice nic k chlubení ani to nemám v plánu ale dneska od 02:00hod.jsem o rok starší.

Holky psala mi ségra že se ji nejde semka přihlásit. ☹

dasty79
autor
9. bře 2011

Ahoj holky 🙂

Vás tady je nějak hodně 🙂 To je super 🙂

@majka43 - máš tři,tak to je super 🙂 Tak odpočíváš?a kdy budeš testit?Moc ti držím palečky,ať se mimísci pěkně zavrtaj 😎

dasty79
autor
9. bře 2011

@evik31 -tak v pondělí budu na tebe myslet,ať tě zbavěj všech kamínků a můžete jít na KEtík 🙂

dasty79
autor
9. bře 2011

@lenda01 - uvidíš,že ms brzo dorazí.U někoho si přifrčí třeba až za 8 týdnů - vydrž.Určitě přijede brzo ta poslední ms.

Fotek mimíska mám hodně -ale když to zkouším vyfotit - tak tam není nic vidět.
Mám nějakej blbej foťák....

@kiara81 a tak tys neměla transfer po OPU?ten ti odložili????Nejsem schopná vše dočíst.

@tygr21 - už jste se sešly s holkama?

dasty79
autor
9. bře 2011

@verry ahoooooj 😀