CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

lenpet
10. bře 2011

Koukám,že kaše je stejně nejlepší,co říkáte?

na_aty
10. bře 2011

@evik31 Dušené maso v mrkvi s bramborem..Hoky, to já miluju!!! 🙂 Akorát, že to doma vůbec nevařím, protože ti dva moji chlapi to nejedí... ☹ Ale, když přijedeme k babičce, tak si dám vždycky ještě přidat! 🙂 Taky se u Vás tak zkazilo počasí?

lintea
10. bře 2011

Ahoj, tak jsem konečně sesmolila příspěvěk a když jsem to chtěla odeslat tak mi kůň přestal jít 😠
tak to vezmu stručně 😀
@majka43 já testila opravdu dost brzo, embrya jsem měla třídenní a testila jsem myslím 8. den po ET,
ale má to i nevýhody, já vždycky testila moc brzo a předtím z toho bylo 2x jen biochemický těhu 😒
@evik31 já se ti ani nedivím, že jsi z toho nervózní, hlavně když víš co tě čeká, ono je možná lepší nevědět, co 😅

jinak na mě opět něco leze, takže jsem zalezlá i s naším marodným hafikem, ale aspoň pěkně hřeje pod peřinou 😀

evik31
10. bře 2011

tak mě holky volali z nemocnice posunuly my termín až na 16.3. takže nástup mám až v úterý 15.3. to už jsem měla jít dom a mýt to za sebou ach jo se už z toho p........ 😠

lenpet
10. bře 2011

@evik31 achjo,to jdeš na ty kameny?

Na-aty.....tady se to vyjasnuje.

lenpet
10. bře 2011

Madlina......kdy má Petr narozky?Napíšeš mě email?

dasty79
autor
10. bře 2011

@na_ty tady bude asi pršet.je to zatažený jako pytel 😒

@evik31 - no ještě,že ti to posunuli jen o jeden den.Kdyby to blyo měsíc,tak to je horší.

@lintea - tak se koukej pořádně vypotit s pejsánkem a s dvojčátkama 🙂

kiara81
10. bře 2011

@evik31 tý jo tak to naštve ....no kddyby ti zavolali že máš dnes nástup ...ale tohle....ach jo
@na_aty dnešní noc byla hrozná budila jsem se každou chvíli a kontrolovala jestli Pátik dýchá ....fuj noc

kiara81
10. bře 2011

@lintea ☹ no tak to ted zrovna nepotřebuješ...tak se brzo vypot a at se to nerozjede....a jak se cítíš?co dvojčátka nekopou moc?

lintea
10. bře 2011

tak jsem si hoďku zchrupla, ale že bych se cítila líp 😝
@kiara81 dvojčátka kopou tak na půl 😀 malou skoro necítím, ale kluk snad nikdy nespí, to je pořád nějaká boule.Včera na to manžel koukal, protože jsem měla pupik úplně do špičky a řekl mě, že to je hrozný a že je mu
špatně 😀 😀 😀 cíťa

lenpet
10. bře 2011

@lintea a nechceš nám hodit dvojčátka?at víme jak vypadaj?

kiara81
10. bře 2011

@lintea 🙂 já když jsem měla poprvý pohyb břuchem tak jsem si říkala pomoooooc mám v břiše vetřelce 😀 😀 Ptaik byl taky hodně živej no prostě fotbalista

lintea
10. bře 2011

@kiara81 no mě to ani tak nevadí, ale manžel je z toho vždycky vykulenej 😀
@lenpet nevím jak to myslíš, já teď žádnou aktuální fotečku nemám

lenpet
10. bře 2011

@lintea tak to je škoda,rádi bysme tě viděly

lintea
10. bře 2011

@lenpet no vzhledem k tomu že si připadám jak velryba tak se už hodně nerada fotim 😀

lenpet
10. bře 2011

@lintea tak my si počkáme,až je nám vyfotíš,miminka

lenpet
10. bře 2011

Kdepak jste,jsem tu já a tady nikdo 😠

lenda01
10. bře 2011

ahojky holky.. tak konecne jsem tu 🙂 po praci nakup a najednou je vecer... jesteze mam zitra volnooooo 🙂 jak se tu mate?

kiara81
10. bře 2011

@lenda01 ahojda tý jo máš volno???to je super

lenpet
10. bře 2011

@lenda01 já jdu zítra na krev

lenda01
10. bře 2011

@kiara81 jj to mam nahradni a hlavne zaslouzeny volno za tu sobotni sluzbu 🙂 jak je Patikoj? Horecky pres den ustoupily jak jsem cetla a jak je na tom ted?
@lenpet tak to drzim pesti.. ja jdu na kontrolu v pondeli

lenpet
10. bře 2011

@lenda01 to je škoda,že né zejtra

lenda01
10. bře 2011

@lenpet neboj, tam ted budem jezdit tak casto obe, ze se urco potkame 🙂

lenpet
10. bře 2011

@lenda01 tak to si piš

sissi6
10. bře 2011

@kiara81 tak to je dobře, že je malému lépe 🙂

sissi6
10. bře 2011

@dasty79 v pondělí budu 15 DC, snad to nebude tak hrozný, holt budu to muset nějak vydržet

sissi6
10. bře 2011

@majka43 krásnej papoušek 🙂

lenpet
11. bře 2011

Tak jdu na krev,ale moc se my tam nechce ☹

mitik
11. bře 2011

ahoj a hezký den,tak jsem to dnes nevydržela a testla jsem ráno.Přesně asi až okolo těch tří minut druhý ducháček (ale vcelku zřetelný 😉 ,tak to vyzkouším ještě zítra a uvidíme...Držte palečky....

lenpet
11. bře 2011

Mitik......ahoj,potichoučku držím palečky 🙂