CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

dasty79
autor
11. říj 2010

@skol a ještě jdete na IUI?

skol
11. říj 2010

@dasty79 teď mě čeká 4 cyklus s clostilem - od ted se zvýšenou dávkou,doufám, že zabere, nevím proč 2 cykly to bylo v pohodě a potřetí ani jeden folík...pokud nezabere zvýšená dávka clostilu, tak jdu do injekcí..tajně doufám, že tam folík..aspon jeden bude, bylo by třetí IUI a do třetice všeho dobrého..já vím že to klapne a pod stromečkem budu mít ten nejkrásnější dárek..ale to my všechny, že🙂

skol
11. říj 2010

lintea: nevím jeslti jsem ti už gratulovala, ale co, kdyžtak lepší víckrát než ani jednou🙂 moc gratuluju a přeju at je vše v pořádku a užíváš si těhu...je dobře že už tu máme těhuli, jen tak dál dámy🙂

dasty79
autor
11. říj 2010

@skol - jo určo to do třetice vyjde - tady v té diskusi platí - do třetice, všeho dobrého 🙂
Prostě to vyjí t musí!!! 😵 Já jsem teď po 3.IUI a tajně doufám, že to vyjde 😉
(sice ty dvě byli v jiném CARu,ale to je jedno)
To by byl ten nejkrásnější dáreček pod stromeček - být těhu 😎
Tak holky zatím - manža jde úřadovat 😀 a já jdu do spršky 🙂

skol
11. říj 2010

Tak a upravuju u sebe údaje v tabulce🙂

Skol: Sanus HK,dr.Štěpán ml. 02/10 zamlký těhu, od 06/10 v Sanusu v HK - 1 IUI 08/10 neg., 2 IUI 09/10 neg, 10/10...clostil nezabral, čekám na MS a nasazena zvýšená dávka clostilu 3x denně

Evík 31:Sanus HK,dr.Dejmek -1 IVF květen 2010-negativní+4mrazáčci ke KETU nedošlo bublinky nevydržely,2IVF snad říjen,nebo listopad 2010

rvasata: Sanus HK,dr.Dejmek. 1IVF Květen 2010 14vajíček,OHSS,9mrazáčku ET -negativní,laparoskopie,červen KET negativní,čekání na MS a KET

dasty79: Sanus Pce,dr.Novotná - 1.IVF květen 2010 - negativní, žádný mrazáček.Říjen 2010 imunologie,IUI

lintea: Sanus HK, dr. Šilhan - 1 IVF květen 2009 - biochemické t. žádný mrazáček, 2 IVF leden 2010 - biochemické t. opět nic do mrazáku, 3 IVF srpen 2010 2 8b embrouši u mě a 2 horší kvality v mrazáku.1.10. UTZ dvě dutinky, kontrola
15.10. snad budou i srdíčka.

evaav-SANUS HK,dr,Šilnan-březen 2007 IUI negativní,Květen 2007 1IVF 11 vajec 8 oplodněných, 2 zavedené-test pozitivní holčička Verunka 23.12.2007 váha 1240g předčasný porod v 31+4t.
březen 2010 dr.Štěpýn ml. březen KET zavedená dvě embria-test negativní,květen 2IVF-dlouhý protkol 5 vajec 3 na oplodnění ET zastaven embria nejsu vhodná k travsféru.Září znovu IVF-krátky protokol-2 vajca oplodněno 1 vajíčko a zaveden 1 bojovníček- test 4.10.2010

*MADLINA : Sanus HK(dr.Novotná),1.IVF+ICSI,OHSS, 1.KET negativní, 2.KET-těhu do 10tt (sam.potrat),3.KET úspěšný - Adélka se narodila 6.2.2007
SANUS Pce(dr.Novotná),3xIUI,2xKET +dom.snažení od ledna 09.

Lenda01: Sanus HK (Dr. Stepan), 1.IVF + ICSI (03/2010) - 1 vajíčko - negativní, 2.IVF + ICSI snad říjen / listopad 2010

skol
11. říj 2010

@dasty79 tak hezký večer

rvasata
11. říj 2010

@lenda01 o díky...Jo povedla se.Co udělá alkohol,že 😀 😀

rvasata
11. říj 2010

@skol Děkuju za pochvalu.jojo moc mě to chytlo.Však už mám v plánu co si pro miminko udělám.Jsem cvok

lenda01
11. říj 2010

@skol dekuju za privitani 🙂

lenda01
11. říj 2010

@rvasata tak ze bych se zkusila opit? treba to pomuze 😀 diky za super radu, tuhle mi v Sanusu neporadili 😀

rvasata
11. říj 2010

@lenda01 Jo holka zkus to,ale musíš opravdu pořádně a vykouřit 2 krabičky.hihi já když si na to vzpomenu no fůůj a podívej jak to šlo.A dle dr.zááázrak.A stačilo se střískat jako žok 😀 😀

madlina
11. říj 2010

Ahojky,diky že na mě myslíte.Vypadá to,že je to bojovník.V sobotu po rozmrazení mělo 4buňky,včera 8 a dneska už 10.Tak jsem zvědavá jak bude bojovat dál.

rvasata
11. říj 2010

@madlina Tak to je super.Tak mu držíme vše co máme.Ať pěkně bojujeeeeeeeee

madlina
11. říj 2010

Nechce se mi dočítat ale pročpak si se opila?

lenda01
11. říj 2010

@rvasata ty vago, tak ty dve krabky by me jako nekuracku zabily a s alkoholem jsem sekla pote, co me manzel musel prevlikat do pyzama a rano jsem to ani nevedela... mela jsem okno jako prase a jak mi bylo blbe 🙂
@madlina urco je to bojovnik a udrzi se ... ja mu verim 🙂

rvasata
11. říj 2010

@madlina -to bylo,když jsme "splodili" maoua bylo to přesně na Silvestra a to byl "Pan Silvestr"hihi.2 krabičky cigaret,alkololu až bědě hihi a jak se Sárinka má k světu 😀 😀

rvasata
11. říj 2010

@lenda01 No tak jako nekuřačku ti to asi nedoporučuju.to já jsem kouřila,ale ten den to byl fakt mazeeeeeeec.Teďka už nekouřím od ledna.Ikdyž občas se přiznám zhřeším 😎

skol
11. říj 2010

jéé holky vy tu jste, to mám radost

rvasata
11. říj 2010

@skol No já pomalu půjdu se umýt a chrnět.ráno brzo vstávám,abych stihla malou hodit do školky a pak jedu do města,ale jelikož jsem matlák na parkování a hlavně se i bojím..Tak zaparkuju u obchoďáku budu se přemísťovat busem 😀

madlina
11. říj 2010

Rvas,taky si občas dám.Tedˇale ne e.Když jsem čekala na výsledky testů z krve před Adélkou,poslední cigaretu jsem si zapálila těsně před tím,než jsem si volala na výsledky.

rvasata
11. říj 2010

@madlina No já si myslím,že jednou za čas to nevadí.Zrovna dneska jsem měla takovou chuť,ale nemám.a nekoupila jsem si radši.Byla jsem silnááá 😀

skol
11. říj 2010

@rvasata taka t sítra dobře pořídíš? jedeš nakupovat už vánoční dárky?🙂

lenda01
11. říj 2010

@rvasata @madlina vy bojujete s chuti na cigarko a ja takhle ja bojuju s chuti na sladky.. a musim rict, ze sladkosti vedou.. nikdy neodolam 🙂 kdyz nedej si, kdyz je to tak dobryyyy 🙂

rvasata
11. říj 2010

@skol Kdepak,musím na úřad hodit papír a pak nevím.Ale asi se půjdu kouknout.Načerpat inspiraci,když už tam budu.A malý na hadry.Potřebuju věci na zimu do školky 😀

rvasata
11. říj 2010

@lenda01 Však já se sama sobě divím,že takhle odolávám.Protože jsem kouřila bych řekla dost.Ale při malý jsem teada taky přestala.Ale jak já bych si dneska dala

rvasata
11. říj 2010

No a kdepak máme Eviiika.Eviiiku vylez.

lenda01
11. říj 2010

@rvasata tak kdyz je to jen prilezitostne, tak to asi zase az tak nevadi, ne? Lepsi je si jedno cigarko dat, nez se uzirat tou chuti na nej 😀

rvasata
11. říj 2010

@lenda01 Přesně,ale tedka fakt už vůbec nekouřím.dám si jedno na nějaké oslavě jinak nic,nic nic.Mám výýýýýýdrž

lenda01
11. říj 2010

@rvasata tak to je super 🙂

lenda01
11. říj 2010

pro dnesek se s vami loucim... dam sprchu a skocim sipku do postele..rano musim do prace ... mejte se tu a pa pa