CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

na_aty
21. bře 2011

@dasty79
@kiara81 Holky moje zlaté!!!! Moc Vám děkuju!! Opravdu...

hanysek.hanysek
21. bře 2011

Ahoj holky, tak se si myslela, že výroba druhého miminka bude snadnější, ale asi sem se šíleně mýlila!!! Ach jo. Už mám zase zpoždění, na testu nic, břicho bolí jako bych to měla každou vteřinu dostat, chvílema je mi zle od žaludku a už víc jak týden sem hrozně ospalá ( vstáváme v šest ráno a už v poledne lezu po čtyřech, jak se mi chce šíleně spát. A to spíme celou noc). Tak já fakt nevím. To je tak akorát na odstřel.

lenda01
21. bře 2011

@na_aty no supeeeer 🙂 vidis co jsme ti rikaly 🙂 juuu konecne se nam to tu zase zacina tehulit 🙂

na_aty
21. bře 2011

@lenda01 jj, už Vám věřím... a budu si to už jen užívat a žádné chmury.. slibuju!!! 😉

dasty79
autor
21. bře 2011

@lenda01 - tak co ty kočko?ms pořád nic?a volala jsi do Sanusu???
Ach jo,to tě teda lituju...

A kdepak máme ostatní holky???

Je krásně - tak já mizím ven

majka43
21. bře 2011

Ahoj holky, jsem tu, nejhorší je za mnou a je mi po vás smutno. Ale dobrá pořád nejsem.

lenpet
21. bře 2011

Ahoj holky,tak se hlásím

madlina
21. bře 2011

Hoj hoj,
@lenpet,ty nejsi v práci?

lenda01
21. bře 2011

@na_aty to je ono,ted uz si to uzivej..zavidim,ja uz chci takyyy 🙂
@dasty79 chjo,co ti budu povidat,ms stale nikde a ani to nevypada,ze by se ji chtelo dorazit :( do Sanusu brnknu v patek a objednam se .. vsechno se akorat furt odsouva :(
@majka43 juuu rada te tu mezi nami vidim 🙂 to je super ze nas tu v tom nenechas samotne 🙂

lenpet
21. bře 2011

@madlina sem přišla

majka43
21. bře 2011

@na_aty a mitik gratuluju.
@lenda01 Já ti tu MS klidně dám, dneska mě přišla.
@madlina ahoj
@lenpet Ahoj.

madlina
21. bře 2011

Tak jsem vás pozdravila a už zase peláším.jdu pro Adi do školky a pak krmit divou zvěř na Labe.Volně přeloženo,jdeme krmit labutě a kačeny 😀 😀 😀 .

lenpet
21. bře 2011

Dorazili jsme z nákupu a v Carefouru je autogramiáda Kabátu,ty jsou ale ošklivý 😀

dasty79
autor
21. bře 2011

@lenpet - jsou ošklivý,ale krásně zpívaj 🙂

@majka43 - ahoooj,to je dobře,že ses na nás přišla podívat 🙂
Nesmíš smutnit sama v koutku,my ti pomůžeme a dodáme ti sílu do dalšího boje 😎

@lenda01 - ach jo,to hle čekání je hrozný.Taky jsem si připadla jak čekatelka - pořád se na něco čekalo,na nějaký vyšetření,pak na výsledky,......je to děsný

lenpet
21. bře 2011

@dasty79 mě ce nelíběj.
Pár fotek z plesu:

lenpet
21. bře 2011

schválně,jestli poznáte,co to je za masku.

majka43
21. bře 2011

@dasty79 Já když jsem sem vlezla, tak se mi chtělo brečet, ale už jsem se s tím trošku srovnala. Možná ještě něco zkusím.

evik31
21. bře 2011

ahojky holky tak jakpak se tu pořád máte 😀
@na_aty vééééééééélkááááááááááááá gratulkááááááááááááááááááááááá 😀 😀 😀 😀 😀 😀 :
jinak mě opět nikdo z nemocnice nezavolal takže zítra ráno volám já 😠 a to uviděj

lenpet
21. bře 2011

@majka43 nebreč a těš se na další bojování.
@evik31 zdravím

majka43
21. bře 2011

@lenpet Ještě nevím, jestli budu ještě bojovat. S přítelem jsem se rozešla, ale on to nechce nějak přijmout.

lenpet
21. bře 2011

@majka43 to si děláš srandu,kvůli tomu,že to nevyšlo?

majka43
21. bře 2011

@lenpet Z toho bych si srandu nedělala, je mladej, život má před sebou. On to stejně nevzal.

dasty79
autor
21. bře 2011

@lenpet - hezký fotky,ale masku jsem nepoznala.

@majka43 - neblázni, vždyť vy k sobě s přítelem patříte 🙂
Má tě rád!!!!!A jednou se mimi podaří,věř tomu 🙂 🙂 🙂
Už jsi se s ním přece jednou rozešla,taky po nezdařeném IVF.
Ale vy musíte bojovat spolu.A ty potřebuješ jeho podporu a on tvojí!!!!
🙂

@evik31 - to já bych tam dnes už dávno volala,abych věděla na čem jsem....

majka43
21. bře 2011

@dasty79 Já se s ním rozcházím po každém pokusu, ale on mě má fakt asi rád. Já jeho taky a moc a proto mu nechci zkazit život a proto se s ním rozcházím.
Teď už je to jedno, jsme spolu dál. Zítra jedu do Jihlavy na to vyšetření kvůli krční páteři, tak se stavím do Sanusu, jestli tam bude můj doktor a bude mít na mě čas, tak aby mi napsal papír na imunologii. Říkal že už ho mám zastaralý a že se výsledky mění. Ještě mu chci říct, aby me poslal na hematologii. Pak uvidím.

lenpet
21. bře 2011

@dasty79 tys jí nepoznala?to je přece č...k 😀 .On tam není moc vidět

kiara81
21. bře 2011

@majka43 ahojda kočko no vidíš je sice mladej ale má víc rozumu 😀 to je jasný že je blbost se rozejít...jen si pěkně užívej přítele...jsem ráda že jste spolu huráááááááááá

já vám nevím holky ale mě asi ještě fungujou hormony já tam mám určitě zas folykulů jako břicho mě bolí jako svina a hlavně jsem zas jak v polovině těhulenství...

majka43
21. bře 2011

@kiara81 Ty hormony klidně fungovat můžou. Já si myslím, že ty na ten KET ani nepůjdeš, že se ti zadaří přirozeně, když na to vlítnete.

evik31
21. bře 2011

@lenpet ahojky
@dasty79 já volala ,ale už tam nikdo nebyl tak budu volat ráno
@kiara81 nejseš už těhu přirozeně čéče 😀
@majka43 taky si myslím,že vám to jednou výjde

lenpet
21. bře 2011

Holky,tento rok je plodnej,říkali to v tv.

kiara81
21. bře 2011

@majka43 no holka nevím jako ale je to stejný jako při stimulaci no pokusíme se ale nevěřím tomu
@evik31 to né ve středu byly folykuly 18 mm tak si myslím že včera ruply nebo fakt nevím...ale byla by to prča ale při mém štěstí