CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

holubice.petra
30. bře 2011

@mitik já chodím taky k Provazníkovi a jsem moc spokojená už mě "přivedl" dvakrát do jiného stavu 😀 laparku mi dělali v Hradci Provazník mi ji tam dojel udělat 😎
@ivininka ale jinak Provazník a Novotná jsou v Pardubicích...nevím kam budeš volat Sanus je ještě v Hradci a v Jihlavě

kiara81
30. bře 2011

@hanysek.hanysek jj to je negativní musí být silná byt silnější ale já fakt měla silnou druhou čárku a věděla jsem že to v nejbližších dnech dostanu takže mě to utvrdilo že je to škoda peněz

kiara81
30. bře 2011

@lenda01 no tak s tebou souhlasím ...udělej co je třeba 😀

mitik
30. bře 2011

@holubice.petra to je pravda.Myslím ale,že já nemám zase tak špatnou zkušenost ani se Šilhánem (ten snad v HK taky ordinuje).Ale v Jihlavě nevím...

mitik
30. bře 2011

holky,chtěla jsem se ještě zeptat,jestli máte některá zkušenost se stavem po revizi.Dneska odpoledne mi je dost blbě.Je mi hodně na zvracení,mám průjem a bolí mě v podbřišku (chvílema,ale dost).Díky za případnou radu

lenda01
30. bře 2011

@rea73 no super, tak to ja zacnu taky samolecbu... v pondeli si vezmu prvni estrofem a dr. pak reknu, ze jsem v nedeli lehce zaspinila a brala jsem to jako ms... on sam rikal ze v mym pripade bude stacit i lehky zaspineni 🙂
@kiara81 jsem po lekarskym dohledem (pod tvym) tak se niceho nebojim a jdu do toho 🙂
@mitik radsi bych zasla na kontrolu, jestli to vse dobre vycistili.. muze se stat ze tam kousek zustane a dela to pak neplechu.. me po revizi nebylo totiz fakt nic ...

kiara81
30. bře 2011

@mitik od revize je to dost dlouho na to aby ti bylo takto špatně noo si myslím bud střevní chřipajzna co ted dost lítá a nebo něco špatně...ale každopádně pokud to bude pokračovat nic neváhej a k lékaři.....přeci jsi jenom po zákroku....

kiara81
30. bře 2011

@lenda01 Kelišová ty taky musíš všechno vykecat 😀

kiara81
30. bře 2011

zítra jdu udělat jednu dobrou věc neboli skutek..doufám že to ten nahoře vidí a dá mi to co si přeji....a jestli nééé tak ...no Lenka ví ... 😀

mitik
30. bře 2011

díky za radu.Počkám do rána a uvidím.Třeba to přejde.Přeju hezkou dobrou noc všem...

ivininka
30. bře 2011

mitik, holubice.petra : Děkuji za info! Jen škoda, že jsou dr. v Pardubkách ☹ . Já se chystám do HK. Proto prosím holky, které znáte někoho z HK a jste s ním spokojeny, dejte prosím info. Sama vůbec nevím a bojím, bojím...

ivininka
30. bře 2011

@mitik Děkuji, štěstí snad už konečně dosedne i na nás! 😉

lenpet
31. bře 2011

@ivininka ahoj,já chodím do HK.Sice jsem laparku nepodstoupila,ale primář štěpán je dobrej,jsem s ním spokojená.
Všechny zdravím.
4.4.se blíží

dasty79
autor
31. bře 2011

Ahoj všem 🙂

mariana75
31. bře 2011

@sissi6 Ahojík no bylo to takové nemastné neslané. po celou dobu něco mluvil těžko mu bylo rozumět, ale břicho mě brnělo tak třeba se ledy hnou a konečně to výjde. Omezila jsem mlíko a skoro všechno z něj a taky rajčata. Hlavně se mám řídit jídlem podle krevní skupiny.

Zítra jedu do Pardubek a pak holky začnu taky bojovat. Máme posledního sněhuláčka.

dasty79
autor
31. bře 2011

@lenda01 - někdo si Šilhána chválí a někdo na něj nadává - že je nemastnej,neslanej - než z něj něco vyleze....
Ještě,že mě v září osvítil duch svatej a nešli jsme k němu a nakonec jsme zvolili Pardubky 🙂
Počkej si na svýho dr. a vnuť se tam 🙂 To čekání je hrozný,viď?

lenpet
31. bře 2011

@mariana75 tak to jsem ráda,že se k nám přidáš

dasty79
autor
31. bře 2011

@holubice.petra - buď ráda,že v obchodě nezvracíš.To já ze začátku - musela utíkat z obchodu,jak mě to tam nakopávalo 😀 hlavně v masně....A jednou jsem zeblila v HK parkoviště před Hornbachem,jak tam maj vystavený ty
dřevěný domečky 😀 Tak ty maj ode mě pěkně označkovaný.
No a teď kdykoliv někam jedu - tak omdlívám.Teda ne úplně,ale najednou mě je horko a cítím,že musím
na vzduch -jinak to se mnou sekne....

dasty79
autor
31. bře 2011

@sissi6 - tak to jsi to dostala nějka brzo.A volala jsi do Sanusu?A za pár dní bys měla začít stimulovat,ne?

dasty79
autor
31. bře 2011

@rea73 - aha,já to popletla....tak ať se ti zítra poprvé v práci líbí 🙂

dasty79
autor
31. bře 2011

@lenpet -zase si užíváš volno?

@mariana75 - takže jsi u Hakla nebyla spokojená?Já docela jo a my s manžou to mléko nepili přes půl roku a taky úplně vypustili kuřecí a rajčata.A kafe do mlíka 🙂 my u něj byli 2x.A taky jsi pak začala špinit?Mě od něj bolelo břicho teda dost....

mariana75
31. bře 2011

@lenpet Ráda se přidám, zítra jedu ráno do Pardubek na hormonální profil a na UZV před Ketíkem jdu 9.4. 😉

mariana75
31. bře 2011

@dasty79 Byla jsem tam ještě s kamarádkou a přítelem dohromady, celou hodinu vykládal o jídle co jíst a nejíst. O dovozu jídel ze zahraničí jaké tam jsou normy, ale to mu já moc nerozumím, tak jsem byla zticha a jen přikyvovala. Už mám knížku o krevních skupinách doma proštuduju ji a uvidím. Druhý den jsem trošku špinila a pak mě přišla o den dřív MS. Třeba to výjde.

lenpet
31. bře 2011

@dasty79 užívám.
@mariana75 já jdu do Sanusu 4.4.

mariana75
31. bře 2011

@lenpet Tak to ti přeju hodně štěstí a taky nervíky. Posledně jsem šla na řadu k doktorce o hodinu a půl než jsem byl objednaná.

mariana75
31. bře 2011

😉 Tak holky mějte se hezky celý víkend. Já odjíždím na víkend k rodičům a prarodičům na Jižní Moravu. Trochu provětrat hlavu před bojováním (2.Ketík). Zase nakouknu až budu mít chviličku času. 😎

lenpet
31. bře 2011

@mariana75 my jdeme s partnerem na konzultaci,jak to bude dál

dasty79
autor
31. bře 2011

@mariana75 - jo já Hakloj docela věřím.My byli u něj 2x a pak jsem byla smutná,že opět přišla ms a že nám ani
on nepomohl.Ale pak jsem si vzpomněla na jeho slova - že se tělo musí zbavit těch sraček,co v sobě máme a musí se pročistit a to trvá a když se přestane pít to mléko a kuřecí -tak se pak tělo musí pročistit.A já pak otěhu půl roku po jeho návštěvě - nevím,jestli to mělo tak nějakou souvislost s Haklem.Spíš nám asi pomohlo to pořádné přeléčení a zákaz snažení a atb a pak to šlo samo 🙂 Třeba ti Hakl pomůže a budeš těhu 🙂
Pěkný víkend - nečerpej hodně síly,budeš potřebovat 🙂

@lenpet - to jsem zvěavá, co vám řeknou 4.4. - to už je brzo - už příštííííí týden 🙂

@kiara81 - tak co,přišla už ms?už je Ketík na dosah?dala bys mě prosím tel. na tu tvoji kadeřnici?Možná bych jí někdy zkusila.....A kde má v Nováči kadeřnictví?

dasty79
autor
31. bře 2011

@mitik - tak jak ti je???bylas u dr.?

lenpet
31. bře 2011

@dasty79 mám ztoho docela strach,ale nějak to dopadne,snad dobře.A jak ty?