CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

dasty79
autor
31. bře 2011

@lenpet - zase vás to posune blíž k mimču, tak proč strach?Těš se na to 🙂
Jo já se mám dobře - pořád jsem venku.......je super tohle jarní počasí 😎

dasty79
autor
31. bře 2011

@lintea - tak jak ty???Ještě seš 3v1? 🙂

lenpet
31. bře 2011

@dasty79 těším se,ale tak nějak jinak.Kdy to má mít @lintea?

dasty79
autor
31. bře 2011

@lenpet - jen se těš 🙂 Lintea 31.5.,ale u dvojčátek člověk nikdy neví....
A co srazík???

Tak jdu ven 😎

sissi6
31. bře 2011

@mariana75 já jsem mu taky špatně rozuměla. Mléko, jogurty, rajčata a kuřecí maso jsem taky přestala jíst. Přeju ať se s posledním sněhuláčkem zadaří 🙂

sissi6
31. bře 2011

@dasty79 docela mě to zaskočilo, že jsem to dostala takhle brzo. Do Sanusu jsem nevolala, jsem objednaná na na pondělí

sissi6
31. bře 2011

@lenpet já jedu taky 4.4. do Sanusu 😉

sissi6
31. bře 2011

@rea73 neboj brzo budeš taky stimulkovat 🙂

kiara81
31. bře 2011

@dasty79 ahojda kočko musím tě zklamat ale za měsíc rodí ale v červnu už bude makat jinak její číslo je 77606242 dneska s ní jedu do Pc tak mi snad neporodí je chudák už nateklá
jinak ms zatím nikde břuch mě bolí ale nikde nic...no tak ještě zítřek a když né no tak nevím ...ale určitě to dopadne takhle mě začínají krámy...jen ty prsa nebolí ...no dočtu vás večer jedu udělat ten dobrý skutek tak snad se bude líbit zatím páááá

lenpet
31. bře 2011

@sissi6 já jdu do HK,ale až v 16.00hod.A ty?
@kiara81 zdravím

sissi6
31. bře 2011

@lenpet já v 8

evik31
31. bře 2011

ahojky holky zdravím copak tu nového 😉

samanta001
31. bře 2011

Ahoj holky, tak jsem zase po nějaké chvilce zavítala k vám... Jsem teď momentálně s nervama v pr... přišel nám dopis, že máme zaplatit asi 25 000 😢 Jednalo se o nějaký nedoplatek za loňský rok, nepřišel nám, ale žádný dopis o tom, že máme nějaký nedoplatek a už vůbec ne, že nás rozkvět žaluje. Takže musíme zaplatit nedoplatek + výlohy soudu, které jsou samozřejmně mnohem vyší než nedoplatek. Takže suprová situace já bez práce a na neschopence s mimčem v břichu takže finanční situace naprosto šílená a ještě takový jobovky k tomu všemu. No jestli já se nezblázním tak to bude zázrak. 😢 😢

evik31
31. bře 2011

@samanta001 ježiši tak to ti nezávidím,hlavně bud na sebe opatrná a snaž se zbytečně nestresovat at to miču neuškodí,i když to jde asi v této situaci těžko vid ☹ my zas máme s tchýní vyřizování potom druhým synoj,zanechal sice po sobě dva byty ,ale taky plno dluhů no snad si s nima tchýně poradí my na ně rozhodně teda nemáme má našetřeno tak holt bude muset vybrat úspory pokad ještě teda nějaké mám
tak se drž a bud na sebe moooooc opatrná snad se to brzo u vás nějak vyřeší,držím palce 😔

lenda01
31. bře 2011

@kiara81 vis jak je to s dobryma skutkama, ne? byvaji po zasluze potrestany 😀
@dasty79 no ja nevim, ale vcera jsem si rikala, ze asi v nedeli nasadim estrofem, jako ze jsem to dostala.. dr by stejne neudelal nic jinyho nez ze by mi taky predepsal estrofem.. bude to jen malilililinkata lez o tom ze jsem zacla spinit a proto jsem estrofem nasadila.. me se proste cekat nechce ☹

lenda01
31. bře 2011

@samanta001 jaj tak to je hodne neprijemny, clovek uplne cumi co je v tomhle state mozny.. nereknu kdyby vam prisla nejdriv nejaka upominka v obalce do vlastnich rukou aby bylo videt ze jste to prevzali ale prdite na to to platit, ale oni muzou hned na soudy a jednaji takhle.. bych se hajila tim, ze nic neposlali a ted tohle.. neskutecny ☹

dasty79
autor
31. bře 2011

@sissi6 - aspoň už budeš ms končit,až ti budou dělat utz 🙂 Utz přes ms musí být nepříjemný....

@kiara81 - tak co,kámoška ti neporodila?aha,ona bude mít mimčo -tak to jí nebudu otravovat - to bude mít starostí dost 😀

@evik31 - co u tebe nového?

@samanta001 - hlavně se nenervuj,ono to nějak dopadne.Ale vůbec ti tuhle situaci nezávidím 😒

@lenda01 - jo jen nasaď estrofem,ať se to trošku pohne 🙂 Já si kolikrát taky něco naordinovala sama 😀

kiara81
31. bře 2011

@lenda01 no její manžel totiž si koupil za 10tis. telefon a ona potřebovala přebalovák a na to nejsou peníze no tím mě tak nasral...že jsem včera našla na mimibazaru přebalovák a jeli jsme pro něj...no tak mi ho pak dá stejně bych ho kupovala....tak byla chudák překvapená ale to byl účel...a jestli to Honzovi nedojde tak u mě klesnul hooodně hluboko....

kiara81
31. bře 2011

@dasty79 no má termín koncem dubna ale bude dělat už plánuje jak budu hlídat a ona makat 😀

evik31
31. bře 2011

@dasty79 ahojky no u mě zatím vše při starém zatím se mě z nemocnice neozvali tak pořád čekám s tou mou kámoškou ledvinou auž mě to vážně nebááááááá 😠

lenda01
31. bře 2011

@dasty79 super, mam to ted schvaleny ze tri zdroju takze neni nac cekat a v nedeli rano pekne slupnu prvni estrofem 🙂 takze @kiara81 doufam, ze to do soboty dostanes, at jsme na tom stejne 🙂 nebo to zobani estrofemu prizpusobim ja tobe abysme mohli na transfer spolu 😀

lenda01
31. bře 2011

@kiara81 tak to je rachot ☹ chjo ty chlapi, ze jim tohle fakt nedojde, vid? ☹ tak to jsme zvedava jestli se mu ted oci otevrou ci nikoliv...

kiara81
31. bře 2011

@lenda01 jééé to by bylo super kdyby jsme šli spolu vid?no tak jo ...no zatím teda nic...nedorazilo ...ale počítám se zítřkem...
no nevím jeslti se mu rozsvítí..ale jsem teda napumpovaná...uvidíme třeba překvapí

ivininka
31. bře 2011

@lenpet Děkuji, vůbec nevím, ke komu jít, když tam nikoho neznám. Jsem ráda za každé doporučení! 🙂

dasty79
autor
31. bře 2011

@kiara81 - to plánovat může,ale ono to pak je vše jinak 😀
@lenda01 - to je správný přístup - stejně poslední ms a stejně Ketík a ono to vyjde a pak budete spolu vozit 🙂 🙂 🙂

dasty79
autor
31. bře 2011

@ivininka - já můžu na 100% doporučit dr. Novotnou,ale ta je v Pardubkách 🙂
Přehlídla jsem to,ale asi chceš do HK.

dasty79
autor
31. bře 2011

@evik31 - a to nejde,aby tam ten kamínek zůstal,když je malej?Dělá ti to nějakou neplechu?
Že bys na to šla až po porodu.....

dasty79
autor
31. bře 2011

@kiara81 - pane jo,tys udělala dobrej skutek 🙂 A to je správný a za to bude pořádná odměna - v podobě mimíska 🙂
Ty chlapi jsou hrozný - určitě jsou důležitější věci před narozením mimča,než mobil za tolik peněz 😠

evik31
31. bře 2011

@dasty79 bohužel nejde kdyby mě to chytlo v těhotenství tak by semnou nemohly nic dělat,jinak mě často bolí záda v místě té ledviny tak nevím a malej zrovna není má 9mm ☹
@ivininka já chodím do HK k Dejmkoj a taky jsem sním vcelku spokojená 😉

lenda01
31. bře 2011

@ivininka ja nedoporucuji Silhana, ale nekomu nevadi... primar Stepan i jeho syn jsou v HK super 🙂 ale neboj se nic, vsichni jsou tam fajn 🙂
@kiara81 my nakonec vazne budem spolu na tom pokoji 😀

lenda01
31. bře 2011

@dasty79 presne jednou budeme vozit po Novaci a jednou po Trutnove .. to bude super, uz si to s @kiara81 planujeme 🙂