CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

lenpet
2. dub 2011

@kiara81 ten receptík mám,asi jí zkusím,a je dobrá?
@michaela28 ty děláš vedoucí,fíha

lenpet
2. dub 2011

Jinak máme tuto tu větší:

lenda01
2. dub 2011

ahojky holky.. koukam ze to tu pekne zije ani nestiham skoro docitat ☹
@michaela28 ahojky a vitej 🙂
@kiara81 no ta ms nas ale skoli, co? ale ja tomu zitra udelam pritez a nasadim estrofem a basta... samoleeecba je nejlepsi 😀

michaela28
2. dub 2011

@lenpet no, vedoucí bych to moc nenazývala 😀 , mám pod sebou jen 8 lidí

michaela28
2. dub 2011

Holky a která jdete kdy akce ??? Jsem zvědavá 🙂 .

kiara81
2. dub 2011

@michaela28 jak to myslíš akce?
@lenda01 nečekej na mě kočko semnou by jsi se asi nedočkala

kiara81
2. dub 2011

@lenpet hezká motorka...a svíčkovou jak jsem ti psala nemusíš ani zahuštovat je dobrá a hlavně pro zčátečníky to jse mi já

sissi6
2. dub 2011

@evik31 děkuju, ta dřina za to asi stála 🙂 . A jak bylo na rybách?

sissi6
2. dub 2011

@michaela28 já asi od pondělí začnu se stumulkou 🙂

michaela28
2. dub 2011

@kiara81 myslím tím oplodňování nebo ty věci před a okolo toho 🙂 .

kiara81
2. dub 2011

@michaela28 no tak já jsem po OHSS takže KET nemohl být ted tento cyklus zas nebyla sliznice a ted ta mrcha nechce dorazit...jinak já jsem v pořádku chlap má špatné spermiky...takže já jsem ve stavu čekání a pak příprava konečně na kET

kiara81
2. dub 2011

@sissi6 super tak bude konečně od odmlky...🙂

sissi6
2. dub 2011

@kiara81 teď nevím jak to myslíš, jako že po dlouhý době jde někdo bojovat 🙂

michaela28
2. dub 2011

@kiara81 No, já jsem taky zdravá, přítel je po nehodě na vozíku, tak nám to doma nějak nejde upéct 🙂 . Jen mám trošku problém se sliznicí, ale to se ošálí lékama a čajíčkama. Jinak máme teď do toho července pauzu, protože jsem musela na konizaci děložního čípku - měla jsem poslední stadium před rakovinou, hrůza ☹ . Když člověk tu mrchu nejvíc čeká, tak si dává na čas, neboj určitě brzo dorazí 😉 .

kiara81
3. dub 2011

@sissi6 no jasně tak to myslím...vždyt měscíc se tady nic neděje jen samé čekání..tak to bude zas napínavý
@michaela28 jéé tak to je mi moc líto s přítelem promin máte už dítko?nebo ještě ne?a teda tě obdivuji jsi strašně hodná jiná by ho opustila a teda ty no jako když se to sype tak se to sype tak hlavně že se na to přišlo a byl zásah včas ......
byla jsem s paní na onkolo.vyš.jako doprovod a už to měla i na ledvinách a její otázku nikdy nezapomenu ....jsme přijížeděli zpět na lůžko a ona se mě zeptá co bych dělala...měla bud že půjde na ozařování tím se jen zpomalí rozšiřování nebo prostě to nechá ......a já fakt nevěděla co jí říct já ji radit nemůžu ale řekla jsem jí pokud bych věděla že jsem si život užila tak bych na ozařování nechodila a do posledka si ten život užiju naplno bez blití z ozařování ale pokud se cítí že btych tady chtěla zůstat a ještě si prožít ale v nemocnici...tak bych šla teda na ozaořvání nevím jestli to byl osud ale měla nastoupit na hospitalizaci na onkolo....a na sesterně zvonil telefon jsem to zvedla a onkolo HK ...a ptali se na paní že měla mít nástup a jestli ještě leží u nás že tam ještě není..no tak jsem věděla přesně jak se paní rozhodla...ještě ted se mi hrnou slzy do očí...je to strašný...

tak jsem proto ráda že ti na to přišli včas a raději se dej dopořádku ona ta svně rakovina je tichý nepřítel.....

kiara81
3. dub 2011

holky kde jste?já chytám bronz trochu jsem něco poklidila na zahradě no a ted se flákám zahrada je sice veliká ale mě se prostě nic nechce dělat...

holky tak jako ms stále nikde dostanu vůbec ms když jsem sliznici měla 5mm???já jsem z toho fakt na palici to je furt něco

evik31
3. dub 2011

Ahojky a zdravím jsem nějak ko 😝 ,aby toho nebylo málo chytla jsem od prvníhoslunka zánět spojivek brejle to asi přitahujou čico 😠 takže si kapu do očí pálej jak das
@sissi6 ale na rybách bylo fajn příští týden jedem asi zas manža s kámošem nic nechytly,ale malej 6letej prdolka jim to natřel chytl skoro padesátkovýho kapra tak byly nasratý 😀

rea73
3. dub 2011

Ahoj.Zdravím.
Dneska bylo krásně ale někdy až moc teplo byli jsme na zahrádce většinou.
@kiara81 mě ms dorazila včera ale mám ji nějak bolestivou asi tím počasím.Tak třeba nedorazí co víš.

@michaela28 já jdu také v červenci ale už na 3ivf.

@evik31 to museli být nasratý no malej se naučil jak na to no.
Tak mizím musím ještě aspon něco vyžehlit když jsem byla celý den skoro venku.

sissi6
3. dub 2011

@evik31 tak to jim to mrňous pěkně natřel 😀

majka43
3. dub 2011

Ahoj holky, jak se máte? Nemám sílu vás dočítat. V ůterý jsem řekla zaměsnavateli, že dávám výpověď a do pátku jsem seděla na netu a hledala práci. Ve čtvrtek jsem mluvila z tou paní co jsem k ní měla jít dělat servírku, řekla mi, že nejdřív za tři nebo čtyři měsíce a nebo taky vůbec. No a pak mi v sobotu volala, že v pondělí můžu nastoupit a to ještě ani nemám podepsanou výpověď s tý první práce. Dala jsem si přání andílkům pod polštář a ono to vyšlo. Andílci pracujou rychle, škoda, že nezapracovali na tom mimču.

michaela28
3. dub 2011

@kiara81 jo, to já jsem taky ráda, že na to přišli, ale chodím na pravildelný prohl. a pořád to bylo v pořádku a pak až takový stav 😒
Já totiž v životě nemám nic lehkýho, manžala mi před 6 lety zabili. Přítele jsem si našla a už byl na vozíku, ale prostě to tam přeskočilo a bylo to, jsme spolu 3 roky, před 2 lety jsem si koupili domeček a chybí nám už jen to mimčo 🙂 .

lenda01
3. dub 2011

ahojky holky.. takovej krasnej den jen jaaaa smrdela v praci ☹ to je pech ☹ ale zase jsem toho zmakla udelat vic nez pres tyden... a jak se mate vy vsechny?
@michaela28 ja doufam zacnu brzo pripravovat telo na KET... taky bojuju se sliznici a to od samyho zacatku.. neroste a neroste a bez leku ani nedostanu ms... takze ja jsem beznadejnej pripad ☹ ale dneska jsem si sama naordinovala estrofem, protoze kdybych mela cekat na ms, tak ho nikdy nenasadim, tak doufam ze se nekam pohnu 🙂 s tvym manzelem je mi to lito ale je hezky ze bojujete o mimco a o to vic drzim pesticky 🙂
@kiara81 nebooooj ona ta mrska jedna dorazi... objednej se kdyztak na kontrolu at vis na cem si.. neni na co cekat vzdyt v mrazaku na tebe cekaji mimisci 🙂
@majka43 ahojky 🙂 tak to je super, ze mas praci 🙂 prijdes na jiny myslenky a budes mezi lidma a bude hned lip a mezitim obehnes nejaky vysetreni a pak hura do dalsiho pokusu 🙂 co pritel? nezlobi? 🙂

lenda01
3. dub 2011

@michaela28 jaj tak ty mas teda hustej osud... ale jsi statecna bojovnice a je pred tebou zklanim...

majka43
3. dub 2011

@lenda01 Já už jsem to asi vzdala.

lenda01
3. dub 2011

@majka43 neee co to povidas... ☹ opravdu? a neni to skoda?

majka43
3. dub 2011

@lenda01 Ukážu se tu v úterý, zítra ráno nastupuju na čtařiadvacítku, tak v úterý až se vyspím, tak pokecáme, teď jsem na to fakt neměla.

michaela28
3. dub 2011

@lenda01 Děkuju, no standartní životní osud to asi není, ale už je dobře a až se povede mimi bude nejlíp na světě 🙂

lenda01
3. dub 2011

@majka43 oki budu se na tebe tesit a na tve zazitky z nove prace... tak at se ti tam dari 🙂

lenda01
3. dub 2011

@michaela28 no to teda neni, zivot ti dal uz par ran.. to fakt cucim ☹ ja bych se na tvym miste asi uz davno sesypala... ale zas na druhou stranu mas uz vse spatny vybrany a cekaji na tebe uz jen ty cesely veci 🙂 mas hodnyho manzela a domecek a mimco uz je urco taky na blizku 🙂 ke komu v HK chodis nebo hodlas chodit? nebo si se nakonec rozhodla pro Pardubky?

kiara81
3. dub 2011

@majka43 ahooooj beruško...tak to je super že máš novou práci...uvidíš příjdeš mezi lidi a myšlenky a pak hned myšlenky že by jsi přece jen mohla dát ještě jeden pokus......tak v úterý tě tu čekáme mě se to taky krátí a v pondělí mám dvě noční zasebou....bleeeeee doufám že pacoši nebudou zlobit ...když tam budu po takové době....
@lenda01 jj zítra to promažu at se to začne hýýýbat 🙂