• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Sanus

19. listopadu 2014 
@zzzzuuuuzzzziiii neboj vše bude ok...

a já asi zítra jedu na vyvolávačku jako po ms ani památka jen mě zaráží že mě nechce na UZ když mi nikdy ms nevynechala spíše byla dřív...
5. dub 2011 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co vůbec píchají na urychlení ms...??
5. dub 2011 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak stále je mi špatně od žaludku a bolí mě podbřišek jako bych to měla každou vteřinu dostat. Už druhý den mě to šíleně bolí, au au au. Je to fakt hnus, ale sem v půlce cyklu, tak to bude asi ovu. Tak sme raději včera ráno i dneska ráno měli sexíček :o) Nikdy sem to takové neměla a ovulace byla, až tento cyklus je jakýsi bolestivý, tak nevím.
5. dub 2011 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dnešní kontrola na jedničku :grinning: dle UZ jsme o týden větší máme 2,95cm jsem tak ráda že je vše v pořádku :sunglasses:
5. dub 2011 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, trošku se sem vetřu. Chci se zeptat jak dlouho vám trvalo, než vás objednali na konzultaci a začalo se něco dít?
5. dub 2011 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holubice.petra ahojda no tak to je superrrr...jen tak dál
5. dub 2011 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 no nevim jestli se tomu spineni da vubec rikat... je to fakt uplne miniminimini :slight_smile: ale je to a to je hlavni :slight_smile: a s tema doktorkama mas pravdu, uz bysme tem doktorum skoro mohly radit :grinning:
@paja1 ahojky Pajo, to je fajn ze si mezi nas zavitala :slight_smile: juuu mate stenatko, to musi byt bozi, tak to verim ze se nenudis, to musi bejt dobrej cvrkot :slight_smile: jinak sem tam nejaky // hlaseny jsou ... a nas zbejvajici to teprve ceka :slight_smile:
@kiara81 vy jste meli ale puregon ne? ja mela gonal i kdyz taky mi ho davala z lednicky.. ja ted premyslim jestli jsem ho pri prvnim ivf v lednici taky nemela, ale ted podruhy jsem to do lednice urco nedavala... jinak me na urychleni ms pichnul agolutin.. dvojitou davecku :slight_smile:
@zzzzuuuuzzzziiii jak si dopadla.. napnute te tu vyhlizim :slight_smile:
@holubice.petra no supeeeer :slight_smile: gratuluji.. krasne rostete :slight_smile:
@kharik ahojky a vitej :slight_smile: a kam se chces objedvat? Sanus HK, Pardubice nebo Jihlava?
5. dub 2011 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenda01 jj měla jsem puregon
5. dub 2011 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,holky!
Tak jsem se rozhodla jit na IUI,dnes jsem byla UTZ,ted pichnu Ovitrelle,ve čtvrtek rano IUI.
Po neuspechu po 2 IUI a 1IVF(3xKET).Měla jsem laparku v loni.Nemame na IVF,tak aspon IUI.Dr. mně řekl,že nevidi problem,vejcevody pruchodne,tak ještě naposledy to zkusime.Pak už musime na 2IVF......... :unamused:
5. dub 2011 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenda01 Pardubice ty máme nejblíž
5. dub 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@toma75 ahoj a vítej.Já ted půjdu v červnu na laparku,taky nemůžu otěhotnět.
@kharik ahoj a vítej
5. dub 2011 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@toma75 neboj se nic, klapne to a druhe ivf nebude zapotrebi :slight_smile:
@kharik tak tam by cekaci doba nemusela byt nejak dlouha.. holky by ti tu doporucily dr. novotnou, tak je poslechni, je pry moc dobra :slight_smile:
@kiara81 po puregonu je miliarda vajicek.. to je dobra znacka :slight_smile:
5. dub 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@toma75
@kharik vítejte holky já jsem z PC přešla do HK a jsem po 2xIUI spermiogram špatný a já jsem údajně vpořádku ..jinak jsem po stimulaci a OHSS a ted čekám kdy bude 1.KET
5. dub 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenda01 no jo já značky sbírám ale ta miliarda se mi nelíbí možná tak nakontě :slight_smile:
5. dub 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 já už jsem píchala i před IUI. Teď už mám v břiše 4 tečky :slight_smile:
5. dub 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kiara81 tak na konte bych si ji taky nechala libit :slight_smile:
5. dub 2011 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenda jo,taky v to veřim,že to ted dopadne,ale už to neberu jako dřiv,jinak skončim na psychiatrii.......Je to všechno dost naročny i psychicky i fyzicky....... :cry:
5. dub 2011 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,jdu dočíst,čau
6. dub 2011 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem dočetla,ale nějak málo,jste toho nakecaly.
6. dub 2011 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, od víkendu jsem tu nebyla, tak dočítám
:slight_smile: .
6. dub 2011 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaela28 moc toho není.Jak se máš?

Kde máme Evíka Evaa(asi to píšu blbě) atd?
6. dub 2011 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenpet ahojky, ale jde to, jsem v práci :unamused: . Až do 18 hod. mám o zábavu postaráno. Chci už prostě ten červenec, ať se něco děje a jdu na KET.
A co ty, copak děláš?
6. dub 2011 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaela28 já jsem bez práce a sháním a sháním.Ty jdeš v červenci?Já v červnu na laparku a potom hurá těhulkovat.

Jé,můžu se ještě zeptat?Jak dlouho potom budu moct sexíkovat?
6. dub 2011 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@toma75 jj tak to mas pravdu, kdyby jsme si to furt tak braly,tak bysme se misto v porodnici potkaly spis v blazinci :grinning:
6. dub 2011 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenda01 a jak se máš ty?
6. dub 2011 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, takže dneska je to třetí den, co mě bolí břicho jako bych to měla každou vteřinu dostat. Že by to bylo opravdu ovulace? A tak bolestivá? A tak dlouho? Mám 14dní do další menstruace. Ach jo. Bolí mě to, je mi špatně od žaludku. No hnus.
6. dub 2011 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanysek.hanysek že by na obzoru další těhulka?
6. dub 2011 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenpet To myslím, že ne. Sem v půlce cyklu, takže by to měla být ovu, ale už tři dny takové hnusné "menstruační" bolesti?!
6. dub 2011 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanysek.hanysek já ani nepoznám že ovuluju,je to divné?Kvůli tomu si nechci kupovat ovu test.
6. dub 2011 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenpet Já to taky nepoznám, nic se z toho nedělej :wink: .
6. dub 2011 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek