CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

evik31
12. říj 2010

ahoj tak jsem zase tady,ale tady už se asi spí
@madlina taky jsem hlasovala a manža taky a byla tu ještě kámoška tak jsme hlasovaly všichni postupně 😀
tak snad vyhrajete
jinak kdo jdete zítra na kontroly tak držím palce at to dopadne,já jdu na kontrolu taky ve čtvrtek,ale né do sanusu 😖
tam to zatím vypadá až tak v listopadu před mrchou jestli mě teda na testech začátkem listopadu nenajdou zase něco jiného ☹
tak já jdu s bacilkama zase do hajan ahoj zítra 😎 jo a my už máme ve 3 patře -1stupen a ted tady na internetu čtu ,že o výkendu má chumelit sice asi jen na horách,ale my už to budem mýt zimu jak kráva 🙄

lintea
13. říj 2010

Zdravím, já toho dneska zase mám, že teda nevím kdy vyležim ty bacily, aspoň mi to do pátka líp uteče 🙂
@lenda01 tak to se asi nepotkáme, já tam mám být až ve dvanáct.

rvasata
13. říj 2010

Krásné ráno holky.Tak odpolko Sanus.Bože já nevím jestli se tak těším,nebo mám strach a nevím proč. 😀

rvasata
13. říj 2010

Jo a ještě se znova zeptám.Jaký léky před KET.Mě jen ten urogestan se zdá málo 😕

evaav
13. říj 2010

Ahoj všem
@rvasata -tak já včera byla v sanusu,doktor si lámal hlavu proč se u nás najednou tak nedaří,tak jsem se ho ptala na tu laparku,že mám pocísaři a že na srůsty dost trpím,tak mi říkal,že mi to chtěl navrhnout tak na ní jdu 7.11 mám nástup.Ale,říkal,že hormony mám v pořádku a žeu vnitř vždy když mě prohlížel jsem byla přiravená velmi dobře.pak jsem probrali tu moji malou úrodu vajec tak říkal,že i když je někdy ženská mladá tak ty vaječníky můžou být dost opotřebované.Já jsem mu říkala,že na to ted tak nespěchám,že hlavně chci vyšetřit vše co půjde než vyplácat zbytečně poslední pokus.Říkal,že stejně si budu muset ted chvíli odpočonout od všeho a říkal,že je možné,že se nám může zadařit i po té laparce,že se to stává dost často.No,ale nevím co se děje uvnitř mě.A taky se podívá jestli není nějaký zánět třeba ne vaječnících.No tak uvidíme já bych klidně brala když by mi řekl,že otěhotnět můžu i přirozeně pak by jsme se třeba snažili sami doma nevím no.Musím si objehat to předoperační
A ty se neboj určitě to dnes bude vše ok

rvasata
13. říj 2010

@evaav A ke komu,že chodíš???Nechce se mi hledat tabulka.No tohle mi říkal i můj dr.On tam může být zánět nebo nějaká tekutina co "zabíjí" embryjka.Uvidíš.Mě to dává si sílu,že jsem po laparce a to to jde líp.Tak snad bude i zázrak náš případ 😀

evaav
13. říj 2010

@rvasata -mám ml.Stěpána,já si také říkám,že zase budu vědět víc i oni protože to sami uvidí

rvasata
13. říj 2010

@evaav Přesně.Hele a taky budeš mít rovnou i to,že zkouknou dělohu??zase nevím ten název.Hele ono je to asi dobrý,to co tam být nemá dají pryč.profouknou a bude to 😀

evik31
13. říj 2010

Ahoj další mrazivé a u mě stále ukýchané ráno ☹
@evaav tak to na tebe budem myslet až půjdeš na laparku to zkouknutí dělohy se jmenuje hysteroskopie,ale to ti asi budou dělat taky
@rvasata já jsem před ket brala ještě prednison

rvasata
13. říj 2010

@evik31 Ty jsi měla KET?no já prednison právě brala přead ET´,ale KET jen utrogestan.Tak právě se ptám.JEstli na to nezapomně.Se ho zeptám.

evik31
13. říj 2010

@rvasata ket jsem neměla ,ale měla jsem prednison už doma připravenej,abych ho brala měla jsem ho brát zároven s utrogestanem

evaav
13. říj 2010

@rvasata -já prala před Ket ještě Estrofem

evik31
13. říj 2010

@evaav jé máš pravdu estrofen jsem taky papkala 😉

rvasata
13. říj 2010

No a jak to,že já neee.Na co je?

rvasata
13. říj 2010

@evik31 no tak toto.Tak že by Dejmek na to zapomněl?No řeknu to a každopádně ho chci

evaav
13. říj 2010

@rvasata -někdo to asi nemusí brát,protože to je na růst sliznice a já protože mi nerostl folikul tolik asi jak měl tak mi ho dal a pokud bych otěhotněla tak pak ještě nějakou dobu bych ho měla užívat
A třeba ty lečbu hormonama nepotřebuješ pokud normálně ovuluješ,ale raději se ho zeptej at tě tady zbytečně neplaším 😉

rvasata
13. říj 2010

@evaav AHA,tak to já jsem vždycky ovulaci měla a sliznici O.K 🙂 .To víš já se pořád ptám a pak šílím.JSem fakt cvok,ale ten prednison bych chtěla.Nevím,proč mi ho před KET nedal

evaav
13. říj 2010

@rvasata -to je v pohodě,klidně se ptejjá se tě zeptám měla jsi po laparce zavedené takové dreny do břícha?Já to měla po císaři a je to pěknej hnus hlavně to vytahování a cévkovali tě? To je taky hnus

rvasata
13. říj 2010

@evaav Já jsem po císaři dren neměla.Jen cévku a při laparce ano měla jsem dren 3 dny.Fůůůůůůůj to vytahování jsem se strachy málem po...

rvasata
13. říj 2010

@evaav JO a ještě po laprace jsem měla narváno 3 ty obinadla.....ale vedle paní ne.Tak nevím.No když mi to vytahovala to byla sranda 😀

evik31
13. říj 2010

@evaav drén budeš mýt po laparce určo 😉
@rvasata já jsem ten estrofen měla taky na sliznici

evaav
13. říj 2010

@rvasata -jo je to hnus to vytahování takové nepřirozené,že mi něco tahají z těla já to po císaři měla a hned jsem se doktorky ptala,jaké pak je to vytahování,tak říkala,že je to taková nepříjemná minutka 😀 no tan první šel tak jsem si říkala v pohodě ten drhé byl snad půlmetrovej a pěkně jsem to cítila až ani nevím kde

Jo a včera mi volala účetní tak nástup do práce mám 23.12 dobrý datum,že a pak prý bude dovolená a já budu mít neplacené volno,mám to nahlásit na socialce to je tam co mi vyplácí rodíčák? Já,že mi to posílají z pracáku 😒

evik31
13. říj 2010

@rvasata obinadla jsem teda žádný neměla ani cévku 😲
no nic holky jdu do krámu a půjdu zadělat těsto u nás dneska budou bramborový švestkový knedle 😀

evaav
13. říj 2010

@evik31 -Hm tak to bude největší můj strašák a pak výsledek 😒

evik31
13. říj 2010

@evaav a to nejde až od 1.1. až bude po dovolených jo

rvasata
13. říj 2010

@evaav vid?Já si říkalaa,bože můj kolik toho tam narval a hlavně jak se to tam mohl vůbec vejít

evik31
13. říj 2010

@evaav já nechci strašit,ale je to fakt nepříjemný mě i slza ukápla a to nejsem nějakej cíta,ale vedle paní ta se zase usmívala u toho,podle mě záleží jak ti to tam hluboku strčí a jak to dlouho máš pak už to asi má tendenci pomalu zarůstat ☹
já jsem výsledek ořvala ,páč jsem byla bez vejcovodů

rvasata
13. říj 2010

@evik31 já cévku taky ne,ale dren.Hele a koukali na dělohu?????To je divný,to by jsi měla mít,aby vidělai jestli moc nekrvácíš dovnitř

rvasata
13. říj 2010

@evaav Ale to vyndání drenu nebolelo...teda m ne.Spíš sjem se bááála moc.A nemohla jsem se koukat.,ale v Sanusu jsou bomba sestřičky

evaav
13. říj 2010

@evik31 - a to ti našli při té laparce jo? No já jsem na jedné už byla roku 2006 a měla jeden vejcovod ucpaný tak jsem zvědavá taky co ještě objeví snad už nic ☹