• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Sanus

19. listopadu 2014 
autor
@lenpet - jakto,že seš zase bez práce?to ses tam moc dlouho neohřála

@mariana75 - posledního mrazáčka máte?ty brďo,to bych byla pořádně na nervy.Ale je to určitě ten největší bojovníček a za chvilku nám budeš hlásit krásné dálnice.Tak moc moc držím pěstičky :slight_smile:

@lenda01 jo pořádně odpočívej,ať seš fit.A´t se bojovníčci pěkně zavrtaj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Taky držím pěstičky :slight_smile:

@samanta001 - tak jdu juknout na tu veroniku......

@lintea - ahoooj :slight_smile: Zatím jen tak pokukuju po kočárkách.Ale asi to peg perego vyhraje :slight_smile: Akorát ty barvičky nic moc tento rok....Ale ten kočárek je super,jak je mohutnej a i manžovi se líbí -tak asi to je jasný :slight_smile:
Ty máš taky vybranej krásnej :slight_smile: Aha,tak to nevím,jestli dělaj 3D v Pardubkách. Je to možný - já se s dr. Novotnou bavila jen o Sanusu - a to dělaj v HK Sanusu,ale v Pardubkách v Sanusu ne.A kdyby jsme na něj šli,tak by jsme asi zbytečně nejeli do Pardubek -když by jsme už nešli k naší oblíbený Šárce.To by jsme šli asi do HK Sanusu.Ale tys taky z toho byla taková rozpačitá,viď?Źe to nebylo ono,že prcek se vám ukázal jen jeden,ne?Myslíš,že to stojí za to?
A jak se cítíš kočko?To je hrozný,jak to letííííííí
15. dub 2011 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 on právě mluvil o Sanusu v Pardubicích, nevím já se ho pak už neptala, ale je fakt že v tom HK to nebylo ono a asi bych to příště oželela a vrazila ty peníze do nečeho jinýho.
15. dub 2011 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lintea - tak to nevím proč mě poslala dr. do HK :unamused: Ale to je jedno.My na to stejně asi nepůjdem a korunky vrazíme do nečeho jinýho.Tak už máš komplet výbavičku?a sbalenou tašku?
15. dub 2011 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 skoro jo, už chybí jen drobnosti, ale té tašce se nějak nemůžu dokopat asi ji budu balit než pojedem do porodnice :grinning:
15. dub 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 to jsem se neohřála,oni spíš nějakou důchodkyni.

Tak zbyde na mě někdo?
15. dub 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky díky za podporu jsou to opravdu nervíky. Budu se snažit odpočívat,ale bohužel mám doma 9letou dceru a tá někdy zabrat víc jak 2 děti dohromady nebo v horším případě manžel. Manžela mám hodnýho všechno pro nás udělá a vytrpí, ale dítě se mi nějak nepovedlo je to taková malá tyranka. Dost nás prudí když jí chytne amok. Někdy je to zoufalé . :frowning2:
15. dub 2011 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariana75 tak at nervíky odejdou,ty je nepotřebuješ.
15. dub 2011 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenpet a kdy půjdeš na IVF nebo KET??? Třeba půjdeme stejně, Tebe teď čeká ta laparoskopie, že jo???
15. dub 2011 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky,mě se asi vrátily nevolnosti :frowning2: Celej den se mě motá hlava a před chvílí jsem zvracela....
Tak snad je vše v pořádku.Jsem zvědavá,jestli to bude takhle každej den a nebo,jestli jsem jen
něco špatnýho snědla.....Tak já jdu odpočívat.
15. dub 2011 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenpet no jak to vypadá tak asi semnou :slight_smile:
15. dub 2011 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 no prosímtě ...tak to je třeba jen dnes...a zítra už bude lépe
15. dub 2011 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kiara81 - kéž by....Najedla jsem se a je to ok.Ale hlava se mě motá pěkně.
A jak ty doma???????????????????????????
15. dub 2011 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lintea -abys to stihla pak zabalit :grinning:
15. dub 2011 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 buď v klidu mě jak něco nesedne tak taky ještě zvracím naposledy před týdnem, myslím, že mě to bude držet až do konce :frowning2:
15. dub 2011 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@samanta001 - fakt???já myslela,že už seš v pohodě.Tak to jsi mě uklidnila.Strašně se mě motá palice -asi jak mám nízkej tlak a bude změna počasí.No a to zvracení mě teda pěkně překvapilo ve 2.trimestru....
Takže ty to máš občas taky,jo?chudáku.....Moje kámoška ta zvracela v 1.trimestru,pak ve 3.trimestru a až na porodním sále.....
15. dub 2011 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaela28 mě ted čeká laparka,jdu na ní 1.6.
@kiara81 tak to jsem ráda,že nezůstanu na ocet
15. dub 2011 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 doma nevím jelikož jsme se ještě neviděli...ted jsem přijela ze služby a mám pro vás novinku :grinning:

menstruace stááááááááááááále nikdeeeeeeeeeeeeeeeee grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr včera takový bolesti jako blázen a ráno zas nic...už mě to neba
@samanta001 koukám ty si taky užíváš mám kámoš¨ku tu moje těhuli ta to taky má tak fakt je to sobec co kupuje jen sobě a rodina je někde v háji....
15. dub 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já se z tý mé těhule asi picnu píše mi celý den a to je no mám kontrakce ,,právě mě odešla hlenová zátka ...mám kontrakce ...bolí mě břuch jako s vině.....hele a nepůjdem zítra na hodku na sokolovnu???tam si dáváme pívečko a topinku...no já z ní asi nebudu...fakt... :grinning: :grinning: ona má kontrakce a vidí se zítra ještě doma...
15. dub 2011 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no níc nikdo tady není já jdu chrupat jsem ko...musím si na tu práci zvyknout chich...nevím jakej blbec vymyslel práci
15. dub 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 jaj dalsi nevolnosti.. nezavidim ti je, ale na druhou stranu aspon vis, ze se tam mimiskoj dari a dava ti to timhle urco najevo :slight_smile: a nebo to muze bejt nejaka virozka, neco radi a jsou to takovy jednodenni nevolnosti a pak je cloveku zase fajn...
@kiara81 chjo ta tvoje menstruace ta si teda dava na cas... ale jak to pises, tak tak presne jsem to mela po tom agolutinu i ja.. ctyri az pet dni sileny bolesti jak kdybych to mela dostat a pritom velky prd .. ale treba to u tebe bude jiny a ms dostanes, verim tomu :slight_smile:
15. dub 2011 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jinak dneska jsme se starouškem viděli no dělal jakoby nic ale včera byl se ptát na práci a dnes je na melouchu no tak a je to...snaha se také cení ale už jsem fakt bouchla...
16. dub 2011 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kiara81 to znam, ja se svou cholerickou povahou taky jednou za cas exploduju a pak je lepsi se schovat :slight_smile: to se pak bojim sama sebe :grinning:

Tak mame ze ctyr eskymacku jen dva co prezili rozmrazeni a uvidime jestli se dozijou rana... v osm rano na me myslete... nervy mam na dranc ... :slight_smile:
16. dub 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Krásný slunečný den :dizzy_face:
Jdu jen vy rychlosti mrknout,co Lenda a pak zase ven....

@lenda01 - super :slight_smile: To jsou ty největší bojovníčci a uvidíš,že oba dva to dotáhnou do zdárného konce :slight_smile:
a krásně se v bříšku zavrtají :slight_smile: Hlavně tomu věř!Musíš myslet pozitivně!Tak tfuj,tfuj,tfuj zítra držím pěstičky :slight_smile:
16. dub 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 dekuju moc... uz se tesim az je budu mit u sebe :slight_smile:
16. dub 2011 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenda01 Držím Tobě i mimískům palce, ať se zavrtají a nepustí :slight_smile: .
16. dub 2011 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaela28 kujiiiiiiii.. :slight_smile:
16. dub 2011 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenda01 na zítra na tebe budu myslet..

Ráno jsem se šla podívat na gymnastiku,prišla domů,udělala oběd a ted za chvíli jdma grilovat na zahradu,je krásně.
16. dub 2011 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenpet i tobe moc moc mooooc dekuji ... jste holky zlaticka, jeste ze vas tu mam :slight_smile:
16. dub 2011 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenda01 my tě nezklameme.
16. dub 2011 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím,

@lenda01 tak se o mimísky pěkně starej.

A kdo jde dneska Mariannka?

U nás je sluníčkově
18. dub 2011 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek