• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Sanus

19. listopadu 2014 
@lenda01 už zas ??Kelišová neser mě!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§ :grinning: néé beruško chápu tě ach jo nechci aby jsi smutnila...
19. dub 2011 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kiara81 ja vim ze seruuuuu, ale normalne nekecam ti, ono to proste nejde prejit jako ze v pohode.. vcera jsem to jeste tak nejak na pohodu brala a dnes me to prevalcovalo a tak si myslim, ze zas zitra bude uz fajn.. dnes asi otevru vecer stavidla a vybulim se :grinning:
19. dub 2011 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenda01 noo nebéééč to néééé to nedělá dobře miminkům .....musíš se usmívat brečíš a ani nemáš nad čím simtě ....však je zatím vše v pořádku tak neblni holka moje
19. dub 2011 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kiara81 dobre dobre, ja ti verim a poslechnu te, protoze s tebou neni radno si zahravat :slight_smile: od tebe bych vyhubovano dostat nechtela :grinning:
19. dub 2011 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenda01 no konečně :slight_smile:)))) no to jako jak říkám taky umím pacientům vyhubovat ....:slight_smile: ale hezky ...maj mě rádi a mě to dělá stráááááááááááááášně dobře :slight_smile:))))
19. dub 2011 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenda01 nevěš hlavu.Všechno dobře dopadne,neboj a když ti to říká @kiara81,tak má pravdu.
@kiara81 postel stála 5883kč+matrace 1999kč+rošty 209kčˇa to je celkem 10301kč.
19. dub 2011 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kiara81 no prave, mam z tebe strach i takhle na dalku.. uplne slysim to jak se nastves a kricis, tak jsem radeji hnedle hodna :slight_smile:
@lenpet jj kiara ma vzdycky pravdu :grinning:
19. dub 2011 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu na chvíli ven,jestli mě nezžahne sluníčko,já ho moc nemusím.
19. dub 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenda01 tééda
@lenpet holky :slight_smile:)) jsem ráda že je respekt :slight_smile: aspon někdo a to jste mě ještě neviděli :slight_smile: chichichichi néé já řvu až když opravdu mě někdo hooodně vytočí...ale to je po dlouhé době snažím se tě Leni rozptýlit aby jsi se usmála viš????
19. dub 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kiara81 vsak me je to taky uplne jasny, ze to delas pro me rozptyleni a musim rict, ze to funguje :slight_smile: je videt ze jse proste zdravotnik telem i dusi :slight_smile:
19. dub 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenda01 no a to jsi mě ještě nezažila jako pacient
si umím pacoše zpracovat ...když vejdu do pokoje musíse usmívat jinak jako mě tam nikdo neuvidí nepomůžu... :grinning: no tak to je hned úsměv na tváři žádné plakání a hned je veseleji
19. dub 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kiara81 bych chtěla jednou ležet jako pacient a ty by si mě obskakovala :grinning: .Jdu na okna,hurá
19. dub 2011 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kiara81 ja myslim ze pacosi (chlapi) vidi ty tvoje krasne modry kukadla a sexy krivky a hnedle maj usmev od ucha k uchu :grinning: a nemusis si pak ani zadnej poradek zjednavat :slight_smile: Ja se v praci s lidma snazim taky nejdriv po dobrym, ale pak kdyz vidim ze furt lzou a lzou tak normalne zacnu bejt hnusna :grinning:
19. dub 2011 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenda01 no jo ono to pak jinak nejde...ale tak zatím to jde. teda když to jde.... :slight_smile: no já razím pro Pátika do školky no a pak za tou mou těhulkou no a pak hurá do práce :angry:
19. dub 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kiara81 tak já mám hotovo.Tak at ti to v práci uteče.
19. dub 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenpet já ale pacienty neobskakuju....:slight_smile: no tak to se máš že máš hotovo já za chvíli vyrážím :cry:
19. dub 2011 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kiara81 tak at ti to uteče.
19. dub 2011 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky tak ketík se nekonal protože to ten poslední skautík odpískal. Tak si užijte Velikonoc a já zas někdy písnu čauky. :frowning2:
19. dub 2011 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariana75 jejda tak to je škoda... tak příští měsíc zašneš stimulkovat? tak hlavu vzůhuru a do boje! :wink:
20. dub 2011 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mariana75 to mě je líto,to se mi stalo taky,ale já jsem měla dva a ani jeden nepřežil.Tak za měsíc hurá do boje.

Jinak přeju krásné opět sluníčkové ránko
20. dub 2011 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, dneska tam je zase nadherne :slight_smile: miluju jaro :slight_smile:
@mariana75 je mi to moc lito :frowning2: nam ze ctyr prezily dve a ty ted bojujou a ja s nima ... neves hlavu a bojuj dal, moc drzim pesticky :slight_smile:
20. dub 2011 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kiara81 ahojky, tak jaka byla nocni? doufam, ze pocosi moc neprudily... ted sup do postele a vyspat se a doufam, ze vecer nemas dalsi nocni, to by byla dobra vrazda :frowning2:
20. dub 2011 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenda01 a jakpak ty a mimísci,opatruješ se?
Si představte,že Libor(můj chlap) mi řekl,že kámoška čeká druhý,prej nechtěně.Byli opilý a tak se jim to povedlo.řek mu to kámoš,ale nechtěl mu to říct,prej by sme byli nasraný.
20. dub 2011 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenpet no ja tak nejak valcim sama se sebou abych se z toho cekani jestli se chytnou nebo ne nezblaznila :slight_smile:
Hele to je klasika, ty co mimco nechtej, tak ty maji stesti ale my co po nem touzime, nam holt nejak neni prano... ale neboj se nic, taky se dockame :slight_smile:
20. dub 2011 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenda01 tak se opatrujte.Letos má být přece plodný rok,tak snad.
Kdepak máme Rvasu,Lintii,Evaav a zbytek?
20. dub 2011 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenpet plodny rok sice ma byt, ale jen pro zemska znameni a ja jsem ohnive :frowning2: ale manza je zemske :slight_smile: takze pul sance tu jeeee :slight_smile:
20. dub 2011 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenda01 ajo,vždyt to Rvasa psala.A pro mě to platí?Já jsem váhy a mladej panna,máme taky nějakou šanci?
20. dub 2011 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenpet zemska jsou byk, panna a kozoroh, takze sanci taky pade na pade mate :slight_smile:
20. dub 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenda01 tak aspon něco.
20. dub 2011 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,chci se zeptat.Chci dělat stehna,můžu je obalit jako řízky?
20. dub 2011 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek