CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

evik31
13. říj 2010

@rvasata ale tobě vejcovody nechaly,mě né to je rozdíl a ten bordel šel do drénu a jinak jsem měla ty jejich vložky
mě na dělohu koukaly ,ale zaléží jestli to bude mýt napsaný v papírech ,aby jí to udělali

evik31
13. říj 2010

@evaav jo na laparce já jsem jeden měla zcela neprůchodny a druhý z větší části,alre vzali my ,protože kdybych otěhotněla tak by to bylo s největší pravděpodobností mimo děložní a měla bych malé šance v ůspěchu při ivf a zprůchodnit nešly

rvasata
13. říj 2010

jo a vedlea paní taky obinadla neměla,a dren měla na jiném místě.Já ho měla v jizvě po císaře.Bleeeeeee

rvasata
13. říj 2010

@evik31 no však jo,drén jsem taky měla...No tak nevím.Já si na to vzpomenu a šímrá mě v břiše.No já sice vejcovody mám,ale ucpaný už od dělohy,takže jsme na tom stejně 😉 ale to nevaaaaaaaa to k umělko nepotřebujeme

rvasata
13. říj 2010

@evaav Neeeboj,oni si poradí tak,aby se IVF povedlo 😎

evaav
13. říj 2010

@evik31 -no my jsme o té děloze mluvili tak říkal,že se mi tam koukne na vše 😀 mám v papírech zaškrtnutou Sterilitu

evik31
13. říj 2010

@rvasata mě zas dávali drén po laparce po žlučníku ,když máš dole nějakou jizvu tak ti to daj tam,aby nedělali další jizvy takže jestli měla eva taky císař tak ho bude mýt s největší pravděpodobností taky tam

rvasata
13. říj 2010

@evaav Tak to bude stejné jako u mě.To oni to dělají.KDyž už prý nás mají na stole 😀 😀 😀

rvasata
13. říj 2010

@evik31 Asi to tak bude.No holky ještě že jsem na tom všichni byli a víme,co?To je srandaaaaaaaa

evik31
13. říj 2010

@evaav tak to ti tu hysteroskopii budou dělat taky ,tu já jsem měla v pořádku no aspon něco že 😀

evik31
13. říj 2010

já jdu do toho krámu nebo to je semnou hrozný,ještě že ho mám hned u paneláku žeeeeee 😀

evaav
13. říj 2010

@rvasata -no snad na něco příjdou,mě se zdálo už ted po OPU,že jsem měla hrozné polesti jak když by mě někdo ve vnitř trhal a to jsem měla poprvé,možná pro to že já už ten vnitřek mám dost rozkuchanej teda v oblasti střev.Také se bojím jestli moje tělo vůbec chce být těhotné po tom hmusné Help syndromu co jsem měla při porodu ž jsem unikla několikrát hrobníkovi z lopaty,vím píšu to drzně,ale je to tak.Tak jestli moje tělo už toho nemá dost 😔

rvasata
13. říj 2010

@evaav Co to je za syndrom?Se zase ptátm,co?Hele oni to vykoumají.NEjdůležitější je v pořádku děloha

evaav
13. říj 2010

@rvasata -no je to že asi jak jsem měla tu preeklepsii.No začne to bodestí na hrudi strašný tlak mezi lopatkama a špatně se dýchá mě to v Motole nikdo nevěřil a furt at si spravím postel,dělali mi EKG a tam nic nenašli tak mi řekli at si vezmu prášek na spaní 😠 jenže já jem se nemohla ani napít jak jsem byla uprdýlky z dechem.Celou noc se za mno nikdo nepřišel podívál a pak ráno jsem krvácela z pusi načůrala plný kelímek krve.Je to něco jako když má člověk vnitřně vykrvácet.Pak po císaři mě poslali na Ct báli se plicní embolie no prostě hrůza nikdo mi neřekl co se mi děje jen mi řekli za pět minut dvanáct to bylo pro nás obě.šlo o to že mi i selhávali ledviny,játra jsem měla hrozně zvětšená,je to pocit jako když ti zaskočí vola a nemůžeš se nadechnout ani vydechnout.No ale rozchodila jsem to a hlavně verča ,že to zvládla a nemá,žádné následky,ale už byla taky pomalu u konce když jí vytáhli.
asi to bylo fakt maso,protože pak kolem mě všichni chodili po špičkách a furt,že to netušili a takové ty keci,jenže příznaky jsem měla dost jasné 😒 Doktor mi říkal,že to bývá u druhorodiček a že už mám vybráno,ale nikdo ti to nezaručí,že se to nestane,štěstí bylo že jsem ležela v ešpitále,protože stát se to doma tak nevím kam bych šla,když mě bolelo na hrudníku 😕

evaav
13. říj 2010

@rvasata -jediné co na všem bylo dobré,že jsem za čtrnáct dní dala dolů skoro 30kg a to jsem nenabral ani v těhotenství.Ale tělo z toho bylo dost v šoku 😕

madlina
13. říj 2010

Hoj,hoj,
holky normálně se stydím.Dneska jsem lezla z postele až v 10hodin 😔

evik31
13. říj 2010

jsem zpátky,ale jdu vařit
@evaav no vstávaj mě vlasy hrůzou co vše se může stát,ale znám takovou situaci z mého okolí kamarádka to měla také,ale ona dopadla hůř zachránily pouze malou jí už né vykrvácela jim na stole,je to už pomalu 10 let,ale ještě ted mám z toho husí kůži ,když nám to její manžel volal.Holčička je krásná ,zdravá naštěstí,ale tímto zanedbáním jí připravily o mámu,ted už má 2 roky maminku novou,ale stejně je to hrozný.Bylo jí 22let a řekly jí,že je mladá na takové stavy a at to tak zas neprožívá,pak už bylo pozdě ☹
ale dost o smutném my budem mýt krásné zdravé těhotenství a děti 😀

evik31
13. říj 2010

@madlina já byla ještě před hodkou v pyžamu 😀

madlina
13. říj 2010

Non jasan.Známá dělá ve špitálu na nedonošencích,a furt ze sebe chrlila,jak jsou děti po IVF postižený,nemocný,opožděný.Celý těhotenství je špatný a porod dlouhej,těžkej atd.Že ví o čem mluví páč to vidí v práci.jsem ji nechala ať se vykecá a myslela si svoje.A jak to bylo u nás? Kdybych neměla břicho a těhu průkajdu,tak ani nevím že jsem těhotná.Porod bez problémů a rychlej.A Adélka? Mám co dělat abych s ní kolikrát udržela tempo. 😀 😀 😀 .naprostá normální a zdryvej čertík.

madlina
13. říj 2010

Nejhorší je,že mě to nic nedělání už přestává bavit.Kdybych mohla aspoň na chvílu ven.

evaav
13. říj 2010

@madlina -já jsem těhotenství měla také ok,přesně jak píšeš,nemít průkazk tak o tom nevím.To vše přišlo ze dne na den,ale dnes jsem ráda jak to dopadlo a hlaně,že jsem všichni pohromadě,na mimčo se stejně těším,ale na jednu stránku bych to těhotenství raději přeskočila,kdy by to tak šlo že?

madlina
13. říj 2010

Hlavně ke konci.Já mám sylnější nožky a ještě když mě pak otekly.No krasavice největší 😀 😀 😀 .Ale když bude stejný jako to první,tak to beru.

evik31
13. říj 2010

@madlina myslíš ,že na chvilku ven nemůžeš,já myslím,že jo vždyt některý choděj normoš do práce a když se nebudeš namáhat a přecenovat své síly tak to bude v poho né,jinak takový kecyo nemocnejch dětech ani neposliuchej,to máš nervy teda já bych jí hned utala na začátku co by o tom začla polácat nesmysly 😠

madlina
13. říj 2010

Však jsem si myslela svoje.Ona má tak trochu větší pracovní deformaci
Ven nemůžu páč mám neschopenku. ☹

evik31
13. říj 2010

@madlina a to ti nedaly ani krátkou vycházečku jo tak to je naprdlačku vid ☹

madlina
13. říj 2010

Zatím ne.Uvidíme jak to dopadne.Buď mi ji dr. ukončí,a nebo si řeknu o vycházky.Kdyžtak se můžu zatím slunit na balkoně.

rvasata
13. říj 2010

@evaav NO páááááni.Ještě,že to dobře dopadlo

rvasata
13. říj 2010

Tak drahé ženy 😀 sliznice 11,2 čili dle dr.famozní 😀 .Mám píchnutý pregnyl.V sobotu rozmražujou 2embryjka a když to bude O.K tak v neděli transfér.V sobotu si mám volat

madlina
13. říj 2010

Rvas,tak držím palečky.Máme to hezky po sobě co?

rvasata
13. říj 2010

@madlina Ahojky,jojo to máme a doufám,(teda jsem si jistá,),že teďka pěkně jedna po druhé budeme těhula.to jinak už není možný. 😀