CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

evaav
22. dub 2011

@lenda01 -no to mi jsme už také opékali a chystáme se na nedělní opíkačku.Kdy máš jít na krev já taky přemýšlím co a jak dál se mnou bude já blbec stále oufám,že to třeba dopadne přirozeně no,ale nevím nechám to do konce roku i když ted má být ten plodný rok co.
@lenpet -jo také byh si dla nějaké to prasátko .
Já fakt nevím co vařit můj chlap at udělám špagety,ale není to divný na svátky i když ty jsou hlavně v pondělí tak to se musím s něčím vytasit přemýšlým nad svíčkovou,ale zase je na ní dost teplo

lenda01
22. dub 2011

@evaav plodny rok je pro zemska znameni a ja jsem ohnive, takze ja mam pro letosek asi smolika ci co 🙂 jinak na krev jdu az v pondeli 2.5. a jsem rozhodnuta, ze jestli to bude negativni, jdu ke kartarce a asi i klecitelce kterou mi znamy doporucili... je to prej machr a umi zenskejm odblokovat ty hormonalni poruchy ktery mam ja... pokud by zvadla udelat neco i s manzovym spermio tak by se dalo treba uvazovat i nad tim ze nam to klapne... chjo zacinam byt v haji ☹

lenda01
22. dub 2011

jsem rozhodnuta... jestli to ted neklapne navstivim lecitelku.. na netu je na ni jen sama chvala tak treba pomuze i nam... i kdyz ja jsem v tomhle silene neduveriva... ale nemam myslim co ztratit...

evaav
22. dub 2011

@lenda01 -já jsem býk tak to jsem jaké znamení já se v tom moc nevyznám,ale ke kartářce bych také ráda,ae žádno neznám 😒

kiara81
22. dub 2011

@lenda01 to jo zapít se musel ale teta trpěla....chich .koupila jsem Aničce za Kubíka krásný naušnice byla z toho překvapená...no já taky jsem měla slzičky ...no prostě krása...
@lenpet no jo jdu počátkem květkna na KET ale víš jak to je semnou

kiara81
22. dub 2011

@lenda01 ke kartářce nechod jsem ted zjistila že jen kecaj a zkoušej hádat .....jsem ti to říkala s těma datama

lenda01
22. dub 2011

@evaav tady u nas je jedna dobra kartarka a asi ji pujdu vyzkouset... ja musim tomu jit trochu naproti at se to trosku rozhybe... preci jen treti IVF je treti IVF, pak uz skonci sranda a kdyz se ani na potreti nezadari, budeme platit trosku jinej balik penez... au au 🙂

lenda01
22. dub 2011

@kiara81 vzdyt si rikala, ze ty tvoji kamosce o tobe rekla veci ktery ta tva kamoska ani vedet nemohla...

kiara81
22. dub 2011

@na_aty ahojda kočko ....tak jak se cítíš????doufám že je vše ok...já nevím jestli jsem ti odepisovala jsem hrozná vid????ale bude semnou hůř jak chodím už do práce.....jinak mám jít poč. května na ket ale nevím nevím

kiara81
22. dub 2011

@lenda01 no jo ale druhý den jsem tam jela já dala ty stejný datumy a řekla úúúúplně pravý opak...a zkoušela hádat ...no prostě nevěřím....

lenda01
22. dub 2011

@kiara81 ty uz si u ni byla taky? tady u nas? no neke ze jen tipovala.. chjoooo ☹

kiara81
22. dub 2011

@lenda01 no jako hlavně že má plastiku víček...jela jsem tam druhý den byla jsem nadšená že to řekla no ale když mi druhý den na ty samé datumy řekla něco jiného no tak už jsem se jen v duchu tlemila...ale to že je pátik alergik a trpí hodně dýchací cesty a že měl problémy se střevama když byl malej...to uhodla...ale co se týče vztahu nevím no jednou řekla že spolu zůstanem pak zas že v žádném případě no tak jedno je sice jisté že

lenda01
22. dub 2011

@kiara81 no tak to je husty... takze zase tak dobra taky neni.. chjo a ja uz tam chtela jet abych se dozvedela jak to s tim mimcem bude.. takze prd, zajedu radeji k ty lecitelce a bude 🙂
jdu chrupcit .. mejte se tu holky a dobrou noc 🙂

na_aty
23. dub 2011

@kiara81 Ahojky, moc děkuji!!! Je nám už lépe..odpočívám, sice sem tam už něco udělám, ale nic těžkého... Opravdu se šetřím, protože nechci nic podcenit nebo zanedbat. Ve čtvrtek a v pátek jsme byli s Matějem u našich na chalupě, bylo krásně, tak jsem se venku zabalila do deky a lehla jsem si na houpačku... Tak opravdu odpočívám.. Ve čtvrtek jsem byla na krvi kvůli screeningu v 1.trimestru a 4.5. nás čeká UTZ na projasnění šíje miminka... Tak doufám, že bude vše v pořádku!! 😉 a začnu si konečně užívat těhotenství.. i když obavy budou stále...

Jinak holky, už máme kuchyň!!! 🙂 Strejda se vytáhl..je opravdu podle mých představ.. Až tam půjdu, tak ji vyfotím, abyste se mohli kouknout.. a manžel jel dnes pro tu sedačku do ASKA, tak jsem zvědavá jak bude v hnědé barvě vypadat, doufám, že stejně dobře jako v té béžové, co tam měly vystavenou... 😉

sissi6
23. dub 2011

Ahoj holky, tak jsem dnes 6 den po ET a každou chvíli mě pobolívá podbřišek, spíš jen na levé straně, tak nevím jestli je to dobře nebo špatně. Každopátně jsem smířená s tím, že to nedopadlo ☹ .

@lenda01 já jdu taky 2.5. na krev 🙂

@na_aty to je dobře, že už je lépe 🙂 , tak hlavně odpočívej. Už se těším na fotečky kuchyně, my už jí taky máme konečně komplet hotovou, až budu mít chvilku, tak taky přihodím nějakou fotku. A kdy se budete stěhovat?

lenpet
23. dub 2011

Zdravím,
tak jsem nikam nejela,prej chlapský výlet.Tak jsem aspon udělala na večer na grilovačku vajíčkovou talčenku.
@sissi6 tak se šetři a hlídej si je.

lenda01
23. dub 2011

@sissi6 ahojky... ja nepocituju vubec nic ani ty bolesti v podbrisku ne, vsechno si jen vsugerovavam ☹ jsem z toho v haji ale musim bojovat dal... a i ja jsem dneska 6.den po KETu ... kdy chces testit?

sissi6
23. dub 2011

@lenda01 nebuď v háji, brzo budeš mít na testu krásný // 🙂. Tak jak mě teď pobolívá podbřišek, tak tak mě pobolíval i po IUI a prd z toho bylo ☹ . Nebyla jsi náhodou po KETU v Sanusu do 18hodin? Jestli jo tak jsem byla v pondělí po Tobě na posteli. Testovat nevím jestli budu, nemám test a přístí týden mám dovču a nevím jestli někam vyrazím do města. Kdy budeš testovat Ty?

lenpet
23. dub 2011

@lenda01 nevěš hlavu,každý to má jiný,tak se nestresuj,výjde vám to oboum i @sissi6.

sissi6
23. dub 2011

@lenpet snažím se odpočívat, horší, že první dny po ET jsem musela do práce ☹

lenpet
23. dub 2011

@sissi6 ak ted to bude lepší.Holky naše,opatrujte se

lenda01
23. dub 2011

@sissi6 no tak to je hustyyyy to je dobra nahodicka ze si lezela po me na posteli.. tak to vis od ty holciny co tam se mnou v nedeli lezela? jinak doufam, ze alespon tobe prinese ta nase spolecna postel stesti, ja to ted uz vazne odpiskavam i kdyz vim, ze je jeste strasne brzo na nejaky soudy, ale nevim nevim ☹ nechci ted verit a pak bejt o to vic zklamana a smutna... jinak ja tu mam testu hafo a jen to odhodlani mi chybi.. chtela jsem testit uz vcera, pak dnes ted si rikam zitra a zitra si zase reknu ze je jeste brzo a urco to zase odlozim ☹

sissi6
23. dub 2011

@lenda01 vím, že jsi tady psala, že jdeš v neděli na KET a pak ta holčina na pokoji říkala, že tam byla nějaká paní do 18 hodin a že minule o mimi přišla v 10 týdnu, tak jsem si říkala, že to budeš asi Ty. A který den po ET nebo KET je dobré testit, aby byl výsledek 100%? Nic neodpískávej, všechno dobře dopadne 🙂

lenda01
23. dub 2011

@sissi6 no tak to je dobra nahoda 🙂 tak to se tam v pondeli na ty krvi sejdeme vsechny tri 🙂 ja minule testila 12.den a to uz tam byly pekny carecky, ale taky jsem mela nejaky malililinkaty priznaky jako bolest v zadech a byla jsem vzdycky vecer unavena a ted me fakt nic neni a vim ze tohle stresovani se je uuuplne to nejhorsi ☹
@lenpet tak to tak vypada, ze pujdu do 3.IVF s tebou, ja se proste nevzdam, dokud to mimco nebudu drzet v naruci 😀

sissi6
23. dub 2011

@lenda01 to je teda dobrá náhoda 🙂, jj v pondělí se sejdeme všichni 3 na krvi 🙂 . Jaký 3 IVF?! ☹ Do 3 IVF půjdeš až budeš chtít druhý mimčo 🙂 .

lenda01
23. dub 2011

@sissi6 no keeez bys mela pravdu 🙂 nevim proc jsem ted tak psychicky hotova.. Jestli je to tim,ze uz vim ze nemam zadny mrazacky a ze me ceka znova celej ten kolotoc nebo jestli je to po tom zamlklym tehu nejakej vetsi strach..chjo se mnou..

sissi6
23. dub 2011

@lenda01 neboj bude to tak jak jsem psala 🙂. Já taky nemám žádný mrazáčky ☹

lenda01
23. dub 2011

@sissi6 ale mas elan 🙂

sissi6
23. dub 2011

@lenda01 elán ani nemám, spíš jsem smířená s tím, že to nedopadlo ☹

lenda01
23. dub 2011

@sissi6 ne ne ne obe takovou smulu mit nebudeme neboj.. tobe to urco klapne 🙂 musime verit... ja bych tak strasne uz chtela byt ten dvanacty den abych mohla zkusit testnout.. chjo aspon do stredy kdybych vydrzela to bude uz desaty den... no to ale asi nevydrzim 🙂 kdo ti delal transfer?