CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

lenpet
27. dub 2011

@majka43 jak psala Kiara,to by bylo dobrý.
@evik31 jak se máme?Začínáme těhulkovat.A ty?

kiara81
27. dub 2011

@lenpet myslím to že tam nic nebudeš mít .že to bude v pořádku
holky mě bolí už druhý den břuch na ms...je to možný s tím estrofenem jako nikdy jsem to neměla v půli cyklu já se z toho asi už pos....
@evik31 ahojda tak jak????už jste začali s těhu?????

evik31
27. dub 2011

@kiara81
@lenpet zatím netěhulujem,mám dokonce pocit,že tam ten kámen pořád je páč nemám pocit,že bych něco vyčůrala tak se příští týden v pátek rozhdne bud tam nebude nebo jdu na operaci,ale pro jistotu jsem se začla prolejvat plzní tak uvidíme a kdopak tu těhulkuje

kiara81
27. dub 2011

jo a hele prý je dobrý si v den KETu či ET píchnout agolutin nebo jak se to jmenuje ...a pak asi 3.den po transféru prý to zvýší naději na usazení ....no tak se ho zítra zeptám co je na tom pravdy

majka43
27. dub 2011

@kiara81 Včera jsem si dělala test, našla jsem doma ještě jeden pětadvacítkovej a nic, bílo.

kiara81
27. dub 2011

@majka43 ach jo...no tak to máš taky pěkně rozhozené...ale třeba to je jak si ted furt v práci

lenpet
27. dub 2011

@kiara81 , já se právě bojím tohoo,že mě nic nenajdou,tak potom kde je chyba.
@evik31 kdo těhulkuju,no přece všichni,ale ještě to nevíme jistě.Lenda je po transféru.

Já jsem se nabaštila,tak začnu zase debordelizovat.

lenpet
27. dub 2011

Tak holky,jdu do Carefouru do pekárny,jupíííííííí.Nástup bych měla 2.5.já jsem tak ráááááádaaaaaa

dasty79
autor
27. dub 2011

Ahoj holky 🙂

@lenpet - do pekárny?vždyť jsi psala,že jsi se byla ptát na doplňování zboží ne?to jsem z toho jelen.....
Ale jinak ti to moc přeju 🙂 že máš práci 🙂

toma75
27. dub 2011

@lenpet Byla jsem před rokem na laparce+hysteroskopii a profoukavani vejcevodu a nic .Všechno mam v pořadku,děloha čista,vejcevody pruchodne.Imunilogii taky mame na 1.A ja nemužu otěhotnět a nikdo nevi proč.
Dr.navrhuji druhe IVF a nic vic.

lenpet
27. dub 2011

@dasty79 to jsem se byla ptát na doplnování,ale vzali tam někoho jiného a prej sháněj do pekárny.Já to znám jsem pekařka,takže ještě něco zvládnu.
@toma75 toho se právě bojím taky,že mě nic nenajdou.A jak ty?

paja1
27. dub 2011

Holky zdravím Vás po dlouhé pauze a jak se zdá nic moc nového.já mám ted málo času mám starosti s tchýní ,ale jak se to trochu zklidní zase budu často chodit a podporovat Vás.moc vám držím pěsti -všem. 🙂

toma75
27. dub 2011

@lenpet na ho....no!Minuly tyden jsem testila po IUI a jedna /.
Snad se toho // dočkamese,už jsem nabidla i manželu kdyby něco tak muže hledat jinou,ktera mu aspon porodi ditě....Je to všechno na ho.....no!!!!Svět nespravedlivy!!!! Někdo děti haže do popelnic a nekdo nemuže ani počit.... 😠

dasty79
autor
27. dub 2011

Holky nesmutněte, určo se brzo zadaříííííííííííííííííííííííííí 🙂

dasty79
autor
27. dub 2011

@paja1 - ahoj,jak ty se máš?Dlouho jsi tady nebyla.
Tak se drž 🙂

lenpet
27. dub 2011

@paja1 tak at to s tchýní dobře dopadne.
@toma75 je to nespravedlivý,ale zadaří se,já v tom věřím.

lenpet
27. dub 2011

@toma75 můžu se ještě zeptat,kde bydlíš?Vím že v HK,al ekde

dasty79
autor
27. dub 2011

@lenpet - tak to budeš péct jen v noci,ne?tak ať se ti v práci líbí

@toma75 - ono to brzo dopadne,musíš tomu věřit a myslet pozitivně 🙂
Jste na to s manželem dva a né,abys mu nabízela,ať si najde jinou....
Ve dvou ten boj o mimíska vyhrajete,uvidíš 🙂

lenpet
27. dub 2011

@dasty79 né,budu to mít na tři směny,ale jen zkrácený úvazek,ale aspon něco.

toma75
27. dub 2011

Už tomu moc nevěřim,a manžel je mlady najde si jinou plodnou.....A nebude čekat ještě x let....

lenpet
28. dub 2011

@toma75 co jste se všichni zbláznily?Jedna končí,druhá na to kašle,třetí už nevěří že otěhotní.Ste se domluvily,né?

Jinak přeju hezké ráno. 😒

majka43
28. dub 2011

@lenpet Jojo takový je život 😉

samanta001
28. dub 2011

@majka43 24 hodin v práci? Tak to bych asi nedala bych tam usnula, kde se prosím tě takový směny dělají? Tak ty už vážně do dalšího boje nepůjdeš? 😒

@paja1 Ahoj jak pokračujete s adopcí?

No jinak já byla v úterý na sonu srdíčka, mimouš vůbec nespolupracoval tak jsem tam musela ještě včera a dr. se nějak něco nezdá. Prý se jí zdá jedna tepna užší než by měla být, tak tam musím ještě v červnu. Ale já věřím, že to bude v pořádku 🙂

majka43
28. dub 2011

@samanta001 Určitě to bude v pořádku, neboj. Já dělám v hospodě, jsem ráda, že jsem našla aspoň to a teď můžu v klidu hledat něco jiného. V práci to jde, spát se nechce, ale ten druhý den po práci jsem jak blbá.Třetí den jsem v poho a pak už zase jdu.

lenpet
28. dub 2011

@majka43 no to jo,ale zůstane tu někdo o snažení?nebo tu budu bojovat sama?

evik31
28. dub 2011

@lenpet neboj bojovat sama nebudeš já dám do kupy ledvouše a jedu 😀
jinak je teda tady nějaká chmurná nálada ☹ nevíte co se děje s kiarou,že končí 😲

lenpet
28. dub 2011

@evik31 no to právě nevím.Nějak jí trápí sliznice,tak asi kvůli ní

evik31
28. dub 2011

@lenpet no já si myslím,že kvůly sliznici to nebude na ultrazvuk měla jít až dnes to by to nepsala už včera,spíš to vypadá na něco vážnějšího 😖

lenpet
28. dub 2011

@evik31 ale my jí v tom nenecháme,vid?

kiara81
28. dub 2011

ahojda berušky moje no tak se vám hlásím...já holky mám fakt hrozné nálady nezvládám to prostě jsem nervní vzteklá chce se mi brečet všichni mi vadí jen na mě promluví už odsekávám ....prsotě hrůza i ze mě vypadlo že nechci žádný dítě pohled na kočárek je takový že se div nepobliju...no to trvá třeba dva dny pak je to zas dobrý no já to fakt nedávám s těmi hormonama...