CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

na_aty
2. kvě 2011

@sissi6 Moooc gratuluju kočko!!! 😉 To je supeeeeeeeeeeeeeeeeeeer 😉

lenda01
2. kvě 2011

@sissi6 no vidiiiiiis ja ti to rikalaaaa 🙂 mam z tebe radost holka jedna 🙂 a co nepotkala jsi se tam s tou nasi spolecnou spolubojovnici? nerikala ti jestli treba testila nebo ne? by me zajimalo taky jak dopadla... 🙂 hCG 230 je krasny.. 🙂 ja mela 1 😀 nebo co mi to sestricka rikala.. takze to uuuplna nula nebyla 😀 potichoucku gratuluju a opatruj se 🙂 nech se od manzilka obskakovat 🙂

dasty79
autor
2. kvě 2011

@sissi6 - není to málo.Na dvojčátka to nevypadá,ale i tak to je krásný 🙂 🙂 🙂
Třeba tam nakonec budou ty vytoužený dvojčátka 🙂 Věřím,že máš velkou radost 🙂
Já mám za tebe taky ooooooobr radost 🙂

Holky chyťte se těhu vlny 😎

dasty79
autor
2. kvě 2011

@na_ty - jak ty se máš těhulko?byla jsi na screeningu?a co nevolnosti,taky tě trápí?

na_aty
2. kvě 2011

@kiara81 Držíme moc pěsti, aby Ti to zítra dobře dopadlo a KET vyšel!! 😉 Hlavně se šetři, odpočívej a nemysli na to ať se nestresuješ a uvidíš, že za 14 dní budš mít krásně vysoké HCG!! Určitě jsem stejný "prorok" jako Ty...takže mám taky pravdu... 😉 a předpovídám Ti ty nejlepší zprávičky jako Ty mně kočko...
@lenpet Ať se Ti zítra v práci líbí a něco moooc dobrého se Ti povede 😉 Já zrovna taky trošku pracuju..sice jsem na neschopence, ale závěrku udělat musím... ☹ Tak ještě zítra a zase budu odpočívat...

lenpet
2. kvě 2011

@na_aty tak odpočívej,at se maj v bříšku dobře.

Chytám se těhu vlny,připojí se někdo,nebo už jste všichni těhu?

na_aty
2. kvě 2011

@dasty79 Ale snad dobře...dobírám antibiotika kvůli angíně, takže jsem byla ve stresu aby to neublížilo mimískovi, ale všichni mě ubezpečují, že je to OK, tak jim věřím.. Já i při 1.těhu měla v prvním trimestu antibiotika a vše bylo nakonec v pořádku, tak se modlím, aby tomu tak bylo i teď...
Jinak únava docela ustupuje, už nemusím chodit spát po obědě, ale občas ještě ano...nevolnosti mě ani tak netrápí, spíš ty "pachy"..teď mám nos jak policejní pes 🙂 někdy je to hrůza...
Na screeninig jdu teď ve středu, tak doufám, že bude vše v pořádku a že se miminko pěkně vyvýjí... A co Ty? Ty už to máš "za pár" co? 🙂 Teď Ti nastává to nejhezčí období...mimi už bude jen a jen růst ...

sissi6
2. kvě 2011

@na_aty a @lenda01 děkuju 🙂, Se spolubojovnicí jsem mluvila, říkala, že začala špinit a pak i krvácet ☹ , pak jsem slyšela, jak říkala sestřičce, že se domluví s manželem, jestli půjde na KET. Když mi vzali krev, tak mi sestřička říkala ať si ve 14 hodin zavolám, pak jsem se tam vracela, protože jsem si zapoměla nechat potvrdit propustku a sestřička říkala, že si můžu zavolat už ve 13:30 a já tam volala až asi ve 14:15 se mě tam vůbec volat nechtělo, jsem se strašně bála.

sissi6
2. kvě 2011

@dasty79 radost mám strašně velkou 😀 . Akorát zítra jdu do práce a nevím na co se vymlouvat, občas musím někde něco těžšího zvednout, ale nechci v práci zatím nic říkat, kdo ví co se může ještě stát.

lenda01
2. kvě 2011

@sissi6 no to si delas legraci, ze na tom spolubojovnice byla stejne jako ja... tak to je dobrej mazec.. takze ja uz fakt verim tomu, ze nejdulezitejsi je ten transfer a ten nam teda pan dr. solidne odflaknul a hlavne nas to obe dve bolelo jako sfina.. jsme tam tak hodku narikaly, ze nas fakt boli bricho ☹ juuuuu ale stejne mam ooobr radost, ze ti to klaplo 🙂

sissi6
2. kvě 2011

@na_aty ať screeninig dobře dopadne 🙂

@dasty79 to by byla dvojnásobná radost, kdyby tam byli dvojčátka 🙂

Holky co mě čeká za těch 14 dní jen UTZ?

sissi6
2. kvě 2011

@lenda01 jj bohužel ☹. Asi za to fat může Dejmek ☹ , jestli to odflák, mě od něj bolel i ultrazvuk, zlatej Šilhan 🙂 mě od něj nebolelo nikdy nic

lenda01
2. kvě 2011

@sissi6 jj jen utz kde ti ukazou spuntika a mel by mit uz i srdicko 🙂

lenda01
2. kvě 2011

@sissi6 budu pet chvaly uz i na Silhana... 🙂 ja priste reknu ze uz dejmka nechci, ze jsem ho mela trikrat a trikrat nic...

sissi6
2. kvě 2011

Holky ona je v Sanusu asi nějaká nová doktorka už po ET když jsem si byla v ambulanci nechat potvrdit propustku a dneska jsem to tam taky četla vedle dveří na té ceduli nějaká dr. Iva Bělobrádková

sissi6
2. kvě 2011

@lenda01 to věřím, taky bych ho nechtěla už ani na ultrazvuk. A to už dostanu i fotku z utz?

lenda01
2. kvě 2011

@sissi6 kdyz si reknes tak ti ji za pade vytiskne.. je to jen na tobe kdyz tu fotecku budes chtit... 🙂 no neke maji novou posilu do tymu.. to se hodi.. treba vyhodi Dejmka 🙂

lenda01
2. kvě 2011

@sissi6 tahle pani doktorka belobradkova nam delala genetiku, ona tam obcas takhle dojizdela kvuli tomu..

sissi6
2. kvě 2011

@lenda01 jéé tak to se těsím na fotečku 🙂 . A jakej je ten Huml? Asi taky nic moc, co? Já ho zažila jen při vizitě po laparce. Jednou jsem někde na internetu četla nějaké hodnocení lékařů a o Šilhanovi tam někdo psal, že je to tak trochu podivín, který ale ví co dělá a že přes umělý oplodnění je machr

lenda01
2. kvě 2011

@sissi6 huml slouzi jen na tom oddeleni, ten se ivf nezabejva... a to hodnoceni si muzes precist na www.znamylekar.cz obcas si tam clovek docela pocte 🙂 a silhan dela v sanusu jako jedinej i ten screening v desatem tydnu.. tak asi nebude tak spatnej, jen pro me mel vzdy spatny zpravy ☹

sissi6
2. kvě 2011

@lenda01 Když si vzpomenu na Humla při vizitě ty otázky bříško nebolí, čůrala jste a stolice byla 😀. Jo to budou asi ty stránky, nebo možná ještě jinde jsem něco četla, už si to nepamatuju. To chápu, když by mě jinej dr. řekl nějakou špatnou zprávu, tak bych na něj taky koukala asi jinak. On má asi Šilhan i svojí soukromou ordinaci protože jednou jsem seděla u sestřičky a někdo volal a ona se ptala jestli chce k Šilhanovi do Sanusu nebo do soukromé ordinace. To nechápu jak může všechno stíhat.

lenda01
2. kvě 2011

@sissi6 ja to minule pochopila tak, ze oni slouzi vsichni v sanusu a to tak, ze kazdej den tam je nekdo a pak jeste maji jeste ordinaci nekde na nejaky poliklinice, kde se taky vsichni stridaji.. no maji to docela narocny ☹

sissi6
2. kvě 2011

@lenda01 mě jednou Šilhan říkal, že je v Sanusu myslím úterý dopoledne a čtvrtek odpoledne. Vždycky když jsem se tam objednávala tak jsem sestřičce říkala, že chci k němu, někdy jsem tam byla v pátek někdy v pondělí a on tam byl akorát jednou si vzal dovlenou, tak jsem byla u primáře a jednou u dejmka, jinak vždycky u něj. No asi to mají náročnýkdyž lítají mezi ordinacema a ještě na operace, opu a et.

lenda01
2. kvě 2011

@sissi6 no ale asi za to jsou zase dobre financne ohodnoceni, jinak by to nedelali.. akorat muj nazor je ten, ze dejmek sanusu tim svym postupem transferu kazi reputaci.. tohle si mezi sebou rekne par zenskejch a ostatni daji prednost radeji jinymu dr nebo uplne jinymu caru... ja priste budu chtit stepana nebo silhana.. ja uz dejmka proste nechci, jinak reknu, ze u nich do toho uz nepujdu ☹

sissi6
2. kvě 2011

@lenda01 no zadarmo by to nedělali. Taky bych jim to tam řekla, že Dejmka nechci. Když nad tím tak přemýšlím, tak ten transfér bude asi opravdu důležitější než to ležení potom a nebo to je prostě náhoda, protože já po dvou hodinách po ET jela domů, to jsem teda pak celej den ležela, ale druhý den jsem šla do práce, vlastně 3 dny po ET jsem byla v práci a pak jsem měla teprve dovču. No kdyby se to nepodařilo, tak bych si to hodně vyčítala a sváděla bych to na to, že jsem ty první asi nejdůležitější dny měla být vklidu, ale prostě to jinak nešlo udělat a musela jsem do práce.

sissi6
2. kvě 2011

@lenda01 jsem Šilhanovi říkala, jestli by se ta stimulace nedala trochu protáhnout alespoň o 3 dny, že nechci neschopenku, že bych si potom chtěla vzít dovolenou a on na to na západě normálně ženský po ET chodí do práce, bych řekla, že on nějak nesnáší neschopenky.

kiara81
2. kvě 2011

@sissi6 ahojda moc gratuluju a od Humla jsem odešla po 10letech nemůžu si na něj stěžovat ale já chtěla už řešit jinak když jsem k němu chodila jako těhu miminko jsem viděla každou poradnu ....jinak já jsem Dejmka razantně odmítla Štěpán se divil proč tak jsem mu to vycinkala chich
@na_aty 😀 hmm tak schválně ...jsem na to zvědavá jen to odpočívání u mě bohužel nebude nemám ted na 14 dní ani jediný den volna..jen zítra a to ještě maličko narušeně..no uvidíme ...

TAK HOLKY JÁ SE ODEBÍRÁM DO POSTÝLKY SE NA ZÍTRA VYSPAT A MYSLETE NA MĚ V POZITIVNÍM JU?????
mám vás ráda a jsem ráda že vás znám alespon z písmenek....

lenda01
3. kvě 2011

@sissi6 mne to tak taky prijde ze nesnasi neschopenky a asi to bere tak, ze ta prehnana opatrnost po et jen skodi.. lepsi je zustat v praci a nemyslet na to ze jsi po nejakym et, protoze verim tomu ze prace skodi min nez ta silena psychika...
@kiara81 taky te mame radi a mooooooc drzime pesticky a urco mluvim za vsecny 🙂

lenda01
3. kvě 2011

jinak teda, tady je ooobr moc krasne, dokonce chumeli s destem... ja snad jeste spim a tohle je zlej sen ☹ humuuuuus ☹

dasty79
autor
3. kvě 2011

Ahoj holky 🙂

Bělobrádková dělá genetiku, pendluje mezi Hradeckým Sanusem a mezi Pardubicema,tam má svoji ordinaci.My u ní byli na genetice v Pardubkách 🙂

@na_ty - jo to znám únava po obídku,ale teď už to bude jen a jen lepší a budeš si to užívat 🙂
Taky ti přeju ať dopadne screening na výbornou 🙂 Já mám nos do teď jak policejní pes 😀
Te´d si to užívám - jsem v půlce.Ale za chvíli s tím pupkem si to asi moc už užívat nebudu.
To budu jak velryba 😀