CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

lenda01
13. říj 2010

@rvasata juuuu to je boziiii 🙂 tak drzim palecky at se vse dobre vyvyji aby to v nedeli klaplooooo 🙂
@evaav teda taky cucim co vsechno muze cloveka potkat, o tom jsem nikdy neslysela a mam z toho uplne husi kuzi... to se nedivim, ze se tvymu telu do toho znovu nechce... ale neboj, ted to bude urco v pohode... mas uz vsechno spatny vybrano...
@madlina jj ta neschopenka je na prd..kdyby dali aspon kratky vychazky, aby clovek mohl jen na vzduch..sedet jen doma je sileny..taky me to silene nebavilo... ☹

rvasata
13. říj 2010

@lenda01 Ahojda,no doufám,doufám,uvidíme v sobotu,to bude hrozný dopoledne

lenda01
13. říj 2010

@rvasata ahojky 🙂 ja uz bych taky chtela byt v ty fazi co jsi ty.. 🙂 to uz je takovy to prijemny teseni se 🙂 ja jsem ted teprve u injekci do bricha a cekam jestli se mi nejaky folikly vyrobi.. chjo ... jsem zvedava co se v patek na kontrole dozvim ...

rvasata
13. říj 2010

@lenda01 Ale vyplodí to si piš.to by bylo.Musíme sem zase dát tu tabulku ať mám přehled.Však já se moc těším,ale...no tak to musíš dát v pátek vědět.A pak postupně jedna po druhé budeme těhulinky

madlina
13. říj 2010

Rvas,sohlasím 😀

rvasata
13. říj 2010

Skol: Sanus HK,dr.Štěpán ml. 02/10 zamlký těhu, od 06/10 v Sanusu v HK - 1 IUI 08/10 neg., 2 IUI 09/10 neg, 10/10...clostil nezabral, čekám na MS a nasazena zvýšená dávka clostilu 3x denně

Evík 31:Sanus HK,dr.Dejmek -1 IVF květen 2010-negativní+4mrazáčci ke KETU nedošlo bublinky nevydržely,2IVF snad říjen,nebo listopad 2010

rvasata: Sanus HK,dr.Dejmek. 1IVF Květen 2010 14vajíček,OHSS,9mrazáčku ET -negativní,laparoskopie,červen KET negativní,čekání na MS a KET

dasty79: Sanus Pce,dr.Novotná - 1.IVF květen 2010 - negativní, žádný mrazáček.Říjen 2010 imunologie,IUI

lintea: Sanus HK, dr. Šilhan - 1 IVF květen 2009 - biochemické t. žádný mrazáček, 2 IVF leden 2010 - biochemické t. opět nic do mrazáku, 3 IVF srpen 2010 2 8b embrouši u mě a 2 horší kvality v mrazáku.1.10. UTZ dvě dutinky, kontrola
15.10. snad budou i srdíčka.

evaav-SANUS HK,dr,Šilnan-březen 2007 IUI negativní,Květen 2007 1IVF 11 vajec 8 oplodněných, 2 zavedené-test pozitivní holčička Verunka 23.12.2007 váha 1240g předčasný porod v 31+4t.
březen 2010 dr.Štěpýn ml. březen KET zavedená dvě embria-test negativní,květen 2IVF-dlouhý protkol 5 vajec 3 na oplodnění ET zastaven embria nejsu vhodná k travsféru.Září znovu IVF-krátky protokol-2 vajca oplodněno 1 vajíčko a zaveden 1 bojovníček- test 4.10.2010

*MADLINA : Sanus HK(dr.Novotná),1.IVF+ICSI,OHSS, 1.KET negativní, 2.KET-těhu do 10tt (sam.potrat),3.KET úspěšný - Adélka se narodila 6.2.2007
SANUS Pce(dr.Novotná),3xIUI,2xKET +dom.snažení od ledna 09.

Lenda01: Sanus HK (Dr. Stepan), 1.IVF + ICSI (03/2010) - 1 vajíčko - negativní, 2.IVF + ICSI snad říjen / listopad 2010

lenda01
13. říj 2010

@rvasata presne vim jak to je.. clovek se tesi a boji zaroven, co? 🙂
juuu holky, stejne to budou letos krasny vanoce, kdyz tu budeme vsechny tehulky 🙂 musime byt preci jen pozitivne neladeny, je to pak o moc lepsi ... a pro me je i fajn, ze si mam o tom s kym popovidat (tim myslim vas) 🙂 kdo to totiz nezazije, tak ten to tak nechape a nevciti se do toho...

rvasata
13. říj 2010

@madlina to je slovo do pranice,co?no však už smutku a trápení bylo dost 😠

rvasata
13. říj 2010

@lenda01 souhlas a já jem právě i strašně ráda,že jste tady Vy,co chodíte do stejného centra 😀

rvasata
13. říj 2010

Holky jak jsem byla dneska v laborce domluvit tak ty fotečky mimušek no náááádhera 😀 😉

lenda01
13. říj 2010

to jo, jsou krasny 🙂

rvasata
13. říj 2010

Holky mě bolí pravdá část mé velké prdele.SNad to není po tom pregnylu.To je blbost jooo a zase jsem se nezeptal na ten sex.Sakra 🙂

madlina
13. říj 2010

Adélka je na té nástěnce v Sanusu v HK taky. 🙂

Rvas,může tě to bolet,ničemu to neva.A kdypak bys chtěla sexovat? my sexovali 2dny před KETem.Teď máme na 14dní utrum. ☹ ☹ ☹

lenda01
13. říj 2010

@rvasata mozna si jen zatahla sval kdyz ti ten pregnyl pichali a tak te to ted od toho boli... ja to tak mam vzdycky, nesnasim injekce ... ☹ 😀
@madlina no vidis, Adelka na nastence je a ted k ni pribude na nastenku jeste ten malej bojovnik 🙂

madlina
13. říj 2010

Leni,ten bude viset na nástěnce v Pardubicích. 😎

rvasata
13. říj 2010

@madlina No třebas dneska.Hihihi.No víš jak abych to nezaneřádila 😀 😀 😀 JSem se nezeptal a aon teda nic neříkal.A tento 3pokus chci prostě udělat maximum. 😀

rvasata
13. říj 2010

@madlina Vy jse na nástěnce,jooo v HK?Juuuuuuuu

rvasata
13. říj 2010

@lenda01 To je možné.Ale to je poprvé.auauauauaua

madlina
13. říj 2010

No jasan,my nesmíme nikde chybět 😀 😀 😀 .Klidně si ještě dneska zasexujte. 😉

rvasata
13. říj 2010

@madlina noooooo tak to je krááásný.No čoveče nevím,nevím,už mě chut přešla. tak možná zítra,ale to zase začnu brát toho utrouše

madlina
13. říj 2010

No tak nejdřív sexík a pak utroš 😎

lenda01
13. říj 2010

no vidis, to je dobry vedet..na to jsem se taky neptala kdy se muze sexovat a kdy ne .. 😀 a pritom to je duuuulezity vedet 😀

rvasata
13. říj 2010

@madlina No vidíííš.Takže asi zítra na to vlítnu. 😀

rvasata
13. říj 2010

@lenda01 viď?taková základní informace 😀

evaav
14. říj 2010

Dobré ránko jdu Vás dočíst

evaav
14. říj 2010

tak jsem včera pokecala s kamarádkou se kterou jsem dělala v práci a co jezdí do HK sanus a zatím jim to nějak nedopadlo,je z toho dost špatná se jí ani nedivím.Oni tam prý s ní vůbec nic nedělají,má zasebou už 2ivf jeden Ket a ještě tam má zamraženo na poslední ket před 3 ivf a je z toho dost otrávená.Furt jí říkají že je v pohodě je zdravá manžel ma spermoušů hodně,ale jsou pomalejší.Jsem se jí ptala proč u ní neudělali třeba IUI tak prý jí doktor má Dejmka řekl,že to ani nebudou zkoušet a že mají jít rovnou na ivf má takový pocit,že se k sobě s manželem nehodí.Prý bez injekce se oni dva nikdy nespojí.Ona říká když by jí někdo prostě na tvrdo řekl ,že to u nich nejde tak jsou dohodnutí si objehat i adopci.Jsem jí říkala at se pokusí domluvit třeba do Pardubic za Mudr. Novotnou,že je fajn.

jinak mi říkala,že v práci to je masakr hrozně moc práce a furt přesčasy tak z toho začínám mít docela strach jak to budem doma zvládat,manžel se tváří tak divně,mám takoý pocit,že by byl nejrači když bych tam skončila,jenže kde mám tu práci hledat je to bída ☹ Jsem mu říkala,že uvidíme jak to půjde pak se rozhodnu

evaav
14. říj 2010

@rvasata -tak to je fajn,že Ti to tak pěkně vychází a jak tý léky ptala jsi se?

rvasata
14. říj 2010

@evaav Ahojda,no já mám taky Dejmka a jak píšeš teda takhle ho neznám.My i s naším spemiorgram fakt katastrofa jsme to chtěli zkusit ale před tím ta laparka a sám to řekl,tak teda nevím.A jiný testy jí dělali???Je to hrozný,když to tak vezmeš tak má vlastně 3 pokusy,viď?A jak tak poslouchám tak to není tak mnoho,ale je to šílený.

rvasata
14. říj 2010

@evaav jojo to víš,že jo.Tak ten Estrofen prý jen na sliznici,což u mě nemusí když jí mám krásnou a prednison prý jen před ET něco kvůli vajíčkům....Takže mám Utrouše.Bleeeeee

evaav
14. říj 2010

@rvasata -no má Dejmka předtím jezditala do Arlety v Kostelci a tam prý dva roky jí dávali jen prášky,jsem jí říkala musíš se hold na vše ptát i když kolikrát člověk neví na co,já už jsem ted ve fázi i po tom porodu,kdy mě pořádně nikdo neřekl, co se stalo fakt do dnes nikdo jen že to je vážná nemoc v těhotenství tak jsem si vše načetla at si myslí jestli jsem chytrá nebo ne.je fakt,že já se s ml.Štěpánem bavím o všem co si myslím,a na vše jsem se ho v to úterý zaptala,jsem mu říkal,že mu do toho nechci mluvit,ale jestli by šlo to či ono a jestli to nemůže být tím nebo tím způsobené,navíc si myslím,že to stojí i dost pěněz tak mám právo vše vědět ne?No je fakt,že jsem se mohla zeptat jestli to není třeba tím co se v těhotenství mě stalo a to tělo se ted brání příjmout embria,ale hned až se sejdeme se ho na to zeptám i když i tom help syndromu ví snad,že jsem ho měla.I když vždy před ET nebo ket jsem se ho ptala jestli si píchat fraxiparin ten jsem brala v šestinedělí tak možná když by jsem mu to nepřipoměla tak na to nevzpomene