CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

dasty79
autor
7. kvě 2011

Ahoj holky - všem přeju krásný sluníčkový víkend 😎

My dnes máme sekanou,chlupačky a zelí 🙂 a děrovanou buchtu 🙂 a večer grilované masíčko 😝

@samanta001 - játra by se opravdu neměli ☹

@holubice.petra - svíčkovou já miluju 😝

lenpet
7. kvě 2011

Ahoj,přišla jsem z oslavy a zase zachvíli do práce,ta noční je horší než na ráno.

lenpet
8. kvě 2011

Vše nej všem maminám k svátku

kiara81
8. kvě 2011

@dasty79 ahojda no dozvím se to v zítra nebo v úterý...no uvidíme doufám že bude vše v pořádku....
@holubice.petra no jo dělám ale operovat se musí všechny lidičky kdo má nemocný a i třeba s HIV teprve jsem si uvědmila jak jsem lehce zranitelná kdybych byla těhu...takže přemýšlím že žádný třetí měsíc ale hned jak se to dozvím teda pokud bude samozřejmě co
@samanta001 jéé tak to není dobré tak šup do postele žádný lítání ......a ted večer ti je jak?

lenda01
8. kvě 2011

ahojky holky, tak vikend nam utekl jako voda a zitra zase do prace ☹
@kiara81 zitra na tebe budu myslet a doufam, ze budou jen dobre zpravicky.. verim tomu, ze pani byla ok a ty jsi od ni nic nechytla... a jak je jinak po tele ..??

lenda01
8. kvě 2011

@lenpet tak dneska zase na nocni? jooo nocni jsou hnusny to znam moc dobre.. jsem rada, ze jsem si zaridila abych je chodit nemusela.. tak se drz

lenpet
9. kvě 2011

Pěkné ránko,zase nemám fotku,já se ztoho po..ru.Dneska mám volno a musím si oblítat doktory,mám jich docela dobře.
@kiara81 at ti to dobře dopadne.

kiara81
9. kvě 2011

ahojda holky je to NEGATIVNÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ paní je zdravá uffffffff jsem si ulevila.......

lenpet
9. kvě 2011

@kiara81 ten kámen,co ti spad ze srdce,jsem slyšela až u nás,dobře to dopadlo

kiara81
9. kvě 2011

@lenpet no taky jsem z toho hluchá 😀 jsem moc ráda

na_aty
9. kvě 2011

@kiara81 Gratuluju kočko!!! To je super...buď na sebe více opatrná, ať se Tobě ani mrňouskovi nic nestane 😉

kiara81
9. kvě 2011

@na_aty no ještě se neví jestli tam je ten mrnousek...já si myslím že není už mám vsugerované těhu nevolnosti od neděle 🙂 a prsa mě bolí jak čert ale tak to jsou asi ty hormony
a jak se máš ty?co mimísek

lenpet
9. kvě 2011

@na_aty jak se má mimísek,nezlobíš ho?
@kiara81 určitě tam bude.

sissi6
9. kvě 2011

@kiara81 tak to je dobře, že paní je zdravá, teď už jen za pár dní pozitivní těhu test 🙂

na_aty
9. kvě 2011

@kiara. Ja jsem presvedcena, ze jses tehotna!! ;o)...Musi se na Tebe uz preci usmat stesi...a to, ze Te boli prsa je dobre znameni, me ze zacatku nebolela, jen jsem je mela hodne citlive.. Takze Ty to mas jiste!!! ;o)
@lenpet Jinak ja se mám docela dobre, obavy sice stale pretrvavaji, ale jsem snad uz klidnejsi.. Mimisek snad roste, brisko uz mi pekne vyskocilo..tak snad bude vse v poradku.
Ted se snazim odpocivat, uzivat si slunicka, vyuzivam toho,ze jsem doma a s Matym hrajem hry,chodime ven, jsem rada, ze ho ted aspon nemusi nikdo hlidat..
Na kontrolu jdu az 1.6., pristi tyden si mám zavolat na vysledek krve prvotrimestrialniho screeningu, tak uvidime...
No a co Ty v praci? Uz je to lepsi?

samanta001
10. kvě 2011

@kiara81 po zdravotní stránce je mi dobře, bylo to jen chvilkový. Za to po psychické stránce je to na prd ☹

lenpet
10. kvě 2011

@na_aty v práci už to je o trošku lepší,ale ještě to není 100procentní.A kam že to chodíš do Sanusu?Já že mám 1.6.nástup na laparku.Tak si užívejte sluníčka,já tohle moc nemusím.

kiara81
10. kvě 2011

čauky holky tak dneska se konečně od minulého týdne dostanu do své postele...už se moc těším domů sice tam mám hromadu prádla ale to mi asi neuteče hmmm no a zítra zkusím testnout i když už předem vím výsledek no ale tak co kdyby náhodou že ....prsa mě už tolik ted nebolí no takže je to jasný ....ale pobolívají no....já vím nemám ještě házet flintu do žita ale u mě fakt žádné příznaky nejsou

lenpet
10. kvě 2011

@kiara81 určitě je tam ty // najdeš,

michaela28
10. kvě 2011

@kiara81 v mnoha případech žádné příznaky nejsou a // tam jsou, takže Ti moc držím palce 🙂

lenda01
10. kvě 2011

@kiara81 budou tam dve // a zadny odmlouvani 🙂

lenda01
11. kvě 2011

@kiara81 ahojky kocko, tak jak tak jak? jsem napnuta a moooc drzim pesticky 🙂

kiara81
11. kvě 2011

@lenda01 no přesně jak jsem říkala pouze / já to prostě cítím v kostech že nic .... 😠 test je bílý jak lilie.ani duch nic a to mám v pátek správně dostat ms

lenda01
11. kvě 2011

@kiara81 hele jsi teprve desatej den po KETiku,jeste nehazej flintu do zita 🙂 no hele a kdyz nic,tak ja zatim nastimuluju na 3.ivf a dame transfer spolu 🙂

kiara81
11. kvě 2011

@lenda01 a jak s tím estrofenem bude mě brzdit ms?jako ten crinone???

dasty79
autor
11. kvě 2011

Ahoj holky 🙂

Tak co tady nového???

@sissi6 - jak se cítíš těhulko?

@kiara841 - to je dobře,že ta paní byla zdravá 🙂 A jak ty???Koukám,že už jsi testila....
Třeba je ještě brzo na testík 🙂

A co ostatní?

lenda01
11. kvě 2011

@kiara81 myslim,ze ti ms budou ty leky blokovat a muzes treba spinit a az je vysadis,tak pak to bude ficak nebo ja to tak ted mela,asi treti den po vysazeni se ms rozjela..

samanta001
11. kvě 2011

@kiara81 ☹ no ještě uvidíš jak dopadne krev, na tu jdeš kdy?

kiara81
11. kvě 2011

@samanta001 ahojda no jdu na krev v úterý
@lenda01 hmm mám chut je vysadit už ted ...
@dasty79 já už tomu nevěřím ☹