CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

dasty79
autor
22. kvě 2011

@samanta001 děkuju za pochvalu kočárku.Červenej bude taky pěknej 🙂

@na_ty - děkuju za pochvalu kočárku - to já ho budu mít taky na dvě děti.....
Teda pokud někdy dvě budou.Ale nejmladší už nejsem ,tak by to chtělo
asi co nejdřív....Ale naplánuj si to,že?
Ale zatím mě bude bohatě stačit ten jeden brouček,co mě pořád pěkně kope 🙂
Ty ještě tak 2týdny a bude taky kopat 🙂 🙂 🙂

@lenpet - děkuju.Neboj,mimčo přijde brzo.Třeba těsně před laparkou,
nemáš to teď dostat?Já taky měla jít na laparku a nedostala jsem to 🙂

dasty79
autor
22. kvě 2011

@lenpet - to máš hodnýho přítele,že ti koupil šatičky 😉

@evaav - ahojky 😉 Jo jo nějak to moc letí,ale to je dobře.
doufám,že až bude mimi,že se ten čas trošku zastaví -ať si ho užijeme 🙂
Koukám,že máš často Verču marod 😒 ,no ale aspoň sis
odpočinula od práce.Blíží se vám dovča a odtamtud si třeba
přivezete miminečko 🙂 Tak teď bych být tebou neřešila IVF,
ono to přes to léto dopadne.Dovča k tomu nahrává.
Kam se to chystáte?

@sissi6 - a tak seš na neschopence,nebo sis jí nenechala napsat?
Myom asi ničemu nevadí.Miminko ho přeroste a přemůže 🙂
Těš se na kontrolu,uvidíš,že bude ok 🙂 🙂 🙂

na_aty
22. kvě 2011

@dasty79 Už se těším, až začne kopat 😉 Budu aspoň klidnější, že je vše OK... syn ten vždycky v bříšku řádil, až mi to někdy bylo až nepříjemné, ke konci vystrčil patičku a úplně byla na bříšku vidět, to manžel vždycky úplně zíral 😉 Tak jsem zvědavá, jestli to bude tentokrát holčička nebo chlapeček...Říct si to necháme, ale nikomu to neřekneme, necháme to rodině jako překvapení. Matýsek je přesvědčdný, že to bude holčička, tak uvidme, pro koho si v listopadu přijede do porodnice jako velkej brácha 🙂 Moc se na miminko těší, ale má i takové nejisté otázky...Tuhle za mnou přišel a ptal se, jestli je pravda, že až se mimi narodí, jestli už na něj nebude mít čas.. 😉 , jak to je v pohádkách... 😉 Tak jsem se docela usmála a s manželem jsme mu to vysvětlili, tak to snad bude OK...

na_aty
22. kvě 2011

Jo a holky, bouchla mi pračka!!! 😠 Ráno jsem do ní dávala prádlo, zapnu ji a najdnou lup až vyhodila hlavní jistič. Tak to manžel šel nahodit, zkusila jsem ji zapnout znova a zase prásk a zase vyhotzený pojistky.. Takže zkusím zavolat opraváře a budu doufat, že se to dá opravit... V novém domečku sice pračku už máme a dokonce i zapojenou, ale přetahovat prádlo sem a tam se mi teda rozhodně nechce...

lenpet
22. kvě 2011

@dasty79 už mě to pomaku končí.šatičky se mi moc líbili a tak mě je koupil.

A jak vy všichni tu válčíte?

lenpet
22. kvě 2011

Holky,chci se nechat ostříhat,ale nevím jak.

kiara81
22. kvě 2011

@lenpet ahojda já mám účes č.3 ale chci jít zpátky na účes č.2

lenpet
23. kvě 2011

@kiara81 díky,taky se my líbí č.2

dasty79
autor
23. kvě 2011

@lenpet - záleží jaký máš vlasy.Pokud jemný - tak je hezkej č.3.Pokud hustší,tak je hezčí něco rozčepejřenýho,atd. Jistě ti kadeřnice poradí 🙂

lenpet
23. kvě 2011

@dasty79 mám hustý.Mě se právě líběj všechny.

dasty79
autor
23. kvě 2011

Mě se líbí č.3 - pěkně postupně sestříhaný a prostříhaný.A nebo pak něco na krátko a pořádně rozčepejřit - takový účesy mám ráda já 🙂

lenpet
23. kvě 2011

@dasty79 díky.Ségra mě to vytiskne a pak se domluvím s kadeřnicí.

sissi6
23. kvě 2011

@dasty79 na neschopence zatím nejsem, jsme to pak se Šilhanem nějak zamluvili, 1.6. jdu na kontrolu ke své dr. tak uvidím co mi řekne. Jj už aby miminko ten myom přerostlo 🙂 . Dnes jsem v práci kolegyni oznámila, že jsem těhu, tak doufám, že to zatím nerozkecá 🙂. Ještě zítra do práce a pak si asi vezmu až do konce týdne dovču 🙂

holubice.petra
23. kvě 2011

Ahojky holky tak dnes jsem se dozvěděla výsledky tripl testů a jsou negativní jsem moc šťastná! 😀 je dobře že nemusím na plodovku a tak vůbec 😉

kiara81
23. kvě 2011

ahojda holky hlásím se jen sporadicky že žiju ale jen přežívám záda bolí stále ale pomalu to polevuje na masážích mi dávají zabrat tak snad to trošku pomohlo jinak stále chodím na kapačky a stále jsem v práci ...jinak jsem byla na rtg a mám spadlý obratel a ten mi to tam dráždí a vede k blokaci ...no tak se mějte hezky já jdu chrupat zítra další 12ctka

lenpet
24. kvě 2011

@sissi6 tak se opatruj a užij si dovču

@holubice.petra k dobrým výsledkům gratuluju

@kiara81 no prosím tě,co to čtu,no hrůza.At ti je brzo líp.Dvanáctku nezávidím.

Jinak přeju sluníčkový den

samanta001
24. kvě 2011

Ahojík, tak už máme za sebou testy na cukrovku, ale výsledky se budou volat mojí dr. takže stejně nic nevím. Jinak já jdu ke kadeřnici dnes, manžel mi dal poukázku a objednal mě. To jsem teda koukala nemám ani žádný narozeniny nic, prej o tom jenom mluvím a stejně bych se tam nedokopala (což má asi pravdu 🙂) tak to vzal do svých rukou zaplatil to dopředu, abych tam musela, takže už se těším. Mám vlasy dost dlouhý a nechám je šmiknout na ramena a melér asi něco jako obr.1 nebo 3 🙂 jéééé já už se těším.

lenpet
24. kvě 2011

@samanta001 teda,máš hodnýho manžu.Ten můj pořád říká,abych se nechala ostříhat,ale když mu ukážu účesy,tak řekne:jéžiši marja.Ty budeš ale fešanda.

dasty79
autor
24. kvě 2011

@lenpet - tak už seš fešanda?

@kiara81 - to tě ty záda pěkně dlouho držej,chudáku 😒

@holubice.petra - supeeeer 🙂 Velká gratulace k výsledkům 🙂 a za chvíli velký utz - necháte si říct pohlaví?

@samanta001 - jak to probíhá ten test na cukrovku?

Tady budete všechny krásný 😎

dasty79
autor
24. kvě 2011

Já byla včera u zubáka a dobrý - za 5minut jsem byla venku 🙂
a dnes jsem dostala žádanku na cukrovku...,tak jsem na to zvědavá
jestli to je opravdu takovej hnus 😒

holubice.petra
24. kvě 2011

@dasty79 děkuji moc no na velký uz jdu 17.6. ale ještě předtím jdu na ten 3D 13.6. tak snad alespoň na jednom se ukáže co má mezi nožkama 😀 a pak už asi začnu konečně nakupovat zatím se pořád držím a raději ještě nic nekupuji 😉

dasty79
autor
24. kvě 2011

@holubice.petra - já taky začala nakupovat až po velkým utz.Tak pak dej fotečky z 3D.My to nakonec vzdali a radči koupíme něco mimískovi 🙂 A co by sis víc přála?

holubice.petra
24. kvě 2011

@dasty79 mě je to opravdu jedno 😀 takových let jsme si přáli mimčo že na pohlaví opravdu nezáleží...fotky samo dodám 😉

lenpet
24. kvě 2011

@dasty79 ještě nejsem krásná,ale líbí se mi č.2.

Holky těhulky,nechcete se pochlubit pupíčkem?at my co se snažíme,můžeme závidět?

ivininka
24. kvě 2011

Ahoj děvčata, už jsem tu dlouho nebyla 😖 Konečně jsem byla na první schůzce s dr. v Sanusu HK a dohodli jsme se na třech IUI a když se nepovede, tak pak laparaskopie. Nyní zobu nějaké ty hormónky a v pondělí razim na kontrolu a dohodnout se co a jak dál. Ale nejsem nějak pozitivně naladěna, neznám totiž nikoho, kdo by otěhotněl po inseminaci a tak psychika je na vážkách, jestli se to povede 😢 Kdyby se jen dalo to myšlen na chvilku vypnout 😉 🙂 🙂

lenpet
24. kvě 2011

@ivininka zdravím,kde ses toulala.já jdu 2,6,na laparku,ale mám strach.Tobě to dopadne dobře

ivininka
24. kvě 2011

@lenpet Mně to možná také nemyne a úplně chápu, že máš strach. Také jsem měla, ale holky tady mě povzbuzovaly a za to jim díky - trochu mně to uklidnilo. No a teď ka laparka se posunula a pokud nedopadne inseminace, tak strach a obavy opět příjdou 😖 Mooooooocinky na Tebe budu myslet a držet pěstičky, ať to máš v poho za sebou, vše dobře dopane!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sissi6
24. kvě 2011

@lenpet děkuju, asi budu lenošit 🙂

@holubice.petra taky gratuluju k dobrým výsledkům 🙂

@ivininka neboj, všechno dobře dopadne 🙂 . Já byla nejdříve na laparce a pak teprve IUI.

lenpet
24. kvě 2011

@ivininka já se právě bojím toho,že nic nenajdou.

jdem spát,tak zítra

lenpet
25. kvě 2011

Pěkné sluníčkové ránko,
tak se jdu podívat po práci,snad něco najdu.