CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

lenpet
30. kvě 2011

Dobré ránko,koukám že jsem první

samanta001
30. kvě 2011

@lenpet vlásky jsou pěkný, teď máme stejnou dýlku jen vepředu to mám delší mě by se to hrozně kroutilo... na léto je to příjemný viď?

@dasty79 já pořád neberu vůbec nic ani to magnezium, ale co vím tak kamarádky ho braly. A jestli mi ho dr. příště nenapíše tak si o něj řeknu, protože ty křeče v lejtkách mám taky. Já už si začínám připadat jako velryba a to mi všichni říkaj, že mám malý břicho, tak se chci vidět za tři měsíce když už teď lezu z postele pomalu po čtyřech.
Pokud se mi podaří přemluvit pc, aby přijal fotky z foťáku tak vložím fotečku. Manžel mi dnes odjel na celý týden vydělávat korunky tak budu mít čas si s tím pohrát.

lenpet
30. kvě 2011

@samanta001 je to úleva,mít krátký vlasy.Už se těšíme na fotečky.

Holky,jsem zvědavá,kolik toho napovídáte,až budu pryč,abych potom mohla co dočítat.už se to blíží.Ještě mladej mě musí zkulturnit,abych tam neudělala ostudu,

lintea
30. kvě 2011

Ahoj holky my už jsme od pátku doma, ale vůbec jsem se nestihla mrknout, děti nás zaměstnávají pořád a neustále. Měla jsem rodit toho 18.5. V úterý 17. jsem nastoupila na gyndu na před operační vyšetření, odpoledne mi dali kapačku, protože mi něco chybělo a když přišel manžel na návštěvu tak mi začalo pravidelně tvrdnout břicho po 5 minutách, poslali mě na monitor, tak už slušný kopečky a doktorka povídá že to asi do rána nepočká. Zavolala ještě jinýho doktora a ten taky zkonstatoval, že to raději ukončíme, takže šel odrodit nějakou paní a kolem desáté jsme šli na to Děti přišly na svět 17.5. Aleš 22,16 hod a měl 2700g a 49 cm, 22,17 hod Nina a měla 2170g a 45 cm. Měla jsem spinální umrtvení, takže jsem děti hned slyšela křičet, pak mi je ještě ukázali, šití jsem prospala, takže porod byl úplně v pohodě, ale po tom jsem v noci zvracela a jak jsem se nesměla moc hýbat tak to bylo strašný Ráno už bylo líp a pak už se to hodně rychle zlepšovalo. Za dva dny mi dali děti na pokoj a začala honička

lenpet
30. kvě 2011

@lintea gratuluju,jsou kouzelný.Tak at hezky hamáte a máte se k světu.Povedli se

samanta001
30. kvě 2011

@lintea No ty jsou úžasný, veliká gratulace!!!

dasty79
autor
30. kvě 2011

@na_ty - jo určo to dr. řekni.Pohyby si myslím,že každou chvíli ucítíš 🙂 Čekáš druhé,tak to bývá dřív než u prvního.U prvního jsi cítila kdy?Já v 18tt 🙂

@lenpet - pěkný vlásky.Taky mám krátký a je to na léto super 🙂 Já mám teda ještě kratší....
Neboj,laparka dopadne dobře a za pár dní budeš doma a budeš nám psát,že to nic nebylo.

lenpet
30. kvě 2011

@dasty79 a jak dlouho po ní se musí ležet?Nebo můžu normálně fungovat?

dasty79
autor
30. kvě 2011

@samanta001 - můj dr. o to magnézku minulé úterý mluvil a říkal,že když nemám žádnej problém,že mě to psát nebude.No a te´d to začalo - takže místo do poradny za měsíc pojedu zítra,ať mě to napíše.Až mě to zase chytne,tak nemíním někde trpět... 😒

@lintea - velká gratulace k Aleškovi a Ninušce 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Ty jsou moc moc moc kouzelný 🙂 věřím,že teď máš blázinec.Já se bojím,jak budu zvládat jedno a ty se musíš sakra otáčet..Ale stojí to za to,viď?
to je dobře,že jsi měla takhle rychlej a dobrej porod.Tak ať dvojčátka pěkně rostou a přinášejí vám jen samou radost a a´t jste všechny zdravý!
Hurááá 1.miminečka naší diskuse 🙂 🙂 🙂

dasty79
autor
30. kvě 2011

@lenpet - to se zeptej holek.Já se laparce vyhla za 5minut dvanáct 😀

lintea
30. kvě 2011

@dasty79 jj je to dost rušný, ale když chrupou tak jsou kouzelný 😵 😀

dasty79
autor
30. kvě 2011

@lintea - věřím,že jsou kouzelný i když nechrupou 🙂
Koukám,jakou mají rozdílnou váhu...
Teď porostou jako z vody.Tak si to užívej 🙂
A co kojení,jde to?Pak nám zase někdy dej nějaké fotečky,
ať se můžou "tety" kochat 🙂

kharik
30. kvě 2011

ahojky holky, děkuju za rady a gratulaci, ale pořád ještě tomu nevěřím
v Sanusu mi řekli, že mám cca za měsíc po IUI dorazit na ultrazvuk, 14 dní po // a pokud bude vše ok, tak půjdu ke svému dr.
@lintea krásná miminečka !!!!
@lenpet ať laparka dopadne na 1*

lenpet
30. kvě 2011

@dasty79 my tety se rádi kocháme mrnouskama,taky se jednou dočkáme.

Takže dál je Samanta a Dasty,no a někde na konci já 😀
@kharik děkuju,snad to dobře dopadne.

Holky,vy co jste měli laparku,jak dlouho musím být v klidu,nebo můžu normálně fungovat?

lenda01
30. kvě 2011

@lintea ooobr gratulace, jsou nadherny 🙂))

kiara81
30. kvě 2011

@lintea juuuuuuuuuuu moc gratuluju jsou krásní broučci

kiara81
30. kvě 2011

ahojda holky hrozně se omlouvám že na vás nemám čas ale prostě nestíhám....jinak dnešní UZ dopadl líp než ten minulý měsíc no a když jsem se ho zeptala čím by to šlo ještě vylepšit no tak mi toho dal tolik že si musím koupit kazetku jako důchodce abych věděla kdy co mám brát
takže ...estrofen.3x1tbl.,prednison1-0-1/2,k tomu od zítra utrogestan 3x1 tbl. a od čtvrtka k tomu všemu si budu píchat fraxiparin no jsem se pacošům smála ty maj pupky jako obrázek samou modřinu a ted si to budu píchat sama sobě auuuuuu no a v pátek se jde na věc zítra si budu volat ...jak eskymáci

holubice.petra
30. kvě 2011

@lenpet no já jsem měla nástup ve středu ve čtvrtek mi dělali laparku v sobotu mě pustili a v pondělí jsem šla do práce jen jsem nesměla nic těžkýho zvedat a za deset dní mi vyndávali stehy....ale je pravda že mi nějaký extra zákrok nedělali nic mi totiž nenašli...

lenpet
30. kvě 2011

@holubice.petra díky,já to mám taky tak.Ve středu nástup,čtvrtek laparka a v pátek domů.A můžu v sobotu někam vyrazit?
@kiara81 já jsem taky měla ty troje prášky,jak máš ty.Tak at to dopadne dobře

holubice.petra
30. kvě 2011

@lenpet no já myslím že můžeš ale asi na to nebudeš mít náladu...mě nakonec pustili až v sobotu v pátek mi vyndávali dren..ale o víkendu jsem ještě polehávala tlačili mě stehy...no uvidíš ale jinak se neboj je to v pohodě 😉 sestřičky moc hodný a docela tam bylo dobré i jídlo 😀 já tam byla teda přesně před dvěma léty 😎

kiara81
30. kvě 2011

@lenpet holka budeš ráda že budeš ráda ...a ještě někam vyrazit ...odpočívej

lenpet
30. kvě 2011

@kiara81 mámtotiž rande po iks letech 😀

kiara81
30. kvě 2011

@lenpet hmm tak si povíme v sobotu ráno jo?? 🙂

sissi6
30. kvě 2011

@lintea gratuluju 🙂 , miminka jsou nádherný 🙂

@lenpet já jsem po laparce normálně fungovala, akorát jsem nic těžkého nezvedala

na_aty
30. kvě 2011

@lintea Moc gratulujeme maminko 😉 !!! Máte nádherný miminka... Ať jste hloavně zdraví, šťastní a spokojení...
@lenpet Já po laparce byla tři dny mimi ☹ každý to má jiné..Mně hodně bolelo břicho, tak jsem doma ležela jak lazar..Ale pak už to bylo OK... Nic se neboj, dopadne to na 1!!! 😉

na_aty
30. kvě 2011

@kiara81 Gratuluji k UTZ, hlavně ať sliznice pěkně roste a ať se tam mimísek pak pěkně zabydlí!! tentokrát to určitě vyjde, neboj!!! 😉

kiara81
30. kvě 2011

@na_aty já se nebojím já to hlavně neřeším..doktor dneska semnou soucítil že to nevyšlo seděla jsem hodinu v čekárně po třech nočních takže jsem na něj koukala jak vyvoraná kráva a pak až to vše dořekl jsem mu řekla že jsem docela ráda. že to ted nevyšlo tak se zarazil jenže díky těm bolestem zad jsem dosebe dostala tolik jedu že nevím jestli by to spíš malému neublížilo tak prostě se uvidí ted jak to bude

lenpet
30. kvě 2011

Holky,moc děkuju za povzbuzení,bude to dobrý

mariiianka
30. kvě 2011

Ahoj holky,myslíte,že bych se k vám mohla přidat na pokec 😉

lenda01
31. kvě 2011

ahojky holky, hruza des se mnou jak ted vubec nic nestiham... kazdej den do tri v praci a po odpolednech venku kdyz je tak hezky a pak je najednou zase vecer a furt dokola... jinak u me ted nic, od sanusu pauzicka a pristi tyden se chci objednat opet k pani lecitelce aby me zase trosku nabudila 🙂
@kiara81 tyyy brdo, uz v patek jdes do akce, no to je boziiiii 🙂 mam z toho radost a budu ti drzet pesticky a podporovat te.. pritel na telefonu, to jsem jaaaaa 🙂 a jak jinak zijes? nemam ani cas ti pisnout, hruza des ☹