CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

rvasata
14. říj 2010

Joooo a na sále mi anesteziolog dámy pravil,že mám tůze krásný řasy.Uaaaaa

madlina
14. říj 2010

Stačilo mi když mě vytahovala stehy a dren po laparce.Stehy v pupku dobrý ale ten dren,brrrr.Nastříkala mi to dezinfekcí,nastříhla steh a vytáhla.Pěkně to zatáhlo takže jsem sykla.Hned vyjela že to snad nebylo tak hrozný,že mě štípe ta dezinfekce jak jsem oholená.

madlina
14. říj 2010

A byl ten anesteziolog aspoň pěknej? 😉

evaav
14. říj 2010

@rvasata -jo tak ta stará ta je schopná odsekávat i tomu mímu doktorovi,tenkrát mi měl něco dělat nebo si mě pozval,že jsem potřebovala na určitou dobu přijít,tak se jí ptal jestli tam nemá psanou nějakou operaci,tak ne něj vyjela,že to nemůže vědět prostě,já když jí vidím jak se znechuceně tváří už když tam přichází tak si říkám,když tam pak chodí zdeptaní lidi tak ten její pohled tomu nepřidá ☹
Ta blondýna Veronika je fajn i tak druhá 😉
Já jsem ted na posledním transféru vyplnovala nějaký dotazník jak jsme tam spokojeni tak jsem to tam o té sestře napsala 😅 i to že jsem z doktorem spokojená a že mě vždy tak nějak motivuje do dalšího boje.

@madlina -Šilhana jsem taky měla je to takovej zbrklouš mlátí do klávesnice jak divoch 😀 jsem se musela smát,ale je taky dost šikovnej jen moc nechodí na čas,v létě jsem u něj byla když měl můj volno tak mě i poznal a docela jsme se nasmáli,protože jsem mu ukazovala,že mám v kabelce už skoro 4 roky jeho nákres na dělání dětí jak říkal.Já už jsem asi na ty štourali tam zvyklá,že se nějak s nima už nestresji,primář taky fajn i když kapacita 😕 ,ale byl na mě všdy moc příjemný

A jak píšete doktoři nejsou bozi stejně si myslím,že je to na osudu jestli se to má chytnout tak se to chytne,ale když pomůžo nebo můžou pomoc tak to je také fajn.

mě i ta kamarádka říkala,že po každém transféru leží opravdu 14 dní no nevím je to na každém,říkala,že by si to pak vyčítala,že chodila ,já bych to teda nevydržela tak pět dní nejvíc a navíc s s holkou se to nedá,abych ležela,navíc ta faltusová říkala hlavně jí nezvedat jinak po tech pěti dnech už můžu dělat vše jen opatrně.I po prvním Ivf si pamatuji že jsem ležela tak 4 dny pak jsem šla i na procházku

evaav
14. říj 2010

@rvasata -jmenuje se Magda a má takové dlouhé přijmění,jé taky tady píšu pěkné slohovky 😀

madlina
14. říj 2010

Vyzkoušela jsem po KETech ležení i neležení a nevím co pomáhá.Poprvý jsem ležela poctivě a nic.Pak jsem to flákala a povedlo se.Takže polehávám,netahám nic těžkýho atd.
U šilhana jsem si tenkrát v těhu nechávala natočit video a super.Máme tam srdíčko,barevně označený cévy,no prostě všechno.Fakt si s tím vyhrál.Ještě se s Petrem bavili na můj účet.Pak nám dělal ještě 3D ultrazvuk.

dasty79
autor
14. říj 2010

Ahoj holky.
Nějak vás nestíhám dočítat.

@rvasata - gratuluju ke sliznici a že seš pěkně připravená 🙂 A tak si necháš zavést 2 embrya?

Jinak k těm CARům - Arletu nedoporučuju ☹ my z Arlety utekli k dr. Novotný a hned máme za sebou stěry,horm.profil,a v po jdeme na imuno.Tam jen prachy a prachy a několikrát nám zamotali karty s jinou pacientkou....
a nebo můj manža má výborný spermio a jednou nám řekli,že má katastrofální a my z toho byli špatný, jak to je špatný....a pak se nám omluvili, že to nebyli naše výsledky.A když jsem po ET šla na krev - tak nejdřív do tel. říakli, že ještě krev není, že zítra,pak zase zítra - takhle to bylo celý týden a pak mě řekli, že se výseldky asi ztratili,ale žádná omluva,nic....To byla poslední kapka, tak jsem se rozhodla pro Novotnou. 🙂 A jsem moc moc moc spokojená!!!

rvasata
14. říj 2010

@madlina Ono ti to vytahovalo sestra i dren v ordinaci?Mě to vytahovali nomrálně na oddělení sestřičky teda ten dren a stehny už pak v ambulanci ale díky bohu ta blondýna

rvasata
14. říj 2010

@madlina čovče já neměla brýle,ale byl starší..nooo sympaťák.Asi jak můj taťka 😀

dasty79
autor
14. říj 2010

@evaav - tak ses rozhodla pro laparku????????Co to tady čtu za hrůzu - tobě se teda přihodili strašný věci - mám z toho husinu ☹ Chudáku, ty už toho máš taky teda za sebou.....Ale to špatný sis vybrala a teď půjde po laparce vše po másle 🙂 A vy musíte na IVF pak znovu?nebo pak budete zkoušet přirozeně?co vy máte za problém??????

rvasata
14. říj 2010

@dasty79 Díky no ráda bych si nechala zavést dva bobánky,ale uvidíme jak se budou vyvíjet a tak,ale i jeden bojovníček kdterý se chytí bude dar a já budu šťastnááá 😀 Jo Arletra,arleta.Dřív to byl asi jinýá teďka prostě na to prdí

rvasata
14. říj 2010

@evaav No tak dotazník jsem nevyplňovala,ale to bych tam taky nepstala,jen teda fakt nevím jména žádný sestřička.No ale dělá to taky hodně.Ono když tam jdeš poprvé a vybafne na Tebe toto stvoření.no potěš koště 😀

rvasata
14. říj 2010

@madlina No joo ti chlapi,co?to musí být super ten 3D

dasty79
autor
14. říj 2010

@rvasata - určo to vyjde 🙂 Máš taky po laparce, tak to půjde jako po másle.jůůůůůůů tady to bude těhulet - madlina,rvasata,.....kdo je další na řadě? 🙂
Arleta byla dřív vyhlášená - proto jsme tam šli.Ze začátku, to bylo vše ok.Ale poslední dobou hrůza.Doležal měl už hodně pacientek a asi nestíhal a byl tam totální chaos.

rvasata
14. říj 2010

@evaav Z nás bude asi něco velkého,když tak pěkně píšeme 😎

rvasata
14. říj 2010

@dasty79 joo mám po laparce tak v to pěvně věřím,alespoň mě to většina říka,tak snad to bude i náš případ.No já půřád říkám,že tady budeme postupně prostě už všechny těhulinky a začíná MADLIINAAA

rvasata
14. říj 2010

@evaav jjá při prvním ležela při druhým taky ale míň a teďka prostě chci dělat v mezích normy vše.Ty 2 dny budu ležet,ale stejně pak musím vézt malou do školky a tak .Ale myslím,že o tom to není.Když se budou chtít udržet udrží se.Známé se udrželi dvojčata a to skládala po transfru prosím cihly.Takže...

evaav
14. říj 2010

@dasty79 -jo jdu na laparku už tutově,u nás právě pořádně nikdo neví ted momentálně co se děje,že to nejde,uvidím co mně řeknou po té operaci.Doktor mi říkal,že po hormonální stránce jsem ok a manžel to má také jakš takš v pohodě aspon po tom poslednim odběru spermoušů to měl úplně v pořádku,že jsme nemuseli ani mít tu injekci,ale raději jsme ji dali.
před verčou jsem neměla ovulaci a nedozrávali folikuli,měla jsem i předtímlaparku a tam zjistili jeden vejcovod neprůchodný.Měli jsme také jednu IUI,ale ta se nezdařila 😒
Do toho třetího pokusu půjdu až se uvidí,že není jiná možnost a stejně mi ted doporručil tak až po novém roce jít do dalšího.
@rvasata -já tam jména nepsala jen jsem psala,že na ambulanci by se měla jedna sestra zaměřit na lepší přístup k paciantkám a at si vyberou která to je 😔 a je to anonimní tak co.

rvasata
14. říj 2010

@evaav Ty jsi šikulka.Hele já se tak těším.No to jsem blázen.Mě se tam snad začne i líbit chodit. 😀 😀 😀 😀 Hele oni tam jsou v laborce 2 co dělají embyjka,co?My máme teda Renču 😀 😀 a ta je teda taky božííí.Včera jsem se tak zakecala když s dr. vybírali jaký rozmrazíme a s nima jsem taky spokojená ne-li nadšená.Taková drbárnaA ty mě táák utěšovali taky a dokonce za mnou chodila když jsem tam ležela po OPU před ET a říkala co a jak prĎolové 😀

evaav
14. říj 2010

@rvasata -já jména neznám jedna je černovlasá to je Faltusová tu druho menší blondýnku neznám jménem

madlina
14. říj 2010

Rvas,dren mi vytahovala asi druhej den po laparce.Z pupku pak za týden neomoš na ambulanci.Špatně jsem to napsala,tak se omlouvám.

rvasata
14. říj 2010

@evaav Já neznám ani jednu.Ale tyhle dvě jsou sympatický.Mě moc utěšovala ta blondýnka

rvasata
14. říj 2010

@madlina jo ták.Mě dren vytahovali 2 den a necítila jsem to my jsem to zakecali 😀 😀 😀

madlina
14. říj 2010

Jo jo,není nad to když s náma někdo cítí.

dasty79
autor
14. říj 2010

Holky, říká se, že po laparce je tělo protištěné a zkontrolované a pak, že to musí vyjít 🙂
Nám pořád ještě Doležal říkal, že je všude vše ok a taky se nedaří.Tak jsem zvědavá, na co Šárka přijde - já ji prostě věřím 🙂 Snaží se na vše přijít - proč jsem měla MA a proč z tolika vajíček při IVF žádný nezbylo 😒
Fakt je božíííííí 🙂 A posílá nás na všechny možný vyšetření 🙂

@lintea - zítra na tebe budu myslet,ať je kontrola ok 🙂 ať krásně bijí srdíčka a vše je v pohodě 🙂

A ještě někdo má zítra kontrolu ne?skol?nebo lenda?

rvasata
14. říj 2010

@madlina to jo.pofouká alespoň v ten moment dušičku a řekne pár krásný slov utěchy

rvasata
14. říj 2010

zlata moje 😀 jdu poklidit.Jsem to chtěla mít už hotový a já tu trčím 😀

madlina
14. říj 2010

3D utz je fakt super.U druhýho do toho půjdeme taky.Hlavně mě překvapilo,že když se Adél narodila,vypadla úplně stejně jako na utz..Mamka říkala že vypadal jako andílek.Měla takovou malinkou pusinku jako andílkové na obrázkách.Zato teď jí ta opice má pěkně proříznutou. 😀 😀 😀

madlina
14. říj 2010

Rvas,neříkej,že se ti tu s náma nelíbí. 🙂

madlina
14. říj 2010

My máme na prd spermio a je to čím dál horší.Šárka říkala že na IUI to není.Že si za ty prachy co bysme dali za IUI ,si máme dojít raději na véču.A otěhotnění přirozeně by bylo zázrak.No aspoň že máme to IVF.