• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CAR Sanus

19. listopadu 2014 
@evik31 na spaní to je dobře.
3. črc 2011 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenpet no koukám,že tu všechny spinkají :slight_smile:
3. črc 2011 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 to jo.Když je takový počasí,akorát na spinkání.

Taky prší a je hnusně,a u vás?
4. črc 2011 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenpet tady je hnusně pořád :confounded: snažim se uklízet abych měla na zítra naklizeno a nemusela nic dělat
4. črc 2011 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 já se flákám.Sbírám síly na čtvrtek.Jdu do nový práce.prosím tě,nevíš jak se jmenujou ty svatební šaty,jak měla Milagros v Divokým Anděle?Nemůžu je najít.Dík
4. črc 2011 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenpet tak to opravdu nevím,copak budeš se vdávat :grinning: a co ségra ještě je pořád celá
4. črc 2011 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic jdu si vzít utrogestan a hodit dadáka :grinning:
4. črc 2011 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 zatím né,ale kdyby.Ségra je ještě celá,za měsíc,prej
4. črc 2011 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nejdete náhodou někdo 7.7 do Sanusu, že bych se tam s někým potkala :wink: .
4. črc 2011 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaela28 ahoj,náhodou nejdu,škoda.A co tam stebou budou dělat?jdeš na kontrolu?
4. črc 2011 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenpet jdu na kontrolu sliznice před KET. Tak třeba někdy příště :wink:
4. črc 2011 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaela28 tak at to dobře dopadne

Jinak přeju hezké ránko
5. črc 2011 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenpet já mám doma jedny svatební šaty ...kdyby jsi chtěla ...
5. črc 2011 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@evik31 - tak pěkně odpočívej :slight_smile: ,ať se Cyrílek s Metůdkem pěkně zavrtaj :slight_smile:
5. črc 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kiara81 to až časem,prej.Jinak mám velikost 36nebo 38.Ale dík
5. črc 2011 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,kam se nám ztratila tabulka?Ted tam bude hodně změn
5. črc 2011 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky,dám si ještě polívku a jdu chrnět,tak dobrou s kobrou
5. črc 2011 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,koukám,že jsem první.
6. črc 2011 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky hlasím pěkné ráno :grinning:
6. črc 2011 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám,že bude pěkně,tak jsem se dala na praní
6. črc 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tady je zase mrtvoučko, ale vůbec se nedivím když je venku tak krásně a navíc byli ty svátky tak určo jezdíte po výletech. To jen já pořád sedím doma :frowning2: Ale abych si nestěžovala tak mi manžel taky udělal radost, vzal mě do kina na véču a ještě se pustil do vytváření přebalováku, no a musím ho pochválit je fakt pěkněj až budou přidělaný dvířka tak vložím fotku.
7. črc 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no neboj já jsem tady já určo po venku nechodím :confounded: já si půjdu tak maximálně uvařit čaj s medem a citronem
7. črc 2011 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no fotku určo hod koukala jsem,že tam ještě nemáš fotku něčeho cos pořídila pro mimi :astonished: no nekecej,že ještě nic nemáš tak šup šup a fotíme joooo at se můžu aspon pokochat,když nic jiného
7. črc 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,nejste ještě sežehnutý tím vedremMto je děs.Za chvíli jdu pro masko a na pivko,už se těším.
7. črc 2011 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :wink: Dnes byl po dlouhé době krásný letní den, co? :slight_smile: Bylo to super, hlavně tedy navečer, tak teplý večer už dlouho nebyl. My byli dnes v Pardubicích na UTZ u prof.Eliáše a dopadlo to výborně, mimi je zdravé a je to prý krásná holčička... Dal nám i DVD záznam, tak jsem na to doma ještě pak zase čučela :wink: Byl tam se mnou manžel i syn, tak koukali s otevřenou pusou :slight_smile: Minulý týden jsme měli 390 gramů a dnes 509 gramů, dopovídáme 22TT+3 ale podle délky stehenní kosti už 23TT+2, tak bude mít asi dlouhé nožky :wink: Tak jsem ráda, že to máme za sebou a že to dopadlo dobře... Už jsem koupila i nějaké hadříky, abychom neměli všechno klučičí po Matýskovi, tak až budu mít více času, dám sem nějakou fotečku...
A co Vy, jak se máte? Poslední dobou tady je docela tichoučko po pěšině :cry:
7. črc 2011 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@na_aty ahoj,tak to je dobře,že je to v poho.Kdo by byl doma,když je venku teplo.Takže ty budeš mít modelku?
8. črc 2011 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@na_ty - gratulace k super výsledku z utz :slight_smile: a ke krásné a zdravé holčičce.
No včera přes den bylo na mě moc teplo,to jsem byla zalazlá doma...,
ale večer to bylo super.To jsme s manžílkem poseděli na terásce u vínka a bylo to fajn.

@lenpet - tak co práce?teď jsi byla někde na konkurzu ne?

@evik31 - tak pořádně odpočíváš?a kdy jdeš na krvičku?Moc moc moc držím pěstičky :slight_smile:
Jistě se Cyril a Metoděj pěkně zavrtávaj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. črc 2011 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 včera jsem byla uklízet,a zatím dobrý.Jen tam maj tu uklízecí mašinu,jak maj všude v marketech,ale oni maj bez šnůry a já mám se šnůrou,takže hrůza.Vzdala jsem to a jela jsem růčo,hadr a koště.Zatím si nikdo nestěžoval.Ty se šetři.A co fotečka?
8. črc 2011 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 ahoj jo pořád odpočívám,ale už se snažím trošku fungovat nuda je hrozná :frowning2: na krvičku jdu 19.7. tak uvidíme doufám,že to do té doby nedostanu :unamused: posledně jsem to dostala asi 10 den po etu
8. črc 2011 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 to výjde
8. črc 2011 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek