CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

lenpet
18. črc 2011

tak si holky představte tu novinku.Markéta včera porodila Aničku.Má 3010g a 48cm

evik31
18. črc 2011

@lenpet tak že gratulujeme teda 🙂

dasty79
autor
18. črc 2011

@madlina - velká gratulace k Aničce 🙂 Má krásný míry.Přeju hodně zdravíčka a štěstíčka 🙂
Tak pak nám dej nějakou fotečku,ať se můžeme pokochat...

samanta001
18. črc 2011

@lenpet to je úžasná novina, gratuluju k neteřince.
@madlina hodně zdravíčka holky

no a co jinak máte dnes všichni v plánu? Já už dnes chtěla prát hadříky na mimouše, ale je nějak pod mrakem tak to asi odložím.

lenpet
18. črc 2011

holky,děkuju k neteři
@samanta001 u nás už vykukuje sluníčko

dasty79
autor
18. črc 2011

@samanta001 - dnes je přájemně 😀 Já už mám všechny věcičky na mimíska vypraný.Teď jen něco dožehlit a je to připravený.Dnes jsem byla u dr. - mám zánět hlasivek,tak mám atb. 😒 No a nakoupila jsem si v lékárně ty pordodnický vložky a jednorázový kalhotky 🙂 a míč na skákání před porodem 😀 a už můžu balit tašku 😀
Já dnes jedu odpo na kurz 🙂

samanta001
18. črc 2011

@dasty79 kalhotky už jsem taky pořídila, vložky koupím tenhle týden. Ségra už by snad měla porodit během tohohle týdne tak uvidím co potřebovala a nepotřebovala a pak už si to asi taky začnu hromádkovat, člověk nikdy neví už jen 6 týdnů, neuvěřitelný jak to letí. Pak dej vědět jak bylo na kurzu, my na něj nepůjdem stačilo mi vyprávění od kamarádky, ale každá nemocnice to má asi jiný.
@lenpet co to čtu, že by se nakonec zadařilo přirozeně? Třeba udělala své výměna partnera 😉

lenpet
18. črc 2011

@samanta001 to nevím,ale on už má dvě děti,tak se uvidí.

dasty79
autor
18. črc 2011

@samanta001 - to máš super - ségra je takovej pokusnej králíček 😀 Ona ti pak řekne,co potřebuješ a co ne a nebo co nevypotřebuje,tak ti dá...A vozit budete spolu!A dědeček a babička budou mít taky najednou dvě vnoučátka,to je hezký 🙂
Kurz byl už 2x a jsem naprosto spokojená 🙂 Dnes nás budou učit dejchat.....

@lenpet - ale s tímhle partnerem seš chvilinku,ne?tak se hned budete snažit o mimíska???

samanta001
18. črc 2011

@dasty79 přesně jak píšeš... pokusím se za ten měsíc toho co nejvíc okouknout ať k tomu pak nepřijdu jak slepej k houslím 🙂 Rodiče zásobujeme slušně moje mimčo už bude sedmé vnouče 🙂 už se nemůžu dočkat až budem vozit, jsme z vesnice, takže když se vedle sebe teď valíme s pupkama tak z nás mají všichni srandu a ani se nedivím musíme vypadat vážně vtipně 🙂

@lenpet no po takové chvilce by to asi nebylo rozumný vrhat se hned do mimča, ale zase když už po tom tak dlouho toužíš tak co teď bude se snažílkováním?

sissi6
18. črc 2011

@lenpet gratuluji k neteři 🙂

@dasty79 Brzy se uzdrav 🙂

Mě zítra čeká kontrola v Sanusu, tak mám trochu obavy, protože pořád špiním ☹

lenpet
18. črc 2011

@dasty79 s novým jsem týden.
@samanta001 já nevím,ještě jsem to nedostala.
@sissi6 děkuju

lenpet
18. črc 2011

@sissi6 tak at to nic není a dej hned vědět

lenpet
19. črc 2011

Dobré ránko,Ségra mě poslala pár fotek Aničky,ale nevím jak je sem dát

samanta001
19. črc 2011

dobré ranko, tak jsem se dnes probudila a je mi nějak blbě. Bolí mě na hrudi a špatně se mi dýchá 😒 No snad mi mimouš jen na něco tlačí a nic to nebude.

@sissi6 tak dej pak vědět jak jsi dopadla, ale já věří že to bude v pořádku, bude to určitě jen tím myomem.

@evik31 myslím na tebe a držím všechny pěsti co mám, aby i přes to krvácení byla krev pozitivní.

lenpet
19. črc 2011

@samanta001 at to přejde a nic to nebude

evik31
19. črc 2011

@samanta001 děkuju už jsem zkrve doma ,ale budu volat až kolem 2,ale vzhledem k tomujak silně pořád krvácím bych pochybovala 😒

lenpet
19. črc 2011

@evik31 držím palečky,at je to dobré.Jak sem můžu dát fotky z emailu?

lenpet
19. črc 2011

Anička:

samanta001
19. črc 2011

@lenpet nádherná holčička!

sissi6
19. črc 2011

@samanta001 snad to nic nebude, ale mám strach

@lenpet Anička je krásná 🙂

michaela28
19. črc 2011

Ahojky holky, tak jsem dnes 5 den po KET. Moc se radši nepozoruju, tak uvidíme 🙂 .

hanina82
19. črc 2011

Ahoj holky jsem tu nová, chci se zeptat: jezdí některá do Jihlavy a popřípadě jak to tam chodí? Snažíme se s přítelem už nějaký čas o mimi a stále nic, tak zvažujem návštěvu centra.

hanina82
19. črc 2011

@lenpet Anička je hezoučká 🙂

lenpet
19. črc 2011

@hanina82 Ahoj a vítej mezi náma.Já jsem chodila do HK,ale už nechodím.Můžu se zeptat,kolik ti je?

samanta001
19. črc 2011

@hanina82 ahoj, já chodila do Sanusu Jihlava, ale už nechodím protože se nám za 6 týdnů narodí miminko díky dr. Škurlovi. Sanus v Jihlavě můžu jen doporučit, chodila jsem tam ráda a všichni jsou tam moc hodní. Z Jihlavského Sanusu jsem tu myslím jen já a @majka43

hanina82
19. črc 2011

Ahoj,díky za přivítání, v září mi bude 29. Samanto to moc gratuluji. O mimi se snažíme asi 4 roky, před dvouma rokama jsem byla na umělém opl. v Brně, tam mi to doporučil gyn. dr., oplodnění se zdařilo, čekali jsme dvojčátka, ale v 9 tt jsem začala krvácet a byl bohužel konec. ☹ Teď tomu dáváme šanci do konce roku a když se nepodaří, tak jsme přemýšleli o Jihlavě, tak díky za doporučení. Teď už musím pádit do práce, vubec se mi nechce. Zatím ahojky

lenpet
19. črc 2011

@hanina82 to mě mrzí,že byl konec,ale snad se to ted zlepší.

evik31
19. črc 2011

Ahojky holky zdravím a zároven se s váma alespon na chvilku loučím ☹ dopadlo to jak jsem čekala a tak nějak nemám sílu číst o těhotenství a miminkách je to těžší než jsem si myslela až to přebolí tak určo zase zajdu,ale ted fakt nemůžu vidím fotku miminka a jen řvu a řvu 😢 takže těhulky hezky těhulkujte a vám ostatní at se daří líp než mě pa Eva.

sissi6
19. črc 2011

Ahoj, tak kontrola v Sanusu v pořádku, to špinění je prý tím myomem. Mám nařízeno ležet až do konce těhu 😒, tak to mě moc nepotěšil, ale udělal mě radost tím, že budu rodit císařem 🙂. A utrogestan budu brát asi až do konce těhu. Zítra mě čeká kontrola u mojí dr. mají mě brát krev.

@michaela28 přeju hodně štěstí 🙂

@hanina82 vítej 🙂

@evik31 to je mi líto, drž se