CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

kiara81
21. črc 2011

@holubice.petra 😀 tak to je dobrý já jsem nedávno zachránila paní před centrálem....holky už šli volat anestezii tak jsem naklusala já já nevím oni si to furt nepamatují že napíchnu nemožný 😎 ale je fakt že jsem odebírala krev z nohy no ale měla jsem jí a paní jsme nemusely trápit....
tak to z tebe nebudou mít sestřičky radost při porodu to než tě napíchnou tak budeš mít odrozíno 😀

holubice.petra
21. črc 2011

@kiara81 uvidíme 😀

michaela28
21. črc 2011

@holubice.petra děkuju, řeším kdy a jestli vůbec dělat test ??? 😒

holubice.petra
21. črc 2011

@michaela28 no to záleží jen a jen na tobě 😉 já to nevydržela a testovala jsem už od šestého dne a pak už každý den až do kontroly 😎 ...kdy máš jít na krev?

lenpet
22. črc 2011

Holky,já jsem si myslela,že to jsou nervy,prostředí a psychika,ale dneska si ho jdu koupit.

michaela28
22. črc 2011

@holubice.petra na krev mám jít 29.7., ale určitě dejdýl v pondělí testuju 🙂 . Večer jsem byla rozhodnutá, že to ráno udělám, ale jsem ještě srábek 😵 .

lenpet
22. črc 2011

Tak jsem si koupila test a udělala si ho,chcete znát výsledek?

montysek
22. črc 2011

Ahoj holky,můžu se k Vám přidat? 🙂 Včera jsme s manželem absolvovali první návštěvu v centru v Jihlavě a lékař nám navrhl IUI.Máte s tím některá zkušenost? Nejlépe pozitivní? 😀

michaela28
22. črc 2011

@montysek Ahojky, vítej 🙂 . S IUI bohužel zkušenost nemám, ale holky, které mají, se určitě zapojí 😉

montysek
22. črc 2011

@michaela28 Děkuji za přivítání. 🙂 A Tobě držím pěstičky ať vše šťastně dopadne.... 🙂

mariiianka
22. črc 2011

@montysek Ahoj a vítej,já jsem byla na IUI 2x a zatím bez úspěchu.Já jezdím do HK.Ale neboj,tobě to určitě dopadne dobře.

kiara81
22. črc 2011

@montysek ahoj mám 2x IUI zasebou bohužel také bez úspěchu ....ale za zkoušku to stojí než jít hned do IVF pokud jste oba zdravý

mariiianka
22. črc 2011

@kiara81 koukám,že máš doma už skoro školáčka viď,nás to čeka příští rok,ach jo,jak to letí ☹

holubice.petra
22. črc 2011

@michaela28 😀 hodně štěstí tfuj tfuj 😉
@montysek ahoj já jsem hned po prvním IUI otěhotněla! sice to pak dopadlo špatně ale to s tím nemělo nic společného pak jsem byla ještě 5x a to už nic ale i tak to znamená že to funguje 😉 přeji mnoho štěstí!
@lenpet no tak nám řekni výsledek!

kiara81
22. črc 2011

@mariiianka no jo máme to za pár je to mazec ted jsme nakupovali věci do školy a jako v peněžence pěknej vítr a člověk si fakt uvědomuje že stárne si pamatuju když mi ho přinesli jako drobečka a ted???už jde do školy .....tak příští rok??tak to tě taky čeká je to strašný co to všechno stojí spíš by měli ty děti podporovat a né takhle ždímat prachy

mariiianka
22. črc 2011

@kiara81 tak to ti věřím ten vítr v peněžence.My máme školku i školu na vesnici,tak jsem ráda že jí nemusím posílat do města.Jen si to neumím nějak představit,jako školáka.I když ona je chytrá,ale už to vidím,příjde domů flákne tašku do kouta a bude vymalováno 😒 .Taky my ji nedávno přinesli jako drobečka a říkala jsem si než půjde do školky,to si ještě počkáme a ejhle za chvíli bude po školce.Ale co,dětičky nám stárnou,my jsme stále mladý holky 😀 .Jinak s tím podporováním dětí máš naprostou pravdu,o vše tě stáhnou,ani nevíš jak.

kiara81
22. črc 2011

@mariiianka no stát podporuje ale cikány jako to co jsem viděla před 14 dny naprosto je nesnáším a jsou to čený huby prostě....mám vidět že neplatí na koupálku tak taky platit nebudu a nemaj mě pustit tak udělám takový čoro že dostanu zrovna do huby 😀 ale co jako my platíme soc a zdrav. a oni to dostávají druhou stranou rodí jedno za druhým a výplatní pásku ani neznají....
no jasně jsme mladé kočky 🙂 já si tenkrát říkala ty jo to je ještě doba než půjde do školky a školku už máme zasebou 😠 😖

montysek
22. črc 2011

Njn,doktor říkal, že první pokus je asi s 10% šancí na úspěch a pak že s pokusy stoupá i úspěšnost,tak musíme věřit.... 😉 Teď mě čekají kr.testy a ultrazvuk a pak se prý uvidí.Průběh toho celého ale asi neni složitý nebo nějak nepříjemný nebo ano? Jen mám trochu strach, abych si nemusela píchat nějaké injekce nebo něco-já jak vidím jehlu, tak jdu do mdlob. 😀 Je to stejně zvláštní..... S manželem jednu dcerku už máme a podařila se nám hned po svatbě ale o sourozence se už snažíme téměř dva roky. ☹ Přitom jsme absolvovali různá vyšetření a žádnou příčinu proč se mimi nedaří nenašli,což je dobrá zpráva ale..... ☹ snad se jednou dočkáme i toho druhého špunta. 🙂

holubice.petra
22. črc 2011

@montysek nám taky nikdy nepřišli na žádnou příčinu proč nemůžeme mít prcka....snažili jsme se skoro pět let a nakonec jsme šli na IVF....tak se nám třeba ten další podaří v pohodě a když ne tak máme ještě šest prcků v mrazáku 😉

mariiianka
22. črc 2011

@montysek taky nemám ráda injekce,ale musela jsem si taky píchat,docela to šlo.A samotný průběh není nijak nepříjemný.Myslím si,že je to hlavně dost o psychice,řeknou ti nemyslete na to,ale copak to jde.
@kiara81 máš naprostou pravdu,oni můžou zřejmě naprosto všechno a je to v pohodě

mariiianka
22. črc 2011

@lenpet tak jak si vlastně dopadla

dasty79
autor
22. črc 2011

@michaela28 - tak a´t máš krásný // dálnice 🙂

@montysek - ahoj a vítej 🙂 Já byla 3x na IUI a nic 😒 Když se vám už jeden mimísek podařil,tak vyjde i další.Chce to někdy trpělivost.Nám se teď zadařilo po 4 letech...

@kiara81 - koukám,že jsi pěkně rozčílená na černý 😀 A víš,že dostávaj třeba příspěvek 500,-Kč na pouť?
a na podobný věci....Je to bordel.A co se týče dětí roděj jedno za druhým a u toho hulej a chlastaj 😠

dasty79
autor
22. črc 2011

@lenpet - tak jak jsi dopadla?

sissi6
22. črc 2011

@kiara81 jak píšeš, že nesnášíš, když sestra vytahuje jehlu z žíly a jehla je ještě v žíle, tak takhle to udělala teď ve středu mě a já si říkala, proč mám takovou modřinu a bouli na ruce, tak už to vím.

sissi6
22. črc 2011

@montysek ahoj a vítej, na IUI jsem byla 3x, ale bez úspěchu ☹ . Před každým IUI jsem si musela píchnou injekci do břicha, ale neboj nic to není, je to jen taková malá jehlička, není to aní cítit.

@lenpet tak co jsi těhu?

dasty79
autor
22. črc 2011

@montysek - píchání do břicha nic není 🙂 Já teda nemusela před IUI píchat,ale když jsem šla na IVF,tak ano.
První injekci jsem nezvládla - to jsem běžela k obvodní dr. a hodná sestřička mě to píchla a naučila a pak to šlo samo - úplně po slepu.to nebolí 🙂 A to jsem strašpytel 😀 mě když berou krev,tak omdlívám - nebo teď už jsem si zvykla,za tu dobu snažilkování,co mě pořád berou krev,ale dřív jsem se párkrát sklapla a museli mě dát nohy nahoru 😀 Porod je horší,než nějaký injekce do břicha.A ten taky zvládnem,když chceme malý prďolky,že? 🙂 🙂 🙂

kiara81
22. črc 2011

@dasty79 dík že jsi mi to řekla já jdu na sociálku ve středu jestli mi přidají na kluka příspěvek do první třídy a má mě říct že ne ....tak to bude lítat....nebo jí řeknu a kdybych přišla hoodně opálená tak ano???
@sissi6 no protože jak ti zatlačí na jehlu tak ti propíchne z druhé strany žílu a boule a modřina je na světě ..ale já už vím jáká sestřička dobře odebírá takže prostě požádám jinou

dasty79
autor
22. črc 2011

@kiara81 - no tos nevěděla?aspoň loni to tak ještě bylo,že v Náchodě dostávali 500Kč na pouť.
Proto je na pouti vždy tak černo.....Já myslím,že ti žádnej příspěvek nedaj - seš moc světlá a blondýna 🙂
Nebo teď už ne blondýna?Dlouho jsme neviděli tvoje pěkný vlásky.

To já mám žílu pořádnou - takovou tlustou - to si sestřičky chrochňaj,ale stejně to nemám ráda 😖

michaela28
22. črc 2011

Ahoj holky, tak jsem to dneska nevydržela a v poledne jsem testnula. Mám 25kové testy a je tam duch. Další testování bude v neděli 🙂 . Nejdřív jsem ho tam moc neviděla, ale téď už ho vidím hned, přítel ho tam viděl hned na první kouknutí 😉 . Tak uvidíme jak se to bude vyvíjet.

dasty79
autor
22. črc 2011

@michaela28 - super 🙂 Potichoučku gratuluju!!!!!Vypadá to nadějně 🙂 Kdyby jsi měla ty 10kové testy,ty josu k prdu,ale tyhle to většinou ukazují správně 🙂 Super 🙂 🙂 🙂 Držím dál pěstičky,ať je vše tak jak má být 🙂