CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

michaela28
25. črc 2011

@dasty79 na krev jdu ve čtvrtek to budu 14.den po KET, zítra budu zase testit, ať vidím, jestli čárka sílí 🙂 .

dasty79
autor
25. črc 2011

@radkaflosik - tka to by chtělo ještě tu holčičku,viď?Tak budu držet palečky,ať se zadaří při Ketíku.Kolik máte ještě mrazáčků?

@evaav - Tunis je krásnej asi všude 🙂 Hlavně pozor na vodu - ať nechytnete nějaký průjem.My si radči každý rádno dávali panáčka -aby jsme byli odolný i proti těm jejich džusům,co byli k snídani,apod.

@michaela28 - tak ve čt a´t máš krásné hcg 🙂 Tobě zaváděli jedno,nebo dvě?

evaav
25. črc 2011

@kiara81 z Nováče tak to je opravdu kousíček a o žádné podnájemíkovi nevím. a stím usměvem do ksiftu to také nesnáším já to dnes také ráno jedné dotyčné dala najevo to si nepřej slyšet tu reakci,ale mě se ulevilo.
@dasty79 - no my také uvažujem,že si sebou vezmeme nějakou medicínku 😀 jen nevím co pro Verču aby jí něco nepostihlo už takhle jí budu prát ty její foukadla na astma led by si cvakla snáma.nevíte holky co takhle dát 3letému prckovi.A ty jsi odkud,že uvažješ o Náchodské porodnici

madlina
26. črc 2011

Ahoj holky,
nestačím se divit co se to tu zase děje.A moc se divímlenpet, že sem ještě vůbec chodí.Moc dobře vím odkud vítr fouká a kdo může za to,že se sem za segru přihlašuje.Chtěla bych té dotyčné vzkázat,ať se stará o své věci.Ale puberťačka je holt puberťačka.Nechodím sem tak často protože bych se styděla za ségru.Její vztahy jsou její věc.Možná šlápla vedle a udělala něco jak neměla ale to si musí vyříkat ty,kterých se to týká.Prostě jsme se s holkama z jinýho tématu přesunuli na jinoý stránky právě kvůli tomu co se tady děje .

madlina
26. črc 2011

Jinak děkuju za přáníčka k Aničce.

holubice.petra
26. črc 2011

@madlina souhlasím to jak si člověk uspořádá svůj živoj je jeho věc 😉

dasty79
autor
26. črc 2011

@evaav - já bydlím za Hronovem...

@madlina - tak co Anežka je hodná?až budeš mít čas,tak nám vlož na pokochání nějakou fotečku 🙂
A porod byl rychlej?Tys rodila v HK?

hanina82
26. črc 2011

@michaela28 gratuluji a přeji, ať Ti hezky roste Hcg a vše je v pořádku.
@radkaflosik Tobě držím pěstičky aby vám to dopadlo a přibyla ještě holčička.
a všem ostatním co se snaží a nebo čekají, jak snažení dopadlo držím pěstičky, aby to konečně vyšlo.

madlina
26. črc 2011

Jo jo,rodila jsem v HK.
A ještě story z porodu.
V neděli v jednu v noci mi praskla voda.Jen tak pomalu odtýkala takže jsem se asi 3× převlíkala.Ve tři už jsem budila Petra že asi pojedeme do porodnice.Než se oblíknul, vylítlo ze mě tolik vody ,že jsme jen stála ačekala až to přejde.Oblíkla jsme se a vyrazili jsme.Na příjmu na mě koukli,sepsali papíry a že si mě tam nechaj.Doktor poslal Petra domů se slovy,že to muže trvat třeba i 24 hodin než se porod rozběhne a že mu pak zavolám aby přijel.Odvedli mě na pokoj a chodili kontrolovat.Kon­trakce nic moc tak kolem poledne přišla sestra,že mě připravý,doktor mě prohlídne,dostanu tabletku na uspíšení aby se to někam hnulo.Volala jsme Pteroj ať už jede.Připravili mě,dr.mě prohlídnul a na tabletku užnedošlo.Bolesti začali sami od sebe.V jednu jsem byla na porodním pokoji a trpěla.Nechali mi nakapat antibiotika a oxitocin na kontrakce.Celou dobu jsem byla napojená na minitoru a tím,že za chvílu mě odpojej abych se mohla projít.Když mi sestry přišli omrknout křivku na monitoru,koukali na mě a prej: „to máte takový bolesti? Nám to tady nic takovýho neukazuje“, a kroutili hlavou.Bolestí jsem myslela že polezu po stropě.Dostala jsem teda čípky proti bolesti ale ani nestihli účinkovat.Cejtila jsem jak malá klouže dolů sama.Petr zazvonil na setru.Přišla taková starší,koukla a povídá: zavolejte doktora,ale rychle,rodíme". Doktro stihnul jenom přijít a malá už byla venku.Celej porod trval hodinku a půl.
No a na oddělení šestinedělí docela pohoda.Sestry i dr. byli v pohodě.Když už jsme měli jít domů,tak se malá rozhodla že se ještě chce slunit a zežloutla.Takže šla na den pod světlo.A druhej den nás pustili domů.jen furt spí a nenechá se vyrušit ani na kojení.Takže se snažím aby si vzala něco přímo ode mě a zbytek ji dokrmuju odstříkaným.Měla jsem to samý s Adélkou a srovnalo se to.
Jídlo v porodnici nebylo nejhorší.Jednou byla br.kaše ale ta fakt byla brrrrrrrrrrr.Nor­málně hnus fialovej z míchačky.A sva­čina v podobě jednouho suchýho rohlíku taky paráda.To jsme měli asi 2×.Dopadla jsem líp než holčina která dostala kiwi.
Za tu dobu co jsem byla v porodnici,tak měli 2× stp stav.

madlina
26. črc 2011

Musím dávat fotky po jedný páč je to nějaký zamrzlí.

madlina
26. črc 2011
michaela28
27. črc 2011

@dasty79 zaváděli mi 2 embrijka (3 denní, 8 a 7 buněčné) tak zítra uvidím, bojím se teda fakt moc, ale testíky sílí tak snad bude alespoň 1.

samanta001
27. črc 2011

@madlina nádherný miminko ještě jednou gratuluju...

Jinak mě se asi před hodinou narodila neteř Elenka. Tiše závidím už bych to chtěla mít taky za sebou,ale můj mimouš má ještě čas musí ještě minimálně 3-4týdny vydržet,ale on tam bude určitě ještě mnohem dýl 🙂

rvasata
27. črc 2011

Krásný den holky,pamatujete si mě ještě?dlouho jsem tady nebyla a teda zírám s otevřenou hubou.Jak se tady máte?Co nového?Povídejte,přehánějte.Ty co neznám zdravím.
@madlina Gratuluju Ti k tak krásné princezně.Ať Vám dělá jen samou radost. 🙂

dasty79
autor
28. črc 2011

@madlina - gratuluju ke krásnému porodu 🙂 🙂 🙂 a ke krásné princezně 🙂 🙂 🙂
Ať jste obě v pořádku a ať vám dělá jen samou radost 🙂

@michaela28 - tak že by dvojčátka?tak písni jaké máš hcg?držím palečky 😉

@samanta001 - gratuluju k neteřince 🙂 Pěkně si to vše natrénuj a za chvíli seš na řadě ty.
Elen - je taky krásný jméno.Ať je zdravoučká a taky jim přináší jen samou radost 🙂

@rvasata - ahoooj,jakpak se máš?Nějak pokračujete?

evik31
28. črc 2011

ahoj holky mám dotaz,kdy jste si před ketem začly zavádět utrouš včera byl píchnutej ovitrrel a v neděly by mely rozmražovat do caru není možný se dovolat

samanta001
28. črc 2011

@evik31 to ti bohužel neporadím, vůbec si nejsem jistá 😒
@dasty79 už aby to bylo a měl jsem to zasebou... 🙂

evik31
28. črc 2011

@samanta001 dobrý už jsem se dovolala

michaela28
28. črc 2011

Ahojky holky, tak dnes jsem byla na krvi a hodnota HCG je 14 po KET 381. Myslíte, že je to ok??? Podle tabulek myslím, že jo. Za 2 týdny jdu na uttrazvuk, takže do té doby to budou ještě nervíky, jestli to není mimoděložní atd. Ale doufám, že už se na nás usmálo štěstí a dočkáme se 🙂 . Všem co jste mi držely a stále držíte palce mooooc děkuju 😉 .

kiara81
28. črc 2011

@michaela28 hcg je myslím ukázkové já měla jen 104 .....

holubice.petra
28. črc 2011

@michaela28 gratuluji moc krásný výsledek je tam určitě krásně bojovníček zavrtaný 😀

radkaflosik
28. črc 2011

@hanina82 děkuji Ti, ve středu jsem byla v Jihlavě opět na kontrole a už jsem dostala léky a v pondělí bych měla ject na oplodnění , tak snad se embryo chytí . . . . a bude z toho miminko 🙂)))

radkaflosik
28. črc 2011

@evik31 ahoj , já jdu na KET v pondělí a začnu si ho zavádět v pátek , takže tři dny před zákrokem

dasty79
autor
29. črc 2011

@evik31 - tak přeci jdete hned do dalšího KETíku? Tak držím pěstičky 🙂

@michaela28 - potichoučku gratuluju 🙂 HCG je krásné 🙂 Prďolka se tam krásně zavrtal 🙂
Tak budeš na neschopence,nebo chodíš do práce?Hlavně se šetři 🙂

@radkaflosik - tak držím palečky,ať se mimísek pěkně zavrtá 🙂 Necháš si zavést jedno,nebo dvě?

evik31
29. črc 2011

@dasty79 jo jdeme,ale moc tomu nevěřím už je to jen bud a nebo síly došly a jestli to ted nevyjde dám si pauzu je to strašná zátěž na psychyku 😢 imunologii mám prej hotovou dělali jí prý před ivf ani jsem o tom nevěděla ostatní mám taky v pořádku,na genetiku se můžem objednat u sestřičky tak jsme říkaly,že když to zas nevyjde tak se na ní objednáme,ale jinak pak asi stejně změníme sanus

dasty79
autor
29. črc 2011

@evik31 - musíš tomu věřit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 A štítku a chlamydie a různý takovýhle testy taky máte?
Nejhorší je hned na začátku říkat,že to nevyjde....Musíš tomu věřit,nebo dostaneš na zadek!

michaela28
29. črc 2011

Holky moc Vám děkuju, jen aby se něco nevy... 😠 Na UTZ jdu toho 11.8 tak do tý doby se nechám snad zmrazit 🙂

@dasty79 do dneška jsem měla dovču a od 1.8 mi už napsali neschopenku, takže se bud válet doma 🙂

dasty79
autor
30. črc 2011

@michaela28 - jo jo jen odpočívej,děláš dobře.
Na nic špatnýho nemysly!Vždycky se může něco stát,ale nesmí se na to myslet.
Uvidíš,že to vše bude tak jak má!!!!Mysly pozitivně a že mimísek nebo mimísci jsou
pořádný bojovníčci a že vše zvládnou 🙂 Hodně štěstíčka 😉

rvasata
30. črc 2011

@dasty79 Páááni ty už máš krásné čísíslko.My teďka nepokračujeme nijak.Stále 2 mrazáčcky v mrazáku.Ale možná na podzim to zkusíme....A co ty?

dasty79
autor
30. črc 2011

@rvasata - a tak máš práci?nic o tobě nevíme,jak se ti daří?pořád háčkuješ ty krásný věcičky?a myslíš na mě - že když budu mít holčičku,že bych od tebe něco ráda koupila 🙂
Jen si dej oddych.ono to pak vyjde.Nemá cenu to hrotit....Jednou to už vyšlo, máte krásnou Sárinku,vyjde to i po druhé - jen to chce čas 😉
Já už jsem jak velrybka.Vše mám nachystané - tak teď ještě abych zvládla porod..... 😕