CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

dasty79
autor
1. srp 2011

Koukám nikde nikdo 😕

@evik31 - a nedělali vám jen základní imunologii?to mě v Arletě taky ještě udělali jen základní - jestli nemám alergii na sperma....,ale na imunologii - tam tě pořádně proklepnou.Nám tam brali - mě 7 ampulí krve a manželovi 6 ampulí krve.A vím,že dr. Novotná nás tam poslala,že se tohle v Sanusu nedělá.

@majka43 - tak co vám nasadili za léčbu?už jsi pak nenapsala...

samanta001
1. srp 2011

od 4 od rána mě příšerně bolej záda, v jednu chvilku už jsem myslela, že snad budeme rodit 😀 tak už si asi radši taky zabalím tu tašku, člověk nikdy neví 🙂 a co tady novéo? Je tu nějak mrtvoučko a přitom venku takový podzimní počasí 😒
@dasty79 už jsi byla u dr? Dělal ti tu křivku?

radkaflosik
1. srp 2011

@dasty79 holčička by byla super, 🙂 tak dneska jsem byla na zavedení a 15tého jedu na krev a uvidim zda jsem nebo nejsem těhotná 🙂 měli jsme zamraženo 6 embryí ale bohužel 5 jich odumřelo ☹ udrželo se jen jedno , to mi tam teď dali , 🙂 tak to bude určitě bojovník a udrží se , jinak bysme museli všechno podstupovat znovu a to úplně od začátku

dasty79
autor
1. srp 2011

@samanta001 - mě bolej záda už pěkně dlouho 😒 Mě včera bolelo břicho jako při ms - tak jsem si říkala,jestli to nejsou třeba poslíčci... 😕 Ale pak to asi za 2h přešlo.Já vůbec nevím,jestli poznám že rodím 😀
Za chvíli frčím na kurz a zítra dopo jedu k dr. - tak jsem zvědavá,jestli mě bude dělat ten monitor a nebo jen klasickou poradnu a vypíše papír na matěřskou.

@radkaflosik - tak to moc moc moc držím palečky,ať to vyjde.Když zůstalo jedno jediné,tak to je určitě pořádný bojovníček!!!Zvládne to - musíš mu věřit. 🙂

samanta001
2. srp 2011

@dasty79 jo to jsem si taky říkala jestli to vůbec poznám, ale ti co už to mají za sebou mě ujišťujou ať nemám strach, že to určitě poznám 😀 . Ty jsi ještě nedostala papíry na meteřskou? To já myslela, že už na ní taky jsi. Tak až přijdeš od dr. tak písni jak jsi dopadla. Já měla jít k dr. tenhle týden, ale má dovču 😒 takže jdu až příští.
@radkaflosik držím pěsti, buď na sebe opatrná určitě to bude bojovníček, nám taky žádný na zamražení nezbyli a vyšlo to napoprvé. A kolika buněčné embryjko jsi dostala?

dasty79
autor
2. srp 2011

@samanta001 - tak dnes jsem dostala papír na mateřskou.A od 7.8. jsem na MD 🙂
Dnes jsem byla jen v poradně u to CS už mám 3b (minule jsem měla 2b).Ty máš kolik?
A za 14dní jdu poprvé na monitor (16.8.).Příští týden už jdeš na monitor ne?
Dr. říkal,že se chodí od 36tt.

samanta001
2. srp 2011

@dasty79 to CS mám 0, no já nevím jestli jdu na monitor nikdo nic neříkal, ale to už bych teda asi měla 😒

hanina82
3. srp 2011

@radkaflosik držím moc amoc pěstičky, aby ti vše dobře dopadlo a bojovníček se hezky držel. 🙂

dasty79
autor
3. srp 2011

@samanta001 - všude to je asi jinak.....Každej dr. si to dělá podle sebe.dr. vědí co dělají.
Ty máš CS pořád 0?Mě se to mění na každý kontrole....

samanta001
3. srp 2011

@dasty79 no uvidím jak dopadnu za týden, třeba už to 0 nebude. Přemýšlela jsem jestli jít rodit do Jihlavy nebo do H.Brodu a když už jsem se rozhodla pro Jihlavu tak jsem se dozvěděla, že se v našem termínu budou předělávat sály, takže vyhrál Brod. Ty to máš s rozhodováním podobný viď? Už jsi se rozhodla?

radkaflosik
3. srp 2011

@samanta001 dali mi tam 6ti buněčné , ale jsem optimista , říkám si jednou už to vyšlo , tak to vyjde i teď 🙂

radkaflosik
3. srp 2011

@samanta001 my jsme jich měli zamražených dost, když jsem byla poprvé tak jsem si nechala dát dvě a o jedno jsem přišla 😢 tak máme jednoho kloučka, a teď mi tam dali jen jedno jelikož ze šesti co jsme měli zamražené nám jich 5 odumřelo

dasty79
autor
3. srp 2011

@samanta001 - ono na tom CS asi zas tak nezáleží....Někdo měl vysoké CS už brzo a drželo se dlouho....
Kámoška byla v Havl.Brodě a moc si to tam chválila 🙂
Já to nechávám osudu 🙂 Doufám,že dopadne Náchod a když ne,tak to budu řešit,až to nastane.
Ale já chci do Náchoda - mám tam sestřenku na novorozeneckým a spoustu dr. a PA znám....a je to kousek od bydliště.Nechci se drkocat někam daleko.tak to je na mimískovi 🙂

@radkaflosik - určitě to vyjde 🙂 Kdy budeš testit?

majka43
3. srp 2011

@dasty79 Byla jsem na dovolený. Ještě žádnou léčbu nemám, 22.8 jedu ještě na kontrolní krev.

majka43
3. srp 2011

@evik31 A kde ti dělali tu imunologii?

majka43
3. srp 2011

@michaela28 Sice pozdě, byla jsem na dovolený, ale moc gratuluju. Hodnota HCG je určitě OK.

michaela28
4. srp 2011

@majka43 děkuju moc 🙂 . A co dovča užili jste si ji pořádně???

samanta001
5. srp 2011

Tak už jen 30 dní do porodu a dnes začínáme 9 měsíc, toto letí 🙂

@majka43 Jaká byla dovča a kde jste byli? taky bych ráda jela na nějakej výlet, ale už mám asi smůlu, takže když bude v neděli pěkně tak mě manžel vyveze aspoň do Jihlavský zoo 🙂

rvasata
5. srp 2011

@dasty79 Ahojda,nene práci bohužel pořád nemám a nemám.A naposledy z pracáku pro mě neměli ani jednu nabídku ...... hrůůůza.Zvařujeme,že bych dělala na živnosták,nehty + háčkovaní tak uvidíme..Jasně pamatuju stačí pak jen říct.Nevíte co čekáte???????????A porod zvládneš,neboj se 🙂

sissi6
5. srp 2011

Ahoj holky, teď jsem volala dr. na výsledky krve ze 16 týdne a říkala, že mám ještě dneska přijet nebo maximálně v pondělí, jinak jsem tam měla jet ve středu a to je prý pozdě, že mě chce genetička nebo co. Jsem z toho byla zaskočená, že jsem se ani na nic nezeptala. Nemáte někdo takovou zkušenost o co jde? Mám strach, aby to bylo dobrý.

dasty79
autor
5. srp 2011

@majka43 - to je dobře,jen užívej dovču 🙂 Kde jste byli?Tak pak dej vědět, co vám nasadili za léčbu.

@samanta001 - jo jo letíííííí to šíleněěěě.Pak po poradně napiš,jak jsi dopadla - jestli jsi byla na monitoru a jaký máš CS....My taky chcem s manžou někam na výlet -ale ne moc daleko,to už mě dává pěkně zabrat.
Do zoo my chceme až pak s prckem....

@rvasata - jo jo jen si udělej živnosťák a já budu tvoje zákaznice,když to bude holčička.
Ne pohlaví nevíme - chceme překvápko.Každej typuje kluka,tak jsem zvědavá....
Nám je to úplně fuk,hlavně ať je mimísek zdravej a je vše ok.
No porod musím zvládnout,nic jiného mě už stejně nezbývá 😀
Šlo to tam musí to jít i ven 😀

@sissi6 - jak jsi dopadla u dr.????????
Moc na tebe myslím,ať je vše v pořádku 🙂
Doufám,že tě nechtěj poslat na plodovku 😖

montysek
5. srp 2011

Ahoj holky,tak jsem dnes byla na druhým kr.odběru a kontrol.ultrazvuku, aby jsme se dohodli, kdy bude 1 IUI a já tam nemám ani 1 folík. ☹ Takže musím čekat na další MS a budu si píchat nějaké injekce do břicha. 😖 Jaké to je, dá se to zvládnout? Nebylo Vám po tom třeba špatně...?

majka43
5. srp 2011

@rvasata
@samanta001
@dasty79 Byli jsme v Jižních čechách. Počasí nám moc nepřálo, ale zase jsem byla požádána o ruku 😀 😀
Dneska jsem volala na výsledky z Hematologie. Taky mi tam něco našli, tak tam musím ještě 15.8 na další rozbory. Že já blbec netrvala na těhle vyšetřeních dřív. Mohla jsem si ušetřit spoustu nervů a taky peněz za nezdařené pokusy.

majka43
5. srp 2011

@sissi6 Moc ti přeju, aby bylo všechno v pořádku.

majka43
5. srp 2011

@montysek To bude v pohodě, to zvládneš, nic to není.

sissi6
5. srp 2011

@dasty79 tak mě dala dr. doporučení na genetiku, jsme objednaný na úterý. Ta krev se prý brala asi na 3 věci a u jedný to je malinko mimo normu, ale na plodovku mě nechtějí a i kdyby chtěli, tak bych asi nešla, dr. Šilhan mě říkal, ať na to v žádným případě nechodím, že ještě jak tam mám ten myom, že bych o mimi mohla přijít.

@majka43 děkuju. Gratuluju 🙂 a kdy bude svatba? To je opravdu škoda, že Ti neudělali tyhle všechny vyšetření dřív.

hanina82
5. srp 2011

@majka43 moc gratuluji k žádosti o ruku a přeju hodně štěstíčka do života a ze všeho nejvíc přeju, aby jste se dočkali vytouženého miminka. 🙂

majka43
5. srp 2011

Svatba nebude, odpověděla jsem, že zatím ne, ale stejně to potěšilo. Možná se k němu nastěhuju, ale dala jsem mu ještě měsíc, aby si to pořádně rozmyslel a pak něčeho nelitoval.

na_aty
5. srp 2011

@sissi6 Ahoj, neboj...určitě bude všechno v pořádku! Ty testy někdy zkreslujou a nejsou moc přesný... Ty ve 12.TT jsou prý spolehlivější... A jak jste na tom se stavbou garáže? My ještě ani nezačali ☹ Ale zato nám včera už konečně dodělali dveře v přízemí a zítra natáhnou německou omítku a je to!! Mylsela jsem, že budu cítit obrovskou radost ze stěhování a tokový ten vnitřní pocit "naplnění",ale jsem z toho všeho nějak unavená ☹ Je to asi těmi těhotenskými hormony.. 😉
@majka43 Gratuluji k žádosti o ruku a přeji, abyste se miminka dočkali co nejdříve. Je škoda, že všechna vyšetření neudělali dříve, opravdu sis mohla ušetřit hlavně hodně sil!! Ale věřím, že teď Vás přeléčí a dopadne to!!! A bude svatba a miminko !! 😉 Moc Ti přeju štěstíčko...

sissi6
5. srp 2011

@na_aty Ahoj, snad to nic nebude, ve 12tt to bylo v pořádku. Tak to už budete mít skoro všechno hotový, my pořád čekáme na schody, dveře do patra už přišli, ale jestě tam musíme vylít nějakou nivelační stěrku a pak se teprve budou montovat. Na garáži budeme přístí týden vylívat věnec, ještě se tam musí dát roxory a asi za 14 budeme mít nařezaný dřevo na vazbu. Ono to stěhování je hrůza, než se trochu zabydlíte, ale pak si to budeš užívat, my pořádně ze začátku nevěděli kde co máme 😀. Dej nám se nějaké fotečky 🙂