CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

evaav
15. říj 2010

@evik31 -já jsem také zvědavá jak budu v práci začínat jestli mě dají zrovna na noční 😝

evik31
15. říj 2010

@rvasata tak kurýrovat vypalovat ☹
@evaav mě tady s tou koprovkou naladily takže bude určo a zítra má manža narozky tak bude řízeček s bramborovým salátem 😀

evik31
15. říj 2010

@evaav no já budu mýt moční asi jen v neděly spěchá nějaká zakázka od úterky bude asi zase raní tak jsem zvědavá jak se vyspím,s těma našema sousedama to moc nejde 😠 někdy jsou na odstřel

evaav
15. říj 2010

@evik31 -můžu se zaptat co děláš za práci,já dělám nebo snad zase budu dělat v saargumach znáš to trochu ten název dělá se tam gumové těsnění do aut

evik31
15. říj 2010

@evaav joo něco my to říká,já dělám v Hostinném v techtexu,ale né ve sportovním areálu,ale ve fabrice šiju vojenské stany a ospatní pro armádu a děláme tam pro munfield kryty na bazény a spoustu dalších věcí

madlina
15. říj 2010

Ahojda,
dámy u nás byla zase v noci byla horornoc.Adél se už druhou noc budí.Naštěstí k ní chodí Petr ale já jsem stejně taky vzhůru.
Počasí je taky na prd.Sice není mlha ale takový divný šedivo.

Rvas,mě jednou postihla teplota a bolest v krku a Petr mě během jednoho dne vyléčil.Lil do mě čaj se slivovicí ale spíš to vypadalo,že vylouhoval pytlík čaje v teplý slivovici. 😀 😀 😀 .Po dvou hrnkách jsem měla co dělat abych se dopotácela na záchod 😀 😀 😀 .Ale druhej den jsem byla fit.A to slivovici ze srdce nesnáším,brrrrrrr.

dasty79
autor
15. říj 2010

Ahoj holky.
U nás je taky pěkně hnusně.

Moc moc držím palečky @lintea a @lenda01 - ať kontrola dopadne dobře.
@lintea - určo bude vše tak jak má být 🙂
@lenda01 - že by tam byli třeba 2 folíci, když tě bolí bříško?ale stačí i jeden,viď?

Jo holky ty stěry dělaj málo kde - v ty Arletě jsem si oně ještě řekla.Ale tady mě je dr. udělala automaticky.
Říkala,že chce udělat maximum z vyšettření 🙂 🙂

Já budu v sobotu konečně dělat ty tvarohový trojhránky, co dělala rvasata - 😝 vypadá to moc pěkně.
Přijedou naši, tak si dáme.A pak bude burčáček 😝
Vařit budu v ne kuřecí plátek zapečený s houbama a sýrem a zalitý šlehačkou 😝 😝 😝
Ale nevím co v so?

madlina
15. říj 2010

Jé koukám že Evi je další co montuje věci do aut.Já montuju elektromotorky.Do aut ,hraček,kopírek,žaluzií atd.

dasty79
autor
15. říj 2010

@madlina - Adélce se nechce spinkat????To je dobrej, že k ní chodil tvůj manžel/přítel - většina chlapů spí tvrdě 😀

U nás je taky mlha a pěkně hnusně...

madlina
15. říj 2010

Dasty,my se pozvem na obídek,můžem? My máme u tchýně kuřecí na paprice a v neděli nevím,co.

madlina
15. říj 2010

Vztává k ní protože mám naordinovanej klid.A nebo když ráno vztávám do práce.Ona je takový jeho zlatíčko.Když jsou spolu,tak mě nepotřebují 😀 😀 😀 .Jdu úplně bokem.

dasty79
autor
15. říj 2010

@madlina - to nevím jestli zbyde 😀 My tohle jídlo máme oblíbený, tak se pokaždý nažerem a pak oba funíme na gauči 😀

dasty79
autor
15. říj 2010

Madli, tys chodila ještě nedávno do práce?Já myslela, že seš ještě na mateřský...
Správně!Teď pěkně odpočívej,ať má Adélka za chvilku bratříčka, či sestřičku 😉

dasty79
autor
15. říj 2010

Tak,aby @rvasata nedala na rady madlinky a nepila slivovicový čajíčky a nejela pro bobísky úplně na šrot 😀 😀 😀

evik31
15. říj 2010

teda holky koukám ,že byste mohly pomalu založit novou automobilku 😀
no nic jdu nakupovat

madlina
15. říj 2010

@dasty, letos v únoru byli Adél tři takže jsem musela nastoupit do práce.Myslela jsem,že se tam mos nezdržím a už tam smrdím 8měsíců.Ale nestěžuju si.Mám dobrou práci,super kolegyně,takže pohoda.A přijdu na jiný myšlenky.

dasty79
autor
15. říj 2010

@madlina - ber to z té druhé stránky- měla jsi po 3letech doma aspoň změnu.Dostala jsi se mezi jiné lidi, než jen mezi dětičky....a teď po pauzičce se zase vrátíš k plínkám 😀 Věřím, že ty budeš následovat linteu 🙂

madlina
15. říj 2010

No,snad.

madlina
15. říj 2010

Díky že to vidíte tak pozitivně.Jste fakt zlatíčka.

rvasata
15. říj 2010

@madlina no slivovoci asi bych nešla,ale ještě budu dneska řídit a hlavně bych poblila po ní 😀 😀 ,ale až přijedu odpoledne bycto zkusti mohlo. 😀

rvasata
15. říj 2010

@dasty79 čtu,že budeš dělat trojhránečky.Tak ať se povedou.Jsem na ně dostala uplnou chut

madlina
15. říj 2010

Já se asi vrhnu na nějakej koláček s hruškama.

rvasata
15. říj 2010

@madlina jeeee tak to hoď receptííček.Hele já mám strach ze zítřku až budu volat po rozmražení no nejsem cvok:A hlavně zdálo se mi jak jdu v Sanusu po schodech pro miminnka.Fakt cvok a ten samý sen se mi zdál minule před KET

dasty79
autor
15. říj 2010

@rvasata - jo jo už mám na to vše koupený, ještě tu čokoládu na vaření a zítra se do toho pustím.Už jsem je chtěla dřív udělat,ale vždycky jsem na to něco doma neměla.Tak teď opravdu budou a moc se na ně těšííííím.
Tak až zase objevíš nějakou dobrůtku na netu, tak nám jí sem hoď 🙂

dasty79
autor
15. říj 2010

@rvasata - neboooooooj, budou na tabe čekat 2 krásný embryjka 🙂 🙂

rvasata
15. říj 2010

@dasty79 No jasně,že hodím.Musíme se virtuálně napapat pořádně co? 😀

rvasata
15. říj 2010

@dasty79 Hele když bude jen jedno tak "smutná" nebudu.Hlavně,aby to byl ten pravý bojovníček a udržel se. 😀

rvasata
15. říj 2010

Po zkušenostech co měla Evik se teda bojím, a nevím,zda mě uklidňuje,že když se mrazili byli super,no nevím,nevím.Rozmražovat se budou 3 a 4 buněčné.No stejně tomu enrozumím,že 😀

dasty79
autor
15. říj 2010

@rvasata - musíš věřit a ono to vyjde.Taky bych brala jednoho bojovníčka.Ale ráda bych byla i za dvojčátka.
Hlavně,a´t už to dopadne.. Uvidíš, že se budou pěkně dělit
🙂 🙂 🙂

rvasata
15. říj 2010

@dasty79 Hele ono ano říká se,neabýt nemocná atd.atd.ale jak jsem se hodněkrát přesvědčila o tom to není.Je to možná dobrá pak utěcha,že třeba proto.Ale hodně je to,že to vyjde s málo kvalitním embryjkama,ženská maká a ..no já tomu teďka prsotě věřím.A bude to.A následujete všechny jedna po druhé