CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

petrufa86
21. lis 2011

@chilli009 Právě že se mě zamlouvají, všechny 3 jsou fajm. Poslední dobou kde jsem byla jsou všude samý protivný ropuchy, takže mě to mile překvapilo a zajímalo mě, jestli si to nemyslím jen já. I v SANUSU V HK na lůžkový části jsou všichni fajn.

chilli009
21. lis 2011

@petrufa86 jj o HK jsem taky slyšela, byla tam kamarádka a taky si je chválila

petrufa86
21. lis 2011

@chilli009 jojo, asi je to tím, že to není státní nemocnice, ale soukromá. ale neměnila bych. Když to srovnám s urologií v Pardubkách, tak to jsou nebe a dudy

holubice.petra
21. lis 2011

@petrufa86 mysli pozitivně já chodím - chodila - a budu chodit taky k dr.Provazníkovi a jen díky němu jsem teď čerstvá maminka nebylo to hned ale stálo to za to 😉 přeji mnoho štěstí!!
@lenpet děkuji za pochvalu 😀

petrufa86
21. lis 2011

@holubice.petra Jojo, já doufám, byl by to krásný dárek pod stromeček. Jen je naprd, že tam je jen v pondělí.

holubice.petra
21. lis 2011

@petrufa86 jen v pondělí?? v PArdubicích v Sanusu??

petrufa86
21. lis 2011

@holubice.petra Joj, jen v pondělí v pardubicích, aspoň tak jsem to pochopila, protože mě říkal, že až ve středu půjdu na UTZ, tak tam bude dr. Vodička.

holubice.petra
21. lis 2011

@petrufa86 aha tak to tam je asi nějaká novinka je pravda že já tam byla naposledy v únoru 😎

petrufa86
21. lis 2011

@holubice.petra já tam začala chodit v dubnu a jak jsem psala, tak jsem ze začátku chodila k Vodičkovi, tak je možný, že se stříedají. Ale vzpomíním si, že mě sestra na příjmu V HK říkala, že ještě jezdí jinám, teď si nemůžu vybavit město. A na razítku má gynekologie a porodnictví, tak si myslím, jestli někde nemá soukromou praxi.

anina32
21. lis 2011

My jezdíme do Sanusu v HK, k Dr. Dejmkovi, právě začínáme s naším 1.IVF, včera jsem si začala píchat Puregon, ve středu utz, tak jsem zvědavá jestli ta stimulace na mě nějak zabírá, protože na sobě vůbec nic nepozoruju 😕 Tak snad uvidíme, bylo by krásný dozvědět se pár dní před vánoci že to vyšlo 🙂

petrufa86
21. lis 2011

@anina32 já začala píchat v pátek GONAL-. Já sem cítila jen takový tlaky v podbřišku, jinak nic. a říkala jsem si, že tam asi nic nebude a na každý straně mám 3 folikly. říkal, že bych jich měla mít 4-5 ale tím, že mě gonal sestra píchala až po konrole, tak říkal, že je to tím, dalí UTZ ve středu.

anina32
21. lis 2011

@petrufa86 tak uvidíme ve středu 😉 Jaký je rozdíl mezi GONALEM a Puregonem? Taky ještě polikám Prednison, rano celý, večer půlku.

petrufa86
21. lis 2011

@anina32 jj,já taky polikám a zítra ještě píchám další injekci, tu mám jen jednu, nevím, jak se jmenuje, mám ji dole v ledničce a pak mám ještě 3 krabičky utrogestanu

anina32
21. lis 2011

@petrufa86 utrogestan mám taky, ale začít s ním mám až po odběru vajíček. Dostala jsem rozpis jak si píchat jenom na první tři dny, dál se prý uvidí až na UTZ, jestli mi budou muset přidat nebo ubrat

lenpet
22. lis 2011

Takhle uz vypadám.

sissi6
22. lis 2011

Pár dní tady nejsem a koukám, že tady jsou nové snažilky, holky moc Vám držím palce, ať brzy objevíte na testíku //.

@anina32 taky jsem při stimulce na sobě nic nepozorovala

anina32
22. lis 2011

@sissi6 tak to je asi v pořádku 🙂 , a gratuluji, jsem ráda že tu jsou i případy kdy se zadařilo, tomu se říká pozitivní motivace 😉

sissi6
22. lis 2011

@anina32 děkuji 🙂, moc jsem nevěřila, že se to povede, ale dopadlo to, jsem za to moc šťastná 🙂 a navíc když mi dr. ve 13tt když jsem byla na screeningu říkal, že sám nevěřil tomu, že se to povede

petrufa86
22. lis 2011

@anina32 já si kromě první dávky pořád píchám stejně. Zítra jdu na ten UTZ, tak uvidím, co rozepíše dál. a ještě jsem v pondělí dostala čípky macmiror, pže mám stafylokoka a streptokoka. a zítra jde se mnou přítel na krev, jestli v sobě taky něco nemá.

majka43
22. lis 2011

@na_aty
@holubice.petra Moc vám gratuluju k miminkám. Ještě by to chtělo nějaké fotečky od Naaty.
Jsem ráda, že se to tady zase trochu oživilo a jsou tu nové tváře, tak se k vám zase přidám.

majka43
22. lis 2011

Jo moc ráda vítám nové tváře.

majka43
22. lis 2011

@petrufa86 Na zítra ti držím palečky. Já jedu taky na UZ zítra, ale vidím to bledě. Vůbec se mi tam nechce, protože to bude stejně naprd.

petrufa86
22. lis 2011

@majka43 Pročpak na prd? Já doufám, že to bude ok, už v pondělí jsem měla na každý straně 3 folikly, tak snad za ty 2 dny nějaký přibily.

majka43
22. lis 2011

@petrufa86 Já už měla jít na KET minulý měsíc, jenže jsem měla na pravém vaječníku dvě 3cm cysty, tak jsem teď brala antikoncepci, aby praskly, ale pořád mě tam pícha, tak si myslím, že tam jsou.

petrufa86
22. lis 2011

@majka43 tak mě naštěstí 2 cm cystu odsranily minulý mšsíc. Mě takyk píchá v podbřišku a cystu nemám, asi je to z injekcí. Tak nevěš hlavu. 🙂

majka43
22. lis 2011

@petrufa86 Já zatím žádný injekce injekce nepíchám. Beru jenom prednison, to je všechno. No uvidím jak zítra dopadnu.
Můžu se zeptat kolik ti je?

majka43
22. lis 2011

@petrufa86 Ty tam budeš mít zítra na každý straně šest folíků.

petrufa86
22. lis 2011

@majka43 je mě 25.

petrufa86
22. lis 2011

@majka43 No jen aby, abych se nedivila

majka43
22. lis 2011

@petrufa86 Budou tam, neboj. Ten věk ti závidím.