CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

montysek
23. lis 2011

@anina32
@petrufa86 A to si ty injekce pícháte všechny do břicha? V Jihlavě je na razítku nahoře taky první privát.chir.centrum,pod tim je Sanus a pod tim je větším písmenem než to nahoře napsáno centrum asistované reprodukce a adresa.

anina32
23. lis 2011

@montysek jj, všechno do břicha, ten puregon bez problemů, ale po tom cetrotide mám červený flek přes půl břicha, dneska mi to napíchla sestra, ale od zítra musím sama,manžel bude v práci a to ještě budu pospíchat na ranní ☹ tak mám obavy že přijdu pozdě 😉

petrufa86
23. lis 2011

@anina32 montysek Já teda po cetro... nemám červený flek ani od sestry ani od přítele. Jen jak jsem psala, maličko to tak 15 minut svědilo. Mě píchá inj. přítel, já bych si to sama nepíchla. Ale už to za těch 6 dnů má tak namáklý, že i ty 2 injekce má tak za 3 minuty píchlí. Jinak modřiny jako feťák nemám. Jen takový tečky a krom toho ještě jizvy po laparce, tak mám břicho fakt "výstavní "

petrufa86
23. lis 2011

@majka43 Jojo, mělo by to být kolem cca 3tího prosince. Tak co, jak jsi dopadla na UTZ?

petrufa86
23. lis 2011

@montysek já tam vždy měla SANUS první privátní.... a pod tím jen adresu

majka43
23. lis 2011

@petrufa86
@anina32
@montysek Tak jdu do toho, cysty jsou pryč.

majka43
23. lis 2011

@petrufa86 Tak vidíš krásný folíci, jak jsem ti psala.

majka43
23. lis 2011

@littlemousecz Taky chodím do Jihlavy, ale ke Škurlovi.

majka43
23. lis 2011

@montysek Po transferu si neschopenku určitě vem, neřeš peníze, ono se to nějak udělá.

petrufa86
23. lis 2011

@majka43 No vidíš a to bylo strachu 🙂 jojo, krásný folíci, až jsem při našem ů štěstí čuměla.

petrufa86
23. lis 2011

@majka43 montysek Moje slova, taky bych do toho šla. Peníze budou a my nebudem.

majka43
23. lis 2011

Je tady ještě někdo? Já dřív nemohla. Ráno jsem přišla z práce po čtyřiadvacítce a hned jsem jela na Sanus, tak jsem se musela aspoň čtyři hoďky vyspat. Usínala jsem za chůze a ještě k tomu taková zima.

majka43
23. lis 2011

@petrufa86 Já už se tak těším, že se zase začne něco dít. Já se snad těším i na ty injekce co si budu píchat.

petrufa86
23. lis 2011

@majka43 jojo, taky jsem ráda, že se něco děje. A ty injekce mě nevadí. Pro mě je teda horší odběr krve než tyhle injekce.

majka43
23. lis 2011

@petrufa86 Já mám dobrý, že do práce chodím jednou za tři dny,tak se můžu objednat, když mám volno, ale po transferu jdu určitě na neschopenku.

petrufa86
23. lis 2011

@majka43 a kde děláš, že jen 1x za 3 dny? to děláš 12náctky?

majka43
23. lis 2011

@petrufa86 Dělám čtyřiadvacítky, v hospodě, ale docela to jde.

petrufa86
23. lis 2011

@majka43 ježiši, tak to by mě švihlo. Mě stačilo dělat o víkendech a svátcích 12náctky.

majka43
23. lis 2011

@petrufa86 No já doufám, že už tam dlouho nebudu, že to vyjde.

montysek
23. lis 2011

@anina32
@petrufa86 Já si na IUI taky píchám Menopur do břicha,tak už to mám natrénovaný. 😀 Myslela jsem,že to nedám, já tyhle věci nesnáším ale překonala jsem sama sebe !!! 😎

montysek
23. lis 2011

@littlemousecz
@majka43 No a já doplním trojici - já chodím do Jihlavy ke Kučerovi. 😀 A Ty jako půjdeš na celé IVF? Já myslela,že už na Tebe jen čekají připravení mrazáčci.Tak jsem Ti záviděla,že už to máš za sebou a že Ti to už jen zavedou? 🙂

anina32
23. lis 2011

@petrufa86 No já ne že bych chtěla ale musím si píchat sama protože manžel vždycky přijede jenom aby mě odvezl do Sanusu a jinak je pořád v práci 😒 Nejdřív jsem měla hroznej strach i z toho Puregonu, ale když už jsem sebrala odvahu k prvnímu píchnutí tak potom už dobrý, reakce na něj nemám žádný, ani modřiny, ani tečky. To až teď na tuhle injekci nějak moc reaguji, intenzivní svěděni asi 3 hodiny a červený flek mám do teď. A k tomu strach že si to budu muset ráno píchnout 😉 Ale musím to zvládnout, kéž by to mělo aspoň dobrý konec a dočkáme se vánočního dárečku 😉 To nás ještě prý čeká bonbonek na závěr, večer před odběrem si prý musíme píchnout HCG, a to je prý teprve pořádná injekce 😖 Držím palce, já jsem začala píchat dva dny po tobě, 20.11.

anina32
23. lis 2011

@montysek tak to jsme na tom podobně, já měla z těch injekcí hroznej strach, tu noc před prvním píchnutím jsem mela sen, ze se mi při tom zlomila jehla v těle a ještě že jsem omdlela a pak mě vzbudil budík a měla jsem jít na "věc" 😀

majka43
23. lis 2011

@montysek Na mě čekají mrazáčci, jdu jen na KET, ale budu si píchat Clexane na ředění krve. Když to vyjde tak to budu píchat tři měsíce a nebo taky celý těhotenství.

petrufa86
24. lis 2011

@anina32 Mě je naštěstí píchá přítel. Ani neprotestoval, já mu řekla, že si je sama nepíchnu a bylo to. Jen když sem mu v pátek říkala, ať dá na sobotu na 5 hodinu budík, že se musí píchat přibližně ve stejnou dobu, tak nebyl nadšený. Ale trvá to 3 minuty a můžeme jít znova spát, takže pohoda. Já modřiny nemám, jen tam mám tečky, takže apsoň vidíme, kam už nepíchat. Jojo,také na stimulačním protokolu máme psáno aplikace preparátu dne.... v hodin.... v dávce. A způsob intramuskulárně nebo subkulárně. Takže tuhle injekci musíš píchnout přesně na čas. Nás nikdo zatím nevaroval, že ta injekce je pořádná. Ale myslím, že to tak hrozný nebude, pže u celatidu, který píchám taky každý den je ta injekce větší než u Gonalu. Ale co bychom pro mimíska neudělali, že. Krásný dárek by to byl.

petrufa86
24. lis 2011

@anina32 @montysek Já z toho měla taky hrozný strach, ale jak jsem psala pro mě je horší odběr krve než tohle. Ale je zvláštní, že jeden den mě to píchání malinko bolí a druhý den ne. Nevím čím to je. Včera jsem byla ještě u obvodní nechat si vyplnit papít na předoperační vyšetření kvůli odsátí. to je děs, byla jsem na něm minulý měsís kvůli laparce a teď jsem to musela absolvovat znovu. Kvůli blbejm 15minutám při odsátí. Doktorka docela už i munule nadávala, že chtěj takový vyšetření z krve a moči, že to vypadá, jak kdyby mě dávali nový srdce. Naštěstí EKG vynechali.

anina32
24. lis 2011

@petrufa86 Po mě žádný předoperační vyšetření nechtěli, to je divný, já myslela že to bude jenom malý uspání a kvůli tomu že předoperační vyšetření že být nemusí. Kdysi jsem měla takový malý uspání kvúli abscesu a taky nechtěli předoperační vyšetření, tak nevím 😨

petrufa86
24. lis 2011

@anina32 To já jsem si taky myslela, kdyť uspávají jen na cca 10-15 minut, ale když jsem si tam byla pro první injekce a rozpis, tak mě to sestra vrazila. A přitom jsem někde tady na nějaký diskuzi četla, že uspávají jen maskou na pusu, žádnou injekcí do žíly nebo jak se to ještě dělá. tak nevím,. doufám, že sem to neobjehávala zbytečně.

montysek
24. lis 2011

@anina32
@petrufa86 A neni ta injekce před tim výkonem něco jako pregnyl před IUI? A to se píchá do zadku a dává se papír,aby to píchli na pohotovosti nebo může i někdo známý-zdravotník,protože se to taky píchá ve 21h. A nic mega to neni,normální bodaneček do zadku. 😀 Jestli teda na tohle to neni něco jiného. Jinak co se týče vyšetření,před odsátím,tak i u nás v centru prý chtějí předoperační vyšetření říkala kamarádka a že jí uspávali jehlou do žíly.

montysek
24. lis 2011

@majka43 Tak jsem se nepletla! Ty se ale mááááš,že už to máš za sebou! 🙂 A bylo Ti po té narkoze pak nějak blbě nebo něco?