CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

petrufa86
6. pro 2011

@majka43 to nestane, protože z nich v tu chvíli udělají blázny, že byly smyslu zbavený.

anina32
6. pro 2011

@petrufa86 Já přemýšlela proč to radši nedělají v narkoze 😀 a dneska ta rychlost, já čekala že se ještě něco bude dít a doktor se už loučil a přál hodně štěstí 😉
@majka43 Jé tak tohle se ráda dozvídám, já pořád měla strach že to ze mě může vytéct jako třeba sperma po styku 😀 Embrioložka říkala že jsou velký jenom desetinu milimetru. Ale to já mám pořád strach že něco stratím, nejradši bych utrogestan radši polykala, ale nebylo mi to doporučeno 😉

anina32
6. pro 2011

@petrufa86
@majka43 To mě taky rozum nebere, jak něco takového můžéu některé "maminky" udělat, v tomhle není spravedlivost ☹

petrufa86
6. pro 2011

@anina32 když už, tak ať je radši dají do těch baby boxů a pak si je někdo adoptuje. jojo, bylo to rychleji odbitý jak prohlídka u gyndařky. já taky utrogestan zavádím, prý je to lepší než polykat.

petrufa86
6. pro 2011

@anina32 @majka43 tak se s váma holky na dvě a půl hoďky loučím, jak říká přítel jedu na kopyta = pedikúru. 🙂

littlemousecz
6. pro 2011

@petrufa86 no tak to je záhul teda
teoreticky by 14 dní stačilo, pokud bych šla na dovču až s tím prvním UZ (nepočítám ten před začátkem MS, to by se nějak udělalo), to by mi vyšla dovča vč.víkendů od 5.do 18. dne, teda ještě 2 dny po ET, ale naplánovat si to můžu jak se mi zachce a stejně to bude určitě úplně jinak
@majka43 já taky, a to by ještě chtěli zrušit blbouni z EU babyboxy.... zajímavý je, že jen v ČR. Na Slovensku, v Rakousku, Německu a dalších zemích jim nevadí

petrufa86
6. pro 2011

@littlemousecz víš, jak to vždycky je, něco si naplánuješ a pak se to se.. a se.. 😉

petrufa86
6. pro 2011

@anina32 jak vypadá desetina milimetru???

anina32
6. pro 2011

@petrufa86 tak to nevím, ale uřčitě je to krásná desetina milimetru 😀 Zrnko máku je prý proti tomu velké.

anina32
6. pro 2011

@petrufa86 Budeš si dělat doma těhotenský test a nebo to necháš až jak dopadne za 14 dní ten výsledek krve? Já bych to ráda tak desátý nebo jedenáctý den zkusila ale manžel je proti tomu, že prý nemám být tak nedočkavá 😝

petrufa86
6. pro 2011

@anina32 fakt, jo? tak jak to vypadá když je to menší jak zrno máku. Já doma mám už testy nakoupený, přítel o tom teda taky neví, ale taky bych to chtěla ten 10-11tý den zkusit. tak to musíš asi testovat potajmu 😉

anina32
6. pro 2011

@petrufa86 Mám to v plánu potajmu 😀

petrufa86
6. pro 2011

😀 😀 tak vidíš. A co pocity, břicho bolí, nebolí??

flegicka
6. pro 2011

ahoj holky,s tím testováním,jenom abyste nebyly zbytečně zklamané, mě třeba test vůbec nevyšel a to jsem měla 9.10. odsátí, 13.10. jsem drobky měla u sebe a 27.10. testovala a nic,prořvala jsem téměř celý den a v pondělí 28.10. HCG z krve 330

flegicka
6. pro 2011

omlouvám se trocha překlepů,všechno se to dělo teď v listopadu

anina32
6. pro 2011

@petrufa86 Mě pobolívá břicho ještě od toho pátku, nevím jestli to není špatně.

chilli009
6. pro 2011

Zdravím všechny snažilky 🙂 , dnes jsem jak přejetá, chjo. Chtěla jsem se optat zda máte někdo zkušenost s duphastonem? Dobrala jsem poslední v sobotu a stále MS nepřišla ☹ . Čekám na MS, abych mohla na krev a pak na IUI. Všem držím pěsti, aby na testíku byly //.

petrufa86
6. pro 2011

@anina32 není, mě pobolívalo ještě včera, ale ode dneška už ne, jen mě sem tam píchne, sem tam bolí, taky doufám, že to není špatně, ale majka psala, že pokud pobolívá, takže se zavrtávají, takže nevím 😉

anina32
6. pro 2011

@petrufa86 To je hezký, ale co se mi mohlo zavrtávat včera? 😀

petrufa86
6. pro 2011

@anina32 včera nic, ale ještě to bolí po tom odsátí vajček, je to zásah do těla

anina32
6. pro 2011

@petrufa86 Tak to je spravný přístup, do včera to bolelo z odsátí a ode dneška to bolí protože se zavrtávaj

petrufa86
6. pro 2011

@anina32 A né snad? Majka mě to tak psala, takže?? 😉 😉 😉

majka43
6. pro 2011

@littlemousecz Já jsem podepisovala petici proti zrušení babyboxů.

majka43
6. pro 2011

@flegicka A já to měla zase obráceně. Testy slabě pozitivní a HCG O.

montysek
6. pro 2011

@flegicka Tak moc gratuluji !!! To bylo první IVF? A kolik embryjek jsi si nechala zavést, jestli se můžu zeptat? Mě u dcery taky stále testy vycházely negativně, takže moc testům od té doby nevěřím. 😎

montysek
6. pro 2011

@anina32 Možná že Tě bolí břicho od toho OHSS ne?

flegicka
6. pro 2011

@montysek Měla jsem první IVF,zavedli mi dvě a další čtyři mám zamražený, tak snad nebudou už potřeba.S tím testováním je to složitý,mě taky hodně holek říkalo,že nejsou vůbec spolehlivý,ale ono to tak nějak asi ani nejde nezkusit, když se na to člověk tak moc těší...

montysek
6. pro 2011

@flegicka A kdy se dozvíš zda se uchytily obě nebo jen jedno? A jak si to celé IVF snášela - myslím stimulaci a pak tu narkozu? Nás to čeká v lednu a taky poprvé, tak mám trochu bobky. 🙂

flegicka
6. pro 2011

@montysek Na první UZ jdu příští pondělí,ale myslím si,že tam bude jenom jedno. Měla jsem prodlouženou kultivaci a to HCG z krve na dvojčata bylo spíš nízký.Začínala jsem dvakrát inseminací,ale Dr. mi povídal že to s naším spermiogramem nejspíš nevyjde a ono taky ne.Jinak protokol jsem měla asi krátký podle toho co tady ostatní holky o tom píšou.Zle mi vůbec nebylo,vlastně jsem na sobě nepociťovala vůbec nic.Odsátí proběhlo v pohodě,narkoza dobrý.Oni totiž na takovéhle krátké zákroky nedávají trubku do krku,ale jenom přes masku a tím pádem "slabší" narkozu po který není blbě.Pár dní po odsátí jsem měla pocit,že ze mě spodek vypadne,ale na transfer už dobrý.Od transferu jsem na neschopence,takže jsem byla v klidu,ale přesto jsem asi 7mý den od ET začla špinit a 12tý den v noci i trochu jednorázově zakrvácela.Ale pak od tý doby jako když utne.No a sem tam nějaký ty mírnější bolesti v podbřišku.Přeju abys to svoje vytoužený štěstí našla co nejdřív a neboj to zvládneš 😉

littlemousecz
7. pro 2011

@petrufa86 to je fakt, necháme tomu prostě volnej průběh a uvidíme, nějak to dopadne
@majka43 já taky, otázka je, jestli to pomůže
@flegicka ty jsi měla neschopenku až od transferu? a jak si to dělala předtím? kolikrát si byla na UTZ před odběrem? jinak gratulace a ať tam zůstanou obě 🙂