CAR Sanus

dasty79
5. zář 2010

Ahoj holky.Kdo navštěvujete Sanus přijďte sem 🙂 Původní diskuse je uzavřená a tam už skoro všechny mají miminka - moc jim gratuluju 🙂 a přeju hodně štěstíčka 🙂 .A kdo se snaží o mimíska pojďte sem 🙂

martina_81
15. pro 2011

@anina32 tak to šlo teda hodně rychle,ne? DC je den cyklu? 😉

martina_81
15. pro 2011

@littlemousecz tak mě napoprvé jde asi jen o tu konzultaci,zjistit,co všechno se mnou chtějí dělat 😉 a ten přítelův spermiogram. Jinak víme naprosto přesně,kde je chyba. Četla jsi můj šíleně dlouhej sloupek? Trošku jsem se rozepsala. 🙂

martina_81
15. pro 2011

@anina32 @littlemousecz a laparku vám ani jedné nedělali?

anina32
15. pro 2011

@littlemousecz My jezdíme do hradce k doktoru Dejmkovi. Nevím jestli to nebylo kvůli tomu že už jedno dítě mám přirozenou cestou z prvního manželství, ale synovi bude na jaře už devět. Můj doktor mi žádný vyšetření ani odběry nedělal. Já tam nebyla dva roky co jsem vysadila antikoncepci. Teď jsem tam byla v červenci, že se mám nedaří, tak mi předepsal vitamín E 🙂 že mám zkusit brát na podporu a že když se do září nezadaří tak že nám napíše doporučení do CARU. No a potom v září povídal že hlavně ať tam jedeme oba, že si myslí že u mě problém nebude a měl pravdu. Já chodím k takovýmu hodně starýmu doktorovi, nemá v ordinaci ani ultrazvuk😉

petrufa86
15. pro 2011

@littlemousecz ahojda, mě taky v pardubicích dělali hormonální profil, doktorovi se tam něco nezdálo, měla jsem nějakou hladinu zvýšenou (už nevím co) ale říkal že to je v normě a žádný prášky mi nedával. a pak brali krev mě i přítelovi před opu jestli nemáme žloutenku,kapavku, AIDS, HIV, chlamidie a td.

petrufa86
15. pro 2011

ahojda, tak u mě to na ms nevypadá. Přes noc nic a do teď ani kapka. I když jdu na záchod tak nic, jen na toal.papíře mám ten hlen s příměsí růžové krve. Myslíte že je to tedy špinění?Při normoš MS nemám ze začátku špinění ale hned se mi to rozjede. Ani dneska nemám ani ty šílený bolesti zad a břicha jako včera. jen mě sem tam píchne jako po opu a transferu. Holky na jiný diskuzi mě psali jestli se mimísci neuhnízďují ale to mě přijfe 12tý den docela pozdě. A na testu stále /. Nechápu to a mám hlavu jak pátrací balón. 😠

anina32
15. pro 2011

@petrufa86 Ahoj, netrap si s tím hlavu, prostě to menstruace není a to je dobře 😉 já na sobě necítím vůbec nic akorát mě pobolívaj prsa.

anina32
15. pro 2011

@martina_81
@petrufa86 DC je den cyklu, laparku mi nedělali, akorát tu krev před OPU brali mě i manželovi, a po mě nechtěli ani předoperační vyšetření kvůli narkoze.

martina_81
15. pro 2011

@anina32 no mě právě říkal gynekolog,když jsem se ho ptala jak by to probíhalo,kdybysme uvažovali o dítěti,tak že by mě nejdřív poslal na laparku,aby zjistil,jestli se tam něco nezměnilo, a pak by mě odeslal s papírama a doporučením do Caru. A známá byla taky laparce,tak jsem měla pocit,že je to teda asi standartní postup. Moc se mi na ni nechce. ☹

martina_81
15. pro 2011

@petrufa86 ahooj,nám se to kecá,ale hlavně se snaž být v klidu. 😉

anina32
15. pro 2011

@martina_81 ono to je asi u každýho jiný a když tě na ni posílají tak asi vědí proč 😉 Já dělala všechno jak mi řekli, kdyby řekli laparka, tak bych šla. My to dítě chceme hrozně moc, mě teď bude 33 let, manželovi bylo 37 a vlastní děti zatím nemá, už si připadáme starý 😀 U nás by asi nemělo cenu zkoušet to třeba dalších pět let přirozeně, když nám řekli že šance je skoro nulová a za těch pět let by už pro nás mohlo být i pozdě, u nás v rodině mají ženský přechod hodně brzy už před čtyřicítkou.

petrufa86
15. pro 2011

@martina_81 Já bych si nechala od tvého gyn napsat jen doporučení do Sanusu a tu laparku bych nechala až na nich. Jestli ti ji budou chtět udělat nebo ne. Posílají tě na ni když máš cystu, když partnerům spg je v pořádku a myslí si, jestli to není tebou atd....

@anina32 jj, uvidíme. Přítel mi říkal ať se už na testy vyprdnu, že i ten nejlepší může kecet. Tak ho asi poslechnu, žádný si už dělat nebudu a v po půjdu na krev a uvidíme. Nevíš, kdy jsou výsledky krve hotový? já bych řekla že ten den odpolko,ne?

anina32
15. pro 2011

@petrufa86 nevím taky jsem o tom premýšlela, jestli nám to řeknou na počkání ale někde jsem tady četla že si tam museli až odpoledne volat tak nevím 😨 Nevíš jestli na tu krev máme být na lačno jako když ti berou krev u obvoďáka?

petrufa86
15. pro 2011

😉 @anina32 já si myslím, že se normálně můžeme najíst. I na ty chlamidie, AIDS a... jsem mohla přijít najedená. Já si tak ymyslím, že si budeme muset odpolko volat, že to asi dávají do laborky

anina32
15. pro 2011

@petrufa86 tak uvidime 😉 poznají jestli je jedno nebo dvě?

littlemousecz
15. pro 2011

@martina_81 já na laparce taky nebyla, ale uvidíme, co řekne dr. zítra. Ale myslím, že mi ji dělat asi nebudou, protože na UZ vypadá všechno u mě normálně a manžel má špatný spermio, tak je to nejspíš tím (spíš hoooodně mizerný, než špatný). JJ, četla jsem, ale ten hormon.profil si myslím, že by ti asi dělali i tak. Ono je asi dobrý vědět, jestli přirozeně ovuluješ, i když nemáš vejcovody a jak jsi na tom s hormonama.I když anině ho nedělali, tak nevím. Asi je to podle CARu a podle doktora, jestli si myslí, že by to mělo význam.

littlemousecz
15. pro 2011

@petrufa86 @anina32 já teda můžu jíst i když chodím na krev kvůli hormonům, tak si myslím, že na těhu testy se určo může jíst, mi řekla sestřička, že na lačno se chodí jen když jdeš třeba na preventivku, protože tam sledujou i množství cukru, tuku a tak, na nic jinýho vliv jídlo asi nemá

petrufa86
15. pro 2011

@anina32 Určitě to poznají podle hladiny HCG. Když budeš mít tak 500-700 je to 1 a přes 1000 by už měli být 2. Mrkni na net, tam to určo najdeš.

flegicka
15. pro 2011

@petrufa86
@anina32
Jestli se můžu vmísit,já teda CAR HK.Na odběry HCG na lačno nemusíte být,řekli mi přijít na 8 hod. a sestřička se mě po náběru zeptala,jestli to chci rychlejší metodou,za kterou se připlácí 100Kč a ta je hotova po 10 hod. dopoledne.A nebo jestli chci obyč. o kterou si zavolat až po druhé odpoledne.No samo,že sem šla zaplatit tu stovku,bych to nevydržela.

anina32
15. pro 2011

@flegicka my jezdíme taky do hradce, tak tu stovku určitě zaplatím🙂

petrufa86
15. pro 2011

@anina32 JJ, taky taky.

majka43
15. pro 2011

@petrufa86 Zašpiit můžeš klidně i za měsíc. Vypadá to dobře když se ti MS ještě nerozjela.

majka43
15. pro 2011

@anina32 Klidě se před krví najez. V Jihlavě vím výsledky už za hodinu, ale jak je to jinde to nevím.

wwenndy
15. pro 2011

Omlouvám se,že Vám sem lezu- já měla HCG 14 dní po ET-19DPO 3300 - a bylo mi transferováno jedno a teď také potvrzeno,že tam je jedno, takže si myslím, že podle HCG se to nepozná. Některé holky měly 200 a pak dvojčata

montysek
15. pro 2011

@petrufa86
@anina32 Jak píše Majka v Jihlavě jsou výsledky za hodinu a neplatí se za to nic,říkala mi to kamarádka, která tam jezdila.Ale Sanus v Ji se nějak liší od ostatních co tak pozoruju - razítkem,že nedělají spg,když už ho někde muž má udělanej a teď i kr.testama. 😀

Jinak,já už schválení od pojišťovny mám, tak dostanu příští středu první injekci a asi i vyfasuju věci na stimulku. 🙂

montysek
15. pro 2011

@wwenndy Tak další úspěch ! Gratuluji !!! 🙂

montysek
15. pro 2011

@anina32 Já si taky myslím, že Ti to zjistí až o něco dýl až to bude vidět na ultrazvuku. 😉

montysek
15. pro 2011

@littlemousecz Je zvláštní, že Ti chce doktor dělat hormon.profil jen kvůli ovulce, když budete muste asi jít díky spg na IVF,tak budeš muset stimulovat tak jako tak,abys měla co nejvíc vajíček.

petrufa86
15. pro 2011

@majka43 Hmm, dobře ale na testu / čárka a to 12tý den 😠